Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#2001) Incognito válasza Mazka05 (#2000) üzenetére


Incognito
senior tag

Pff. Miért, neked milyenek az értékek? Dexerity, strenght, intelligence meg ilyesmik...

(#2002) Gh0sT válasza Incognito (#2001) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ne lepődj meg, a természet mágia varázslatai erősebbek.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2003) Incognito válasza Gh0sT (#2002) üzenetére


Incognito
senior tag

??? Miért? Akkor valami tuningot kell alkalmaznom...

milyen időközönként szoktad nézegetni a fórumot?

[Szerkesztve]

(#2004) Mazka05 válasza Gh0sT (#2002) üzenetére


Mazka05
őstag

De jó, még jó hogy nem harci mágia a neve!:) Jövőhéten vazze gyere má! :)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#2005) Incognito válasza Mazka05 (#2004) üzenetére


Incognito
senior tag

#2001?

(#2006) Incognito


Incognito
senior tag

Feltettem a kiegészítőt, de elfelejtettem, hogyan lehet a simából átmenteni a karaktert. Valaki esetleg?

(#2007) Incognito válasza Incognito (#2006) üzenetére


Incognito
senior tag

Sikerült.

(#2008) Gh0sT válasza Incognito (#2003) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem tudom miért, de azt tapasztaltam, hogy míg a természet mágusom 3000 felett sebzett ugyanazon a szinten, addig a csatamágus 2000-et. Viszont a csatamágus sokkal több vonalon tud fejlődni, ez azért valamennyire kompenzál.

A fórumot most ritkábban nézem, mert nincs netem, csak a kiemelt topicokat figyelem.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2009) Gh0sT válasza Mazka05 (#2004) üzenetére


Gh0sT
addikt

Holnap kötik a netem, de nem fogok tudni még jönni, mert bútorozom és festem a lakást. Talán a következő héten már minden rendben lesz.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2010) Smoothy


Smoothy
tag

Helo

tudnátok segíteni, hogyan jutok el Aman'lu-ba???

(#2011) Mazka05 válasza Smoothy (#2010) üzenetére


Mazka05
őstag

Mi nem megy?! El kell jutnod a Xeria templomába. Ha ez meg van végezned kell mindenkivel és akkor kinyilík egy mágikus ajtó. bemész és mész előre majd jobbra, végül lefele kijutsz a templomból, és vár rád egy meglepis kígyó!:) Ha valami mégsem menne, itt találsz leírást! : [link]

üdv: Mazka

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#2012) Mazka05 válasza Incognito (#2005) üzenetére


Mazka05
őstag

Bocs a késésért, de itt a karim: [link]

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#2013) Incognito válasza Mazka05 (#2012) üzenetére


Incognito
senior tag

Jó ronda :DD ,de komoly ez a 2700-as sebzés...
Rámentél egy kicsit a közelharcra is (34-es szint)?

(#2014) Mazka05 válasza Incognito (#2013) üzenetére


Mazka05
őstag

Igen jól látod múszáj volt kicsit! Az volt a célom hogy felveszem a kis rucimat, ami jóval nagyobbat véd, mint a mostani, csak kell hozzá 38-as közelharci képeség is. De ebből a 38ből még csak 34 jött össze!:) Kéne pár set tárgy majd mondom a neveket, hogy mit ne dobjatok el!:):D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#2015) Incognito válasza Mazka05 (#2014) üzenetére


Incognito
senior tag

Ok, sorold... :D

(#2016) Gh0sT válasza Gh0sT (#2009) üzenetére


Gh0sT
addikt

Tököm kivan, hogy nem tudott bejutni a lépcsőházba a szerelő és hazament. Pénteken újra megpróbálja, addig net nélkül továbbra is.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2017) Happy187


