Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#501) Gh0sT válasza D4v3 (#498) üzenetére


Gh0sT
addikt

Elakadtam a katakombákban. Van négy forgatható szobor mindegyiken négy szimbólummal. Gondolom meghatározott sorrendbe kell őket forgatni, de akárhogy próbálom, ez igencsak sok lehetőség (4x4x4x4=256).

Találok valami könyvet, amiben megvan a sorrend? Vagy próbálkozzak?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#502) Gh0sT válasza krokk (#500) üzenetére


Gh0sT
addikt

Feldwyr the Blacksmith.

15-16. szinten már neki lehet állni. ;)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#503) D4v3 válasza Gh0sT (#501) üzenetére


D4v3
őstag

Ha ott vagy, amire gondolok, akkor csak menj vissza egy kicsit és a padlón rajta lesz helyes sorrendben. Egyébként ha jól emlékszem (balról jobbra): fa levelek nélkül, becsukot t szem, kinyitott szem, fa levelekkel

(#504) krokk válasza Gh0sT (#502) üzenetére


krokk
senior tag

neeem:) azt már megcsináltam:) a felette lévő:) írtam is hogy a smith és a wolf közötti:)

[Szerkesztve]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#505) Gh0sT válasza D4v3 (#503) üzenetére


Gh0sT
addikt

Lejutottam próbálgatásos alapon. Most töltöm, újra a játékot... :) Kicsit erős ez a főellenfél...

krokk: Taar's Investigation a küldetés neve.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#506) krokk válasza Gh0sT (#505) üzenetére


krokk
senior tag

az érdekes lesz:) taar benn van a csapatban kiváncsi vok hogy kapom igy a küldit:) bár dumál folyamatosan:D de igy tuti meglesz és nem maradtam le róla:D remélem:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#507) Gh0sT válasza krokk (#506) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nekem is bent volt a csapatomban amikor megkaptam... :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#508) Mazka05 válasza D4v3 (#498) üzenetére


Mazka05
őstag

Csá!

Látom már elég erős vagy!:)Nem tudod véletlenül hogy az elementálok kinek hozzák be a tudáspontot nem a krakternek ?:) Én szerintem igen..Mert mintha ők a cucoktól fejlödnének...

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#509) D4v3 válasza Mazka05 (#508) üzenetére


D4v3
őstag

Jó kérdés. Nem tudom.. :(
Egyébként a Tarr-os küldit úgy lehet megkapni, hogy egyrészt nálad van a csajszi, másrészt beszélsz a pet shop melletti házban levő csajjal. Utána elmész a Haku ritual placre felveszed a tőrt, lemész a pet shop-nál lévő liftel és jobbra lesz egy csontokkal teli barlang.

(#510) nofi


nofi
őstag

lenne egy kérdésem: haverral akarok DS2-zni, feltettük ezt a hamachi dolgot, ami meg is találta a gépeket, megcsinálta a hálózatot. aztán multi/lan, a lobby-ban még tudtunk dumálni, de amikor játékot csináltunk azt nem látjuk!!! amúgy mind2nknek routere van; esetleg tudna vki vmi megoldást találni? esetleg más módszer?

Xbox GT: nozsolt

(#511) wolverine375


wolverine375
tag

Ilyenkor csk egyetlen bevált módszer van:

!!!!!L.A.N.P.A.R.T.Y.!!!!!

Én személy szerint a jövőhéten fogok csinálni egyet így haverokkal, h megismertessem velük a játékot:D Beléjüknevelem a Dungeon Siege 2-t!! :))

Vagy van egy másik lehetőség, h megveszitekaz eredetit!

Sőt van egy harmadik is, az h bemész egy boltba letéped a csomagolást a játékról,és ottt van a cdkey;]

[Szerkesztve]

(#512) krokk válasza D4v3 (#509) üzenetére


krokk
senior tag

nekem nem megy:) mindenkivel beszéltem pet shopnál a felette lévő az elfes küldi a mellette lévő meg az amalu vagy mi...

tőrt nem találok a ritual placen és nálam sincs:( hova van az eldugva?:)

a csonti barlangba is hiába megyek:(

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#513) Gh0sT válasza nofi (#510) üzenetére


Gh0sT
addikt

A routerben (amelyik mögött a szerver gép van) forwardolni kell néhány portot. Pontosan nem tudom melyikeket, de megpróbálom megnézni.


