Hirdetés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Tóth Olivér: Kedvenc processzorok:
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Syl: UPS - te áldott!
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Klaus Duran: Panelkérdés.
-
LOGOUT
Topic összefoglaló:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Precorus
tag
Hali!
Nekem csak annyi a kérdésem, hogy akkor mikor használtam, tökéletesen ment egy r7 370-es mpcie-n keresztül (acer aspire 571g, i5 4210u, 840m->dgpu miatt nvidia lehetetlenség, pedig bricklayer kollega segített nagymemót csinálni), viszont most összehúzza a képernyőt.
Rendesen kirakja fhd-ba, felismeri, minden, még a hangszórót is(amit amúgy a laptop csatiján keresztül nem-wtf?)de marad oldalakon 3 cm hely, felül-alul meg 1,5-2 cm, nem tudom pontosan. Nem zavart (különösebben), amíg be nem léptem space engineers-be, és konstatáltam, hogy nincsenek a helyükön a gui elemek(minden fél centivel lejjebb van, ezért ennyivel feljebb kell kattintani-ahol ugye már nincs ott a gomb).
Szóval van valakinek ötlete, hogy ez miért lehet?
Másik. Vettem egy 1060-at, de mint írtam, nem sikerült megcsinálni. Kollega nagyon segítőkész volt, megoldottuk a nagymemót, összekötöttem, semmi. setupba be, dgpu letilt,belép w8-ba(ez ugye hosszabb, mert hotswapolni kell, amit amúgy is utálok, mert mindig cserélgetni kell a foglalatban a kártyát), és még mindig semmi. Nem érzékelte a képernyőt. Nvidia vezérlőpult a kártyát se. Evgát vettem, a saját programjuk se észlelte. Mindezt úgy, hogy már fenn volt a driver, és eszközkezelő jelezte hogy semmi gond!
Na és ezek után a winsows fogta, és feloldotta a setup-ban letiltott 840m-et. Ekkor kaptam agyhúgykövet, és adtam el.Szóval tanulság: Akinek Acer gépe van dgpu-val, az ne vegyen a dgpu márkájával megegyező vga-t

Csináltam firestrike tesztet az r7 370-el, fel is raktam a fájlba. Majd még csinálok oc-s tesztet is, kíváncsi vagyok mennyit fog dobni

Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Ha kérdésed van, először olvasd el a "Topic összefoglaló"-t!
● Gyorskeresni a topicban jobb fönt tudsz! lásd.:gyorskeresés itt
● Hirdetni a Hardveraprón lehet, a topicban TILOS!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4066, 94% AKKSI
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 5 Pro, Samsung Galaxy Watch 6 Classic
- Amazfit GTR Mini okos óra
- Apple iPhone 15 128 GB Pink 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B460 i7 10700 32GB DDR4 512GB SSD ASUS TUF RTX 3070TI 8GB Lian Li LANCOOL 207 750W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




