Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#651) Gh0sT válasza speller (#650) üzenetére


Gh0sT
addikt

Hmmm... emlékeim szerint nincs ott kőfal... Vagyis az első teleport után van egy jobbra, de balra kell menni fel a ''hegynek''.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#652) speller válasza Gh0sT (#651) üzenetére


speller
csendes tag

okés, már megvan kösz :) , benéztem a dolgot:DD

(#653) AlyArkhon válasza Incognito (#640) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jó volna nyomni , el tudnád é küldeni ?

Ghost : - még azóta sem sikerült ?? :O

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#654) Gh0sT válasza AlyArkhon (#653) üzenetére


Gh0sT
addikt

Rájöttem mi a hiba... LAN-on keresztül próbáltam meg írni... :(

Holnap pótolom és küldöm kora reggel. Ne haragudj! :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#655) Lacza válasza Gh0sT (#639) üzenetére


Lacza
senior tag

Lehet hogy valamilyen küldetést nem teljesítettem az öreglánynak?
A feje fölött a kérdőjel lebeg és nem hajlandó megnyitni a reagens ablakot:((

Másik kérdés ,találkoztam egy csomó szellemmel és nem tudok velük beszélni:F

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#656) krokk válasza Lacza (#655) üzenetére


krokk
senior tag

act 2-be lépés után tudsz csak... ott a városban kell majd beszélni egy nővel és utána tudsz...

MOD: mármint a szellemekkel beszélni:D (korán reggel van még:D )
amúgy vki nem akar jácccccnani? most?:)

[Szerkesztve]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#657) Gh0sT válasza Lacza (#655) üzenetére


Gh0sT
addikt

4 db Nettle Clustert kell neki szerválni. Ilyeneket vagy találsz a dzsungelben, vagy veszel a ''zöld drágaköves'' muksónál.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#658) krokk válasza Gh0sT (#657) üzenetére


krokk
senior tag

játék? :U

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#659) Gh0sT válasza krokk (#658) üzenetére


Gh0sT
addikt

Az a baj, hogy ezer dolgom van, de este már ráérek.

Tegnap nem jött senki 8-ra, csak Incognito. :(

Egyébként hányadik szintű vagy?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#660) krokk válasza Gh0sT (#659) üzenetére


krokk
senior tag

singleben most léptem át act 2 be olyan 20-22 a csapat lankarim meg 6-7. szintü most nemtom nem nézem meg mert singleben vok

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#661) Incognito


Incognito
senior tag

Ha esetleg valaki csinálgat screenshot -ot, elküldheti nekem levélben, kirakom az oldalamra...

(#662) Incognito válasza Gh0sT (#659) üzenetére


Incognito
senior tag

Megoldódott a katakombás rész, én idióta ,nem mentem le abba a barlangba, ahol a maszk (vagy mi a fene) van. :DD

(#663) speller válasza Incognito (#661) üzenetére


speller
csendes tag

Hello!
Én csinálgatok, de egyenlőre nincsenek meg :D (,most keresi a win search, szerk.: már megvannak:D ).
Más. Ti milyen karakterrel indítottatok? Én egy male humannal kezdtem (most lvl 5, de mingyá 6 :D ), akinek a meeleje egy kicsit erősebb mint a combat magicje. Képességek meelenél: baromi erős csapkodás 5ös és tok két kézzel hadonászni. Huh combat magices képességeimet időközben elfelejtettem, de vmi asszem kettes, mind1 majd modolok.
Felfogadtam egy íjássz csajt (szintén lvl 5), akinél az erősebb lövésre ( > ) és a ranged attack elkerülésre gyúrtam + a gyorsabb manavisszatérülésre, a gyógyítás miatt. Szerintetek ez így használható csapat?
A taktitámon nagyon fifikás ::D :amikor meglátom az ellent lövöm íjjal+ combat magic-kel, aztán ha közelebb jön átváltok meelere az íjászom meg lövitovább.
Nem lekoppintani! ;]

(#664) Mazka05 válasza speller (#663) üzenetére


Mazka05
őstag

Egy karakterrel végig viszem ilyen az én taktikám!:D Nem lekopintani :DDD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#665) speller válasza Mazka05 (#664) üzenetére


speller
csendes tag

:P
Mért jó/jobb egy karakterrel?

(#666) Mazka05 válasza speller (#665) üzenetére


Mazka05
őstag

Csak ő fejlödik egyedül nem vesszi el töle senki a lényeket a tudáspont miatt! :D de lehet hogy lesz mellette egy Ice Elemental vagy Tűz Elemental utóbival még nem találkoztam mert eddig csak a Bétával meg a demo-val játszotam!:)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#667) Dying Fetus


Dying Fetus
tag

helósztok az történt hogy sztem benyomtam vmi gombot a billentyűzeten és nem írja ki hogyha vmit ledob az ellen a földre és csak úgy szedem föl őket hogy rányomok a z-re
mit nyomhattam be nem tudjátjok???

