Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#801) Doviziozo


Doviziozo
aktív tag

Egyébként konzolra ki lesz adva a játék? Mondjuk xbox?

Forza Rossoneri!

(#802) Robaj válasza Doviziozo (#801) üzenetére


Robaj
addikt

Kit érdekel?;]:P

ON

Gőzöm nincs

(#803) CocooN-z válasza Gh0sT (#799) üzenetére


CocooN-z
őstag

eléggé idegesítő ez igy....:(

remélem mikorra elkezdjuk a haverokkal, addigra megjavul. Vagy ha nem akkor nem tom hogy fogunk gémelni:(((

a hamachi honlapján lévő fórumokban is már kezdik írogatni: could not connect to the hamachi media server...etc remélem hamargyorsan megoldják

[Szerkesztve]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#804) CocooN-z válasza CocooN-z (#803) üzenetére


CocooN-z
őstag

Azóta megy:DD

remélem max félévente lesz ien egy délelött hosszuságig :(((

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#805) AlyArkhon válasza Gh0sT (#799) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Tsőőő ...

Még nem jött semmi ... :F

Feladtad ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#806) Dying Fetus


Dying Fetus
tag

helósztok!
az érdekelne hogy pl a barbárnál vmint az íjjászomnál is ott van a level36tól varázslatánál hogy melee vagy bow és crossbow critical hit damage +200valahány+
de mikor fog krtitikálisan sebezni??
mert ami van brutal attack level 1es az nem sebez jobban

(#807) Azazello- válasza Dying Fetus (#806) üzenetére


Azazello-
senior tag

mar 36-os szinten vagy? irigyellek :)
en most lettem 22-es de szenvedek kemenyen.



Act1-be amikor a kovacs kalapacsat kell visszaszerezni a barlangba, ott ti hogy a picsaba csinaltaatok meg a kuldetest? en masfel orat szenvedtem mire kinyirtam a sok level 22-es szornyet es elkoltottem az osszes penzem healt potionra meg mannara...


az elso sziget vegenel van egy bedoglott lift. azt hogyan tudom megjavitani?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#808) Sanya válasza Dying Fetus (#806) üzenetére


Sanya
nagyúr

ahány százalékosra van kifejlesztve, attól függ. de ez nem jelenik meg neked amúgy, csak ugyanolyan pirossal, mint eddig :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#809) Gh0sT válasza AlyArkhon (#805) üzenetére


Gh0sT
addikt

Fel, igaz nem én, de pénteken már a postán volt.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#810) Gh0sT válasza Azazello- (#807) üzenetére


Gh0sT
addikt

Hehe, én is detto, de miután elfogyott minden pénzem inkább hagytam az egészet a fenébe és visszamentem 18-19. szinten. Akkor már simán bedaráltam őket.

A liftet Liana tudja megjavítani. Őt későbbb veheted be majd a csapatodba, miután megcsináltál egy küldetést az elfeknek.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#811) krokk


krokk
senior tag

már csak 1 pet hiányzik és láttam az összeset:) kiváncsi vok mi lesz az:) most egy olyan mirthyl bogaram van vagy mi:) 1. szintü még nemtom mi a power:) majd mondom ha meglesz:) csak nincs kajája most:) meg zsém se:DD

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#812) krokk


krokk
senior tag

most jöttem rá milyen jó a bogár:D ha 1 nagy szörnyi van.. az alap támadása megára haragítja az ellent:) és nem fognak nekiesni a varázslónak:D plussz alapba van 1000hpja:)
[kép]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#813) Doviziozo válasza Azazello- (#807) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Az éjszaka én is pont idáig jutottam el, mire nagynehezen kinyírtam az összest, lefagyott a game. :(((

Forza Rossoneri!

(#814) Dying Fetus válasza Sanya (#808) üzenetére


Dying Fetus
tag

akkor szted érdemes ezeket kimaxolni??

(#815) krokk


krokk
senior tag

a 2. gombás helyet nemtudja vki hol van? vhol vmi erdőben... elvileg amanlu környékén mármint az után.. valamelyik erdőben senki nem látta?...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#816) Azazello-


Azazello-
senior tag

a gombak mire szolgalnak es mi a ''megoldasuk''?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#817) Azazello-


Azazello-
senior tag

valami online party mikor lesz? beszallnek szivesen egy online ds orgiaba :D

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#818) krokk válasza Azazello- (#816) üzenetére


krokk
senior tag

armen kell hozzájuk akit amanluban tudsz felvenni de pl az utcsó gomba ugyis csak az act 3 ban lesz:) szóval elég sokára:) és mind1 alatt barlang van de a végét mé nemtom mi lesz belőle...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#819) Azazello-


Azazello-
senior tag

Bővebben: link ezek a feyverek es pajzsok elvileg az arany cuccok?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#820) Azazello- válasza krokk (#818) üzenetére


Azazello-
senior tag

amanlu az valami kovetkezo varos? :F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#821) Dying Fetus válasza Azazello- (#820) üzenetére


Dying Fetus
tag

azaz act2 városának a neve!

