Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#901) Gh0sT válasza XanD3R (#900) üzenetére


Gh0sT
addikt

Elvileg csak olvasási jogot osztottam ki, azzal meg nem lehet baj. Remélem csak a megosztott könyvtárakat lehet látni. :)

A foglalt neves hibaüzenetet én is megkaptam párszor. Újraindítottam mindent és jó lett.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#902) XanD3R válasza Gh0sT (#901) üzenetére


XanD3R
aktív tag

Csak gondoltam szólok hátha valaki úgy gondolja áthúz valamit tőled és akkor belassul a neted

(#903) Robaj válasza Gh0sT (#901) üzenetére


Robaj
addikt

Megvan a 15ös szellem is:P
Má csak 3 van.

(#904) Mazka05


Mazka05
őstag

Hy megint! :)

Egy alapvettő de fontos kérdésem van ha bevettem valakit a csapatba..Hogy a fenébe tudom kirugni?:F

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#905) Robaj válasza Mazka05 (#904) üzenetére


Robaj
addikt

Kiválaszt karakter. Előhozod invertory, majd annak a bal felső sarkában van egy ''nyilas'' gomb, arra katt, és elküldöd sörözni:))

(#906) Gh0sT válasza Robaj (#903) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nekem a 9, 16, 17 trió nincs meg...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#907) Mazka05 válasza Robaj (#905) üzenetére


Mazka05
őstag

Kössze végre egyedül meg a szép torzszülöt kisminkelt idézet dinom! :DDD Jah a csávótól meg elvettem a cucait és úgy küldtem el azt meg eladtam ugyhogy jól jártam vele!:D Ha majd nehéz lesz a game akkor veszek egy Jég Elementált! :D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#908) Mazka05 válasza Mazka05 (#907) üzenetére


Mazka05
őstag

nah még valami mellék küldetések-ből lehet hogy kihagytam valamit vagy valamiket..
léci help

-Lumilla's Salve
-Lelani's Sorrow itt valami cuccot kell neki megtaláni fingom sincs mit és hol van..
-The Kithraya Hive
-The Hak'u Part II itt meg megkell találni azt a lényt és ki kell nyirni?

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#909) Azazello-


Azazello-
senior tag

valaki egy multi most?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#910) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Valdis legyőzettetett! :)

Jó csata volt...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#911) Incognito válasza Mazka05 (#908) üzenetére


Incognito
senior tag

Esetleg itt nézd meg: http://dungeonsiege2.uw.hu/
Még nem teljes a leírás, de hátha...

(#912) Robaj válasza Gh0sT (#910) üzenetére


Robaj
addikt

Szépen lassan haladok, minden monsztát kinyírok, összes mellékküldid végig akarom csináni. Utánna legyőz főgonosz.
Multiba majd csak ezután mennék.

Majd pls csinád lanba a többit, és akkó lehet menni 1edül meg csapatban is.
Én ezt ajánlanám mindenkinek, 1x vigye végig single, majd a 40 körüli csapattal mennyünk multizni. (act3, 2. küldinél vok, de már most 39-es a boxzsákom:)))

(#913) krokk


krokk
senior tag

vki csinálna nekem egy svf filet a resource könyvtár tartalmáról és elküldené emilben? megköszönném állandóan hibát ír ki az object fájról és elég hülyén néznek ki utána a textúrák márha megmaradnak:) köszi ha vki küld

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#914) Sanya válasza Robaj (#895) üzenetére


Sanya
nagyúr

kevés a procid :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#915) Gh0sT válasza krokk (#913) üzenetére


Gh0sT
addikt

; Generated by WIN-SFV32 v1.0
; (Compatible: Total Commander 6.0)
Logic.ds2res 79B916EA
Movies1.ds2res A99518F0
Movies2.ds2res 3419AB98
Objects.ds2res 2B419946
Sound1.ds2res 2302073D
Sound2.ds2res B7218B63
Terrain.ds2res 5A15D602
Voices.ds2res FAD59453

