Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#701) Incognito válasza Robaj (#700) üzenetére


Incognito
senior tag

''Sajnos'' nem mindíg látszik a térképen (már találtam egy párat).

(#702) AlyArkhon válasza Incognito (#699) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ez jó ötlet , ha megérkezik a game , nyomulok majd fel az oldaladra leskelődni ... :DD:DD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#703) Gh0sT válasza Incognito (#701) üzenetére


Gh0sT
addikt

Pls. az oldaladon a nevemben a t betűt megváltoztatnád nagyra? :U
Küldtem még két új képet.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#704) speller válasza Chandler (#689) üzenetére


speller
csendes tag

flashget összes letöltése, de már az előbb is moderálva lettem, szal pszt :)

(#705) speller válasza Grafiqs (#691) üzenetére


speller
csendes tag

Ok, megértettem, bocs.

(#706) speller


speller
csendes tag

Na, hogy legyen vmi témába vágó hozzászólásom:
Nem lehet az egyes karaktereket külön-külön irányatani? Pl.: hogy az egyik ezt támadja a másik meg amazt? :)

(#707) chriss01


chriss01
csendes tag

Hy Lenne egy komoly problémám a játékkal kapcsolatban Az act 2 chapter 5-ben (amikor egy szörnyet kell üldözni elintézni és elszedni tőle a pajzsot) elintéztem de a journal továbbra is azt írja h öljem meg és a sárga csillag is ottvan Szóval nem tudok továbbjutni Aki tudja h mit lehetne csinálni az segítsen lécci Előre is thx

(#708) chriss01 válasza speller (#706) üzenetére


chriss01
csendes tag

Erre való a rampage mod ha minden igaz

(#709) Incognito válasza Gh0sT (#703) üzenetére


Incognito
senior tag

Név módosítva (sorry), képek feltéve.
Hétvégén lesz valami party? Arra gondoltam, hogy mivel az elején pénzhiámy van, beszállhatnék egy kis pénzt adni, ezzel is elősegítve a gyors fejlődést és haladást.

(#710) krokk


krokk
senior tag

én nagyon sok rejtett helyet találtam:) de van 1-2 amit nem lehet kinyitni...
pl volt egy gomba kör... és avval pl nemtom mit lehet kezdeni...
találkozott más is vele?

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#711) Incognito válasza krokk (#710) üzenetére


Incognito
senior tag

Gomba körrel már két helyen találkoztam, de én sem tudtam vele mit kezdeni...

(#712) Gh0sT válasza krokk (#710) üzenetére


Gh0sT
addikt

Gombakört találtam, de nemtom mire jó. Az ACT1-ben találtam egy börtönt, amit nem tudok kinyitni, csak egy elf fogollyal beszélgetni. Aztán van még valahol egy üres barlang (talán valami griff barlang), amiben egy ''rúna''. Azzal sem tudok semmit sem csinálni. Finala kell egy elromlott lift megjavításához, ami nem működik azt ACT1-ben a sziget utolsó vége felé.

Viszont a jó hír, hogy beindult az Lelani Sorrow küldetésem. A Pet shop melletti kunyhóban kapunk egy babát. Azt át kell vinni a vízesés melletti egyik kis házikóba, amiért egy itókát kapunk. Ezt el kell vinni az Azunite sivatagba, ott lecserélik valami húsra. Ezzel vissza Eiluran-ba a kocsmába, ahol az első szinten szintén kapunk érte valamit. (Ennyi van meg)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#713) Gh0sT válasza Incognito (#709) üzenetére


Gh0sT
addikt

Merre jársz a játékban? Valdis varázslóját legyaktad már?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#714) Incognito válasza Gh0sT (#713) üzenetére


Incognito
senior tag

Nemrég igen. Brutál nehéz volt nekem...

