Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#51) AlyArkhon válasza Gh0sT (#50) üzenetére


AlyArkhon
őstag

nekemis lenne egy kérdésem , mikor leszel már fent a neten , ha ezt elolvastad csörrenccs rám !! :C aztán tolhatjuk negyed hatig !:C

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#52) Gh0sT


Gh0sT
addikt

AlyArkhon-nal folytatott elős közös játékunkból egy screenshot: :)

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#53) beautifulmin


beautifulmin
aktív tag

honnan lehet leszedni a játékot?
Valakinek megvan?

(#54) Gh0sT válasza beautifulmin (#53) üzenetére


Gh0sT
addikt

Itt tudsz beregisztrálni és kb 10 perc múlva töltheted is:
Bővebben: link

A CD-key-t jegyezd meg! Elvileg elküldik e-mailben is, de én nem kaptam meg. :( Anélkül pedig nem igazán fogsz tudni játszani.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#55) beautifulmin


beautifulmin
aktív tag

Mennyibe kerül???

(#56) Gh0sT válasza beautifulmin (#55) üzenetére


Gh0sT
addikt

Egyenlőre csak Beta tesztelés folyik. Még nincs hivatalos info arról, hogy mikor jön ki a játék. Többen úgy gondolják, hogy augusztusban lesz a megjelenés, de szerintem még váratni fog magára.

A Beta ingyenes, csak egy regisztrációt igényel. Cserébe kapsz 2-3 órás játékidőt, és sok-sok bugot, ami felfedezésre vár. :) Ennek ellenére én már több hete játszom vele, és nem tudom megunni, annyira jól sikerült :)

Ha gyors kapcsolatod van, akkor pár óra alatt le tudod húzni a játékot (1,7 GB). A méretéből ítélve tartalmazza a teljes játékot, de sajnos a tesztelés idejére csak az ACT I áll rendelkezésre. Remélem a későbbiek folyamán kiadnak egy javítást, ami feloldja az ilyesfajta korlátozásokat.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#57) beautifulmin válasza Gh0sT (#56) üzenetére


beautifulmin
aktív tag

Aha az cool...DD
Nekem az 1 nagyon nagyon tetszet..:D
Nem tudod honnan lehet lehúzni a stronghold 2 -őt mert az már kint van..

(#58) Gh0sT válasza beautifulmin (#57) üzenetére


Gh0sT
addikt

Legálisan nem tudom, hogy le lehet-e húzni valahonnan. :F Gondolom nem...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#59) beautifulmin válasza Gh0sT (#58) üzenetére


beautifulmin
aktív tag

és nem legálisan?:DD

(#60) Bash válasza beautifulmin (#59) üzenetére


Bash
őstag

A másik topic-ban Viktor77 szólt, itt én szólok. Nagyon nem vicces a kérdésed, erre te is rá fogsz jönni, ha még egyszer meglátok hasonlót.

http://bashtravel.com/

(#61) AlyArkhon válasza beautifulmin (#59) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Miért kell ilyeneket kérdezni ?? :((( ( mailen az ilyesmit )

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#62) AlyArkhon válasza Gh0sT (#52) üzenetére


AlyArkhon
őstag

ez nagyon zsyr ! :P Kár hogy hétvégén nem tudjuk nyomatni ! :((

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#63) AlyArkhon válasza Gh0sT (#54) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Jah , és csak kiváncsiságbókl próbáltam regisztrálni , de bejött még egy másik oldal is ahol szintén be kell irni az én adataimat . Ez neked is igyí megy ?? :F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#64) Kraptor


Kraptor
őstag

Fileplanetről is le lehet tölteni, mondjuk nekem annyira nem tetszik a játék, mert nem az én műfajom:)

(#65) Mazka05


Mazka05
őstag

Csákány mindenki engem is érdekelne a játék hogyan szerezem meg?:F Ghost most segíthetnél... X4nD3R te is... Mert mindenhol csak a dollár jelet látok...

[Szerkesztve]

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#66) Viktor77 válasza Mazka05 (#65) üzenetére


Viktor77
titán

Te nem olvasol? A #60-asban Bash kiosztott egy figyelmeztetést.

