Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18451) Joezyka válasza D1Rect (#18450) üzenetére


Joezyka
senior tag

én is hasonlóan vagyok mint a fentebb leírtak, hogy ha kikapunk véres csatában, tök egál gameben akkor azt mondom, hogy GG ! mert jobbak voltak.
De amikor pl már a 10ik percben 30-5-re vezetnek, abból az 5 killből 5 az enyém supportként, akkor legszívesebben atl+f4-eznék.

és van az amikor nyerünk valahogy, de a vérnyomásom a 200-at veri az agyatlan barmoktól a csapatomban.

Már kezdek leszokni én is az "epénisz" növelésről, hogy wáááá mekkora az MMR-ed. az enyém fos, de ezen a szinten vagyok, ennyire futotta, csak NORMÁLISAN szeretnék játszani és élvezni azt.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#18452) -conrad- válasza D1Rect (#18450) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem az a bajom vele, hogy túl steril, nincsen lehetőség nagy pléjekre, nincs pudge ownage meg olyan omájgád villanások mint a dotában, tipikus blizzard game mikor a 2 wow hero üti egymást 2 órán keresztül de egyik sem bír a másikkal.... (tapasztalat, volt, hogy elaludtam fun duel közben 50 perc után anno..)

Persze nem muszáj ezt negatívumként felróni neki, mondhatjuk hogy csapatjáték és pont ezért jó mert nem lehetsz jó egyedül, de itt jön ki mégjobban a balfasz csapattagok skilltelensége (főleg mert a játékosbázis is sokkal casualabb), mivel nincs lane-en és kvázi neki is te farmolsz, és ha jön akkor sincs semmi köze a game-hoz csak faceroll-ol a billentyűzeten és tuti nem akkor és azt a skillt nyomja amivel segítene stb...

(#18453) D1Rect válasza -conrad- (#18452) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, nekem is ez a "bajom vele", de ez ízlés kérdése.
Egy jó csapattal szerintem hihetetlenül jó játék lehet, csak ott nem tudod "megnyerni a játékot egyedül".
Viszont ott gyakran még az "utolsó percben" is lehet fordítani.

A dota messze "skill alapúbb" játék mint a klónjai(lol, hots, etc) és pont ez a jó benne, persze frusztráló, ha valaki megreked egy ponton és lövése sincs, hogy mi a fenét csinál rosszul.
Szerintem soha nem fogom elfelejteni, amikor néztem singsing streamjét és megfordult, hogy "nem arra megyek, az az útvonal most kockázatosabb". Akkortájt nekem ilyen eszembe nem jutott.

(#18451) Joezyka: El kell engedni, te 1 karaktert irányítasz az 5 fős csapatból, ha kihozod a legjobbat a meccsből, akkor szerintem nem számít, ha veszítesz.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#18454) Pocok256 válasza D1Rect (#18453) üzenetére


Pocok256
veterán

Hotsba is vannak skill hősök pl ottani invo vagy a ottani omni már megközelíti egy dotás hős bonyolultságát bőven, és azokkal a hősökkel lehet is villanni rendesen.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18455) D1Rect válasza Pocok256 (#18454) üzenetére


D1Rect
félisten

De nem veszíted el a játékot annyival, hogy out of position vagy 0.2sec-ig.
Sokkal megbocsájtóbb játék.

MOD: nálam nem az jelenti a "skillt", hogy eltalálod-e a hook-kal a másikat, hanem azt, hogy átfogó képed van mindenről a játékban a skillek range-étől kezdve a cooldown-okon keresztül a ward pozícióig.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#18456) -conrad- válasza Pocok256 (#18454) üzenetére


-conrad-
addikt

Kael-re gondolsz? nemár.. :)

(#18457) piqla válasza D1Rect (#18453) üzenetére


piqla
őstag

Ezzel a "magadbol kihozod a legjobbat, akkor nem szamit, hogy nyersz vagy veszitesz" hozzaallassal nem tudok mit kezdeni, szemely szerint.
Egyreszt egyetertek vele, masreszt egy veresegben mindenkeppen benne van (legalabbis szamomra) az a bizonyos keseru szajiz, es nem tudom, hogy most azert szoptunk ki, mert esetleg megsem voltam olyan jo, vagy mert bena volt a csapatbol a carry. Sokszor persze egyertelmu, hogy fos a drow vagy a sniper vagy a pa, de nem mindig.
Valamilyen perverz megfontolasbol en a pos4-5 jatekot szeretem, minel nagyobb visiont biztositani, gyogyitas, ilyesmi.
Es ezert szar, mert eleve ugy indul a jatek, hogy remenykedem benne, hogy jo lesz a carrynk. Es hat altalaban nem.

Telefonrol irok, igy nem latom, hogy ki kuldte, de igen, biztos vagyok benne, hogy elobb-utobb visszateszem a jatekot, de sokkal-sokkal kevesebb lelkesedessel fogok ujra belevagni, mint az elmult idoben.

Kar erte, mert szerintem zsenialis jatek, a journey ota nem kotott le ennyire semmi sem, pedig hat nem hasonlithato ossze nagyon a ket dolog.

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#18458) la_cc válasza piqla (#18457) üzenetére


la_cc
addikt

Töröld le és 1-2 napig, ne adj isten, 1-2 hétig, ne told.