Happy187
tag

Sziasztok! Boccs azért mert nem vág témába a kérdésem. Most vettem egy laptopot (Acer Aspire 5610, Intel T2250 1,73 GHz (2 mag), NVidia GeForce Go 7300-as videokártya, 1 GB memória, Vista). A problémám a scarface játékkal lenne, mégpedig az hogy nem jelenik meg sehogysem. Csak vonalak, meg 3D síkok jelennek meg, a figuráknak pedig csak az acuk meg a hátuk látszik, és azok is egymástl elcsúszva, a körülöttük lévő épületből/tájból pedig mint mondtam csak vonalak, meg síkok látszanak. Az asztali gépemre ha felraktam minden frankón megjelent csak mivel gyenge volt a kártyám (GeForce FX 5200) nem tudtam rajta játszani. Összehasonlításképp megemlíteném a GTA San Andreas-t, mivel míg az asztali gépemen csak teljesen minimum grafikán futott szaggatás nélkül, a laptopon pedig max grafikával, legyalacsonyabb szintű simitással elfutott döcenés nélkül. szóval a kártya erősségével nincs probléma. gondoltam arra is ogy rosszul rakta fel, ezért újratelepítetem, de ez sem hozott megoldást. Remélem tudtok segíteni. előre is köszi.

(#2018) Gh0sT válasza Happy187 (#2017) üzenetére


Gh0sT
addikt

Driver csere esetleg?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2019) Happy187 válasza Gh0sT (#2018) üzenetére


Happy187
tag

Menézem kösz.

(#2020) Incognito


Incognito
senior tag

Én a Vista-ra gyanaxom, sokfelől hallottam, hogy még nem 100%-os. Viszont kijött hozzá egy javítócsomag, érdemes megnézni...

(#2021) Mazka05 válasza Incognito (#2015) üzenetére


Mazka05
őstag

- Master Set
- Keh's Regalia Set
- North Keeper's Vestments Set

Ennyi!:):D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#2022) Smoothy


Smoothy
tag

Hali, olyan kérdésem lenne,hogy editorral lehet karaktereket is létre hozni?

(#2023) Smoothy


Smoothy
tag

Egyébb: a néni akinek a feje felett egy kéz van, nála hogyan lehet az itemeket bővitenni?? Vagy csak bizonyos itemeket lehet, nekem még nem sikerült 1-et se bőviteni! Help

(#2024) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

hellosztok.

Most fogom elkezdeni haverommal ds2 t és kérnék pár tanácsot,milyen karaktert érdemes választani ,és azon bellül milyen skillekre kell adni.Elötte diablo,titan quest,wow oztam szal nem vok kezdő ;]
Valami Varázslós "magic" karira gondoltam,vagy esetleg paladin féleségre.Ds fejesek mit mondanak? :D :R

Music!!!

(#2025) Gh0sT válasza Szuperboci (#2024) üzenetére


Gh0sT
addikt

Gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy mivel indulsz, de amit érdemes szem előtt tartani:
mindenféle karakterrel nehéz lesz eleinte játszani. Harcossal azért, mert leszedik az íjászok, tömeges csatáknál pedig esélyed nem lesz a nagy csetepatéban középen. A varázslóval meg az lesz a gond, hogy ugyan nem kell közel menni senkihez, de ha egyszer eltalálnak, akkor tuti halál. :)

A játék úgy lett kitalálva, hogy a varázslók sebzésre általában erősebbek, mint egy mezei paladin, cserébe viszont nagyon jó célpontok és ütik is őket rendesen.

Tapasztalat: harcossal eleinte bukdácsoltam, de egy idő után alig tudtak leverni. Varázslóval könnyű indulni, jókat lehet sebezni, de a resistes lények ellen hatástalanok.

Én azt mondom, hogy indulj el bármivel és majd bővítsd a csapatod különböző kasztokkal, amire éppen szükség lesz. Egy valami nagyon jó: a gyógyítás. Én erre külön karaktert használok, ami vagy valamilyen lény, vagy egy felbérelhető csapattárs.

