Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) katt777 válasza Kareszovics (#2648) üzenetére


katt777
félisten

Már épp azon gondolkodtam, hogy a következő karim neve ez lesz:
Nin Chi Chen Qi
:))

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2652) katt777


katt777
félisten

Most az én bajom ismét:
A tiszta rendszerre feltelepítettem Oblivion-t. MEGINT nem indul, hibával lefagy. :Y Mi a f.szom van ilyenkor? :F :W Tök ugyanaz a rendszer, mint amikor először telepítettem, és működött. Nem nyúltam bele a gépbe, nem módosítottam a bios-t.
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2653) tzimash válasza katt777 (#2652) üzenetére


tzimash
őstag

mod sincs fent?
nodvdfix, vagy eredeti exe?
katt nálad mindig van valami gebasz, nem értem :(

(#2654) katt777 válasza tzimash (#2653) üzenetére


katt777
félisten

Szerinted én értem? :F Pedig nekem aztán kéne, vazze. :W
Azzal kezdte, hogy eltűnt az illumination hatása, aztán variálhattam meg invalidálhattam, nem jött be. Azt hittem, 8.3-tól csinálja, de nem. Leszedtem, reg-et is pucoltam. Újra és újra. Megnézem ma lemezről, mert image-fájlból telepítettem, de az meg vadi új vinyón van, és ha hibás lenne, telepíteni sem tudnám.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2655) Kareszovics válasza katt777 (#2651) üzenetére


Kareszovics
addikt

Miért islesz ez a neve? :B :U :F

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2656) katt777 válasza Kareszovics (#2655) üzenetére


katt777
félisten

Á, sejtettem, hogy nem mondod ki, pedig ez nem is NI, amit azért mégsem mondhat senki egy öregasszonynak (csak a lovagok, akik azt mondják, hogy NI)! ;] :))

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2657) Kareszovics válasza katt777 (#2656) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ja akkor ez a KWSN! :)

Knight who says 'NI!' De igazából akkor sem értem, mert az ilyen Monthy-s cuccok nem mindig jöttek le nekem. :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2658) katt777 válasza Kareszovics (#2657) üzenetére


katt777
félisten

Leírom fonetikusan (montis utalás csak a kimondásra szólt):
Nincs itt senki! ;] :R
Mert akkoriban nem nagyon volt. Mondják: fárasztó tudok lenni... :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2659) Kareszovics válasza katt777 (#2658) üzenetére


Kareszovics
addikt

Tegnap belefogtam a Collector nevű csoda-küldetésbe.

Mivel nem akartam elrontani a játékélményt, ezért nem kerestem vissza a sokszor leírt hozzászólást hol vannak az Ayleid Statute-k, de majdnem beszívtam. :D

Cirodil több pontján volt fel nem fedezett Ruin, de egyikben sem volt, kezdtem ideges lenni. :DDD

Végül nagy nehezen sikerült találnom egyet és így ugye Umbacano végre adott öt célpontot, így már azért könnyebb lesz haladni.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2660) katt777 válasza Kareszovics (#2659) üzenetére


katt777
félisten

Hát, erről azegészről még csak nem is hallottam. Ha nem megy föl a game, nem is fogok többet. Egyelőre el vagyok havazva a tavaszi kerti munkával. :O

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2661) Brent


Brent
aktív tag

Sziasztok ! Én is elkezdtem tolni ezt a király játékot , nem először játszok vele de csak mostvágtam bele komolyan !

Nos a játék nagyon jó a játékélmény fenomenális ! Viszont hallottam olyan híreket hogy lesz Elder Scrolls Online ! Egyből elkezdtem fantáziálni hogy milyen isten lenne ha az Oblivion IV-et meghagynák úgy ahogy van , csak pár részletet átdolgoznának mmo-ra ! Természetesen ugyanúgy fps nézet , csak az élettöltést/potion ivást kéne átdolgozniuk meg esetleg pár dologgal kiegészíteni a IV-et !

Ezt végig gondolva -szerintem- olyan ISTENCSÁSZÁR játék jönne ki hogy hónapokig a toplisták élére kerülne !

Ha jobban belegondolok csak annyi bajom van az Obli-val hogy picit magányosnak érzem benne magam hiába vannak körülöttem mindenhol npc-k , ha valódi emberek lennének az olyan szinten megdobná a játékélményt (ami mostis nagyon sok játékot lehagy) hogy csak na !

