Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#401) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Szal pontosan mikor lesz meg , vagy már tolja valaki ? :F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#402) Incognito válasza AlyArkhon (#401) üzenetére


Incognito
senior tag

Pont most telepítem...

(#403) Archer


Archer
őstag

A játék 4 cd-s.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#404) AlyArkhon válasza Incognito (#402) üzenetére


AlyArkhon
őstag

De jó neked , mennyibe került ?? :D

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#405) Incognito válasza AlyArkhon (#404) üzenetére


Incognito
senior tag

11.990.- Ft. a MediaMarkt -ban ;) .

(#406) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nehéznek találom a játékot. Legalábbis a kapu utáni részt. Lövök, szaladok, lövök, szaladok...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#407) Incognito válasza Gh0sT (#406) üzenetére


Incognito
senior tag

Ne is mond, én már 3x meghaltam :(( .

(#408) Gh0sT válasza Incognito (#407) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én eddig kettőnél tartok. Most felfogadtam magam mellé Taar-t, golyófogónak egyelőre megteszi...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#409) Incognito válasza Gh0sT (#408) üzenetére


Incognito
senior tag

Detto, én a nagydarabot fogadtam fel, már csak azért is mert ha az egyikünk elszédűl nem kell respawn -olni.

(#410) Gh0sT válasza Incognito (#409) üzenetére


Gh0sT
addikt

Pedig elterveztem, hogy egyedül csinálom végig az egészet a gyorsabb fejlődés érdekében, de úgy tűnik ez teljességgel lehetetlen. Varázslóval legalábbis...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#411) Waix


Waix
tag

Menüben nektek is 640*480-ban és ultra low részletességen van? Nekem sehogy nem sikerült átállítani, bár nem mintha sokat számítani.
Más : Kicsit mintha más lenne a beszélgetős-rpg-s/szabdalós-nyilazós jelenetek aránya ebben játékban, mint a korábbi epizódban. Vagy csak nagyon régen játszottam vele? :)

Egyébként meglepően sok benne az információ. Hihetetlen, hogy minden szörnyről van leírás, meg statisztikát készít a játék. A játékmenettel kapcsolatos tudnivalókról pedig szintén folyamatosan kapod az újabb fejezeteket a kiskönyvedbe.
Rengeteg dolog van, amit ki sem próbáltam még benne, pl. a Diablo-ból lopott fegyver-upgrade-et, vagy azoknak a kis varázskütyüknek a használatát (még a nevét sem tudom, valami nyílhegyet találtam, aminek elméletileg lehet valahogy valami extra tulajdonságát előhozni...)
Szerintem a varázsigék megtanulása is frankó dolog, sz'l rendesen beújítottak ebben a tekintetben.
Változatosabb lett, na.

''Attól, hogy nem tudok tojást tojni, még képes vagyok megmondani, hogy büdös-e.''

(#412) Waix válasza Gh0sT (#398) üzenetére


Waix
tag

Nekem nem. :)

''Attól, hogy nem tudok tojást tojni, még képes vagyok megmondani, hogy büdös-e.''

(#413) D4v3


D4v3
őstag

Én is egyedül akartam végigjátszani fél-óriás harcossal, de nagyon nem ment egy idő után. Mikor nekem van 200hpm és sebzek mondjuk 40-60-ig és van a szörnyeknek 600-900hpja... esélytelen. Fel is vettem magam mellé egy jégelementált, ez egész jól kisegít.

(#414) Incognito válasza Waix (#411) üzenetére


Incognito
senior tag

''a varázsigék megtanulása is frankó dolog''
Megtanulása?

(#415) wolverine375


wolverine375
tag

Hah én is már letöltöttem szerdán, és arra jöttem rá, h igaziból egy idő után ezt is baromira megfogom unni... De itt mondjuk jobb a helyzet mint a DS1-ben, mert ott csk egy úton kellett végigmenni, itt meg több helyreis el lehet menni, spéci küldiket is meglehet csinálni ami nem is kapcsolódik a fősztorihoz.
Ebben a játékban senki sem fog egyedül menni, mert ez már teljességgellehetetlen... Ugyanis egy csomó helyem 3-4 mini boss is jön, és mind1iknek 800-900-as hp-je van... Jah meg találkoztam 15-ös szinten egy 26-ös szörnynyel. Vért izzadtam mire megöltem, és nem kaptam xp-t! aztán továbbmegyek és az egész szoba televan 22-es lényekkel, onnan már menekültem.
Nekem 3 fős a csapatom, van egy ijjász csajom, egy természetmágus, meg én a félóriásharcoscsákesz.
Azt nemtudja valaki h hogyan lehet a csacsival cipeltetni a cuccokat?? Mert csk sima invetorija van mint nekem... Fejlődne kell??



