Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#151) Incognito


Incognito
senior tag

Valami nem volt jó. Most játszottam egy magyar sráccal. Hozzá tudtam csatlakozni. :F

(#152) Gh0sT válasza Incognito (#151) üzenetére


Gh0sT
addikt

Tudom, láttalak fent. Pont disconnecteltél. Most csináltam szervert. Jössz?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#153) AlyArkhon válasza Gh0sT (#152) üzenetére


AlyArkhon
őstag

na vagyok , bár leerészegedtem teljesen , azéer még avahyok !! % :U

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#154) Gh0sT válasza AlyArkhon (#153) üzenetére


Gh0sT
addikt

Épp azzal szórakozunk, hogy elviselhetővé tudjuk tenni a játék sebességét. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#155) Incognito


Incognito
senior tag

Éppen vagyok. Ti?
Senki sehol? :F

(#156) Incognito


Incognito
senior tag

Még mindíg senki? Előbb beszéltem egy Amerikai-val. De aztán olyat kérdezett hogy inkább koccoltam. Mindenki beverte a szunyát? Punnyadás esete forog fent? :DD

(#157) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Én voltam egészed eddig, csak fagytam egy gyönyörűt. :( De lehet, hogy visszamegyek.

Kijött a patch!!! Juppijé!

Viszont 285 MB. Nem baj, töltöm már!


[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#158) Gh0sT


Gh0sT
addikt

És a hivatalos megerősítés:

1. The update is not mandatory.

+ You will receive an update notice prompt when you log in the next time after the update servers are seeded.

2. The update will invalid your save games.

+ In our recent optimization passes, we have made some key changes to data structure that are significantly different from the version you currently have. Unfortunately, that will render your old save games unusable. While we, as gamers, understand the pain that ''character wipes'' can cause, we hope that you understand that this is a necessary evil to make the final release a stronger game.

+ This invalidation will only occur in the beta program; if the retail version of Dungeon Siege II ever needs an update, we will not invalidate your retail save games.

3. No new areas will be released.

+ This is a decision that we struggled with, but we finally decided that we needed to keep the testing parameters consistent between versions in order to get the most accurate results from this program.

4. You will update through the auto-updater interface in-game. There are no plans to post the patch as a stand-alone download, as FilePlanet has no means to restrict the download to registered beta testers.

5. We will be posting a summary changelog in the forums

6. The patch has a bug where the progress bar may not update real-time. This, in conjunction with a long patch process due to CRC checks, can tempt you to abort the process early. Don't. It may take you 15 minutes to update; just let it. We'll get that fixed for retail.

7. We've fixed over 3,000 bugs since the previous release! Please excuse me for not posting the changelist here. :)

Enjoy!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#159) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

majd ketté repedt a fejem annyira fáj , ha megkérnélek írnál egy pár szót erről a frissítésről , ha már ugysem tudok veletek gamézni , legalább mond el hogy mit frissytettek :F:F

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#160) Gh0sT válasza AlyArkhon (#159) üzenetére


Gh0sT
addikt

Kijavtottak 3000 hibát, ebből adódóan nem közölték még le a listát és lehet hogy nem is fogják a terjedelemre való tekintettel. :(

Nem működik a fal átteleportálása, tehát a fejlődés meg fog állni 15-16. szint környékén, mert nem lehet elérni a 20-as szintű szörnyeket.

Most gondolkodom, hogy mit csináljak. Lehet, hogy vissza rakom a régi verziót.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#161) Mazka05 válasza Gh0sT (#157) üzenetére


Mazka05
őstag

Hol találtad meg a patch-et?:F Én most nem találom léci egy linket..:R

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#162) Mazka05 válasza Mazka05 (#161) üzenetére


Mazka05
őstag

Jól váan már megvan tudhatam volna hogy olyan mint a LOA-ban hogy atamatikusan leszedi ha elinditom a játékot..:DD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#163) AlyArkhon válasza Gh0sT (#160) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Akkor ez azt jelenti hogy tudunk tovább gamézni eggyütt ?? :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#164) Gh0sT válasza AlyArkhon (#163) üzenetére


Gh0sT
addikt

Az a nagy helyzet, hogy a patch letöltése csak az autoupdate-tellehetséges. Illetve voltak szemfüles emberek, akik leszedték pár napja GPG oldaláról mert ''véletlenül'' fent volt néhány óráig.

