Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-19 16:30:21

LOGOUT.hu

Ha e-book olvasót szeretnél vásárolni, és nem tudod melyiket válaszd, olvasd el a következő írást: Elektronikus könyvolvasó választása
Népítélet, avagy a felhasználók véleménye az olvasóikról
A jelenleg Magyarországon megvásárolható legismertebb olvasók listája:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8264) Seraph 16 válasza LittleBiG007 (#8171) üzenetére


Seraph 16
őstag

Köszönöm a segítséget!

Megvan az olvasó gyorsan leírom a tapasztalataimat, amíg frissek.

Eleinte a Nook tetszett, de azt nem láttam élőben, meg nem is egy mai darab, így kiejtette, pedig lehet jó olvasó.

Pocketbookot (basic 2) láttam élőben tetszett nagyon, kicsit utánaolvastam és el is döntöttem, hogy az lesz. Mellette láttam a kindlet (5), az sem volt rossz, de az pont vmi képet mutatott.

Láttam még Pocket book lux 2-t, az a legjobb volt, de nem láttam akkora különbséget (leszámítva a világítást), mint amennyivel drágább. Volt egy másik PB is, talán 623-as számmal, rá volt írva, hogy high contrast, de nekem ez tetszett a legkevésbé, nem volt éles a képe.

Szóval bementem a boltba és a PB basic 2-ért, és olyan történt, ami nagyon ritkán esik meg velem... megnyomkodtam őket, és a szöveg élesebbnek és és kontrasztosabbnak tűnt és minimális ghost sem volt a kindle 5-ön. Addig-addig, hogy azt választottam. Persze gondolom ez ízlés kérdése, mert túl nagy különbség nem volt, és tudásra nagyobb a PB, de így egymás mellett nekem jobban bejött a kindle. :)

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.