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#916) Robaj


Robaj
addikt

; Generated by WIN-SFV32 v1.0
; (Compatible: Total Commander 6.53)
Logic.ds2res 79B916EA
Movies1.ds2res A99518F0
Movies2.ds2res 3419AB98
Objects.ds2res 2B419946
Sound1.ds2res 2302073D
Sound2.ds2res B7218B63
Terrain.ds2res 5A15D602
Voices.ds2res FAD59453

(#917) Gh0sT válasza Robaj (#916) üzenetére


Gh0sT
addikt

Van már 6.53-es Total Commander?! Le vagyok maradva... :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#918) Robaj válasza Gh0sT (#917) üzenetére


Robaj
addikt

Én is lemaradtam:))

(#919) Mazka05 válasza Incognito (#911) üzenetére


Mazka05
őstag

Hu egy levan irva! :D Van még valaki aki eltudodt tévedni a játékba vagy csak én vagyok ilyen béna?:) Annyi fele lehet meni... Most 15-ös szintü vagyok és mentem valami kripta szerüségbe..Volt ott egy csávó is és lehetett jobb-ra meni egy 24-es szintü urgáló majmot kinyirtam.. balra sok kis hülye urgáló majmot nyirtam ki.. de akkora a játéktér hogy nem tudom merre menjek..De halál komolyan mondom.. már vagy 4 fele tudok meni.. mentem volna tovább jobbra de 22-es szintü nem tudom mik azért erősek! :D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#920) Gh0sT válasza Incognito (#911) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mail ment képekkel.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#921) Gh0sT válasza Mazka05 (#919) üzenetére


Gh0sT
addikt

Rajzolj térképeket, jegyzetelj papírra! Ha legközelebb végigtolom tutira ezt fogom csinálni. Órákat töltöttem így is teleportálgatással, térképészettel. Az utolsó részen így is eltévedtem.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#922) Doviziozo válasza Robaj (#905) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Ha elküldük egy emberemet sörözni, hogy felbérelhessek egy másikat, utána ha meggondolom magam akkor visszafogadhatom? Megmaradnak a képességei?

Forza Rossoneri!

(#923) Sanya válasza Gh0sT (#921) üzenetére


Sanya
nagyúr

valdis-t mivel ölöd meg?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#924) Gh0sT válasza Doviziozo (#922) üzenetére


Gh0sT
addikt

Megmaradnak, még a felszerelése is.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#925) Gh0sT válasza Sanya (#923) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem akarom lelőni a poént.
Valaki már írta, hogy nem tudta megsebezni. Hááát, egy darabig nekem sem ment... ;)

Viszont ha beindul, akkor nincs megállás, amíg 1 HP-ra nem ér. Ott ismét sebezhetetlen lesz. Azt hiszem az egyik kritikus ütési pont az első, a második pedig az utolsó. Ötletesen van megoldva, én pár perc futkosás után már azon gondolkodtam, hogy feladom... Aztán jött a ''nagy'' ötlet! :)

Ami érdekes volt az utolsó csatában: a harcosomat meg sem tudta ütni, viszont a három varázslóm közül kettő szinte mindig a földön feküdt.

Egy kép, amint hátba kapok egy tűzlabdát Valdistól:
Bővebben: link

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#926) krokk válasza Gh0sT (#915) üzenetére


krokk
senior tag

érdekes nektek robajjal egyezik nekem meg nem...:D csak a logic ugyanaz mint nektek a többi különbözik:)
de már jó ill eddig nem volt probléma... kopp kopp ugyláccik csak azon a bizonyos helyen van ez:D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#927) Robaj válasza krokk (#926) üzenetére


Robaj
addikt

Te talán nem online rendelted meg a 4 CD-s verziót?:B:U

(#928) Mazka05 válasza Gh0sT (#921) üzenetére


Mazka05
őstag

Nah azért nem a kőkorszakban élünk! :D Egyébként szerinted kb mennyi a játékidő?:F

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#929) Gh0sT válasza Mazka05 (#928) üzenetére


Gh0sT
addikt

Attól függ, mennyire vagy balf@sz... :D Te életed végéig el leszel az ACT1-el. :DD :P

Komolyra fordítva a szót, szerintem elég sok. Ha odafigyelsz, megcsinálsz mindent, bejárod az egész térképet, akkor szvsz 100 óra felett lesz. Lehet, hogy keveset mondtam...

