Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#201) Incognito


Incognito
senior tag

Ti hogy szoktatok támadni? folyamatosan nyomjátok a jobb egérgombot (default billencs kiosztásnál)?

(#202) Mazka05 válasza Gh0sT (#197) üzenetére


Mazka05
őstag

Ma este lehet de nem igérem magam biztosra mert nem tudom mikor kell fogorvoshoz menem de SZÁMITSATOK RÁM ÉS NE LEGYEN FULL-ON A SERVER (vagyis ha nem magyar is van ott akkor kick ) tegnap este nem tudtam becsatlakozni a serveredre mert tömve volt.. Jah és mi van a természetmágiával néhány hsz-el odébb mondtál valamit csak hülye vagyok és nem tudom kihámozni :D Nekem aszem 13-as !:DDD elég gyenge még! :)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#203) Gh0sT válasza Incognito (#201) üzenetére


Gh0sT
addikt

Egy klikk és utána huzogatom a kurzort a célpontokra.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#204) Gh0sT válasza Mazka05 (#202) üzenetére


Gh0sT
addikt

Kérdésem arra irányult, hogy hanyadik szinten lehet megtanulni a Wrath of magic nevű varázslatot?!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#205) Incognito válasza Gh0sT (#203) üzenetére


Incognito
senior tag

Detto...

(#206) AlyArkhon válasza Gh0sT (#197) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Nagyon köszke , a címet meg küld el , vagy ha nem akkor meg még vagy százszor köszke !! :P:P

Az egészben csak az a sz*r , hogy ugy lemaradok tőletek , mint a pi**a !! :F:F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#207) Incognito válasza AlyArkhon (#206) üzenetére


Incognito
senior tag

Nó para. Mazka05 is később kezdte és már szerintem olyan szinten van mint én...
Szerintem elég gyorsan lehet fejlődni... Én összevissza 7-8 órát játszottam vele idáig...

Más: lehet hogy ti már rég felfedeztétek, én csak most, hogy be lehet állítani automata támadásra. Igaz, ez csak a peccselt verzióban él. Ennek nagyon örülök. :C

(#208) Incognito válasza Gh0sT (#204) üzenetére


Incognito
senior tag

A barlangban hogyan lehet a hidat működtetni. Át akarok menni a másik oldalra...

(#209) Gh0sT válasza Incognito (#208) üzenetére


Gh0sT
addikt

A barlangnak 3 bejárata van. 2 bejárat közvetlenül a város előtt van. Ahogy kiérsz, balra kell fordulni. Ha innen mész be, akkor nem tudsz átmenni a hídon, mert a másik oldalon van a kapcsoló. Ha viszont a dzsungelen keresztül térsz le (jobbra) a barlangba, akkor a híd jó oldalán fogsz állni, és ott lesz a kapcsoló is.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#210) AlyArkhon válasza Incognito (#207) üzenetére


AlyArkhon
őstag

nah ezt majd megsughatod , hogy hogyan is lehet beállítani ! :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#211) Incognito válasza AlyArkhon (#210) üzenetére


Incognito
senior tag

Szólj ha megérkezett a lemez és majd elmagyarázom. Bár szerintem megtalálod, mert nincs eldugva...

(#212) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Unable to connect server...

De netem az van... Ki érti ezt? :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#213) Incognito válasza Gh0sT (#212) üzenetére


Incognito
senior tag

Nekem meg a köcsög internet kapcsol állandóan szét...:((

(#214) Gh0sT válasza Incognito (#213) üzenetére


Gh0sT
addikt

Az ''out of memory'' hibaüzenetnek megtaláltuk az egyik lehetséges kiváltóját. Ha elementállal próbálunk csatlakozni a játékba, akkor egyszerűen kifagy. :( Ugyanez történik, ha egyedül csatlakozunk, de játék közben próbáljuk meg beinportálni az elementált.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#215) Incognito válasza Gh0sT (#214) üzenetére


Incognito
senior tag

Igen, arra tegnap rájöttetek (az elementálos dologra)...
Nekem már alapból szarakodik a netem. :((

(#216) Gh0sT válasza Incognito (#215) üzenetére


Gh0sT
addikt

Feltettem azt a képet, amit tegnap csináltam. Épp Te hostoltál játékot és nem tudtunk csatlakozni, mert nem volt neve. :)

Bővebben: link

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#217) Incognito válasza Gh0sT (#216) üzenetére


Incognito
senior tag

Hidden Incognito...:C

(#218) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nah, bizniszeltem ma is! :)

Elajándékoztam egy nagyon jó páncélt egy 18. szintű ijásznak. :) Cserébe kaptam egy botot, ami kéken világít. :D Meg tartottam neki bemutatót, hogy mennyit is sebez egy varázsló! :) Hehe... volt ám nagy ámulás a tüzijátékomtól! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#219) Incognito


Incognito
senior tag

Már kicsit unalmas. Nem szeretném megunni, mert mire kijön a teljes verzió, nem fogok vele jáccani...

(#220) AlyArkhon válasza Incognito (#219) üzenetére


AlyArkhon
őstag

ugy járok én is a végén , hogy mire ide ér , már annyit olvasok arról , hogy milyen táposak vagytok , hogy bele se kezdek ! :O !

