Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#1) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nos hát... megnyitom! :)

Sokak örömére megindult a Dungeon Siege nagysikerű játék 2. részének beta tesztelése. :C
Arra lennék kiváncsi, hogy ki az, aki ebben részt vesz, illetve milyen tapasztalatai lennének.

Aki esetleg még nem csatlakozott a Beta Programhoz, az itt teheti meg:
Bővebben: link

Még mielőtt mindenki ész nélkül elkezdené magát regisztrálni a következő dolgokat célszerű tudni: egy 1,7 GB-os filet kell letölteni magához a játékhoz (gondolom fanatikusokat ez nem fog elrettenteni). Egyenlőre a teszt miatt csak a multiplayer opció működik, szóval arról ne is álmodjon senki, hogy otthon egyedül single-ben fogja nyomni. Bár van LAN opció, nekem eddig nem sikerült játékot kreálnom. Sőt, egyenlőre nagyon sok a negatív tapasztalatom is. Iszonyat nehéz játékokhoz csatlakozni, gyakorlatilag szinte lehetetlen. :( Viszont ha sikerül, akkor az minden eddigit kárpótol. Úgy vettem észre, hogy Game Spyon keresztül valamivel könnyebb a csatlakozás, bár nem ismerem a technikai hátteret.

Nos a játékról néhány szó és észrevétel:
1. Szép!!! :) Csináltam néhány screenshotot, amit itt lehet megtekinteni:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

2. Jóval ''komplexebb'' angol tudás szükségeltetik hozzá, mint a korábbi részhez. Elég sok a párbeszéd, és bizony egyenlőre én is igen nehezen igazodok ki a sok újdonságon.

3. A karakterek fejlődése jóval összetettebb. Kicsit hasonlít a Diablo 2-hőz. Igazából még ezt sem sikerült teljesen kitapasztalnom.

Nos, aki érez magában kellő bátorságot, az töltse le és próbálkozzon.



[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2) Drizzt válasza Gh0sT (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nyílt a beta teszt? Vagy kiválasztási alapon?

I am having fun staying poor.

(#3) Gh0sT válasza Drizzt (#2) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én úgy tudom, hogy nyílt. Kb. 2 hete jelentkeztem rá és tegnap kaptam accot a szerverükhöz, ahonnan lehúzhattam a játékot.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4) Lacza válasza Gh0sT (#3) üzenetére


Lacza
senior tag

Ez jól hangzik.És milyen?

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#5) peterszky


peterszky
őstag

valaki segítsen, hogy hogy lehet feliratkozni a bétára
mert én bármit néztem mindig valahol fizetni kell
plíz help!
:F :F :F

What else you gonna do on a Saturday?

(#6) peterszky válasza peterszky (#5) üzenetére


peterszky
őstag

up

[Szerkesztve]

What else you gonna do on a Saturday?

(#7) XanD3R


XanD3R
aktív tag

Valaki már játszik a DS 2-vel?
Sztem jó kis játék igaz egy picit furcsa volt a DS:LOA után de nekem tetszik.

A feliratkozni ha jól tudom csak fileplanet előfizetéssel lehet

De aki nagyon akarna vele játszani az szóljon msn-en
monster02(kukac)axelero(pont)hu

(#8) XanD3R


XanD3R
aktív tag

up:)

(#9) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nah, végigtoltam a bétát. :)

Tegnap végre erőt vettem magamon és kijátszottam. Igazából nemtom, hogy mennyi időre volt szükségem, de pillanatok alatt elment az idő. :) A végén már annyira belejöttem, hogy tiszta csalódás volt amikor megkaptam az üzenetet, hogy a játék végére értem. Még el tudtam volna vele lenni egy jó darabig.