Milyen gyors a kapcsolatod? 250 MB-ot mennyi idő alatt tudnál leszedni? Szívesen segítenék ebben is, de sajna nem akarják feltenni sehova hogy letölthessük. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#165) Incognito


Incognito
senior tag

Én éppen most töltöm az update-et. Tegnap csatlakoztam egy magyar sráchoz. Egy darabig jáccottunk, de el kellett lépnie. Nem tudom hogy hozzátok miért nem tudott konnektálni...

(#166) Incognito


Incognito
senior tag

Letöltődött a peccs. Ha valakinek kell és van jó ötlete hogy hogyan osszam meg az sipákoljon..

(#167) Incognito


Incognito
senior tag

Frissítettetek már? Nekem elveszett megint a karakterem. :((:((:((
Nektek is?

(#168) Gh0sT válasza Incognito (#167) üzenetére


Gh0sT
addikt

2. The update will invalid your save games.

+ In our recent optimization passes, we have made some key changes to data structure that are significantly different from the version you currently have. Unfortunately, that will render your old save games unusable. While we, as gamers, understand the pain that ''character wipes'' can cause, we hope that you understand that this is a necessary evil to make the final release a stronger game.


Biza, aki frissít, az bebukja a karakterét. :( Sőt: mindent!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#169) Gh0sT válasza Incognito (#167) üzenetére


Gh0sT
addikt

Becsatlakoztam a játékodba, de mintha nem lennél ott! :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#170) AlyArkhon válasza Gh0sT (#169) üzenetére


AlyArkhon
őstag

erről tegyek is le , mondanád ha tudnád meddig tart ! ( 3 perc 1 mega jo esetben , szal olyan 3x250=750/60=12 óra ) ez modemmel túl sok , ha letöltöm utánna nem gamézok két hétig , nincs értelme !! :O:O sajna ez van !

Most gaméztok ? Milyen serveren ha igen ?? Megpróbálok belépni .. :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#171) Gh0sT válasza AlyArkhon (#170) üzenetére


Gh0sT
addikt

HUN Prohardver néven fut a szerver, de szerintem nem fogod látni, mert patchelt. Én sem látom a régi játékokat. :(

Ki kéne derítenem, hogy hova töltődött le a patch. Kiírnám CD-re és elküldeném. Csak gőzöm nincs hol keressem.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#172) Mazka05 válasza Gh0sT (#171) üzenetére


Mazka05
őstag

Én sem találtam meg a patch szerintem rejtet file és azt sem tudom hogy milyen file-t tölt le...

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#173) AlyArkhon válasza Gh0sT (#171) üzenetére


AlyArkhon
őstag

nah és mi lenne ha egy DVD-ére írnád ki az egészet , és úgy küldenéd el ? :Y

Én meg küldök két üres DVD-ét ! :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#174) Gh0sT válasza AlyArkhon (#173) üzenetére


Gh0sT
addikt

Örüjjé! Megtaláltam! :D :C

Hétfőn postázom! De miért kellene DVD-re írnom? Nincs 300 MB.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#175) Mazka05


Mazka05
őstag

Nah van egy uj játék mert a régibe valaki minden lényt kiirtot a neve:
MAGYAROK

jelszó:

hardver

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#176) Incognito


Incognito
senior tag

Nekem meg van a patch. a Dokument & settings -be menti el az internet temp-be.

(#177) Incognito válasza Mazka05 (#175) üzenetére


Incognito
senior tag

Nem talállak. Hol vagy? :F

(#178) AlyArkhon válasza Gh0sT (#174) üzenetére


AlyArkhon
őstag

oksa ez kircsi ... mailbe adjál el címet , s oda küldöm a 2 DVD-ét :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#179) Incognito


Incognito
senior tag

Magyarok szerver hardver jelszóval indult a game. Csatlakozzatok. :C

(#180) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Néhány screenshot a ma esti partyról:

Csatajelenetek:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

A láthatatlan ember:
Bővebben: link

Shopping:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#181) Mazka05 válasza Gh0sT (#180) üzenetére


Mazka05
őstag

Hallod tényleg nem látál :DDD Nem tudom mivolt de nem velem volt a gond! :D Ha kijön a véglelegs verzió az nagyon király lesz!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#182) Incognito