(#822) krokk válasza Azazello- (#819) üzenetére


krokk
senior tag

nem ezek csak a páncél és fegyver típusok

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#823) Azazello- válasza krokk (#822) üzenetére


Azazello-
senior tag

valahol nincsenek fent kepekkel egyutt az arany targyak is? nem talaltam oket sehol

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#824) Azazello- válasza Dying Fetus (#821) üzenetére


Azazello-
senior tag

act3 utan vege is vagy itt is megy tovabb mint dioban?
(vagy dioban sem megy tovabb? :) )

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#825) Azazello-


Azazello-
senior tag

a halo partira nem reagal senki. senkinek sincs kedve? vagy unalmas?
itt is vannak online reszben uj palyak, kuldetesek?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#826) krokk válasza Azazello- (#823) üzenetére


krokk
senior tag

még nincsnek szerintem ilyen gyorsan ne várd:) igen ez is olya mind dio:) van utána még 2 nehézségi fokozat ergó 3x kell végigvinni ha minden igaz:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#827) Chandler


Chandler
senior tag

ez az egesz jatek egy diablo 2 koppintas...
a 3 nehezsegi fok, a fejlodesi fa, a teleportkapuk, a mentesi rendszer, stb.
beleraktak par uj dolgot a dio 2 hoz kepest es kesz az uj jatek...
egyebkent szerintem nagyon nehez jatek...
osszefoglalva nem a legjobb jatek

:Y

(#828) Azazello- válasza Chandler (#827) üzenetére


Azazello-
senior tag

valoban koppintas szagu, valoban nehez, de szvsz irdatlan jo jatek! az elso reszt is vegigvittem parszor, arannat mar alig vartam... es lon vilagossag :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#829) Incognito válasza krokk (#815) üzenetére


Incognito
senior tag

Az act III-ban találtam egy gombás helyet. Csináltam képeket róla amit meg tudsz nézni a honlapomon...

(#830) Robaj


Robaj
addikt

Hú bazz sárkányon meglepődtem 1 picit. Aszittem megdöglött már.
Még jó hogy mindenkinek 80% fölött volt a fire resistance (inkább kevesebb armor legyen, de több resist)

Ki is nyírtam végleg, az ijjászom élete ment le pirosig, mire kinyúvadd a dög.:))

(#831) Incognito


Incognito
senior tag

Csak nekem hiányzik a városon kívüli vásárlás lehetősége? Olyan jó volt az első részben, hogy lehetett menet közben soppingolni...

(#832) Azazello- válasza Incognito (#831) üzenetére


Azazello-
senior tag

van helyette teleport :U
vagy az nem ua feeling?

[Szerkesztve]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#833) Gh0sT válasza Chandler (#827) üzenetére


Gh0sT
addikt

A DS1 egy hack&slash jellegű játék volt anno kimondottan csinos grafikával. A Diablo ezzel szemben teljesen más tészta. Az inkább hajazott RPG-re, ergo a játszhatóság igen jó volt annak, aki olyasmire vágyott.

DS2-be valóban sok olyan újdonság bekerült, ami megtalálható Diabloban, de a koppintás azért igen erős túlzás. Grafikalilag például simán kenterbe veri Blizzardék nagysikerű játékát és most már azt is mondhatom, hogy játszhatóság és élmény szempontjából is nagyot alakítottak. Azt mondanám, hogy a Diablonál leraktak egy nagyon jó alapot, amit a GPG-s srácok továbbfejlesztettek. Ez így van rendjén, ez csak nekünk lesz jó, gamereknek.

A játék valóban nem a legkönnyebb, ezért célszerű ésszel játszani ellentétben az előző részekkel.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#834) Chandler válasza Gh0sT (#833) üzenetére


Chandler
senior tag

''Grafikalilag például simán kenterbe veri Blizzardék nagysikerű játékát''
azert azt eszre kene venni hogy a diablo 2 (lehet hogy tobb-kevesebb kicsit) 5 evvel regebbi jatek mint a ds 2...
es szerintem a diablo 3 grafikaja utoleri majd a ds 2 et... :U

egyebkent azt hogy ertetted hogy esszel kell jatszani?