Szerk.: meg is néztem

29000
6667
2302
6500
13139


Nekem ez az öt port van forwardolva. Valszeg vannak benne még DS1-es maradványok is, de nem tudom melyikek azok. :F A demoval így tutira működött routeren keresztül is.

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#514) Gh0sT válasza D4v3 (#498) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem akarsz tradelni? Mintha láttam volna egy sapkát nálad, amit szívesen elcserélnék veled. :U

Mennyire életbiztosítás az a 162-es armor 36. szinten? Nekem még csak olyan 100 körül van, de ezt simán leverik.

MÁS: az aréna 7. szintjét ajánlom mindenki figyelmébe. Eddig kétszer próbáltam meg, de csúfos kb. 20 mp-es csatákat vívtam. :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#515) Incognito válasza Gh0sT (#514) üzenetére


Incognito
senior tag

7 -es szint? Én a 4. -et nem tudom legyilkolni...:(

(#516) Dying Fetus


Dying Fetus
tag

egy kis segítség kellenne a 2ik teleportkapu után egyből van egy kis fakapu ami mögött van 3 íjjász csajszi és amikor odamegyek vmi olyat nyökög hogy a foglyoknak nem szabad idejönni és ne tegyem próbára a türelmét és még el lehetett oldalra menni onnan összeszedtem 2 drb vmi tekercsszerűséget és azokkal mi van most???

(#517) Incognito válasza krokk (#492) üzenetére


Incognito
senior tag

Magyar nyelvű verzió is van az oldalon, csak lejjebb kell görgetni...

Most vettem észre, hogy nem telepítettem a VGA drivert és így jáccottam. :D

[Szerkesztve]

(#518) Incognito válasza Dying Fetus (#516) üzenetére


Incognito
senior tag

Ezt már kétszer megkérdezték :D
A lényeg, hogy nem enged tovább, mert rab vagy. Vissza kell menned a városba, és beszélned kell egy nővel (ha szembeállsz a teleport-al akkor a jobbra lévő átjátón kell menni a nőhöz) és ő leszedi a nyakszoritófojtogató izét rólad.

(#519) Dying Fetus


Dying Fetus
tag

oh
ezer köszönet

(#520) nofi


nofi
őstag

nnna, mivel a sima DS-sel nem nyomtam, lenne egy oan kérdésem h érdemes e 2 dologra rágyúrni. pl most csináltam egy human karit és combat magic és melee cuccot szeretném fejlesztgetni, de mivel én csak a diablo2 ben vok otthon nemtom h itt mennyire ajánlatos megosztani a kapott xp-ket és h a játék vége felé nem lesz e elmaradottabb a karim

Xbox GT: nozsolt

(#521) Incognito válasza nofi (#520) üzenetére


Incognito
senior tag

Ez szerintem hasonlóan működik mint egy mérleg. Van 100 izéd és ha csak az egyik oldalra rax akkor az 100-as lesz, de ha mindkettőbe teszel akkor arányosan meg fog megoszlani.

(#522) nofi válasza Gh0sT (#513) üzenetére


nofi
őstag

ó tudtam h vmi furfang lesz itt:) namost ez a hamachi-s ''ál-LAN'' dologra is jó? vagyis te úgy jáccottál vele?

Xbox GT: nozsolt

(#523) nofi válasza Incognito (#521) üzenetére


nofi
őstag

aham, csak arra lennék kiváncsi h mondjuk single-playerbe végig lehet e tolni h mondjuk megosztom az xp-imet és két dolog között lavírozok?

Xbox GT: nozsolt

(#524) Incognito válasza nofi (#523) üzenetére


Incognito
senior tag

Erre nem tudok vélaszolni. Én mindegyiket egy kicsit fejlesztettem (a natural magic kell a gyógyítás miatt), de főleg combat magic -re gyurtam rá. Nekem idáig bevált.