Fejlődés: resistre idővel gyúrj, de az elején még nem lesz rá szükséged. Ezt az íjászok skilljei között találod. Én szigorúan egykasztúságra törekszem a 20-30. szintig. Esetleg némi gyógyító mágiát szoktam minimálisan bevenni, hogy kibekkeljem a potionokat. Harcosnál fene se tudja mi a jó. A lényeg az, hogy vagy-vagy. Kétkezes harc, esetleg egykezes + pajzs, netán kétekezes fegyverhasználat. Mindegyiknek megvannak az előnyei és hátrányai is. Javaslom, hogy több vonalon ne fejlessz egyszerre, mert egy idő után elmaradsz mindkettővel. Ugyanez vonatkozik a varázslókra is. Csatamágusnál tűz, villám, vagy halál. Természetnél meg csak fagy van, de itt opcionálisan lehet a gyógyítás vonalat is erősíteni. Az íjász nálam mostohagyerek volt, nyilatkozni nem nagyon tudok róla.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2026) Szuperboci válasza Gh0sT (#2025) üzenetére


Szuperboci
senior tag

köszke,itt több karim is lehet egy game be? :F vagy csak ilyen segitő.
asszem jo lesz egy fagyasztos ,vagy villámos varázsló :K

Music!!!

(#2027) Incognito válasza Szuperboci (#2026) üzenetére


Incognito
senior tag

Egy főkaraktered lehet és majd ha indulsz a játékban vehetsz fel magad mellé egy segítőt akit ugyan úgy irányíthatsz és fejleszthetsz mint a fő karakteredet...

(#2028) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Mi a kiegészitő lemez neve?csak 1 db van?

Music!!!

(#2029) Muton válasza Szuperboci (#2026) üzenetére


Muton
addikt

olyannal csapattam én is. sőt, még a felmosóvödör sisakot (képesség: iszonyat hülyén nézel ki benne :DDD) is megtaláltam

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2030) Gh0sT válasza Szuperboci (#2028) üzenetére


Gh0sT
addikt

Broken World

Incognito: mennyi a maximális létszám a csapatban? 8 fő itt is, vagy 6-ban van limitálva?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2031) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

keighez melyik a legujjabb patch?

Music!!!

(#2032) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

közben rájöttem 2.2 es az alaphoz a kieghez 2.3 as megy.
Miért nem tudok belépni a local networkbe?:S (mert nem a bolti polcrol van?)
Haverom viszont betud semmi probléma nélkül :(((

Music!!!

(#2033) Gh0sT válasza Szuperboci (#2032) üzenetére


Gh0sT
addikt

LAN-on Hamachival tudtok játszani.

A topikon belül itt van néhány hozzászólás, ami a programmal foglalkozik.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2034) Incognito válasza Gh0sT (#2030) üzenetére


Incognito
senior tag

Talán trainer-el lehet megcsinálni azt, hogy 8-an legyetek 1 csapatba, de már nem emlékszem, hogy melyik részben volt ez. Lehet a DS2BW-ben csak 4, vagy 6. Na ezt jól megmondtam. Pontosan nem is emlékszem, de ha tippelnem kéne akkor 8 (vagy 6?) :D ...

(#2035) Szuperboci válasza Gh0sT (#2033) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Tudom ,Diabloval meg Titan quest el is hamachin keresztül játszottunk.
Mikor be akarok lépni lan-ra, azt irja ki foglalt a nevem, már valaki használja.Kilépek, visszalépek ugyanez a hiba.Újra raktam, ugyanez a hiba.2.20 patchel és nélküle is.Tűzfalat kinyomtam.Úgyanazt irja ki.Talán a serial al van gond?Pls help mert ma este játszani akarok haverokkal. :R

Én is rákerestem pár kulcsszora a topikba :lan,hamachi, de nem irtatok konkrét választ.vagy csak elkerülte a figyelmemet? :F

Music!!!