[Szerkesztve]

(#835) gerjus


gerjus
aktív tag

Multiban tolja valaki ?Mi az az error hogy ''content mismatch '' tud errol valaki ?

nem tudunk egymashoz joinolni!

[Szerkesztve]

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#836) Robaj válasza gerjus (#835) üzenetére


Robaj
addikt

Vmeikőtöknek rossz ''javítása'' van, ghost-nál is ez volt a problem.

ajánlom figyelmedbe: vévévépontjátékmásolásvilágpontkom

[Szerkesztve]

(#837) Gh0sT válasza Chandler (#834) üzenetére


Gh0sT
addikt

A DS1 is odavert grafikalilag a Diablo bármelyik részének. Más kérdés, hogy az egy teljesen más kategória volt.

Az ésszel játszást azokra értettem, akik DS1-en nevelkedtek. Ott csak ment az ember és ütött. :) A karakter meg fejlődött magától. Valjuk be, ez azért kicsit bonyolultabb annál.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#838) gerjus válasza Robaj (#836) üzenetére


gerjus
aktív tag

ja ja koszi szepen mi is megoldottuk aztan !! jol atmasoltuk !:DD

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#839) AlyArkhon válasza gerjus (#838) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Hali mindenki !!

Incognito , ha elolvasod ezt légyszi csörögj meg tudod a számomat , beszart az oldal php 502-es hiba , és nem tudok felmenni !!

Ghost ha vélettlenül találkoznál vele a gaméban , szólj már neki oksa??
Köszi ..

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#840) Azazello-


Azazello-
senior tag

act1-ben Taar's investigation kuldetesnel elakadtam. plz help! :Y

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#841) Azazello-


Azazello-
senior tag

jah es a fortress alagsoraban megoltem a kapu orzojet, de nem enged be az utolso kapun, valami kulcsot keres meg rajtam. azt hol talalom meg?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#842) Dying Fetus


Dying Fetus
tag

helósztok!!
az miért van hogy Valdisnak( a főellenség) nem sebzek semmit a 90k-s életéből????

(#843) Robaj válasza Dying Fetus (#842) üzenetére


Robaj
addikt

Odáig nme jutottam el, de tuti vmit még le kell gyakni előtte (pl a varázslójánál a pajzsokat)

Keress;)

(#844) Robaj válasza Azazello- (#840) üzenetére


Robaj
addikt

Majd szépen időben!

Most vagyok act 3-ban, de még 1 helyet meg kell találni.
Idővel meglesz!

(#845) Gh0sT válasza Azazello- (#840) üzenetére


Gh0sT
addikt

Megtaláltad a tőrt, amivel meg kell ölni a szörnyet?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#846) Gh0sT válasza AlyArkhon (#839) üzenetére


Gh0sT
addikt

Tegnap kerestél, de már aludtam... Előtte éjjel gépet szereltem, nagyon fáradt voltam... DVD-t megkaptad?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#847) Dying Fetus


Dying Fetus
tag

na végigvittem mercenary-n sztem nagyon fasza volt!!!!!
és már nem a diablo2 a kedvenc rpg-m
na már csak 2 nehézségi fokozat van:DDD


ja meg hülyeség amit ott az elején ír amikor kiválasztod a nehézségi fokozatot mert nekem már mindengyik karakterem átlépte a 42level szintet

(#848) Gh0sT válasza Dying Fetus (#847) üzenetére


Gh0sT
addikt

Hányadik szinten és milyen csapattal zártad a játékot? Screenshootokat tudnál csinálni a karaktereidről?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#849) Azazello- válasza Gh0sT (#845) üzenetére


Azazello-
senior tag

hol kellene keresnem? :F

#841 segitseg?

[Szerkesztve]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#850) Gh0sT válasza Azazello- (#849) üzenetére


Gh0sT
addikt

Az outposton. Az első teleport után felmész balra a hegynek, ahol találkoztál a Dryad nénivel (leomlott híd). Na itt nem az úton kell menni tovább, hanem a leomlott híddal szemben van egy másik függőhíd. Ott van a tőr.

841-ről csinálnál screenshotot? Lövésem nincs merre lehet.

ACT2 másodlagos küldetésiről valalki szintén legyen kedves screenshootot csinálni!

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.