(#715) krokk válasza Gh0sT (#712) üzenetére


krokk
senior tag

gombakörrel kapcsolatosan vmi Amrent kell megkeresni aki nemtok ki... majd nézzünk körül városokban:) én vállalom amalut:)

a lelaniban addig énis eljutottam... hmm lehet ezt kell neki elvinni mivel ez van amanluból...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#716) Gh0sT válasza krokk (#715) üzenetére


Gh0sT
addikt

Amren az elf íjász, aki a történet elején kezességet vállal értünk. Aman'lu kocsmájában felbérelhető.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#717) krokk válasza Gh0sT (#716) üzenetére


krokk
senior tag

megtaláltam:D épp most akartam írni hogy megvan:) megelőztél..
na ő kell a gombakörhöz már csak emlékezni kéne rá hogy hol van:D
mindenesetre kidobom a harcosomat semmi hasznát nem veszem és lesz egy ijász helyette:) aztán max majd visszacsere...:D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#718) krokk


krokk
senior tag

megvan a lift meg is javította egy küldetés jutalmul:) 4 rejtett torony leégetése:D érdekes lesz:) csináltam képeket majd elküldöm incognitonak ha gondjátok a rejtett helyekhez:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#719) Gh0sT válasza krokk (#717) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én meg épp akartam kérdezni, hogy ki visz harcost a csapatában?! Mi a gond vele? Nekem azon kívül, hogy alig sebez, igen nagy hasznát veszem mint box-zsák. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#720) krokk válasza Gh0sT (#719) üzenetére


krokk
senior tag

nekem nagyot és gyorsan sebez viszont gyorsabban leütik mint az ijászom:) ill ütötték amig nem kapott set itemeket:D a szelleműzésből most tiszta húsdaráló:) majd visszaveszem a csapatba csak ezeket a mellék küldiket megcsinálom:) ez a toweres nagyon kúúl:) most csinálom az első tornyot:) és olyan helyek amiket alapba láttál csak nem lehetett bemenni és sehol nem volt kapcsoló tudom egy ilyennel szórakoztam fél órát hogy hol lehet a kapcsolo igy meg automatán nyilik:D mert a térképen ez van hogy itt kell lennie:D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#721) krokk


krokk
senior tag

vki nemtudja megmondani kb hol vannak a gomba körök?:) azt tom hogy act1 de azon belül?...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#722) krokk


krokk
senior tag

megvan az első:D és 4db van:) full jó mert videót játszik be ha odamész az 1.höz:D a többi titok:) képet csináltam hogy hol van

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#723) Gh0sT válasza krokk (#722) üzenetére


Gh0sT
addikt

A demoban anno volt egy bug, ahol egy őrtornyot kellet felgyújtani. Nem lehetett simán eljutni oda, át kellett teleportálni egy falat. Gondolom most azt kezdted el csinálni. Amrennel hogy a halálba sikerült beszélned? Nekem csak csatlakozni szeretne a csapatomba.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#724) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Van egy küldetés: Aman'luban lehet megkapni, és egy elfről szól, akinek a botját 3 darabra törték szét és elrejtették. A titkos helyeket egy könyvből kell kiolvasni. Valaki ezt már csinálja? Nekem két helyem már megvan, de nem tudok bejutni, mert egy-egy szellem védi mindegyiket.

Más: Taar's Investigation küldetéshez kaptam egy tőrt, amivel megöltem a szörnyet. A tőrt nem tudom eladni... Kell ez nekem még vajon, vagy eldobhatom?

Griff és sólyomtollakon kívül még milyen tollak léteznek? A sárkányok nem tollasak ugye? :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#725) Gh0sT válasza Incognito (#714) üzenetére


Gh0sT
addikt

Azt hiszem ebben a témában Te vagy az illetékes: :D ;]

#47
Bővebben: link

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#726) krokk válasza Gh0sT (#723) üzenetére


krokk
senior tag

amrennek veled kell mennie:) mert mindent csak ő használhat:) különben le se tudsz menni... a barlangokba a gombáknál... meg benn is van amit csak ő használhat...

a bot darabjaiból 2megvan a 3. ig még nem jutottam el... kell használni a chantot és akkor tudsz beszélni a szellemmel aki megengedi hogy kinyissad a ládát...

taar küldetését még mindig nem kaptam meg:) se a tőrt se semmit:( mondja már el vki hogy pontosan mikor kapnám meg:)
ritual campban nálam nincs tőr:(

ha incognito felébredt pakolom fel a gombás képeket.. :DDD

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#727) Blade_W válasza Gh0sT (#724) üzenetére


Blade_W
tag

Chant of death-el tudsz veluk beszelni amit egy masik secondary mission kereteben kapsz meg. Ha jol emlexem Aman'luban levo varazsloboltban adja az egyik boltos.