(#2662) Kareszovics válasza Brent (#2661) üzenetére


Kareszovics
addikt

Örülök, hogy tetszik a játék, toljad vastagon. :D Az MMO jó lenne, bár félek magamtól, de tuti előfizetnék rá. :K

Az, hogy ki mennyire találja magát magányosnak a játékban az relatív.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2663) katt777 válasza Kareszovics (#2662) üzenetére


katt777
félisten

Hát, ha valakinek az a hobbija, hogy mindenkit legyilkolásszon maga körül (vannak ilyenek ;] ), az elég magányos tud lenni.
Amúgy nincs elég játéknak álcázott kémprogram már ma is, amelyért még fizethetünk is?
Visszatértem gép elé, talán most már jut rá időm újratelepíteni, és rájönni, mi az isten baja van.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2664) Törzsúr válasza Brent (#2661) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Csináld végig az Arénát, amint kijössz a Bloodworks-ből jön veled szemben a kis szöszi FAN, máris nem leszel egyedül. :D

Szevasztok! :DDD

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2665) katt777 válasza Törzsúr (#2664) üzenetére


katt777
félisten

Na, arra nem tudtam rájönni, hogy ennek a hülyegyereknek mi lehet a szerepe. Mert OK, varázslovakat meg 9 lovagokat vihetek magammal, kompániát is modolhatok, de ez? :F Már gondoltam rá, hogy magammal viszem Oblivionba, vajon mi lesz vele. Ott fog hurrázni a nagy bajnoknak? :)) Csali-célpontank persze jól jöhet... :U 1 kis countermeasure-t kidobni...
Most ugrik a majom a vízbe, megint feltettem Oblit, jön a futtatás. Ha egy darabig nem lennék, szétvertem a gépet az Obli lemezeivel, és új gépre gyűjtök.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2666) katt777 válasza katt777 (#2665) üzenetére


katt777
félisten

Ez kész, nem megy, kidobom a p.csába. Ezért nem fogok rendszert újratelepíteni, hogy aztán megint besz-passon. Semmi mod, csak a játék patch-elve, simán mennie kéne. Csá mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2667) Kareszovics válasza Törzsúr (#2664) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát a szöszi csávónak egy olyan hasznosítást már olvastam, hogy Bounty nélkül tudta suttyomban erdőben legyilkolászni és hamarost jött Lucien... ;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2668) katt777 válasza Kareszovics (#2667) üzenetére


katt777
félisten

Tettem egy próbát: visszatettem a szimpla XP partíciót. VGA driver fel, Oblivion fel, megint nem műxik. Nem tud valaki egy ördögűzőt a közelben? Fingom nincs, mitől bacult meg, a gépem totál ugyanúgy van hardveresen, mint eddig, és a rendszer is OK.
Most még bepróbálom Vistán, de ha itt sem megy...
Nektek volt ilyen quest-etek? :F :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2669) Törzsúr válasza katt777 (#2668) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Érdekes, nekem olyat csinált a játék ,hogy amikor lépek ki belőle akkor egy " a program hibát észlelt ezért leáll ...stsbt.." ugrott elő állandóan, de nem igazán izgatott a dolog!
Fogalmam sincs.A rendszer újra telepítése nem oldja meg a problémát akkor hardware-es a gond szerintem.
Üdv
:U

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2670) Törzsúr válasza Kareszovics (#2667) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Én megtartottam annak idelyén, díszitettem a házat vele, mondtam neki ,hogy várjon a sarokban, és azóta is ott áll... :DDD

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2671) katt777 válasza Törzsúr (#2669) üzenetére


katt777
félisten

De mi? Minden más játék gond nélkül fut.
Kilépéskor hiba nekem is elő szokott fordulni, akkor gyakori, ha nem launcherből indítom.
Éppen most telepítettem Vistára, meg is nézem.
Vistán sem megy. :W
És semmi nem változott a gépemben! Csak szellem lehet benne, de hogyan tüntessem el? Baltával megoldható? Legalább nő a zúzó fegyver skill-em, az úgyis érthetetlen módon alacsony, mert inkább az elegánsabb megoldásokat szeretem, de úgy fest, ez a gép csak a megfelelő meggyőző erő előtt hajlandó meghajolni.
Haveromnak is volt olyan, hogy a jó rendszerén nem működött egy program, aztán rögtön elindult, ahogy dühöngve berohant egy 5 kilós kalapáccsal, csak előbb még megnézte, a gép szerencséjére. ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2672) tzimash válasza katt777 (#2671) üzenetére


tzimash
őstag

overclock? oblivion nagyon finnyás rá, ha jól tudom, bár nálam nincs gond ezzel.
meg, ne particiót húzz újra, ghost-tal vagy ilyesmivel, hanem normálisan telepits egy rendszert. macerásabb persze. én ezt tenném. mondjuk ha vistán se ment... nem tudom.
megátkozott valaki. de ne add már fel légyszi. próbálkozz mindenféle, ésszerűtlen dolgokkal is, bios reset pl.