(#668) krokk válasza Dying Fetus (#667) üzenetére


krokk
senior tag

L-label:) ezt nyomd be és látszik de amúgy lenni is kinn van ikonban egy kis cerli rajta írás ha be van kapcsolva és üres ha nincs...

a másik ilyen amit benyomhatsz és nemtudod mi volt (énis igy voltam vele:D ) az az élet és mana kijelzése a karakterek lábánál ez pedig U :) idegesített az i mellett lenyomtam véletlenül :D és nemtudtam hogy mit nyomtam:D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#669) Robaj


Robaj
addikt

Nekem az hiányzik, hogy automatice támadjon, most csak akkó támad, ha az 1ik karakteremet támadják. Elég lol, hogy ott ugrál és nem támad az enyim:))

(#670) krokk válasza Robaj (#669) üzenetére


krokk
senior tag

na igen ez engem is idegesített:D ott áll mellette a szörny de meg nem ütné ha nem támad:D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#671) Dying Fetus válasza krokk (#668) üzenetére


Dying Fetus
tag

ok kösz egyébként tényleg benyomhattam akkor az u-t is mivel nekem is látszik az életerőm meg mana
na akkor gyorsan be is pöttyintem őket

(nem értem miért pont az inventory betű közelében kell ezeket a gombokat beíktatni)

(#672) speller válasza krokk (#670) üzenetére


speller
csendes tag

Állítsd át mirror módról nem tom mire (a jobb alsó sarokban van a gomb), s így az egész csapat támadni fogja az összes meglátott szörnyet.

(#673) speller válasza Mazka05 (#666) üzenetére


speller
csendes tag

Én nem merem megkockáztatni az ilyet, csomószor meghalnék, és csak megunnám a játékot:))

(#674) krokk válasza speller (#672) üzenetére


krokk
senior tag

rampage tudom de az aktiv akkor se támad:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#675) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nem tudja valaki, hogy ha van az inventorymban egy varázskönyv, akkor abba hogyan tudok belerakni varázslatot egyszerűen? Eddig mindig úgy csináltam, hogy kézbe vettem és belerakosgattam, de ez macerás, pláne ha 2-3 könyvem van egyszerre.

Más: adott egy könyv a kézben. Adott egy másik az inventoryban, amit most találtam és meglátásom szerint jobb, mint amit használok. Hogyan lehet a varázslatokat (az összeset) egy mozdulattal átrakni az egyik könyvből a másikba? Ez a kipakolok mindent, majd bepakolok mindent nagyon kényelmetlen.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#676) Gh0sT válasza Mazka05 (#666) üzenetére


Gh0sT
addikt

A tűzelementálnál van valami erősebb lény is. Aman'lu-ban láttam, hogy lehet venni, de lövésem nincs miket tud. Az árából és a sebzéséből ítélve nem lehet rossz...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#677) Gh0sT válasza krokk (#660) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ha minden jól megy, akkor estére talán én is elérem ismét a 20-as szintet.

Természet mágussal van valaki? Esetleg Taart felfogadtátok? Egyszerűen nem tudom, mire kellene rágyúrni nála. A sebzése gyengus, gyógyítgatni tud, de keveset és sok manába kerül. Most azon gondolkodtam, hogy az idézett lényeket kezdem el erősítgetni mind sebzésben, mind életerőben. Hosszú távon vajon mi lehet a jó taktika?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#678) Gh0sT válasza Incognito (#661) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mail ment, küldtem két screenshotot.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#679) speller válasza krokk (#674) üzenetére


speller
csendes tag

Télleg? Akkor nem tom (bár a lvl 7es főkarimmal nem tom mit okoskodok :DD )

(#680) Chandler


Chandler
senior tag

hali
nektek honnan van meg a ds2?
mert nem talaltam normalis trackert bittorrenten, dc-n alig van meg valakinek...
szoval nektek honnan van meg?

(#681) Robaj válasza Chandler (#680) üzenetére


Robaj
addikt

Boltból!

(#682) Chandler válasza Robaj (#681) üzenetére


Chandler
senior tag

ja biztos azert kell a hamachi... :U

(#683) Lacza válasza Chandler (#680) üzenetére


Lacza
senior tag

bitumen:C

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#684) speller válasza Chandler (#680) üzenetére


speller
csendes tag

Asszem itt => Moderálva! Warez tevékenység miatt. - Grafiqs

(#685) krokk válasza Chandler (#682) üzenetére


krokk
senior tag

ha eredetid van akkor is játszhatsz lanban haverokkal nem?;) és akkor is simán használhatod a hamachit;) ha nem akarsz gamespyolni;) szóval ez még nem jelenti azt hogy nem eredeti...;)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#686) speller válasza speller (#684) üzenetére


speller
csendes tag

Mostmár nem tom újra szerkeszteni(:DDD), Moderálva! Warez tevékenység miatt. - Grafiqs

(#687) Chandler válasza Lacza (#683) üzenetére


Chandler
senior tag

az mi?