Ilyet nem kérdezünk! Még egy ilyen, és zárom a topicot. Csak magatoknak köszönhetitek majd.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#67) Mazka05 válasza Viktor77 (#66) üzenetére


Mazka05
őstag

Olvastam de azt hittem hogy az a Stronghold 2 vonatkozot vagy mire mert itt az szerepel: ''Aha az cool...DD
Nekem az 1 nagyon nagyon tetszet..
Nem tudod honnan lehet lehúzni a stronghold 2 -őt mert az már kint van..'' Bővebben: linkDe akkor léci magyarázd el hogy mi rosszat mondtam.... Mert ha minden legális akkor mi a baj vagy nem az? Ha tesztelésre jelentkezzel vagy mire akkor megkapod a játékot... most itt hol az illegális?:F




[Szerkesztve]

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#68) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Akkor aki játszani akar legálisan a Dungeon Siege II Beta verziójával, annak leírom még egyszer:

Itt a link, ahol lehet regisztrálni: Bővebben: link

A regisztráció után tovább fog dobni néhány oldalra, ahol szintén adatokat kell majd megadni. Aztán webes felületen legenerálja a CD-keyt! Tessék felírni, mert nem biztos, hogy e-mailben is megküldik. :( Ezután hozzáférést kaptok a szerverhez, ahonnan le lehet húzni a játékot. Ilyen egyszerű!


Többször nem fogom leírni!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#69) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Még valami: a CD-keyt ellenőrzik a szervereken, szóval senki ne adja tovább a saját érdekében! Tudom, hogy csak egy Beta-ról van szó, de akkor is!!!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#70) Mazka05 válasza Gh0sT (#68) üzenetére


Mazka05
őstag

Akkor én meg köszönöm szépen! De még mindig nem tudom hogy miért nem tudtál szólni hogy miért tüntél el...:(

[Szerkesztve]

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#71) Kraptor válasza Gh0sT (#68) üzenetére


Kraptor
őstag

Ha fileplaneton reggelsz és azon keresztül megy a beta akkor a profilodban el lesz meentve az összes cd kulcs:) Erre csak ma jöttem rá mikor véletlen megtaláltam az eddig letöltött összes beta kulcsomat:)

(#72) Gh0sT válasza Mazka05 (#70) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ne haragudj, igazad van! :(

Egy jó darabig nem volt netem és csak nagyon ritkán tudtam feljönni. Most viszont már minden OK.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#73) AlyArkhon válasza Gh0sT (#72) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Akkor mikor nyomatunk eggyet ? MA??? :P:P

Vagy netán most ? ( :P:P csörgess ha mehet :P:P )

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#74) Gh0sT válasza AlyArkhon (#73) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mára nem merek semmit sem ígérni. Elég sok dolgom van, de lusta vagyok még nekiállni. Ha leszek, akkor megcsörgetlek.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#75) Mazka05 válasza Gh0sT (#72) üzenetére


Mazka05
őstag

Hát kösz szóltam egy rakás topicba de seholse válaszoltál MSN-en cimedet add meg léci hogy valahol tudjunk beszélni a régi már nem él....:(

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#76) AlyArkhon válasza Gh0sT (#74) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Ja és Raasztafari , még egy kérdésem lenne : Hogyan lehet a cuccokat megupgradelni , azaz beletenni a köveket . Láttam hogy ki van irva az ilyen kis kütyükre , hogy mibe lehet beletenni , aztán vettem is meg találtam is ilyeneket , oda mentem a csávóhoz aki ezt csinálja , betettem a páncélomat ,meg raktam bve követ is , de csak elvette a követ , és nem történt semmi sem !? Miért??