Áhhhhhh , azért csak bele kezdek !! :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#221) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Megvan a tolvaj! Most akadtam vele össze negyedszer! Csináltam róla screenshotot:

Bővebben: link

Érdemes megnézni a HP-ját. Nincs róla adat. ??? kérdőjel szerepel a neve és az élete helyén. Elvileg 100. szintű, valahol már láttam róla másik screenshotot. Egyszer csak megjelent, mint egy idézett lény, és felkapott a földről egy tárgyat. Aztán ott ugrabugrált körülöttem, és minden egyes lövésnél amikor eltaláltam eldobott egy tök jó cuccot. Érdemes vele összeakadni! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#222) AlyArkhon válasza Gh0sT (#221) üzenetére


AlyArkhon
őstag

mik vannak ebbe a gaméban ! :R:R:R :P :Y
És milyen gyakran lehet megtalálni ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#223) Gh0sT válasza AlyArkhon (#222) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szerintem kb. minden 30-40. játékban. Elég sokat nyomom, már nem is számolom, hányszor vittem végig. :) Fejlődni kell! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#224) Incognito válasza Gh0sT (#221) üzenetére


Incognito
senior tag

És ez a kis mocsok elszalad? Mert akkor olyan mint a Golden Axe-ban a kis törpe.

(#225) Gh0sT válasza Incognito (#224) üzenetére


Gh0sT
addikt

3-4 lövés/ütés után eltűnik.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#226) Incognito válasza AlyArkhon (#222) üzenetére


Incognito
senior tag

Amúgy mi voltunk a hülyék... Nem kellett volna feltelepíteni a peccset. Te is tudtál volna jáccani...:B

(#227) Incognito válasza Gh0sT (#225) üzenetére


Incognito
senior tag

Én még csak most vittem végig. Választottam egy társat magamnak, egy íjászcsajt... Mindíg találok új cuccokat, de ezzel a thief-el még nem találkoztam...:(

Mostmár be tudok menni mindenhova... minden képességem minimum 6-os.:C

[Szerkesztve]

(#228) AlyArkhon válasza Incognito (#226) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Most már mind1 , remélem holnap megérkezik , aztán hajrá ááá á áá á :P :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#229) Mazka05


Mazka05
őstag

Csá mindenki!!! :DDD

ma este party?:F Jó lenne! :D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#230) AlyArkhon válasza Mazka05 (#229) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jó lenne , de sebaj , holnap már ha minden igaz akkor tolhatom ezerrel !! :C:C:C:C:C:C:C

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#231) Gh0sT válasza Mazka05 (#229) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én valszeg kénytelen leszek kihagyni a ma estét, mert albitársak DC-znek és nagyon megfogja netem... Még úgy is, hogy a fél sávszél az enyém... Aztán ki tudja, lehet hogy később felnézek. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#232) AlyArkhon válasza Gh0sT (#231) üzenetére


AlyArkhon
őstag

hali Ghost PH! addikt - ív úr , megváltozott a mail címem , csak gondoltam szólok !! :B Küldsz nekem címet ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#233) Incognito


Incognito
senior tag

Szerintem nincs akadálya egy kis játéknak. Még nem tudom pontosan mikor leszek, de 1 óránál nem lesz több szerintem...

(#234) Mazka05 válasza Incognito (#233) üzenetére


Mazka05
őstag

Felvetelek a partnerek közé..(MSN) Majd ott elérsz este ha van játék Ghost ez rádis vonatkozik :DDD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#235) Incognito


Incognito
senior tag

Sajna nem fog összejönni a game. Majd holnap...Sorry:(

(#236) Incognito


Incognito
senior tag

Eredményes volt a mai játék?

(#237) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Remélem ma megérkezik a game !! :C:C És akkor LOL !! :Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#238) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

megérkezett ! :C:C:C

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#239) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

no azért van egy kis gond >>gondoltam , hogy nem eszik ilyen forrón a kását !! :O
kicsomagolás után azt dobja ki hogy hibás a file !! Ez normális ?? Mindenesetre felraktam , és most megpróbálom , hogy látok -e több szervert mint tegnap !! :F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#240) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

na ez cumi , indítás utáni üzenet ! >>
[kép]

Most mi legyen ?? :U

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#241) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

ja és még ez !!
[kép]

Ez mi lehet ?? Lehet , hogy a sérült file okozza???:O

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#242) Gh0sT válasza AlyArkhon (#241) üzenetére


Gh0sT
addikt

Reinstall! Szedd le, aztán rakd fel megint!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#243) AlyArkhon válasza Gh0sT (#242) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Mármint hogyan is gondoltad ? Ujra install , aztán ujra telepít az upgradet ??

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#244) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Akkor kellene egy uj reg kulcs meg utánna fel kell-e lépni vagy előszőr felteni az upgradet ?? Csörgess már meg egyszer a mobilomon , aztán visszahívlak ! :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#245) Gh0sT válasza AlyArkhon (#244) üzenetére


Gh0sT
addikt

Uninstall, aztán felrakod újra az alapot a régi kulccsal. Megnézed, hogy megy-e. Ha megy, akkor felteszed a patch-t.

Nem tudlak megcsörgetni, mert nincs nálam a telefonom. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#246) AlyArkhon válasza Gh0sT (#245) üzenetére


AlyArkhon
őstag

ez gáz , semilyen teló nincs a közekledben ( mailben küldj számot ha van ) , próbálkozom , remélem nem lesz igazam , hogy rosz amit küldtél , mert akkor eldobom az agyamat ű!!

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#247) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

jah és kéne egy kulcs , mert a régit nemigen tudom már hogy mi is az !! :O

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#248) Gh0sT válasza AlyArkhon (#247) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mail ment a régi kulcsoddal!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#249) Incognito válasza AlyArkhon (#247) üzenetére


Incognito
senior tag

Sikerült?:F

(#250) AlyArkhon válasza Gh0sT (#248) üzenetére


AlyArkhon
őstag

kösz , most jelen pillanatban nincs egy percem sem kipróbálni , de nemsoká lesz , s majd írok hogy mizu ! >> Azért remélem majd sikerül ! :B

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.