rodie: a játékból kilépve engem is gyakran fogad a "hibát észlelt és leállt" hibaüzi, de addig nagyon nem érdekel, amig csak ekkor jön elő. ha játékból előbb a menübe lépek, majd onnan ki, akkor normálisan kilép.
ott ál a kölyök a sarokban? :DDD nem vagy semmi :D

(#2673) katt777 válasza tzimash (#2672) üzenetére


katt777
félisten

Nincs OC.
Hülye lennék 1 napig minden újratelepíteni, és beállítani, amikor van 4 féle komplett partíciómentésem, amelyeket Vista alól kb. 10 p alatt visszateszek, igény szerint. ;) Ezért persze sok nagyokos lehülyézett, amikor írtam erről egy cikket (le is töröltem, mert csak megsértődtek volna), viszont bármilyen komoly hiba esetén gyorsan orvoslom a bajt. :D
De rájöttem a hiba okára (nem sok átfedés volt Oblit illetően a két rendszer között ;] ), és megoldottam. Látod, a baltás gondolat segített nekem is! :C
Most éppen tömörítem, aztán lementem a full tiszta installt (Obli + Ko9 +SI 1.2.0146 patch + UnOff. Obli/SI/Mod patchek fixekkel + OMM + TES CS), aztán eldugom valahová.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2674) katt777 válasza katt777 (#2673) üzenetére


katt777
félisten

Viszont az Illumination mod egyszerűen nem hajlandó működni!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2675) katt777 válasza katt777 (#2674) üzenetére


katt777
félisten

De hová lett Systemroot? :F :Y

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2676) tzimash válasza katt777 (#2674) üzenetére


tzimash
őstag

pedig az egy viszonylag egyszerű kis mod.
de a lényeg, hogy megy a játék.

(#2677) katt777 válasza tzimash (#2676) üzenetére


katt777
félisten

Ez az 1szerű kis mod szépen összeakad az összes unoff. patch-csel, és a BC mod-dal is. Ha BC mod után töltöd be pl. Leyawiin vizeinek felső része 1m-rel alacsonyabban lesz. De mindezekkel együtt működött, tehát valami még mindig nem százas. Olyan szépek az esti városok, hogy látni, amikor otthon vannak a lakók, vagy egyik szobából a másikba mennek (lámpa le/föl)! :O

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2678) tzimash válasza katt777 (#2677) üzenetére


tzimash
őstag

BC-t nem használok. :)

(#2679) katt777 válasza tzimash (#2678) üzenetére


katt777
félisten

Pedig király, próbáld ki. Tényleg csak az Illu (és persze az alapfájlok) után kell betölteni. Oksi, befalazza az IC bankot, de a vidéki fiókokban 2% jutalékért bankolhatsz. Mondjuk a bő 100k aranyamnál ez már nem kevés, de van nálam is annyi. ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2680) Törzsúr válasza katt777 (#2673) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Nekem még akkor szórakozott az Obli ha a memória 1100-on ment :DDD Tehát az OC-re valóban érzékeny, 800-on vígan szaladt, de ha nincs túlhajtva a géped akkor nemértem mi lehet a baja... :((

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2681) tzimash válasza katt777 (#2679) üzenetére


tzimash
őstag

meg bankmodot se. nekem akkor nem indult a játék, ha az aktív volt.
meg ha látom, hogy szenvedsz egy moddal, akkor azt kihúzom a listámról ;]
BC a hardverigénye miatt is felejtős, most igy minden maxon van, játszható, gyönyörű komolyabb bugok nélkül. végre nem árnyékolja be semmi a játék élvezetét :)

(#2682) Törzsúr válasza tzimash (#2672) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Semmi hasznát nem lehet venni annak a srácnak, ill. világít a sötétben fáklyával :D

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2683) katt777 válasza tzimash (#2681) üzenetére


katt777
félisten

Bankmod-dal nincs gond, ha valami akad vele, betöltési sorrenddel kell játszani. Nem rossz az. mármint a bankmod.
Nincs annak a BC modnak komoly hardverigénye, azzal csak Systemroot riogat. Nekem az 1 VGA-val fullon szépen megy, és csak egy 6000+-om van, nem 3,4-en szaladó C2D-m! És még QTP3 is fent van már. OK, határeset, mert 15 FPS-re leeshet (amíg tölt egy darabot), amúgy 24-40 között mozog. Városban meg úgysem kell harcolni, hogy ilyen veszély fenyegetne. QTP3 akasztja néha a nagy textúrák miatt, de az BC mod nélkül is megvan.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2684) katt777 válasza Törzsúr (#2682) üzenetére


katt777
félisten

Az ám a célpont, ha veled futkos! :))