(#728) Gh0sT válasza krokk (#726) üzenetére


Gh0sT
addikt

Elvileg akkor kapod meg, ha Taar is a csapatban van, és a Great Hall melletti kis kunyhóban beszélsz a csajjal, akinek zöld felkiáltójel van a feje fölött.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#729) Gh0sT válasza Blade_W (#727) üzenetére


Gh0sT
addikt

Az első chant megvan nektek? Van még asszem kettő, amit nem sikerült megtalálnom. Viszont az előbb elpatkolt az egész csapatom a városban. :D

Van egy chant (illetve kettő), amit akkor kapok, ha megcsinálom a szobros küldetést. Az egyikkel felrobbantottam magam a város közepén. Valakinek volt már hasonló élményben része? Valszeg rosszul használom... Vagy csak simán átb@szott az ürge, aki tanította?!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#730) Incognito válasza Gh0sT (#725) üzenetére


Incognito
senior tag

Ezentúl fánimen leszel !!! :D

(#731) krokk válasza Gh0sT (#729) üzenetére


krokk
senior tag

az a küldi átverés volt:) az a pasas akinek elvitted a kardot gonosz:) és ilyen chnatokat adott:) énis felrobbantottam magam...

amanluban tudod meg... asszem a fogadóban van egy pasas ő mondja és megbíz hogy keressed meg és nyírd ki:D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#732) krokk válasza Incognito (#730) üzenetére


krokk
senior tag

felveszel msnre?... akkor küldök át képeket:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#733) krokk


krokk
senior tag

kimaxoltam a skorpiót:) 20% dodge mindenkinek... a végső speckója:D
aztán vettem egy tündérkét:) vmi dark... szar kis gyógyító drága de szart se ér:D 1. 2 szinten legalábbis nemsok hasznát vettem vissza is cserélem...:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#734) Gh0sT válasza krokk (#731) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ok, megvan a pasas, aki elmondja az igazat.

Közben felgyújtottam 4 őrtornyot, meg kaptam még hozzá másik küldetéseket is.

Aman'luban van egy elf az első kapu mellett egy házban. Neki kellene valamilyen tollat szerezzek. Valaki talált már megfelelőt?

Találtam egy ajtót a déli dzsungel egyik teleportja mellett (ahol az első rejtett őrtorony van). Egy rúnán keresztül lehet lejutni egy járatba, ahol van egy ajtó, de qrvára nem értem hogyan lehet kinyitni. Valami X-et ír ki, ha ráklikkelek.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#735) krokk válasza Gh0sT (#734) üzenetére


krokk
senior tag

azt én még az elején megtaláltam:) nemtom lehet hogy egy xes kulcs kell hozzá... de ezeket én mind lefotóztam:) majd ki kell rakni oldalra:) térképen is megvanak meg a feliratok is hozzájuk... van egy másik amihez meg egy kődarabka kell azt írja...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#736) Dying Fetus


Dying Fetus
tag

helósztok!
elakadtam a chapter10nél van egy szobor ami körül vmi kék mágia van meg utánna egyből 3ajtó és annál szintúgy
+még volt egy faszi akivel beszélnem kellett a váromban az is megtörtént és már sztem minden lényegesebb emberrel próbáltam beszélni de egyik sem mond semmit
lécci segítsetek!!!

(#737) Blade_W


Blade_W
tag

Bővebben: link

A hatterben lathato a party + a nemreg felvett uj pet. Ice elementalt mar felnőtt, igy o most a fogadoban jol megerdemelt szabadsagat tolti :C

[Szerkesztve]

(#738) krokk válasza Dying Fetus (#736) üzenetére


krokk
senior tag

szerintem nem öltél meg mindenkit.. a chapter 10en belül melyik? van több része is a legelső az az hogy nyirj ki mindenkit a templomban:) szerintem csak 1emberke élve maradt vagy ilyesmi baj lehet...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#739) Dying Fetus válasza krokk (#738) üzenetére


Dying Fetus
tag

igen arra a részre gondoltam és ott a templomban kinyírtam mindenkit(de ennek utána nézek) és ott templomban kellett a különböző színű gömbökkel játszadozni és amikor azt megcsináltam akkor sem engedett tovább