Észrevételek:
1. Nagyon okos újítás az ún. ''specialitások'', vagy tudom is én mi a neve. Diablo II-sök skill tree néven ismerhetik.
2. Úgy vettem észre, hogy bár szebb lett a grafika, valamiért nem akadozott annyira a játék... :F Új motort tettek talán alá?
3. Nagyon jó a karakterek fejlődése. Sokkal lineárisabb és nincsenek benne nagy ugrások. A fő jellemzők (erő, ügyesség, intelligencia) sokkal tágabb határokon mozognak, és gyorsabban fejlődnek, de nem adnak akkora oltári pluszt, mint a korábbi verziókban.
4. Egyenlőre nagyon tetszik a stroy is. Bár még olyan sok választási lehetőséggel nem találkoztam az egyes párbeszédeknél, de érdekesnek találtam a történetet. (már amit sikerült belőle megértenem)
5. Nem jöttem rá, hogy hogyan lehet egyes tárgyakba beépíteni drágaköveket és egyéb talált kütyüket.
6. Diablo II-ből szintén átvették a ládát (amiben elhelyezhetjük féltve örzött tárgyainkat a későbbi használatra) illetve a teleport varázslatot. Végre nem kell órákat gyalogolni két állomás között. Szintén erre találták ki a teleport kapukat is, amelyekből egyre többet találunk meg és könnyebb lesz a közlekedés.
7. Eddig csak egy Hedge Wizzarddal játszottam, de irtó brutál képzettségeket lehet vele megtanulni. Nagyon sokrétűen lehet vele fejlődni. Elnézegettem az eddig megtanult skilljeimet és elég meggyőzően használtam őket nagyobb csatákban.
8. Valamiért nem sikerült meghalnom, csak ájulásig jutottam. Itt viszont az volt, hogy nem vettek körül az ellenfelek, és amikor magamhoz tértem, akkor könnyen össze tudtam szedni magam. Nem az volt, hogy feléledtem és már dőltem is el. :)
9. Varázslatok között, illetve az egyes fegyverek között hogyan lehet gombokkal váltani? A régi verzióban az 1-4 gombokra tudtam tenni, de itt most valamiért nem sikerült megtalálnom. Idegesítő a folyamatos klikkelgetés ha váltani akarok.
10. Játszatok vele sokat, én már nagyon várom a rendes verziót. :) Úgy érzem jó játék lesz! :)

Valaki tud szervert csinálni? Mert szívesen tolnám vele. A kapcsolódási gondokra még mindig nem jöttem rá, és a game kreálás sem megy csak lanon. Én max becsatlakozni tudnék valakihez, de szívesen játszanék egy pár órácskát esténként.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#10) AS


AS
félisten

HU nagyon várom! kösz a infot!!!
Várom!!!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

ANyám ! :Y:Y:Y EZ nagyon tuti !

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#12) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

LOL!! :Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#13) AlyArkhon válasza Gh0sT (#1) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jah ez mellesleg teljesen ingyenes ? :Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#14) Gh0sT válasza AlyArkhon (#13) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nekem még az volt, de nemtom mi van azokkal, akik most regisztrálnak.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#15) AlyArkhon válasza Gh0sT (#14) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Haverom valami olyasmit mondott , hogy regisztrálnia kellene magát , és akkor tölthet le valami progit ami telepíti is egyből magát ! ? :F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#16) AlyArkhon válasza AlyArkhon (#15) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Akkor most hogy is van ez ?

Ha végképp nem lehene letölteni , akkor valahogyan a tiédhez hozzá lehetne jutni ? ( pl.: posta + pénz ?)

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#17) Gh0sT válasza AlyArkhon (#16) üzenetére


Gh0sT
addikt

Az a helyzet, hogy 1,7 GB... Kiírjam neked DVD-re?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#18) AlyArkhon válasza Gh0sT (#17) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Most küldtem havernak emailt hogy sikerült-e neki , de mire én még haza jutok hogy elhozzam , nem is tudom .

Ja írd már ki DVD-re , közbe küldj emailt hogy milyen címre küldjem a money-t , meg hogy mennyit ... :P:P:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#19) AlyArkhon válasza Gh0sT (#17) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Amugyilag köszi a segytséget előre is ! :C:P:P:Y:R:R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#20) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

És lám még egy fajin animáció a gaméhoz : veszélyesek ezek a növények !! :Y

http://www.gaspowered.com/ds2/spells.php?image=12

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#21) Gh0sT válasza AlyArkhon (#18) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mail ment!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#22) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Csináltam servert, aki akar multizni, az jöhet. A szerver neve Eliat! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#23) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Linkelek, hogy megjöjjön a kedv a játékhoz! :)

Specialties:
Bővebben: link

Spell book:
Bővebben: link

Ice Elemental:
Bővebben: link

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#24) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Elszórakoztatom magam itt egyedül... :)

A játékban szétbontották a kereskedőket. Van külön a fegyvereknek, külön a páncéloknak, és külön a gyógyitaloknak, varázslatoknak árusa. Ezen kívül egy új árussal is gazdagodott a játék: nála lehet kapni olyan kis kütyüket, amiket később ''beépíthetünk'' kedvenc fegyverünkbe, könyvünkbe, sisakunkba, stb... Megnövelve ezzel azok hathatóságát. Természetesen nem lehet minden tárgyba mindent bele rakni, de külön kaphatóak olyan felszerelések, amik erre alkalmasak. A műveletetet nem nekünk kell elvégezni (nem is tudnánk), hanem a faluban áll rendelkezésre egy segítőnk, aki jópénz fejében szolgálatunkba szegődik.