És akkor még nem számoltam a másik két nehézségi fokozatot.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#930) krokk válasza Gh0sT (#929) üzenetére


krokk
senior tag

átmentél 2. nehézségi fokra?:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#931) Azazello- válasza Mazka05 (#928) üzenetére


Azazello-
senior tag

b@szott sok ido megy el keresgelessel. elejen nem figyelsz oda a rszletekre, nevekre, helyszinekre es kesobb, mikor kiderul, hogy allandoan vissza kell utazgatni, akkor nemtudod merre menj... en is ezzel szopok :((

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#932) Gh0sT válasza krokk (#930) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mehetnék, de az utolsó részt még egyszer végig csinálom. Az az igazság, hogy azon szó szerint végigrohantam. Annyi szörny volt, annyira nem volt küldetés, hogy csak ütöttem mindent amit láttam. :)

Viszont szerintem Zaramoth Horn-ján ötször annyi sárga szörny van, mint az egész játékban. Főleg az a jó, amikor csapatban, hárman-négyen rontanak rád. :) Jellemző, hogy nem látsz semmit, csak nézed a karaktereid alatt a piros és kék csíkokat és itatod őket.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#933) Doviziozo válasza Gh0sT (#924) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Értem.
Már csak az a kérdés, hogy azt a ficakot, aki a gombás helyeken tud liftet használni, vagy mit, azt hol tudom felbérelni?

Forza Rossoneri!

(#934) Robaj válasza Gh0sT (#932) üzenetére


Robaj
addikt

Eddig én nem is néztem:))

Taktikom: Rárohanok a 2 boxzsákkal, varázsló + ijjász gyepál, majd mikó látom, hogy jön még sok ellen, visszafutok, majd ráklikk 1 szörnyire, legyakják, megin vissza 1 picit, végül amikó már csak 3-4 van, akkó mindent bele alapon mindenki 1 szörnyit támad, majd megin 1 klikk és azt. Nem osztom meg az erőket. Vannak 5-en ellenem, az 5 tuti kinyírna, ha mind1iket támadnák 1xerre, de így szépen csökken a létszámuk.

Ja nekem mind a 4 karakterem healezik mint állat, 75 pézé tom eladni a large health potion-t, még 1et sem pazaroltam el, igaz mind1iknek van 5 large health (1nek 3 super), ill. 5 large mana potion-ja.

(#935) krokk válasza Doviziozo (#933) üzenetére


krokk
senior tag

amanlu ivó vagy ha felbérelted már korábban akkor szintén ott a gyertyás nőnél asszem:) lehet hogy pasi..

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#936) Doviziozo válasza krokk (#935) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Akkor valamit elnéztem.

A sivatagban szereztem valamiféle arany páncélzatot. Azt írja hogy 1/3 vagy 5 most nem ugrik be, nos a kérdésem az lenne, hogy valakinek megvan-e már több darab is belőle+ mi a jelentősége az egyes páncélok, fegyverek háttérszínének az inventoryban?

Forza Rossoneri!