(#740) krokk


krokk
senior tag

na kikerültek az én képeim is incognito oldalára Bővebben: link
rejtett helyek lefotózva térképpel:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#741) Dying Fetus válasza krokk (#740) üzenetére


Dying Fetus
tag

na sikerült tovább jutnom (tényleg nem vettem észre egy kiskaput)
ja és nem tudom hogy hol lehet a játékben élsimítást meg szűrést benyomni mert vaalhol az 500egynéhányadik hszben ezt írta vki ilyet is állított

(#742) krokk válasza Dying Fetus (#741) üzenetére


krokk
senior tag

na az élsimitás engem is érdekelne:D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#743) Robaj válasza Dying Fetus (#741) üzenetére


Robaj
addikt

Nvidiánál:

képernyő tulajdonságainál a driver settings, -> performace & quality
add profile kiválaszt DS2, nekem 8/16-os szűrés:))

25 FPS így a gamé, csak 1 a kár, szűrés nélkül is 25:(

(#744) Gh0sT válasza krokk (#740) üzenetére


Gh0sT
addikt

Érdemes tökölni a gombákkal? :U

Ha valakit szeretnék kirakni a csapatomból és helyette felvenni egy más jellegű emberkét, akkor aki eddig csapattag volt, az eltűnik? Esetleg újra fel lehet majd fogadni? Nem csináltam még ilyet...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#745) Robaj válasza Gh0sT (#744) üzenetére


Robaj
addikt

Én sem, megvok elégedve a csapatommal.
Van egy varázslóm (csak természetmágia) + meleez-tetem is egy kicsit healt-é.
Van egy ijjászom + meleez-tetem is egy kicsit healt-é.
Van 1 ''boxzsákom'' 2 fegyverrel a kezében, elég durva a csákó, 1ik fegyverrel 120, másikkal 130-at sebez
És van a fő karakterem na aza mindenes, melee 3x, ranged 2x, mágia mind2 1x

Ja és mind1ik karakterem healezni is tud, a boxzsáknak ennyi a varázstudománya:))

(#746) Dying Fetus válasza Robaj (#743) üzenetére


Dying Fetus
tag

ja zt tudtam és akkor meg is nyugodtam hogy én vagyok olyan balfasz hogy nem találom a beállításokat a játékban

(#747) Gh0sT válasza Robaj (#745) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én most nagyjából meg vagyok elégedve a lovagommal. Mondjuk a sebzése kb. fele a varázslókénak, de lassan-lassan alakul. A kétkezes harc illetve a pajzshasználat képességek kimondottan tetszenek.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#748) deadguy


deadguy
aktív tag

Bocsi, de korám van és lusta vagyok visszaolvasni :( Valaki elmondaná, hogy mit kell csinálni az ilyen szellemalakokkal, akik csak valami piros szöveget nyomnak mindig? És érdekelne a ''The Cavern of the Phoenix'' nevű barlangban mit kell csinálni (remélem jól írtam le), mert itt nincs monszta, csak 4 hid, ami a barlang közepére visz és nulla..... Azonkívűl az ac1 ben található elsődleges és másodlagos küldik NEVÉT csak, de sorban ha lehetne. Ja és van valami ''Child's doll'' vagy mi nálam, ami szintén nem tudom mire jó...thx.

(#749) krokk válasza deadguy (#748) üzenetére


krokk
senior tag

szellemalakok: amanluban kapsz majd egy chantot amit ha aktiválsz akkor tudsz majd velük beszélgetni. szóval jól jegyezd meg hol találkoztál velük mert sokára kapod meg ezt a chantot:) addig még 5-6 szellemmel tuti találkozol:)

phoenix: van ilyen több is pontosan 4 lesz szerintem.. és majd lesz vmi chant amit kell használni benne egyenlőre hagyd békén:)

a childs dollt meg oda kell adni egy csajnak az első városban a Falls részben az első kunyhó ahogy bemész erre a részre asszem... küldetésekről meg csinálok képet mindjárt és kirakom

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#750) Lacza válasza Robaj (#743) üzenetére


Lacza
senior tag

Akkor ez teljesen normális hogy 25 fps körül mozog?

Már újra akartam talapíteni a gépet

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.