Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18651) lebesgue válasza Joezyka (#18648) üzenetére


lebesgue
tag

https://www.reddit.com/r/DotaVods/comments/47ifvv/the_shanghai_major_2016/
Ez az oldal is elég pöpec, minden meccs fent van, a draftokat át tudod ugrani, ha akarod.

(#18652) lebesgue válasza Ragnar_ (#18647) üzenetére


lebesgue
tag

Remélem Sumailnak eddig tartott az EG pályafutása. Amióta elkezdték ajnározni, azóta játszik egyre gyengébben, a kínai nézők pedig minden hibáját hangos kárörömmel üdvözölték, gondolom a tavalyi DAC, meg általában az antipatikus megnyilvánulásai miatt. Ráadásul zai bejelentette streamen, hogy 10 hét múlva visszatér. Arteezy sokkal erősebb miden, Fear sokoldalúbb mint Sumail, zai pedig 4-es pozícióban is világklasszis.
Kínában már pletykálnak az átszervezésről, sok csapat teljesen át fog alalkulni, rájuk is fér.

(#18653) .LnB válasza lebesgue (#18652) üzenetére


.LnB
titán

Sumfail nagyon gyengusz. Nem meta a storm ugye.. zai pedig a legjobb pos 4. Várom, hogy visszatérjen.
Én még egy Envy lecserélést várok. Basszus esküszöm fogyatékos az az ember. Indulatból játszik nem ésszel. Sok 3k-s pub playernek több önuralma van mint neki. Oké, hogy nyertek, de szerintem gyenge láncszem. Csak hát ki mehetne a helyére?

Egyébként lehet rtz is lelép az EG-ből (szerintem), vagy pont ő fogja kezdeményezni Sumail kirúgását.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18654) xuldar válasza .LnB (#18653) üzenetére


xuldar
őstag

Személy szerint Universe-t tartom jelenleg a legjobb offlanernek, de amit Zai művelt a Secretben, az valami elképesztő volt. Több hőssel is konkrét meccseket nyert, a pókja ellen többször nem tudtak mit kezdeni. És még csak most érettségizik.
EG-nél szerintem is az lenne most a legjobb, ha Fear visszatérne carry szerepbe, Rtz midre menne, Zai meg bejönne pos4-re Fear helyett. Sumail nagyon elszállt a tavalyi Shanghai major és TI5 1. helyei és a nagy pénznyeremények óta. Picit amolyan 1 hősösnek tűnik (na jó, 2, mert Emberrel is embertelen), mint amikor Xcaliburt kapták fel a Tinker nerf előtt. Rtz sokkal jobb és sokoldalúbb. Mondjuk a Sven vs. Sprouts-on már 3. napja röhögök folyamatosan :DDD

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18655) Pocok256 válasza xuldar (#18654) üzenetére


Pocok256
veterán

Asszem secret vs likvid meccsnél is volt tiny sprout az elég hard counter :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18656) .LnB válasza Pocok256 (#18655) üzenetére


.LnB
titán

Stun és blink ez az alapja a mostani metának. mindenkinek kell! :D Aki később farmolja ki a blinket az vesztett. :D (najó csak vicceltem félig)

Engem az lepett meg, hogy volt Enigma pick elég sok, de semmi jelentőset nem alkotott vele senki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18657) xuldar válasza .LnB (#18656) üzenetére


xuldar
őstag

Dehogynem. Fly olyan luftokat meg 0,5mp-es black hole-okat nyomott a Fnatic ellen game2-ben, mint én tettem fénykoromban. Pedig nem egy ligában játszunk :D Csodálkoztam is, hogy nyerték a meccset.
Elhiszem, hogy NoTail legjobb haverja, de nagyon kilóg a többiek közül, annyira gyenge. Nem véletlenül küldték el a Secretből is.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18658) .LnB válasza xuldar (#18657) üzenetére


.LnB
titán

Na jó az tényleg emlékezetes volt: [link] ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18659) .LnB válasza xuldar (#18657) üzenetére


.LnB
titán

És ha jól tudom Fly csaja a manager is nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18660) Ragnar_ válasza lebesgue (#18652) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ilyen szinten nem követem az egyes játékosok teljesítményét, megnézem a meccsat aztán vagy szórakoztató jó meccs volt vagy meh. Ebből a majorből se láttam csak vagy 5 meccset, de én kb. olyan szintű meccseket várnék, mint a Secret/Liquid 2. meccs. Ott azért elég balanszos volt a meccs gyakorlatilag végig.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#18661) Pocok256