(#937) Mazka05 válasza Gh0sT (#929) üzenetére


Mazka05
őstag

Hát akkor nekem tuti hogy 100 óra felett lesz mert 1 karakterrel küldöm végig az egészet...
így jó erős leszek multyra! :D mutassál már egy képet a combat mágusodról hogy milyen speciális képeségekre raktál!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#938) krokk válasza Doviziozo (#936) üzenetére


krokk
senior tag

piros amit nem tudsz haszniálni de gondolom ezt már tudod:)
kék az csak mágikus
zöld az ritka
lila az egyedi
sárga pedig a set tárgy amihez ha a set többi részét hozzárakod akkor még plusz bónuszokat kapsz pl az 1/3 az 3 darabos set de gondolom ez tiszta volt:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#939) Gh0sT válasza Mazka05 (#937) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szerintem nem éri meg eggyel végigvinni. Nagyon sokat fogsz vele szopni. Nekem most 44. szintű az egész csapatom és négyen vagyunk. Szvsz Te max 47-48ig fogsz eljutni egyedül, ha egyáltalán túléled a nagyobb csatákat. Irtózatosan nehéz amikor 8-an rohannak rád és mindenki téged üt. Este csinálok screenshotot, most épp ebédet kellene főznöm. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#940) Robaj


Robaj
addikt

LOL, aktiválok egy mysterious (unknown) chant-ot, hogy megnézzem mit is tud, erre felrobbant mindenki, öröm volt nézni:))

(#941) Doviziozo válasza krokk (#938) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

És azt lehet tudni, hogy hol vannak a különböző set-ek?

Pl, mint írtam van egy, és szeretném a többit, akkor keresgéljek, vagy majd a későbbi küldetések alkalmável megkapom.

Forza Rossoneri!

(#942) Gh0sT válasza Doviziozo (#941) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mi a set neve? Egy kivételével az összeset különböző helyeken találod.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#943) Sanya válasza Gh0sT (#929) üzenetére


Sanya
nagyúr

jaja, rájöttem, hogy azokkal a kis valamikkel nem csak öngyilkot lehet elkövetni, hanem mást is :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#944) Doviziozo válasza Gh0sT (#942) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Most melóhelyen vagyok, majd holnap megírom. :)
Egy ilyen karra való páncél amúgy.

Forza Rossoneri!

(#945) Gh0sT válasza Sanya (#943) üzenetére


Gh0sT
addikt

Amikor megláttam az első ilyen szemet, megpróbáltam szétütni. Persze nem sikerült, viszont nagyon tetszett a rózsaszín csíkocska ami kijött belőle. Gondoltam beleállok, megnézem mit is tud. Na, akkor töltöttem újra a mentett állásom. :)

Hasonló volt az egyik Incantation Shrine-nál. Ugyanúgy jártam mint Robaj kolléga. Város közepén gyanútlanul felrobbantottam a csapatomat.

Szintén nagyon hasznos, amikor a bányákban a robbanó hordók mellett áll az egész csapatom és egy kósza lövedék eltalálja az egyik ilyen hordót.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#946) Robaj


Robaj
addikt

Fú bazz.

3 varázsló van, létrehozott egy szörnyikét. Azt kinyírtam. Utánna kezdtem gyepálni a shield-ket, hirtelen látom hogy 1ik emberkém nem ájult, hanem egy jó nagy sirkő. Utánna 2. is, majd 3. végül mind a 4 hullaként végezte:))

Asszem ezzel szívni fogok.

(#947) Gh0sT válasza Robaj (#946) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nekem velük nem volt gondom... Kicsit nyargalásztam ide-oda, aztán ütöttem őket, amíg mozogtak... :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#948) XanD3R


XanD3R
aktív tag

Ha valamelyikőtök multiba szeretne kezdeni egy új embert akkor az töltse le a hamachi-t a http://www.hamachi.cc/download címről és csatlakozzon a szerveremre
név: ds2hun
jelszó: ph

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#949) Robaj válasza Gh0sT (#947) üzenetére


Robaj
addikt

Szégyen a futás, de DS2-ben kötelező:)

2. menetben rájöttem, hogy nem kéne rámenni azokra a földön lévő világos dolgokra, kikerültem oszt szevasz

Sztem a végefelé vok már (ahol most vok), keresem az ucsu szellemet:P

(#950) krokk


krokk
senior tag

bányában vok már 2 emberem halt meg hordótól:) fr***c se gondolta hogy ezek ekkorát robbannak:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.