MÁR MEGLEHET VENNI A MEDIA MARKTBAN A JÁTÉKOT????

[Szerkesztve]

(#416) wolverine375


wolverine375
tag

Én innen szedtem le: Bővebben: link

(#417) D4v3


D4v3
őstag

Lassan act1 végére érek, vannak kemény helyek...
Itt egy kép egy nemrég talált cuccomról, jó kis set lehet
Bővebben: link

(#418) wolverine375


wolverine375
tag

tudsz képet benyomni a fegyvereidről?

(#419) byZsolt


byZsolt
tag

1 rész nem jött be, remélem ez jobb lesz.

Ez Itt a .....

(#420) Incognito


Incognito
senior tag

Nekem meg mind a két rész + a kiegészítő is teccik! :D:R

(#421) Archer


Archer
őstag

Nem tudja valaki a játék történetét? Én eléggé töröm az angolt.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#422) Incognito


Incognito
senior tag

Elindultam még a játék elején a félóriással, de nem igazán jött be. Lecseréltem az íjász hölgyre, de ő sajna meghalt és nem volt nállam újraélesztő tekercs. Találkoztam még kalandozásom során egy emberrel, de fullon volt a csapat és nem tudtam lecserélni a régit. A városban (ahol kezdődik a játék, ahol leraktam a félóriást) már nincs elvihető ember.
Kérdés 1: a városban nincs több ember aki felvehető?
Kérdés 2: ha a városban nincs akkor hol?

(#423) Mazka05 válasza Incognito (#420) üzenetére


Mazka05
őstag

Csá!

Vegyél fel MSN-re! Mazka05@hotmail.com Mert DS 2-vel kapcsolatba kéne beszélnünk..én nem tudtalak fel veni..Nem értem miért..

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#424) deadguy


deadguy
aktív tag

Rulzik a game, haverral LAN-on nyomjuk. Van pár olyan hely ahova nem tudunk bemenni, mert van az a vilagito nyakörvünk. Azt hogyan kell eltüntetni?

(#425) wolverine375 válasza deadguy (#424) üzenetére


wolverine375
tag

Meg kell csinálni a kezdő küldit:D
Hát van a fogadóban az alsó szinten még egy íjjász, de álltalában küldetések során lehet velük találkozni, pl az erdőben...

(#426) deadguy válasza wolverine375 (#425) üzenetére


deadguy
aktív tag

Ok sikerült. Csak a küldikkel szenvedek mert nem tudok angolul ... :D

(#427) Incognito


Incognito
senior tag

A társ dolog megoldódott. Érdekes, hogy a város egyik részén (valami fógadó féle, felső szinten szobák vannak) találtam egy embert akinél megtalálható a két elvesztett társ (a fél óriás és az íjásznő).

Más:
Ezek a különféle tárgyak (lehet is kapni őket a városban egy csávónál, aki a szamár mellett áll). Mik ezek?

(#428) Incognito válasza Mazka05 (#423) üzenetére


Incognito
senior tag

Felvettelek MSN-re. De az oldalamon is tudunk beszélni...

[Szerkesztve]

(#429) wolverine375 válasza Incognito (#427) üzenetére


wolverine375
tag

Azokkal lehet enchantolni <nemtom h kell írni> ami arra jó h feljavítsunk egy tárgyat. Vannak olyan tárgyak amiknek bele van írva a nevükbe h lehet velük enchantolni, ezeket lehet feljavítani.

(#430) Incognito válasza wolverine375 (#429) üzenetére


Incognito
senior tag

Tenksz a sekítséget...

(#431) kokobe válasza wolverine375 (#429) üzenetére


kokobe
senior tag

amúgy királyság a game mert az első részével is játszottam és az jó volt a kettő milyen?

<---AMD___ATi--->

(#432) wolverine375


wolverine375
tag

Hát olyan hogy reggelig eljátszanék még vele, de már a sok monitorbámulástól fáj a fejem :(
Sztem baromi jó, igaz néhány helyen elég uncsi, de 3fokkal jobb mint az első részben, mert ez nem marad az! Érdemes megvenni bltban, mer neten haverokkal játszva még sokkal jobb!

(#433) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Ti találtok használható cuccokat? Úgy vettem észre, hogy pl. gyűrűkből vásárolni kell inkább.