Pocok256
veterán

Professzionális szervezés ...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18662) .LnB válasza Pocok256 (#18661) üzenetére


.LnB
titán

Mindenüket elvitték? :Y

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18663) Ragnar_


Ragnar_
addikt

A következő manilai majoron (beépített FB fordító szerint őrnagy :DDD) ilyen nem eshet meg, mivel : "i assure you in ESL one manila nothing like this would happen to any teams practice room, because before you even enter our country your laptops and high valued items would already be stolen by our airport staff at NAIA" :DDD.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#18664) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ez se rossz : "Now the chinese takes all of your stuff cause you guys won. They probably can't tell anyway cause their eyes are so small." :DDD
"now these laptops and stuff is sold in chinese black market, among tiger bones"

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#18665) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Sőt lehet, hogy megvannak azok a cuccok, ["csak"] meg kell találni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#18666) Pocok256 válasza Ragnar_ (#18665) üzenetére


Pocok256
veterán

Nyugodtan mehet on ba szerves része a pletyka is a dota életnek szerintem :)

Ezt a képet amúgy én is néztem valami epikus a szervezés...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18667) ígyvanferi válasza .LnB (#18653) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mondjuk Black^ mehetne a helyére simán. Vagy ha nem is oda, de végre valami értelmes csapatba, ahol értékelik a hard work and dedicationt. Nem csak én várom a visszatértét.

(#18668) .LnB válasza Pocok256 (#18666) üzenetére


.LnB
titán

Egy szomorú hír: "Team Empire make an unexpected decision and release ua Alexander 'XBOCT' Dashkevich" :O

;]

(#18667) ígyvanferi Igen, bár szerintem most nem fognak változtatni, hogy nyertek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18669) rwin5


rwin5
őstag

Dicsekedni akartam, hogy nagyon megy mostanában a dota teamben.. +500-600mmrt összeraktunk haverral kezdett visszajönni a régi szint a cél a 4k eddig jól haladtunk, erre most megint ilyen a statisztika..

(#18670) Lacccca87 válasza rwin5 (#18669) üzenetére


Lacccca87
addikt

Valószínűleg nagyon felé lőtt az ELO a sok win miatt, majd helyreáll aztán megint elkezdtek kapaszkodni :)

(#18671) -conrad-


-conrad-
addikt

Tudjátok, hogy meddig lehet questelni még a majoros compendiumban? Kellene még pár a setekhez, 2-3 van vissza de soloban nagyon fos megcsinálni őket aztán egy ideje jegeltem, de jó lenne befejezni.

(#18672) Pocok256 válasza -conrad- (#18671) üzenetére


Pocok256
veterán

Asszem március 31.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18673) Joezyka válasza rwin5 (#18669) üzenetére


Joezyka
senior tag

én jóval lejjebb vagyok MMR szerint és ugyan ez van... váltottam non rankedre, ott is sikerült egy 0/16 W/L-t produkálni... (én 3K-ról "indultam", most 2600-nál tartok) szóval keep calm :DDD

Hol tudom megnézni, hogy a compediumos questek végén mik a jutalmak? Játékban látom, hogy ahogy haladok miket kapok szintenként, csak azon felül van-e valami.

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#18674) rwin5


rwin5
őstag

low priot kaptam gondolom a folyamatos flame miatt amit ez a loss streak hozott ki belőlem. A vicc az, hogy nem 5-öt kell gamelni, mint régen, hanem 5-öt kell nyerni... szerintem 1 hét mire meglesz a sok idiótával.

(#18675) Inkv1zítoR válasza rwin5 (#18674) üzenetére


Inkv1zítoR
tag

Értelmesebb a team lowprioba néha mint rankeden :D illetve kisebb az esély a meta hősök abuseolására.

Asus ROG STRIX SCAR II 17.3" GL704GW + HP Omen 32" 1440p

(#18676) MaciG


MaciG
addikt

A dotabuff az már nem frissül? Meg akartam nézni a személyes statisztikámat WD-vel, de a legfrissebb adat 2013-ból van...