Incognito
senior tag

Hát ez jó volt. Csak ahogy belemerültünk már vége is lett. 1,6Gb :F
Mostmár csak a véglegesnek kellene kijönnie. + egy magyarítás sem ártana. :C

(#183) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Rá káne feküdnünk a szettek összeszedésére. Hárman-négyen sokkal nagyobb eséllyel találunk meg dolgokat, mint külön külön. Holnap valszeg csinálok egy listát, hogy mim van és milyen szettek léteznek.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#184) Mazka05 válasza Gh0sT (#183) üzenetére


Mazka05
őstag

Ok én benne vagyok! már van egy két páncélom majd akkor nem adom el öket! :D Szólsz a DS-ees fiuknak hogy össze keverték a combat mágusos varázsbot fényét a nature mágusossal vagy szóljak én nekik?:F csak akkor mondjál egy E-mail címet!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#185) AlyArkhon válasza Gh0sT (#183) üzenetére


AlyArkhon
őstag

nah ebbe én is beszálom mihelyest ideér a motyó , egyébként most jutott eszembe , hogy van a szomszéd faluba egy haverom akinek bent az üzemben van szélessávú internet , vele le tudnám huzatni ( esetleg , és akkor már kedden is nyomathatnám veletek :C:C:C , de ahoz tudnom kéne címet hogy honnan tudná lehuzni ezt a kieget ??
Ennek ellenére küld el a cd-ét , meg írd rá a címedet , hogy elküldjem a 2 dvd-ét ! :P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#186) Incognito válasza AlyArkhon (#185) üzenetére


Incognito
senior tag

Hol lax. Ha azon múlik én kíírom a gémet meg a peccset egy dvd-re és póstára adom (most az a pár 100 forint, nem fog anyagi csődbe vinni). Hétfő este már te is nyomhatnád. Pont meg lennénk 4-en. :C

Más: azért mert én vagyok a Host, nem bonyolítok le sokkal nagyobb adatforgalmat a neten, ügye?

(#187) AlyArkhon válasza Incognito (#186) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Magát a bétát Ghost küldte el , és már tegnap mondotta , hogy kiírja nekem , szerintem megvárom amíg ideér hamár egyszer kiírta , én meg küldöm neki a 2 DVD.ét . , amugyilag Hatvan mellett lakom , és szerintem nem egy nagy plussz adatforgalom a hostolás .:P

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#188) AlyArkhon válasza Incognito (#186) üzenetére


AlyArkhon
őstag

de egyébként köszönöm az ajánlatot ! :R:R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#189) Gh0sT válasza Mazka05 (#184) üzenetére


Gh0sT
addikt

A bugok bejelentése a GPG-s fórumon történik, ami nekem most valamiért nem megy. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#190) AlyArkhon válasza Gh0sT (#189) üzenetére


AlyArkhon
őstag

gratula hogy PH! addikt lettél ! :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#191) Incognito


Incognito
senior tag

Ma este semmi? :F

(#192) Incognito


Incognito
senior tag

Úgy látszik senki nincs a neten....
Na mind1 , megyek én is aludni......

(#193) Gh0sT válasza Incognito (#192) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én voltam, csak trade-eltem. :) Sikerült elcserélnem egy botot egy gyűrűre. Utólag rájöttem, hogy abból a gyűrűből már volt kettő, szóval jó boltot csináltam :) Most már három van belőle, ráadásul nem is tudom őket használni.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#194) Incognito válasza Gh0sT (#193) üzenetére


Incognito
senior tag

Te se menny el közgazdásznak!!!:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C

(#195) Gh0sT válasza Incognito (#194) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ráhibáztál! Az vagyok! :D

Késő visszaadni a diplomámat? :DD

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#196) Incognito válasza Gh0sT (#195) üzenetére


Incognito
senior tag

Ezt nem vagyok hajlandó elhinni, hogy eltaláltam!!!:Y:Y:Y:Y:Y:Y
Én elégetném a diplomámat és elmennék erdésznek... :DD:DD:DD:DD:DD

[Szerkesztve]

(#197) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Megpróbálok besűríteni minden mondanivalót egy hsz-be.

AlyArkhon: ma reggel postáztam a kiírt patch-et. Ha minden jól megy, akkor legkésőbb szerdán megkapod.
Köszönöm a gratulációt! :)

Incognito: Lesz ma este valami? Csinálsz szervert? Ráérsz?
Erdész nem akarok lenni, de tény, hogy a szakmámban még nem dolgoztam. :)

Mazka05: Jó neked a ma este? Jöhetnél Te is!


