Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#510) suffering


suffering
csendes tag

Hello
Bemásolom a hozzászólásaimat egy másik fórumból.
Üdvözlet!
Megpróbálom értelmesen elmondani mi bajom van de jelenlegi állapotomban nem lesz egyszerű :)
Szóval in medias res:
miért nem müxik!!??
Videot szeretnék digitalizálni, szokásos mozdulatsor: kamerába a kábel DV-s fele, gépbe a firewire, kamera bekapcs és várom a pittyegést hogy új hardvert talált a rendszer, blabla...
De nem!
A pityenés elmaradt, tök süket a vindóz. a kamera kiírta hogy DV-in, a kábel zsír új. Így kikezdhetetlen logikával arra következtettem, hogy a géppel van baj... De mi? Hát ezen agyalok már egy ideje mert nem akarom elhinni hogy minden egyes port müxik csak a firewire ment tönkre.
Tehát, ha vkinek van építő jellegű javaslata akkor kérem ossza meg velem! Jah most volt formattálva a gép és előtte működött, kerestem vmi drivert vagy ilyesmit de nem találtam és nem is emléxem rá hogy kellett volna régebben. Létezik olyan hogy letiltottam vhol vagy vmi?
Köszöntem, a mielőbbi válasz reményében (fontos lenne):
Goldfish

Kiegészítés következik:
ez egyik videoszerkesztő progi ezt vágja a fejemhez, amikor arra nyomok,hogy Capture DV:
No DV device has been detected.
The power may be off or the IEEE1394 (FireWire) cable is not connected properly. Please check and try again later.

Tehát, szerintem a power az on, és a kábel is be van dugva méghozzá properly...

akkor most vihetem a szerelőhöz, hogy kipusztult a firewire portom? (nemmáááá! :( )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.