BANZAII

(#18677) Pocok256 válasza MaciG (#18676) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha publikusak a meccseid akkor frissül :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18678) MaciG válasza Pocok256 (#18677) üzenetére


MaciG
addikt

Én nem állítottam be hogy NE legyenek pudlikusak. :F

BANZAII

(#18679) ZoPád válasza MaciG (#18678) üzenetére


ZoPád
tag

Ezt elég régen egy updateben változtatta meg valve bácsi, mindenkinek automatikusan privát lett, de ha bepipálod az optionsben akkor újra működni fog.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#18680) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Marc.31-ig lehet tolni a compediumot, nem sokkal rà szerintem jön a következő major okossàga. Azt mar tuti nem fogom megvenni, ezzel sem foglalkoztam. Sokat játszottam de mégsem foglalkoztam a kuldetesekkel.

(#18681) ZoPád válasza jkrisztian (#18680) üzenetére


ZoPád
tag

Nekem bejött, érdekesebbé tette a party unranked meccseket.
Kis odafigyeléssel simán visszahozta az árát a marketen a rengeteg set/effect/infuser eladásával.

Az, hogy a cm pörgetős kerékből kiesett egy Lina arcana, ráadásul ezt 1:1 eltradeltem SF-re.. ¯\_(ツ)_/¯

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#18682) rwin5


rwin5
őstag

Borzasztó bénák az emberek lowban, kb 5 játékból 4 100% win volt, és elnyújtottuk 60 percre ott meg szétcincáltak a late game carryk. Egyébként rájöttem ezeket a low priokat supporttal kell gamelni, nem olyan energiaigényes (legalábbis én supportként kevésbé koncentrálok) + ha loss akk úgy voltam vele, hogy fél óráig csak wardokat dobáltam meg spellelgettem, nem arra koncentráltam, hogy minden lasthit meglegyen :D

(#18683) PitbullStyle


PitbullStyle
tag

Egyébként nem tudom volt-e róla szó, de az esportfesten Tzeus nyerte meg a zsűri legjobb magyar kommentátor díját, valamint a Docler Myrmidons a legjobb magyar eSport szervezet díját. Gratula nekik!

Aki vissza akarja nézni a díjátadót, az itt megteheti.
4:36:40 akinek nem ugrik oda magától.

With bones and spells I come!

(#18684) ígyvanferi válasza PitbullStyle (#18683) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A myrmidonoknak van más sportban is csapatuk? Csak mert a DOTA 2 squad miatt igazán kár volt díjazni őket. Bár ha azt nézzük, hogy ők legalább léteznek...

(#18685) PitbullStyle válasza ígyvanferi (#18684) üzenetére


PitbullStyle
tag

Igazából nem az eredmények voltak mérvadóak szerintem, hanem a professzionalitás illetve a közösségben betöltött szerep. Valami ilyesmit szűrtem le.

With bones and spells I come!

(#18686) burny válasza PitbullStyle (#18685) üzenetére


burny
aktív tag

A mérvadó az volt hogy ők voltak reklámozva magyar dota facebook csoportban (valamelyikben).

(#18687) Joezyka


Joezyka
senior tag

nézegettem a dotabuffon a statisztikáimat, és azt néztem, hogy a régi gamekben elég sok a high skill esetenként very high skill persze normal is van a játékaimhoz írva, most meg szinte az összesnél normal és néha néha high skill.

Szóval akkor mégsem a rendszer a szar hanem én (mint ahogy sejtettem) és azért van ez a nagy lose row? (pedig tényleg nagyon próbálkozok:( )

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#18688) wikings2 válasza burny (#18686) üzenetére


wikings2
őstag

Nem tudom hogy a myrm melyiket nyerte meg de tz szakmai díjat nyert szóval szinte teljesen független volt az ilyen olyan csoportok-beni reklámozástól az amit kapott. (egy 20 fős szakmai zsűri döntése alapján) Egyébként myrm.balázs úgy ment ki az esportfesztre hogy szórakozik egy jót ha már nincs dota, aztán mesélte nekem hogy ő arról se tudott hogy bármiféle kalapban benne lett volna a neve a "noname" csapatának amiből aztán kihúzhatják őket mint nyertes csapat, szóval érdekes az egész, nem érdemes belefolyni inkább örüljünk nekik. :C
Volt szerencsém ott lenni amúgy az afterpartin és kellemes csalódás volt azzal szembesülni hogy mindenféle nézeteltérést meg cancerkodást félretéve, 25 ember együtt partizott és örült egymásnak na meg tz-nek. Sosem voltam a nagy találkozások híve egy online játék kapcsán, és igazából most is 2 csapattársam akik 200+ km-t utaztak voltak a húzóerő hogy ottlegyek, de akik ott voltak azok egytől egyig jó fejek szóval pirospont tőlem. Legközelebb is megyek :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#18689) burny válasza wikings2 (#18688) üzenetére