Tegnap volt alkalmam elég sokat játszani neten is és LAN-on is. Amit észrevettem: valamiért neten sokkal gyakrabban találok készleteket, mint a LAN-os játékban. Mondjuk lehet, hogy csak szerencsém volt, de hála ennek szépen bővül a ládám tartalma. :)
Ti hogyan fejlesztitek a karaktereteket? Mire mentek rá? Én személy szerint csak a combat magic részről tudok nyilatkozni, úgyhogy azt most meg is osztom veletek. (Asszem Incognito is csatamágussal nyomul, ha másnak nem, hát neki hasznos lesz ez az infó.) :)
Szóval combat magicen belül 3 vonalon lehet elindulni. Tűz, villám, és fekete mágia. Én jelen pillanatban a tűzmágiát favorizálom és egy Firebolt nevű varázslattal sebzek elég brutálisakat. Tegnap összeakadtam egy 17-es szintű természet mágussal neten és játszottunk egy kicsit. Én mondjuk még csak 16-os vagyok combat magicben, de a főszintem már nekem is 17. Lényeg a lényeg, megnéztem a bevitt sebzéseket. Azt tapasztaltam, hogy ő átlagosan 140 körül sebzett, míg én 250-et. :) Szóvá is tette, hogy hogy a fenébe csinálom... :) Ráadásul gyorsabb is vagyok valamiért a varázslatokban. :) Ezt mondjuk nem értem, de a sebzésre a magyarázat:
Egyrészt a felszerelésben kell keresni a magyarázatot, másrészt a fejlődés jellegében. Fejlődést tekintve kizárólag a tűzmágiára illetve a mágikus sebzés növelésére raktam a skill pontokat. Asszem így összesen van +80%-om sebzést tekintve. Ez azért elég meggyőző. Ezen kívül ami nagyon fontos még az az intelligencia. Jelenleg 100 körül van az intelligenciám, ezt pedig a felszerelésemnek köszönhetem. És lesz ez még több is. :D Egy pontnyi ingtelligencia két pont sebzés emelkedést eredményez. És ráadásul ad +4-et a manához és talán +1-et az élethez. Szóval harcra fel, legyetek ti is intelligensek, már csak azért is, mert itt mindenki varázslóval játszik! :)

Amit viszont rohadtul nem értek: mire jó az ügyesség? Nem ad a manához, az élethez, sem a páncélhoz. Akkor mire jó? Gyorsabb leszek? Bár szerintem a varázslás sebességét az intelligencia határozza meg, legalábbis számomra ez lenne a logikus. Akinek sikerül rájönnie, az megoszthatná velem. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#198) Incognito válasza Gh0sT (#197) üzenetére


Incognito
senior tag

''Incognito: Lesz ma este valami? Csinálsz szervert? Ráérsz?''
Szerintem lesz, csinálok szervert és ha minden jól megy ráérek. Ha nem is fogok játszani ,szervert azért csinálok amire tuttok csatlakozni...

''Amit viszont rohadtul nem értek: mire jó az ügyesség?''
Szerintem azért nem tudod mire jó az ügyesség, mert nem kardozol illetve nyilazol. Szerintem az ügyesség a találatok pontosságában segít...

Én is a tűz -re mentem rá. Összességében 11-es szinten vagyok...
Mondjuk most elkezdtem nyilazni + kardozni...


Közben ráakadram a varázslatokra: Bővebben: link

(#199) Gh0sT válasza Incognito (#198) üzenetére


Gh0sT
addikt

A varázslatokról jut eszembe, hogy van arra mód, hogy még egy kicsit tápoljuk a karakterünket.
Van egy varázslat, aminek a neve Wrath of magic. Természet mágusok tudják megtanulni. Hatása: +X% magic damage. Ez nagyon jó!!! Viszont nem tudom, hogy hányadik szinten lehet ezt elsajátítani. Azt hiszem Mazka05 lesz az illetékes ezügyben. Lehet, hogy érdemes lenne nekünk is rágyúrni a természet mágiára.

Szerk.: és egyszer talán fogalmazni is megtanulok. :)

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#200) Incognito


Incognito
senior tag

A gyógyítás természetmágia. Én azt szoktam gyakorolni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.