Azon tűnődöm, hogy ha eljutok megint a játékig, elviszem a lovagjaimat, meg pár mágus-, ill. harcos tanoncot ilyen kapubezárós küldire. Sajna elég komolyan be tud szaggatni a game sok harcoló láttán, de lehet, azért megnézem.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2685) Skyhunter válasza katt777 (#2684) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Én elég sokat játszottam az Oblivionnnal,de ez nekem új,hogy lovagokat meg varázslótanoncokat lehet magammal vinni...?! De mégis hogyan?

Van egy eladó Oblivion:GOTY-om továbbra is...akit érdekel:

http://www.vatera.hu/oblivion_goty_ev_jateka_kiadas_63022010.html

(#2686) Törzsúr válasza Skyhunter (#2685) üzenetére


Törzsúr
senior tag

El kell mélyedni a játékban, és meglátod olyan dolgok vannak még benne ,hogy hihetetlen ,az egyik városban asszem Chorrol-ban fel kellett deritenem egy bűntényt mégpedig egy festményt loptak el a palotában, kideritettem ki volt az és itt választás elé kerülsz ,hogy beköpöd-e a királynénak vagy sem, ha beköpöd kapsz egy piti összeget ha, nem akkor hálából az a valaki fest Neked egy festményt és örökké hálás lesz Neked, én már vagy 8x totál kijátszottam a gémet és mindig máshogy, MEGUNHATATLAN! :B

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#2687) tzimash válasza katt777 (#2683) üzenetére


tzimash
őstag

na egye-fene, meglesem azt a BC-t. hol állitod be a betöltési sorrendet?
mert a bankmod se lenne rossz, igaz nem szeretik egymást a BC-vel.

(#2688) katt777 válasza tzimash (#2687) üzenetére


katt777
félisten

Oblivion mod managerben. Vagy szimplán átszerkezted a plugins.txt-t.
Megteheted, hogy városonként kapcsolod ki vagy be, ha úgy tetszik, vagy minden városban van kereskedő, aki bankfiókként műxik 2% jutalákért. Mondjuk jobb a full, ha meg éppen IC-ben akarok bankolni, lekapcsolom betöltésnél.
Nézd meg a tesztoldalamon a képeket a Játékok/Oblivion szekció vége felé. Van egy rakat BC-s.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2689) katt777 válasza Törzsúr (#2686) üzenetére


katt777
félisten

Nekem jól jönne egy 6lövetű mod. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2690) katt777 válasza Skyhunter (#2685) üzenetére


katt777
félisten

Nem viszik el? Pedig vannak gyűjtőink is. Sajna van egy olyan probléma, hogy a GOTY kiadásban rengeteg bug-van, amelyek nincsenek az alapjátékban, viszont az alapjátékhoz kiadott patch-ek és javítócsomagok (nem kevés van) ezeket nem javítják.

Ha arkmágus leszel, gyűjthetsz magad köré mágustanoncokat, vagy elküldheted őket tanulni, ahogy akarod. A kilencek lovagjaként elhívhatod a társaidat, a harcos céh mestereként pedig harcosokat. Az aréna bajnokaként kapsz egy fan-fiút, de el is küldheted. Mindemellett van egy rakás companion-mod, ha társaságra vágynál. Én ezeket még nem raktam fel, vsz. majd ha újrajátszom OOO-val, akkor megspékelem velük a fílinget, hogy, szépen magyarul fogalmazzak.
Varázslattal állatokat is társadul fogadhatsz, de ez nem tudom, hogyan jön össze, tényleg, írja már meg valaki!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2691) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Akinek újdonság annak SPOILER-veszély

Sajna elakadtam a Collector küldivel, mert csak az alap 6 darab Statue van csak meg, több tippet meg nem ad ez a nyomorult. Úgyhogy kénytelen vok a maradék 4-et hossza munkával fekutatni (továbbra se olvasok vissza hol a pontos helyük :D ).