burny
aktív tag

Akkor valamit összekevertem :F

(#18690) Inkv1zítoR válasza Joezyka (#18687) üzenetére


Inkv1zítoR
tag

ez attól is függ h kivel játszol, nekem pl ha egyedül játszok, akkor szinte csak very high skill, míg ha pár haverommal játszom, akkor high, normal, sőt még jelöletlen is van :)

Asus ROG STRIX SCAR II 17.3" GL704GW + HP Omen 32" 1440p

(#18691) Joezyka válasza Inkv1zítoR (#18690) üzenetére


Joezyka
senior tag

többnyire egyedül játszok, mostanában ha nálam nagyobbakkal (kb +2-3k MMR-el jobbak) játszok, akkor vagyok very high skill-be, azon kívül csak néha high-ba. de akkor azért van mert "lecsúsztam" olyan szinte ahol a "normal" az átlag. Nem foglalkoztam eddig ezzel, ezután se fogok, csak érdekel az egész "háttere".

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#18692) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Biztos vagyok benne, hogy Dota közben fogok meghalni. Idegileg tönkre ver ez a játék. Én voltam a hülye mert elmentem AR, SD-t játszani. Soha többet. Maradok a jól megszokott captains mode-nál, akkor is ha randomokkal megyek. AR módban kaptam egy spectret, haver doom, randomok OD, AA és tinker. Én vettem a csirkét, egyedül maradtam safe lanen egy dark seer, Lion kombo ellen, mondanom sem kell gondolom, hogy mekkora szopasban voltam. Wardokat természetes AA nem vett, de urna az volt nàla (-.-) így én vettem azt is, hogy ne legyek mar szétgankelve. Természetesen én lettem baszogatva, hogy ugyan hol van mar a radírom. ANYÀTOKBAN VAN OTT, beleverve szàrazon. Bocsi ennek ki kellett jönnie.

(#18693) Ragnar_ válasza jkrisztian (#18692) üzenetére


Ragnar_
addikt

"Biztos vagyok benne, hogy Dota közben fogok meghalni."
Pedig nem valószínű :)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#18694) .LnB válasza jkrisztian (#18692) üzenetére


.LnB
titán

Van ilyen. Én is néha írtam hasonlóakat. :) De én már nem játszom. Ezt a játékot ismerősökkel kell játszani. Másként nincs értelme. Nekem arra meg nincs lehetőségem sajnos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18695) MaciG


MaciG
addikt

Phantom Lancer az mennyire használható carry a többihez képest? Nehéz vele játszani? Azért kérdezem, mert jó pl-t én még nem láttam puban, akárhányszor lehozta valaki értelmeset nem tudott alkotni vele (én sem) :F

BANZAII

(#18696) burny válasza MaciG (#18695) üzenetére


burny
aktív tag

Ha cipőt (power treads), diffut, HoT-ot veszel neki és nincs komoly aoe stun/spell akkor hamar be lehet fejezni a meccset.

(cipő után azért érdemes bracer/drum-ot venni és/vagy soul ringet)

(#18697) goodboy007


goodboy007
senior tag

ÚRISTEN, MEKKORA BEFEJEZÉS BY NAVI :Y !

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#18698) ZoPád


ZoPád
tag

[spoiler]

na'vi 2:1 secret

[/spoiler]

kéne spoiler tag..

Amúgy kb. ebből is látszik a pro scene helyzete. 2 hete Shanghai Major győztes, most meg első körben kieső, ráadásul nagyon könnyű csoport seeddel.

Rég elmúlt a (fél)évekig uralkodó csapatok ideje, és ez nézői szempontból a legjobb :C
A meta is elég változatos, a tavaszi Major előtti patch szerintem sokáig tökéletes lesz.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#18700) Joezyka válasza ZoPád (#18698) üzenetére


Joezyka
senior tag

pedig lehet valahogy spoilerezni, másik topikokba szoktam látni.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.