Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#751) krokk


krokk
senior tag

na ittvannak az act1 másodlagos küldetéseinek nevei az elsőt felesleges mivel sorban jönnek:) és nem tudod kihagyni:D

Bővebben: link
Bővebben: link

és itt a csapatom:) bár nem mostani kép csak még nem volt kedvem újat csinálni:)
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
ill egy része :) most nézem hogy Amrenről nincs kép:) majd legközelebb:DDD

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#752) krokk válasza Lacza (#750) üzenetére


krokk
senior tag

nekem is 25-30 egy ati9600xt gamebuster 512 memó és 2500+amd@2000mhz és nincs bekapcsolva semmi AA csak az árnyékok vannak maxon

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#753) deadguy


deadguy
aktív tag

Az investigation küldit ki adja? Amúgy nekem 3,3 Ghz en 9550-es radeonnal 1024-en olyan 60 fps körül van, Ja köcce a küldiket.

(#754) Gh0sT válasza krokk (#751) üzenetére


Gh0sT
addikt

A harcosom ugyanezzel a két fegyverrel nyomja, és ugyanez a medál van a nyakában. :)
ACT2-es másodlagos küldetésekről is nyomnál screenshotot? Nekem elég sok kimaradt.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#755) Gh0sT válasza deadguy (#753) üzenetére


Gh0sT
addikt

Hogy a fenébe? Nálam 9600pro-val úgy hogy minden maxon van, a nagyobb csatáknál már beszaggat.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#756) krokk válasza Gh0sT (#754) üzenetére


krokk
senior tag

ezen a képen még majdnem a full nightos set volt rajta mostmár 2db frostos van a kezében
ami a képen a jobboldalon van az a nagy darab szóval a mostani sebzés 185-348 és sok sok critical meg a sebesség is jó nagy:) a gyorsütésen van 13pötty:D:

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#757) Gh0sT válasza krokk (#756) üzenetére


Gh0sT
addikt

Épp akartam kérdezni, hogy ti hogy a fenébe találtok ennyi setet? Nekem alig van valamim, egyedül a leggagyibbat sikerült teljesen összeszednem. A night setből talán csak a kardot találtam meg. A lorethalbol pedig a medált és a csizmát. Viszont egy íjászt már lassan fel tudnék öltöztetni, csak éppen nincs a csapatomban...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#758) krokk válasza Gh0sT (#757) üzenetére


krokk
senior tag

hozzáteszem a ládám fele settel van tele:D meg a 4. karim is:D van amelyik set majdnem duplán van meg:) nemtom hogy.. biztos sok a magic find... minden 50. szörny setet dob kb,... meg ha most fogod magad és visszamész act 1 be és ott gyaksz alég gyorsan összejön én csomót igy szereztem most nemrég act1ben csináltam elmaradt küldiket és sorban dobálták... jah a főmonszták a sárga karikásak:D meg aztán ott vannak a szellemek:) az első 5 dobott 1-1 set tárgyat meg az amanlui arénában is volt néhány...
szóval van elég sok:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#759) Gh0sT válasza krokk (#758) üzenetére


Gh0sT
addikt

Az arénában megcsináltad már a hetedik szintet?

A szellemeknek asszem nekiállok lassan, csak lusta vagyok teleportálgatni...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#760) Robaj


Robaj
addikt

Nekem még vmi szellemmel kell dumálnom, a küldetés 3. része.
Azt merre találom?

Most vagyok ott, hogy volt egy anim a vártámadásról.

Sztem vhova vissza kéne menni, csak nemtom már hova:))

(#761) Robaj


Robaj
addikt

Szellem megvan.

De azt írja még nem értem.

Szal hol kéne elsütni a milyen varázslatot?:D

(#762) Incognito válasza Gh0sT (#757) üzenetére


Incognito
senior tag

Én épp így vagyok a harcossal. Olyan fullos dolgokat találok hozzá, hogy az már idegesítő (bosszúból mindet átváltoztatom arannyá). A varázslómhoz meg semmi...:(:((

(#763) Incognito válasza Gh0sT (#759) üzenetére


Incognito
senior tag

Nekem megvolt, igaz 3. nekifutásra. Előtte bevásároltam fullra hp-t meg mp-t. Csak figyelni kellett a szintet, mert hamar magcsappan...

(#764) Incognito


Incognito
senior tag

Most, hogy játszok az jutott eszembe, hogy az is idegesít, ha felfedezek egy titkos helyet és nincs benne semmi extra cucc. Az esetek 95% -ban ez a helyzet!!!:((:(

(#765) Gh0sT válasza Robaj (#761) üzenetére


Gh0sT
addikt

Visszamész Amanluba a varázsitalos nénihez. Ő megtanítja neked a Chant of Death-t. Ezt kell majd használnod.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#766) Chandler


Chandler
senior tag

nektek milyen karijaitok vannak? mert nemtudom eldonteni hogy milyen karival legyek...
es melyik jobb harcos karinak: az orias vagy az ember?