(#525) Incognito válasza Gh0sT (#501) üzenetére


Incognito
senior tag

Rápacsáltam! Nem tudok lemenni a katakombába. Havas pálya és a teleport mellett nem messze van egy jetárat, előtte egy fickóval. Beszéltem vele, adott egy tárgyat, de én nem mentem le hanem visszamentem a városba, és mire visszaértem a katakomba lejáratához a tárgy nem volt nállam. Kell egyáltalán valami oda? Mintha azt mondaná a csávó, hogy csak azzal a bizonyos tárgyal lehet lemenni. Találtam egy bug-ot ? Remélem nem...

(#526) Gh0sT válasza nofi (#522) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ha lesz időm, akkor este megnézem.

A többkasztúságról:
Érdekes gondolat, mivel nagyon sok irányban lehet fejlődni. Igaz, én nem igen játszok harcossal, de harci máguson belül is 3 vonalon lehet elindulni (villám-, tűz-, fekete-mágia).
Ami jó a több irányú fejlődésnél: a karakter sokoldalú lesz, több szituációban megállja a helyét.
Ami rossz: a sebzése átlagos lesz, nehezebben dönt el egy csatát.

Igazából nem tudnám megmondani mi lenne a helyes lépés. :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#527) Gh0sT válasza Incognito (#525) üzenetére


Gh0sT
addikt

A champion-ról beszélsz?

Közben átjutottam Act3-ba, de szerintem visszamegyek a Act2-be, mert a másodlagos küldetéseim nincsenek befejezve. Van egy laza kis főellenfél az Act2 végén. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#528) Incognito válasza Gh0sT (#527) üzenetére


Incognito
senior tag

Campion Rahvan a neve a csávónak...

(#529) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nah, belinkelek néhány képet a csapatomról.

Eliat (level 36) --> Bővebben: link

Ő a csapat legütősebb tagja. Specifikusan tűzvarázslónak ''nevelem''. Az egész parti rá épül, ha ő elesik, akkor nagy baj van...


Taar (level 36) --> Bővebben: link

Természet mágus, fagymágiára és gyógyításra, valamint speciális védelmi varázslatokra kihegyezve.


Finala (level 35) --> Bővebben: link

Szintén csatamágus, de fekete-mágiával és átkokkal. Az ellenfelek lassítására, védelmük csökkentésére törekszik.


Most gondolkodom egy negyedik karakter felvételén a csapatba. Talán lassan szükség lesz egy harcosra is, de D4v3 képei alapján nem volt valami meggyőző a sebzése. :F Vajon érdemes?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#530) Gh0sT válasza Incognito (#528) üzenetére


Gh0sT
addikt

Elvileg az ilyen tárgyak nálad vannak, csak nem az inventoryban. Van valami külön jegyzék nekik, csak nem tudom pontosan merre. Pl. Drewin nyakéke is nálad van folyamatosan. Szerintem le fogsz tudni menni...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#531) Incognito válasza Gh0sT (#529) üzenetére


Incognito
senior tag

Nem tudok lemenni, mert az ajtó zárva. Ezt írja ki:
This door is locked. Is appears to be inscribed with anciente symbols.
Gondolom kell az a tárgy.
Mikor elöször beszéltem a fickóval, akkor valamit eldobott és én felvettem (remélem nem adtam el, bár az ilyeneket nem igazán lehet eladni...).

(#532) Mazka05 válasza Gh0sT (#529) üzenetére


Mazka05
őstag

Csá!

Szerinted ha a Dungeon Siege egyet és a LAO-át is egy karakterrel vittem végig ezt is végig tudom nyomni egyel?:F Természetesen természet mágus :)

[Szerkesztve]

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#533) Gh0sT válasza Mazka05 (#532) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szerintem nem... Nagyobb csatáknál szükség lesz olyan karakterekre is, akiket lehet ütni-vágni. Ha mondjuk 6 ijász kezdi el lőni a természet mágusodat, akkor szvsz nem lesz sok esélye. Egyébként ez az egyszemélyes hadsereg taktika egészen addig működni is fog, amíg nem kezdenek el jönni a lövő/varázsló egységek tömegesen.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#534) Lacza


Lacza
senior tag

Nekem nem válaszol senki hogy miért szaggat a játék x800pro-n?