Íme a kincses-szekrény, egyelőre foghíjasan

Tudom katt nem helyeztem középre, de nekem eddig még az sose sikerült. :P :B

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2692) katt777 válasza Kareszovics (#2691) üzenetére


katt777
félisten

Ez víz alatt van, vagy LQRT monitorod van? ;]
Ronda szőrös minden vonal. Ha-ha, tudhattad, hogy erre számítanod kellett volna! :))
És végképp: hol a francban van ez a collector küldi? Valami tolvaj-dolog (rucidból ítélve)? Nagyon emlékeztet a Morag Tong-tól zsákmányolt cumómra.

Miért nem szúrsz be egy "Középre zárt" jelet", nyomsz közé egy Entert (v. 2-t, hogy legyen üres sorod), és szúrod be oda a képet, ahogy ide is?

De legalább már nem miniatűr. Gondolom, ez a képbehelyezés nem a fő képzettségeid között van. :P :DD (Direkt szöveg is közepes.)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2693) Kareszovics válasza katt777 (#2692) üzenetére


Kareszovics
addikt

Na akkor szépen sorjában.

"Ez víz alatt van, vagy LQRT monitorod van? ;]
Ronda szőrös minden vonal. Ha-ha, tudhattad, hogy erre számítanod kellett volna! :))"

Tudod Nekem mindegy; valaki játszik, valaki szarakodik. ;) :DDD

"És végképp: hol a francban van ez a collector küldi?"

Ha már szereztél Alyeid Statue-t akkor ne csak úgy eladd az első jött-ment boltosnak, hanem keresd fel Umbacano-t Talos Plaza Districtben és vele barterolj; ad a csávó 3-4 küldit (meg lóvé is van benne.

Igen a képbehelyezés nem az erősségem. :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2694) katt777 válasza Kareszovics (#2693) üzenetére


katt777
félisten

De én még ilyen Aleyeid szobrot sem találtam. Merre van? Kösz.
Én nem szarakodom, játszom. :R Amikor még 1950XT-m volt, képekhez szépen felmaxoltam, amit tudtam, aztán játékhoz vissza. Bár szerintem direkt küldtök ilyen képeket hoffman_-nal.
Hát, vittem egy lovagot a 9-ek közül, Oblivionba átlépés után szépen le is gyakták. Béna fazonok, pedig egyfolytában gyakorlatoznak. Az is érdekes, hogy csak 2-t tudtam magammal hívni, azok közül is csak az egyik jött.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2695) hoffman_ válasza katt777 (#2694) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Héjjte! Mibajod a képeimmel?! :((( :DDD

A szőrösséggel nemtok mit kezdeni :F Valahogy a driveres kényszerítés sehol nem akar működni. Elvileg 16x AF van betolva... Nameg a 4x AA sem. Sőt semmilyen AA sem műxik. Sőt SEMMI sem. :DDD

Márha erre gondoltál...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2696) katt777 válasza hoffman_ (#2695) üzenetére


katt777
félisten

Erre, ja. Játékból még nem próbáltad beállítani?
Obli új játékot talált ki. Egy darabig ment, most meg nekiállt folyton kilépni, még ha régi mentést töltök is be, ráadásul kiírja, hogy megváltozott valami, a mentés egyes részei már nem elérhetőek. Hiába kapcsolom le a modokat. Úgyhogy most fűbe-fába belekötök, hogy nem gyakhatom a daedrákat. ;]
Tzimash most biztos nem tudja, melyik modtól szabaduljon meg. ;] Sajna, én sem.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#2697) tzimash válasza katt777 (#2696) üzenetére


tzimash
őstag

nálam is gyengélkedik... amint kitenném a lábam a mistic emporiumból vége... 3x próbáltam kijönni onnan, mind a 3x desktop-ra nyílt az ajtó :D :(((
van egy savém közvetlen az üzletbe lépés előttről, onnan folytatom, max nem megyek be most.
amúgy tele a tököm a wraith-ekkel... mindenhol beléjük botlok.

(#2698) hoffman_ válasza katt777 (#2696) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nekem épp ezér hiányoznak most a modok. Am megértem szegény Oblidat,ennyi mod után jó h nem cseszett ki veled jobban :D

Játékból AF-et? Hol? :F

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2699) tzimash


tzimash
őstag

kész. nem lehet menteni, auto, quick vagy rendes save és besz.rik a játék...

(#2700) Kareszovics válasza katt777 (#2694) üzenetére


Kareszovics
addikt

2700. :D :C :B

"De én még ilyen Aleyeid szobrot sem találtam. Merre van?"

Az olyan típusú Ayleid Ruin-okbn van mint pl. a Vilverin (ami ugye szinte azonnal kiszúrható miután kimenekültél az egész börtönös amrhaságból).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.