SSSSssssss , még egy : hogyan lehet a pályákon pirosan derengő területekről kihardvestelni a magic-ket ?.: mert hogy azt irta hogy varázslatokat lehet kihardvetelni ezekről a területekről ugyebár :Y:Y

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#77) Gh0sT válasza AlyArkhon (#76) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem lehet mindent upgradelni. Csak az ''enchantable'' cuccokat. Onnan ismered fel őket, hogy a nevük nem fehér, hanem kicsit szürkés. Azt is nézd meg, hogy adott varázstárgyat mibe lehet beletenni. Mert nem minden ''kompatibilis'' mindennel.

Van egy olyan képesség, hogy Natural Bond. Azt kell megtanulni első szinten. Viszont ezzel asszem manát tudsz kinyerni a kéken derengő helyekről. Ergo odamész és kapsz x db potion-t. Azt viszont nem tudom, hogy a gyógyitalok kitermeléséhez milyen képzettség kell.

Mazka: MSN címem továbbra is az email címem. Nem változott meg, csak nagyon ritkán használom. Mondjuk havonta egyszer.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#78) Mazka05 válasza Gh0sT (#77) üzenetére


Mazka05
őstag

Akkor kérlek majd ma gyere fel (hérfő van) DS 2 ügyben...

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#79) AlyArkhon válasza Gh0sT (#77) üzenetére


AlyArkhon
őstag

köszi , megpróbálom , remélmem van ilyen képességem , és akkor a kék mezőből meg életvizet lehet kinyerni ! :C !
Ha upgradelni akarsz , akkor csak olyankor tűnik el a lakat , ha olyan cuccot raksz be ami enchantables igaz?? :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#80) Gh0sT válasza Mazka05 (#78) üzenetére


Gh0sT
addikt

Rendben, fent leszek! De kb. mikor menjek?

AlyArkhon: lehet, hogy rosszul mondtam, de akkor most helyesbítek.
Kék - mana
Piros - life

Ha enchantabel cuccot raksz be, akkor eltűnik a lakat, és megjelenik annyi négyzet, ahány varázstárgyat rakhatsz egy adott tárgyba. Nekem eddig 6 hely volt a maximum.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#81) Mazka05 válasza Gh0sT (#80) üzenetére


Mazka05
őstag

6-10 Neked ok ?:F

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#82) Gh0sT válasza Mazka05 (#81) üzenetére


Gh0sT
addikt

Hejj, de elaludtam! Viszont most már vagyok MSN-en is.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#83) Gh0sT válasza Mazka05 (#81) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ha éjjel le tudod szedni, akkor holnap játszhatnánk egyet.

AlyArkhon: ma éjjel party? Vagy fáradt leszel?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#84) Mazka05 válasza Gh0sT (#83) üzenetére


Mazka05
őstag

ok holnap játszunk! azután meg nekem erdei iskola vagy mi a fene van és az 3 napig tart szóval akkor nem tudok lenni! :) De azután megint!

[Szerkesztve]

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#85) Incognito


Incognito
senior tag

Én meg csak ma eszméltem hogy letölthető (de már töltődik :C). Minek ez a hercehurca (ezt a szót sem láttam még leírva) a letöltés körül?

(#86) AlyArkhon válasza Gh0sT (#83) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Most itt vagyok , de már nem maradok fent , megyek aludni ! ;)

Asziszem amugyilag végignyomtam előszőr ! Iszonyatosan tuti !!! :C:C:C

Reggel majd mesélek róla , ha lesz időm , mert meg kell néznem a Star Wars 3-at DVD-én szinkronosan !! :R:R:R Jeeeeeeeeee

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#87) Gh0sT válasza AlyArkhon (#86) üzenetére


Gh0sT
addikt

Holnap estére szeverzhetnénk egy négyes partyt. Benne lennétek?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#88) Mazka05 válasza Gh0sT (#87) üzenetére


Mazka05
őstag

Nekem minden oké lenne! De csak 7-8 után ! és max 1-2-ig :D

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#89) Incognito


Incognito
senior tag

Ha lesz még hely én is ott leszek (remélem).