(#2036) Gh0sT válasza Szuperboci (#2035) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ilyennel még nem találkoztam, de eszerint jártatok el?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2037) Szuperboci válasza Gh0sT (#2036) üzenetére


Szuperboci
senior tag

"A lényeg: mielőtt valaki el kezd játszani komolyabban, győződjön meg arról, hogy a 18,1 MB-os exe file van meg neki" Ez a crack akar lenni?:D
Be sem tudok lépni local networkba mert kidob ,hogy ilyen név már létezik.Na mindjárt valamit kiokoskodok xD

Music!!!

(#2038) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

Az a 18mb os exe megvan,viszont még mindig ugyanaz a problema :(((
Valaki help :U

Music!!!

(#2039) Gh0sT válasza Szuperboci (#2038) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mi a pontos hibaüzenet? Tudsz csinálni screenshotot? Mindjárt mondok rá megoldást! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2040) Gh0sT


Gh0sT
addikt

DS2 magyarítás: elvileg karácsonyra a kiegészítővel együtt elkészül a teljes játék fordítása.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2041) Szuperboci válasza Gh0sT (#2039) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Persze,itt van,de már mindent kiprobáltam... :( [link]

Music!!!

(#2042) Sirandrish


Sirandrish
legenda

huu régen mennyit játszottam ezzel is:)
Mondjuk nekem az 1 jobban bejött:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2043) Gh0sT válasza Szuperboci (#2041) üzenetére


Gh0sT
addikt

Uninstalláld a játékot az egyik gépről és a telepítésnél használj másik CD keyt! Szerintem az lesz a gond, hogy minegyiket ugyanazzal a kóddal tettétek fel.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2044) Szuperboci válasza Gh0sT (#2043) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Már kiprobáltam másik key-el.Na talán egy 3. al,majd most meglátjuk ;)

Music!!!

(#2045) Gh0sT válasza Szuperboci (#2044) üzenetére


Gh0sT
addikt

No, sikerült valamit alakítanod? Van még ötletem... :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2046) Szuperboci válasza Gh0sT (#2045) üzenetére


Szuperboci
senior tag

most leszedtem egy dvd s versio t,épp ebbe a pillanatba teszem,kiv leszek rá. :U

Music!!!

(#2047) Szuperboci válasza Gh0sT (#2045) üzenetére


Szuperboci
senior tag

na hálozatba betudok már lépni,csak nem látjuk egymást -.- .Pedig ugy csináltam ahogy leirtad vmelyik hsz ba.

Music!!!

(#2048) Gh0sT válasza Szuperboci (#2047) üzenetére


Gh0sT
addikt

Tűzfal? Router?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2049) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

nah rájöttem mi a hiba...hamachi 1.0.2.1 el nem lehet játszani mert kiirja hogy a fsz név hsznált.1.0.2.2 betudok lépni local game be ,tudok csinálni szervert is,de nem látjuk egymást.
viszont 1.0.2.2 vel titan quest nem jo :D ezt a rakat sza*t :((( :DD látszik azért c&c3 simán megy bármelyik versio val. :R
visszatérve ds2 re valaki tud vmi okosat?nem látjuk egymást local network be.
pedig igycsináltam

Music!!!

(#2050) Szuperboci


Szuperboci
senior tag

nah rájöttem mi a hiba...hamachi 1.0.2.1 el nem lehet játszani mert kiirja hogy a fsz név hsznált.1.0.2.2 betudok lépni local game be ,tudok csinálni szervert is,de nem látjuk egymást.
viszont 1.0.2.2 vel titan quest nem jo :D ezt a rakat sza*t :((( :DD látszik azért c&c3 simán megy bármelyik versio val. :R
visszatérve ds2 re valaki tud vmi okosat?nem látjuk egymást local network be.
pedig igy csináltam [link]
(Hálózati eszközöknél az elsődlegest letiltani annyit tesz tiltsam le a netet? )

[ Szerkesztve ]

Music!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.