Más: vehetünk magunknak szamarat, mely igen csak ütősre sikeredett, ugyanis a közelharcban annyiadik szintű lesz, ahányadik szinten megvásároltuk. Gyakorlatilag egy kész harcossal gazdagodik általa csapatunk, aki folyamatosan fejlődik. Bár a kétkezes harcot nem fogja soha megtanulni, kétség kívül hasznos segítőre lelünk benne. :)

Aki szeretne játszani, az jó eséllyel megtalál neten Eliat néven. Az általam kreált játék is hasonló nevű. :) Tessék kérem játszani! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#25) AlyArkhon válasza Gh0sT (#21) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Mail itt is ment !! :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#26) AlyArkhon válasza Gh0sT (#22) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ez azt jelenti , hogy sikerült servert kreálnod ?? >> és fel is tudok innen lépni ??? :C:C:C:C:C:C:P:P:P:P:P:R:R:R:R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#27) Gh0sT válasza AlyArkhon (#26) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szervert sikerült kreálnom, de szerintem ahhoz te nem fogsz tudni csatlakozni, ugyanis ellenőrzik a serial alapján, hogy kik vannak fent neten... :( Ha találnak két egyformát, akkor asszem banolnak... Azt meg nem nagyon szeretném...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#28) Gh0sT válasza AlyArkhon (#26) üzenetére


Gh0sT
addikt

Közben megnéztem, hogy mi a helyzet a Gasplanet oldalán. A beta letölthető ingyen és bérmentve... Milyen neted van? Nem lenne érdemesebb letöltened inkább? Akkor tudnánk akár multiban is játszani. Ha gondolod, akkor tudok segíteni a regisztrációban. Csak fel kell iratkozni a Gamesspy-os hírlevelekre és ingyen töltheted a betát.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#29) Gh0sT válasza Gh0sT (#28) üzenetére


Gh0sT
addikt

Na ezt benéztem... Fileplanetre kell feliratkozni, ami havi 7$. Viszont vannak public szerverek, ahonnan le lehet húzni. Ezek nem fizetősek, csak ki kell várni amíg sorre kerülsz a letöltésekhez. Egy próbát mindenképpen megér.

Megpróbáltam ismét feliratkozni, hogy lehúzzam neked egy másik accal, de érdekes módon ugyanazt a serialt adta, mint korábban... :F Nem értem mi van... :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#30) AlyArkhon válasza Gh0sT (#29) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Mindjárt megkérdem megint haveromat , hogy sikerült-e már lehuznia a gamét , da igen akkor küldje el , és ne lépjen fel vele a netre ( s akkor tudunk nyomulni vele ! :P:P:P)
De ha nem sikerült még mindig letöltenie , akkor segíthetnél neki a reggelésnél , mert azzal volt baja legutóbb is amikor megpróbálta lehuzni a gamét ! :C:C:C

Mindenesetre küldheted a gamét attól függetlenül , hogy meglesz-e mégegyszer , majd az általad reggelt gaméval addig nem megyek fel a netre , amíg meg nem lesz mégesgyszer ! :R:R oksa??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#31) AlyArkhon válasza Gh0sT (#29) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jah és linkelj már be ide valami pontos címet , hova is lépjek fel letölteni , aztán meg egy kis infot a reggelésről , és már küldöm is haveronmnak hogy töltse lefelé ! ezerrel !!!!!!!!!!:C:C:C:C

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#32) Gh0sT válasza AlyArkhon (#31) üzenetére


Gh0sT
addikt

Megpróbálok neked beregelni egy másik címemmel. Ha jól sejtem, akkor csak a serial egyedi a játéknál és ez alapján történik az azonosítás, azt meg elküldik mailben.