(#767) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Hamachi val hogyan lehet megoldani hogy lássák a megosztot vinyóimat?

Van egy modemem (Siemens tipusu), ami ''sajna'' DHCP s módban osztja az ip ket, az belemegy egy switch be, és az osztón még van 3 gép. Mit tegyek hogy, mindegyiken legyen Hamachi ugy hogy lássák 1más vinyóit?

ugy vettem észre ez a hamachi kliens egy dhcp -s szervertől kapja az ipt, lehet a 2 dhcp kavar be, nem tom

plz help előre is köcc

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#768) krokk válasza Gh0sT (#759) üzenetére


krokk
senior tag

asszem 5.ig van meg majd később megyek csak vissza ha már könnyen lenyomom mindet:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#769) Gh0sT válasza CocooN-z (#767) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nálam nem volt probléma. DHCP-vel osztja nálam is a router az IP-ket. A filemegosztás simán működött.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#770) Robaj válasza Gh0sT (#765) üzenetére


Robaj
addikt

Thx, de már megvan.

Most megyek végig a szellembácsikon:))

(#771) CocooN-z válasza Gh0sT (#769) üzenetére


CocooN-z
őstag

Hamachi off, Restart, network drive reconnect, hamachi on, és minden kirr, csk el kell vele szórakázni :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#772) Incognito


Incognito
senior tag

Tud valaki segíteni?
The Ruins Of Okaym -ban (Bővebben: link) van egy tükrös helység (Bővebben: link), de hiányzik egy tükör. Valaki megtalálta már? Hol?

[Szerkesztve]

(#773) Gh0sT válasza Incognito (#772) üzenetére


Gh0sT
addikt

Gondolom ez ATC3 már?!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#774) Incognito válasza Gh0sT (#773) üzenetére


Incognito
senior tag

Igen. De most a fő küldetésben is elakadtam... :(

(#775) Robaj


Robaj
addikt

Arena 7. kész.:P

12. szellemet merre találom???
Mert régebben volt 1 ott, amivel kéne most beszélnem, de már 1x besztem vele és eltűnt!:(
Asszem az ancient burial grounds környékén kéne lenni, de nem találom!
Pedig végigvittem a teleportkaputól a hegyekig, de sehun nincs!
PLS kérek egy képet:DD

Elvileg a telepot kapu utáni 2. teleportnál volt a lejárat előtt (ami után a varázslót kellett kinyírni)

(#776) Chandler


Chandler
senior tag

nektek milyen karijaitok vannak? mert nemtudom eldonteni hogy milyen karival legyek...
es melyik jobb harcos karinak: az orias vagy az ember?

(#777) Gh0sT válasza Chandler (#776) üzenetére


Gh0sT
addikt

Melyik faj milyen módosítókkal indul? Nekem fél-óriásom van, de úgy fogadtam fel... Szerintem hosszú távon ki fog egyenlítődni a fajok közötti különbség.

A csapatomban egyébként van egy harcos, és három varázsló. Egyik gyógyít, a másik kettő harcol.

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#778) Chandler


Chandler
senior tag

nektek milyen karijaitok vannak? mert nemtudom eldonteni hogy milyen karival legyek...
es melyik jobb harcos karinak: az orias vagy az ember?

(#779) Incognito válasza Chandler (#778) üzenetére


Incognito
senior tag

Nekem van egy harci mágusom egy íjászom és egy dinoszauruszom (ezelőtt Ice Elemental- volt, de meguntam és lecseréltem).
Raktam fel képeket a mágusról a dinoszauruszról + titkos helyekről + egy gombakörlelőhelyről...

(#780) Gh0sT válasza Incognito (#779) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mail megy pár képpel.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#781) Gh0sT válasza Incognito (#779) üzenetére


Gh0sT
addikt

Végignéztem a képeidet... Megvan a pajzs 4 darabja? Vége a játéknak?

Jól láttam, hogy volt egy olyan csatád, ahol 3-4 Dark Wizzarddal kellett megküzdened?

Csinálnál a karakterekről screenshotot? Kíváncsi vagyok hogy 40. szint körül milyen tulajdonságaik vannak.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#782) nofi


nofi
őstag

nnna kíváncsi vok h vki találkozott e már ''???''-nevű szörnnyel... a föld alól jött és akárhányszor megsebeztem egy rare itemet dobott...kb fél percig élt aztán visszament a föld alá. elég komoly:D

Xbox GT: nozsolt

(#783) Gh0sT válasza nofi (#782) üzenetére


Gh0sT
addikt

Master Thief.

