Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II

Hozzászólások

(#1) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nos hát... megnyitom! :)

Sokak örömére megindult a Dungeon Siege nagysikerű játék 2. részének beta tesztelése. :C
Arra lennék kiváncsi, hogy ki az, aki ebben részt vesz, illetve milyen tapasztalatai lennének.

Aki esetleg még nem csatlakozott a Beta Programhoz, az itt teheti meg:
Bővebben: link

Még mielőtt mindenki ész nélkül elkezdené magát regisztrálni a következő dolgokat célszerű tudni: egy 1,7 GB-os filet kell letölteni magához a játékhoz (gondolom fanatikusokat ez nem fog elrettenteni). Egyenlőre a teszt miatt csak a multiplayer opció működik, szóval arról ne is álmodjon senki, hogy otthon egyedül single-ben fogja nyomni. Bár van LAN opció, nekem eddig nem sikerült játékot kreálnom. Sőt, egyenlőre nagyon sok a negatív tapasztalatom is. Iszonyat nehéz játékokhoz csatlakozni, gyakorlatilag szinte lehetetlen. :( Viszont ha sikerül, akkor az minden eddigit kárpótol. Úgy vettem észre, hogy Game Spyon keresztül valamivel könnyebb a csatlakozás, bár nem ismerem a technikai hátteret.

Nos a játékról néhány szó és észrevétel:
1. Szép!!! :) Csináltam néhány screenshotot, amit itt lehet megtekinteni:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

2. Jóval ''komplexebb'' angol tudás szükségeltetik hozzá, mint a korábbi részhez. Elég sok a párbeszéd, és bizony egyenlőre én is igen nehezen igazodok ki a sok újdonságon.

3. A karakterek fejlődése jóval összetettebb. Kicsit hasonlít a Diablo 2-hőz. Igazából még ezt sem sikerült teljesen kitapasztalnom.

Nos, aki érez magában kellő bátorságot, az töltse le és próbálkozzon.



[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dungeon Siege II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.