Holnap reggel kiírom és postázom az új seriallal, amivel neked is menni fog.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#33) Gh0sT válasza AlyArkhon (#31) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nah, sikerült! :)

Kértem neked is egy serialt amivel tudsz majd teljesen legálisan nyomulni. :) Most írom a DVD-t és délután postázom. A hét közepén megkapod! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#34) AS


AS
félisten

nekem nem kelene a béta megvárom teljes verziot.. de az mikor jön:
ha béta van szerintem max egy honap..remélem..:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) Gh0sT válasza AS (#34) üzenetére


Gh0sT
addikt

Augusztusra ígérik, de szerintem jó ha karácsonyra lesz belőle valami... :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#36) AS válasza Gh0sT (#35) üzenetére


AS
félisten

Ha ez komoly akor szomuru vagyok... :((:(

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37) AlyArkhon válasza Gh0sT (#33) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Köszke , sirály vagy !! :C:C:C
Akkor nyomulhatunk majd eggyütt?? :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#38) Gh0sT válasza AlyArkhon (#37) üzenetére


Gh0sT
addikt

Épp most jöttem meg a postáról. De balf@sz vagyok: :)
1. Elvágtam a szám a borítékkal
2. Fejtetőn címeztem meg
3. Alig bírtam leragasztani (remélem kitart amíg odaér)
:DD

Majd dobj egy mailt, ha megkaptad és tolhatunk multiban. Eddig csak külfödiekkel játszottam, és kicsit gáz, amikor a hiányos angol tudásommal kell elmagyarázni nekik valamit... :B

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#39) XanD3R válasza Gh0sT (#38) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Én is benne lennék egy DS2 partyban

(#40) AlyArkhon válasza Gh0sT (#38) üzenetére


AlyArkhon
őstag

ok , majd küldök mailt!! :P:P:R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#41) Gh0sT válasza XanD3R (#39) üzenetére


Gh0sT
addikt

A mai nap jó neked? Tudsz úgy játékot csinálni, hogy csatlakozzak?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#42) AlyArkhon válasza Gh0sT (#41) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ha megérkezett volna , olyan boldog lennék !! :F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#43) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Akkor tolhatnánk ezerrel !! :P :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#44) Gh0sT válasza AlyArkhon (#42) üzenetére


Gh0sT
addikt

A magyar posta átka... szerintem holnapra már várhatod... Csinálj neki addig helyet! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#45) AlyArkhon válasza Gh0sT (#44) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Na hali !! :P:P :C :P:P

Itt van !! Most próbálom feltenni , de adddig is adhatnál mauilbe egy matávos számot , ( mert azt ingyen hívohatom ) és rádcsörögnék , de jó lesz a mobilod is !!

Ez arra az esetre ha nem birnák felmenni vele a netre !! :Y:Y:Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#46) Gh0sT válasza AlyArkhon (#45) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nincs matávos számom, mobilom az adataimnál.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#47) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

jah látom , ! zsyr épp most beszéltünk telefonon , ugyhogy tárgytalan az egész ...

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#48) Gh0sT válasza AlyArkhon (#45) üzenetére


Gh0sT
addikt

Eliat néven vagyok fent. Csinálok egy játékot: HUNGARY néven. Ott megtalálsz. Elvileg be is tudsz csatlakozni. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#49) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Akinek DirectX-es hibaüzenete lenne, itt a megoldás: (remélem az angollal mindenki elboldogul :) )

It that file d3dx9_24.dll is missing, you can copy/install it manually:

Extract 'DS2GSBeta3227.exe' with WinZip to a folder of your choice, for example 'C:\Beta-Dir\'.
In 'C:\Beta-Dir\DirectX\' you will find then some *.CAB-archives you also can open with WinZip.

Two of these archive files are :
1.) 'Feb2005_d3dx9_24_x64.cab'
2.) 'Feb2005_d3dx9_24_x86.cab'
Both archives will contain 'd3dx9_24.dll' you have to copy/extract to the 'System32' of Windows folder, e.g. 'C:\Windows\System32\'.
Which archive to use depends on your system i guess:
If you have a newer AMD CPU with 64bit architecture take the first archive.
If you have an Intel CPU use the second archive.
If you have an older CPU from AMD try the second archive.


[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#50) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nah, lenne egy kérdésem a játékkal kapcsolatban:

Elvileg a South Gate a beta verzióban zárva vagyon és nem lehet továbbmenni. Viszont legjobb tudomásom szerint valahogyan ki lehet nyitni. Valakinek esetleg sikerült már? Azt hiszem a kulcs Taar személye lesz, akit valahogyan rá kellene bírni, hogy csatlakozzon a csapathoz, de nekem valamiért nem akaródzik. Lehet, hogy rühelli a képem... :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.