(#688) Chandler válasza krokk (#685) üzenetére


Chandler
senior tag

hááát van benne igazsag :)

(#689) Chandler válasza speller (#686) üzenetére


Chandler
senior tag

koszi :)

szerk.: hogy szedted le azt a sok file-t? mindig nyomogattad amikor kesz lett? :D

[Szerkesztve]

(#690) Lacza válasza Chandler (#687) üzenetére


Lacza
senior tag

Bithumen, mint a neve is mutatja torrent oldal

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#691) Grafiqs válasza speller (#686) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ezért a két linkért (Az Alapelvek súlyos megsértése, warez tevékenyég) figyelmeztetlek a következő Alapelvekbe ütköző hsz.-ed után figyelmeztetés nülkül megkapod a BAN-t.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#692) Johnnys


Johnnys
csendes tag

üdv!
Mot látom milyen sokan nyomjátok mar ds2t :D
Szép lett ez a 2. rész , azt kell mondjam azonban ez sztem kicsit a játszhatóság kárára is ment :((
Sok a csilivili efffekt ,ha van pl 4 karim akkor leginkább semmit se látok a harcból....föleg ha jön 20 monster kb!! Effektek jobbrabalra de , hogy ki kit üt abbol sz*rt se látok!! Teljes a káosz olyankor!!
Nemis a harcot nézem a hanem a mana és health csikocskat!! :D

Rampage modba támadnak a karik azonban asszem / G betü /
Mirror modba mind ugyanazt csinálja / F betü /


Xp szerintem nem függ attol h melyik karid hany mobot nyom le.....mindenki egyforman kapja, ha csinal vmit , ha csak 1 heylbe tátja a száját!!

Nature magic-esnél én tápoló és summon spellekre pakoltam!!
6mp sérthetetlenség powaaa :D

jajj és kérdés.....h tudjak a szellemekkel beszélni kit kell megkeresnem?
és hol?

köcce

peace

(#693) Robaj válasza Johnnys (#692) üzenetére


Robaj
addikt

Amanlu városka után asszem 5. teleport környékén gyaktam le vkit és kaptam spellt, amit a városban lefordított a manás néni. Namost az van, hogy vmi szellemet kell megkeresni.
Maj meg lesz:))
ACT 1 küldetései közül még 2 hiányzott, amikó act 2-nél vok.
Asszem már csak 1 van, mert amanluból kell hozni vmi tárgyat vagy nemtom mit.
Maj meglesz:))

(#694) AlyArkhon válasza Gh0sT (#654) üzenetére


AlyArkhon
őstag

oksa , kösszke ... :DD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#695) Incognito válasza Gh0sT (#676) üzenetére


Incognito
senior tag

Nekem volt olyan szörnyem. Pont volt nállam annyi cash, kicsengettem a pénzt, mert láttam, hogy alapon milyenütős, mikor meg a varázslóm feléleszti a lényt, látom, hogy egy pillangó. Na mondom f@sz@. El is adtam, mert nem tetszett...:D

(#696) Chandler válasza speller (#686) üzenetére


Chandler
senior tag

mél ment

[Szerkesztve]

(#697) Incognito válasza Gh0sT (#678) üzenetére


Incognito
senior tag

Kitettem a képeket az oldalra.

(#698) Incognito válasza Gh0sT (#678) üzenetére


Incognito
senior tag

Az a poén az egyik képben, hogy épp az a rész előtt voltam, úgyhogy pont jól jött...
A varázslóm olyan kemény, hogy meg se érzi a falból kijövelő energiagolyót...:D

Ehhez is raktam fel képet, küldjetek ti is. Ha érzel rá késztetést, nyugodtan nyomogassátok a PrintScrn billentyűt...

[Szerkesztve]

(#699) Incognito


Incognito
senior tag

Játszás közben jött az az ötlet, hogy a titkos helyekről (amiket megtaláltam) csinálok ScreenShot-ot. Megvan az első.
Szerintem ez jó ötlet, mert én is megyek el titkos helyek mellett amiket esetleg más észrevesz...

(#700) Robaj válasza Incognito (#699) üzenetére


Robaj
addikt

Nézni szoktam térkép, és van rajta ien sötétkék pont, akkó ott lesz vmi.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.