Incognito oldalán a képeimnél van is róla screenshot.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#784) Incognito válasza Gh0sT (#781) üzenetére


Incognito
senior tag

Nincs vége a játéknak, szerintem még a kardot is össze kell szedni. Négy mágus volt, de a 4. (a legkeményebb főfő mágus elment). Eny párszor ide is visszajöttem, mert elsőre nem ment :(.
Megjöttek a képek és feltettem őket

(#785) Incognito


Incognito
senior tag

A kis ''szörnyel'' én is találkoztam vagy 5x. Mindig mikor meglövöd eldob egy tárgyat (egyszerre 4-5 tárgyat).

(#786) Dying Fetus


Dying Fetus
tag

helósztok!
az lenne a kérdésem hogy akkor mi van ha nem akar fölkelni a varázslóm??
ott állok a teleportkapunál a 2 barbárral meg az 1 íjásszal és ott fekszik a varázslóm a képe előtt meg egy sírkő van

(#787) Gh0sT válasza Dying Fetus (#786) üzenetére


Gh0sT
addikt

Az bizony meghalt. Fel kéne támasztanod egy varázstekerccsel.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#788) Dying Fetus válasza Gh0sT (#787) üzenetére


Dying Fetus
tag

és olyat honnan tudnék szerválni ???

(#789) Gh0sT válasza Dying Fetus (#788) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ahol veszed a manaitalokat, gyógyitalokat, gyűrűket. Resurrect scroll a neve asszem. Onnan ismered fel, hogy barnás-szürkés színű, egy kereszt van rajta és bármelyik karakter tudja használni.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#790) arti333


arti333
csendes tag

Cső emberek!

Nekem megvan a játék de elakadtam egy helyen, sajnos bugnak tünik.

Szal ott vagyok ahol vix el találkoztam azszem a hatodik fejezetben, fel is fogadtam de annak a háznak az ajtaja nem nyilik ki amiben találkoztam vele, második ajtó. Nem ír semmit hogy miert pl: be lenne zárva vagy vmi, már nézelődtem a neten de úgy látom senki nem ütközött ilyen akadályba. Ha vki tud segítsen, elég sok időt eltoltam vele jók a karaktereim és semmikép nem akarnám újra kezdeni, mert hát a mentés redszere az sztem katasztrófális...:(

Köszi..

(#791) Doviziozo


Doviziozo
aktív tag

Látom itt egyeseknek egész sok aranyuk van , több tízezer.
Honnan lehet ennyit szerezni?

Forza Rossoneri!

(#792) Robaj válasza Doviziozo (#791) üzenetére


Robaj
addikt

Nekem 300k:P
Nem herdálom L a money-t

Leütök egy szörnyet, pézt ad, meg cuccokat
Namost a cuccokat el lehet adni/át lehet konvertálni a transmute varázslattal money-vá.

Én inkább adom el, nem szarakodok az alakítással. Pont akkó telik a 4 ''emberem'' zsákja, amikó jön a köv teleport.

(#793) Doviziozo válasza Robaj (#792) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Azt értem ,hogy el tudom adni a cuccokat. Én is azt csinálom.

Kezdő vagyok az ilyenfajta játékokkal.

Ezt a mondatot pl. nem értem ''Pont akkó telik a 4 ''emberem'' zsákja, amikó jön a köv teleport.
''

Hogy érted, hogy jön a köv. teleport.??

Forza Rossoneri!

(#794) Robaj válasza Doviziozo (#793) üzenetére


Robaj
addikt

Hát mert vannak azok a teleport gépek, amivel lehet teleportálni 1ik helyről a másikra. Na én akkó visszamegyek város, elad cucc, ment, majd utánna jöhet kövi küldetés. Nem szoktam teleportálgani a varázslattal, pedig az is van, csak lusta vok. 4 emberke, tele zsák, pont elér 1 ien teleport gép és haza.:DDD

(#795) KFC


KFC
csendes tag

Egy karakterrel próbálkozik még valaki vinni a játékot?

És a Mimic ládák kinek hogy tetszenek? :DD

(#796) CocooN-z


CocooN-z
őstag

csak nekem, vagy másnak sem connectel a hamachi?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#797) Doviziozo válasza Robaj (#794) üzenetére


Doviziozo
aktív tag

Jah, így már értem. :DDD
1ébként eddig két emberrel nyomtam, de most már rájöttem, hogyan tudok felfogadni emberkéket. :)

Forza Rossoneri!

(#798) CocooN-z válasza CocooN-z (#796) üzenetére


CocooN-z
őstag

fel:F

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#799) Gh0sT válasza CocooN-z (#798) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nekem sem megy. Újracsatlakozás és vár.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#800) Azazello-


Azazello-
senior tag

sziasztok! 3 napja kezdtem a jatekot, de szeretnem kiprobalni online is. van koztetek aki nyomja neten? ha igen, akkor hol jottok ossze? irc? msn?
beszallnek a party-ba szivesen :)
14-es meg csak a karim de asszem nem szamit...

DS2-ben lehet huzni a karikat mint annakidejen dioban?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.