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#535) Incognito válasza Lacza (#534) üzenetére


Incognito
senior tag

Valószínű szoftveres lesz a gond. 1000 és 1 oka lehet. Minden játék szaggat? Driverek fel vannak telepítve? Nekem gyengébb gépem van de 1024x768 -ban 32 bit-es szinmélységgel 4x vonalsimítás 2x anizotóp szűrés van rajta és 30-35 fps-el megy.

(#536) Incognito


Incognito
senior tag

Gh0st van tipped?

[Szerkesztve]

(#537) Gh0sT válasza Incognito (#536) üzenetére


Gh0sT
addikt

Sajna nincs... :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#538) Robaj


Robaj
addikt

Aki akar neten keresztül LAN-on nyomulni:

Bővebben: link

Telep fel, acc létrehoz majd csatizás hálózathoz:

hálózat neve: ds2 multi
jelszó: ds2rlz

Vagyunk már páran és műxik!!!

Néha vannak gondok:
- a kért név már létezik (a lan-hoz csitazásnál írhatja ki) - megoldás: bezár DS2, majd újra elindít
- néha nem láttyák egymást az emberek (ienkor hamachiban sárga az ember melletti kis négyzet, ha zöld aza jó)- megoldás: géprestart

Ja én router mögül vok!
És tuttam csatizni vele másik router mögött lévőhöz is!!!

[Szerkesztve]

(#539) Lacza válasza Incognito (#535) üzenetére


Lacza
senior tag

Van valami kimondottan jó driver hozzá?

5.6-os van fent

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#540) Gh0sT válasza Robaj (#538) üzenetére


Gh0sT
addikt

A hálózat nem létezik... :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#541) Gh0sT válasza Robaj (#538) üzenetére


Gh0sT
addikt

Közben találtam egy olyan hálót, hogy
DS2 multi

Ez lenne az? Ehhez viszont nem jó a jelszó...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#542) Incognito válasza Lacza (#539) üzenetére


Incognito
senior tag

Nem hiszem hogy lenne ilyen driver. Én a mai napig a win XP SP2 -es alapdrájverével nyomultam, és csak azért raktam fel az ati driver-ét ,mert be akartam kapcsolni az élsimítást és az anizotóp szűrést...

(#543) Incognito válasza Robaj (#538) üzenetére


Incognito
senior tag

Nekem se megy...:(
Add meg az adatokat mégegyszer helyesen...

(#544) Gh0sT válasza Incognito (#543) üzenetére


Gh0sT
addikt

Felváltva próbálj meg csatlakozni ide is:
hálózat: DS2hun
pass: prohardver

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#545) Incognito válasza Gh0sT (#544) üzenetére


Incognito
senior tag

Műxik. Mint a régi szépidőkben.

(#546) Gh0sT válasza Incognito (#545) üzenetére


Gh0sT
addikt

Várj, csinálok szervert a router mögül. megpróbálsz csatlakozni DS-ből?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#547) Incognito válasza Gh0sT (#546) üzenetére


Incognito
senior tag

Persze...

(#548) Mazka05 válasza Gh0sT (#544) üzenetére


Mazka05
őstag

Ezzek a csatlakozások csak eredeti játékokkal mükszienek?:FMajd megprobálom jelszónak megadni amit kaptam key-t mint tesztelő!:D Csak elötte legyen meg!:D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#549) Gh0sT válasza Mazka05 (#548) üzenetére


Gh0sT
addikt

Éppen a netes csatlakozást próbáljuk megkerülni. Így bárki játszhat bárkivel, úgy mint LAN-on.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#550) Incognito válasza Gh0sT (#549) üzenetére


Incognito
senior tag

Én már látlak, de még nem csináltál játékot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.