(#90) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Érdekes híreim vannak:

Úgy néz ki, hogy a héten kijön egy patch a betához, ahol az eddigi bugok javításra kerültek. Ennek igen sok olyan előnye van, ami nagyban fogja javítani a játszhatóságot, de megemítenék néhány hátrányt is:
1. Valószínűleg az eddigi mentések és karakterek el fognak veszni. Utóbbiban nem vagyok teljesen biztos, de a kimentett állásoknak úgy néz ki mindenki búcsút mondhat. :(
2. Egy bugnak köszönhetően eddig leleményes tesztereknek lehetősége volt egy kicsit a térkép határain kívül is kóborolnia, ami annyit előnyt jelentett, hogy a fejlődés nem állt meg a 16-17. szint környékén, hanem sok-sok kitartással akár 25. szintű karaktereket is össze lehetett hozni. (Sajnálom is emiatt a 22-es varázslómat.) :(
3. Egyenlőre a LAN-osokat nem érinti a javítás. Automatikusan fog frissülni a játék a legközelebbi csatlakozáskor. Fura, de még nincs adat a patch méretéről.


Szerk.: még egy kicsit utánajártam

A frissítés nem kötelező, és nem csak a savegameket, hanem a karaktereket is érinteni fogja. Ergo karaktervesztéssel fog járni, mivel megváltoztatták az adatszerkezetet. :( Továbbá nem lesznek új felfedezésre váró területek egyenlőre, tehát a déli kapu továbbra is zárva marad.

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#91) Incognito válasza Gh0sT (#90) üzenetére


Incognito
senior tag

És a javitások? Van róla valami infó?

(#92) Gh0sT válasza Incognito (#91) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ejj, épp írtam egy fél oldalt neked, erre elment az áram! :(

Szóval akkor még egyszer. Nincs még pontos információ arról, hogy pontosan melyik bugok kerülnek javításra, de valszeg a patch megjelenésével egy időben ez is közlésre kerül. Szerintem a GPG-s srácok megpróbálták az eddig leközölt összes hibát orvosolni, legalábbis ezt tartanám a leglogikusabb döntésnek a részükről.

Viszont a patch megjelenésével felvetődik az az igen érdekes kérdés, hogy hogyan is játszunk neten? Ugyanis a két verzió valszeg nem lesz egymással kompatibilis így nem igazán fog tudni csatlakozni egymáshoz az, aki alapjátékkal illetve aki a javítottal rendelkezik.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#93) Incognito válasza Gh0sT (#92) üzenetére


Incognito
senior tag

Ez evidens. A többi játéknál is így van. Gondolom akinek megvan a 1,5Gb-os beta, az meg tudja szerezni a patch-et is. 30 megára tippelek. Szerintetek mekkora lesz?

(#94) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Nekem az lenne a legjobb , ha ma este még nem lenne meg senkinek sem a javító patch , tudod jól Ghost hogy miért !? , nem tudom letölteni olyan gyorsan analóg vonallal . :F
Amugyilag este 23:15-körül érek haza , ugyhogy 23:25- től , ( persze ha a drágámnak nem lesz más a véleménye ) én is benne lennék egy nem túl hosszú net partyban ! :C:C szives örmömest ! :P ! :P !

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#95) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Na emberek! Mi lesz a ma esti partyval? Kire lehet számítani? Mikor kezdünk?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#96) Mazka05 válasza Gh0sT (#95) üzenetére


Mazka05
őstag

Csákány én mostantól vagyok felölem mehet a party csak majd mond mit hogyai stb... mert még nem nagyon vágom a game-t :) jah MSN-re gyere azt megbeszéljük a részleteket..

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#97) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Indítom a szervert Hungary néven! Aki akar jöjjön!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#98) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Holnap ilyentájt ? :P:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#99) Gh0sT válasza AlyArkhon (#98) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nekem asszem jó lesz! :)

Jót gémeltünk ma éjjel is! :) Feldobhatnád a screenshotot!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#100) AlyArkhon válasza Gh0sT (#99) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Most éppen azon munkálkodom , de a tár.hu oldalon éppen frissítenek :O
Amugyilag még válaszoltál az én hozzászó...omra is , jó sokáig fent maradtál !!

Most próbálok majd egy petet szerválni , valami jegesre gondoltam !! :R:R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.