Ki merre jár a játékban? Raknátok be screenshotokat a karakterekről, amin lehet látni a főbb jellemzőket (szint, erő, ügyesség, stb...)?! Leginkább a damage/resistance/armor hármasra vagyok kíváncsi.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#434) Mazka05 válasza Gh0sT (#433) üzenetére


Mazka05
őstag

Csá Ghost!

Neked is már megvan a teljes verzió?:) MSN-en soha nem vagy? :D Jah és még valami ha 1 karakterrel nyomom és veszek mellé egy Jégelementált akkor a Jégelementál kinek hozza be a tudás pontot?:F

[Szerkesztve]

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#435) wolverine375 válasza Mazka05 (#434) üzenetére


wolverine375
tag

Ez jó kérdés, de sztem mivel tag, magának.
Menyj föl a Bővebben: link -ra s ott a galériákban vannak képek, menyj a wolverine-be és ott vagyok én!

(#436) Gh0sT válasza Mazka05 (#434) üzenetére


Gh0sT
addikt

Igen, megvettem a teljes verziót. ;)

MSN-en egyáltalán nem vagyok, PH!-n is egyre ritkábban.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#437) Mazka05 válasza Gh0sT (#436) üzenetére


Mazka05
őstag

[OFF]Én inkább más modszerrel szerzem meg addig meg a demo-val játszok míg nincsen meg!:) És milyen a teljes verzió?:D Hogyha meglesz akkor elkezdem fejleszteni a nagy csatákra és senki nem rak elém akadályt:D Neten sokan vannak?

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#438) Mazka05 válasza wolverine375 (#435) üzenetére


Mazka05
őstag

Hi de nem hiszem mert akkor ninsen értelme mert nem azzal fejlödik hogy szörnyeket ől meg hanem azzal ha cucokat adsz neki..

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#439) wolverine375


wolverine375
tag

Hehe, ha ''máshogy'' szerzed meg akkor nem fog téged érdekelni h neten mennyien vannak, ugyanis eredeti cdkey-vel lehet csk játszani :D Egyenlőre még nekem is warezes van, de ha lesz pénzem majd valamikor akkor megveszem boltban!
[kép]

(#440) wolverine375


wolverine375
tag

[kép]

(#441) wolverine375


wolverine375
tag

Ezek voltak 19-es szinten, most 22-es vok és jóval többet sebzek :D

(#442) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Én is mutatok egy képet 19. szinten. Erősen támadó stratégiával nyomom a varázslómmal. :)

[kép]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#443) wolverine375


wolverine375
tag

Hát jah nekem mondjuk a mágusom ugye naturalos, úgyhogy inkább gyógyít, meg idézget...
Nemtudjátok h a játékban hol lehet fölvenni olyan combatmáguscsákeszt?
Mert jelenleg ilyen csapatom van:
lvl22 Knight Half-Giant
lvl19 Warrior Half-Giant
lvl22 -es íjjász csaj
lvl21 -es natural mágus

És még kéne egy íjjász, meg egy combatos mágus... És akkor diablot is kinyírnám :D

(#444) Incognito


Incognito
senior tag

Ti hogy a francba csináljátok, hogy 200-at meg 300.at sebeztek?
Én 23 -as szinten vagyok, de csak 153 -as a max sebzésem!!!
[kép]

(#445) AlyArkhon válasza Incognito (#444) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Incognito küldtem mailt , nézd már meg légyszi , és csörgess meg ... :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#446) Gh0sT válasza Incognito (#444) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én személy szerint célirányosan fejlesztem a karakteremet. Egy dolgot tud, de azt nagyon. Lehet, hogy később ez majd visszaköszönöm, de egyelőre úgy néz ki bevált. Igen nagy hátrány viszont, hogy ha egyszer megütnek, akkor jó eséllyel megfekszem. Jó hír azonban, hogy az átlag 270-es sebzésemnek kevés szörny tud ellenálni hosszú ideig.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#447) Incognito válasza AlyArkhon (#445) üzenetére


Incognito
senior tag

Mail ment, MSN-en elérsz...

(#448) .:InnoMan:. válasza Incognito (#447) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Keress fel Messegerben, egy kis help kellene DS2-vel kapcsolatosan! :(
MSN címem: innoman@vipmail.hu


Előre is thx:
.:InnoMan:.

(#449) Mazka05 válasza wolverine375 (#439) üzenetére


Mazka05
őstag

Hát az egy warezos.És azzal tudtuk neten tolni!:)Én még nem veszek semire mérget!:DÉs reménykedek!:)

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#450) Incognito válasza Mazka05 (#449) üzenetére


Incognito
senior tag

Ez egy jó hír!!! :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.