Hozzád hasonló posztok egyébként heti szinten jelennek meg itt a fórumon. Kiégetett a game és most kiírod magadból a frusztrációt. Ez rendben is van. Ez egy MOBA, ezt valahogy el kell tudnod fogadni, hogy 9 másik emberen is múlik a "sikered", akiből 4, ráadásul, veled van egy team-be.

Szerintem erről már egy komoly cikket is összelehetne hozni, hogy mikor kiéget / tilt-re vág a doto, mint, meg, hogy lehet / kellene kezelni. (Pitbull? ;) )

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#18459) K1nG HuNp válasza D1Rect (#18450) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Honnan szeded ezt az 50%-ot?

Btw: valaki mondja el miért vagyok még mindig normal skillben?

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18460) -conrad- válasza K1nG HuNp (#18459) üzenetére


-conrad-
addikt

Mert 4 meccsbol volt egy abandonolt meccsed ahol 0/5 voltal meg egy jugger wined ahol 50 perc alatt volt 6 killed.

(#18461) ígyvanferi válasza K1nG HuNp (#18459) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mondjuk mert mindössze 3 meccset játszottál végig? Ennyi alapján szeretnéd, hogy kalibrálja pontosan a skilled?

(#18462) K1nG HuNp válasza -conrad- (#18460) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Ah okés:D Csak fura hogy mást már az első két meccsén feldobja hs-vhs be.

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18463) -conrad- válasza K1nG HuNp (#18462) üzenetére


-conrad-
addikt

Muted reported. Kb. Minek kerdezel ha nem tudod elfogadni a valaszt? Jugger gameben kozod nem volt a meccshez, a sniper hozta le neked, annyit tettel carrykent hozza a killekhez mint a support. 4 meccsbol meg volt egy feed then ragequit meccsed, hova tegyen, very highba? Az, hogy a kezdoket be tudtad hookolni egy meccsen az meg nem very high skill csak mondom.
Ui. Veletlenul dob elsore very highba, de ha jol tolod normalbol is mar a 3. meccsbol felrak. Az elso 4 meccsed alapjan a skilled normal.

[ Szerkesztve ]

(#18464) K1nG HuNp válasza -conrad- (#18463) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

De egy high már minimum..

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18465) K1nG HuNp válasza -conrad- (#18463) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Azt nem is említve hogy nem teljesen debil és fogalmatlan (pl 3k+) játékosok mellett könnyebb teljesíteni, ott tudnak mit kezdeni az általam megteremtett előnnyel (vagyis nem, de mégis jobban mint normálban)

Btw, szerinted mit és mennyit kellene tennem, egy high skilles smurfért?

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18466) Egye5ke


Egye5ke
csendes tag

Sziasztok
Nem tudom jó helyen járok-e, de remélem tudtok segíteni. A helyzet az, hogy kaptam egy csereajánlatot steam-en, amiben valaki egy Corrupted Lumberclaw Hook-ot akar adni egy 13€-s csgo skin-ért.
Megnéztem piacon ezt a Dotás cuccot, de csak 3 db van fent, legolcsóbb 153€-ért. Veszik ezt egyáltalán?
Nekem kamunak hangzik, de kíváncsi vagyok mit mondtok, köszi előre is. :)

(#18467) K1nG HuNp válasza Egye5ke (#18466) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Ha tradeban adja, és azt adja amit mond akkor csináld:)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18468) wikings2 válasza Egye5ke (#18466) üzenetére


wikings2
őstag

A base item 0,11 euró, szóval ne csináld, mert sose fog elkelni még 1 euróért sem az item.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#18469) K1nG HuNp válasza wikings2 (#18468) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Betelésnél viszont érhet 100+at nem?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18470) burny


burny
aktív tag

Aki esetleg alternatívát keres annak ajánlom a paragon-t, most alpha/beta szakaszban van, de erős gép kell hozzá (nagy rendszerigény=drága gép=kevesebb orosz)

plz dont ban me

(#18471) -conrad- válasza K1nG HuNp (#18469) üzenetére


-conrad-
addikt

te miótad dotázol de komolyan, 2 hete?...
Légyszi ne adj tanácsot senkinek amíg nem vagy tisztában a dolgokkal rendben? Most is bukott volna vagy 13€-t valaki ha rád hallgat.

[ Szerkesztve ]

(#18472) K1nG HuNp válasza -conrad- (#18471) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

WC3 óta kb:)

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18473) Иван válasza D1Rect (#18455) üzenetére


Иван
őstag

A mechanikai skill ugyanúgy része a játéknak és a skillnek, mint az "elméleti" része. Hiába tudsz ppd szinten draftolni és shotcallerkedni meg wardolni, ha minden CS-t elbaszol és miden solo killelnek CD-re.

Szerintem 4k-ig kb el is lehet evezni szimplán azzal, hogy mechanikailag jobb vagy mint a többi (talán tovább is). Jobban CS-elsz, megnyered a lanedet és társai.

K1nG HuNp: onnan szedi, hogy az algoritmus a két csapatot egyenlő aggregát MMR alapján rakja össze. Sőt, a legtöbb esteben (a haranggröbe két szélét kivéve) egyenlő MMR-ű játékosokat fog berakni. Ha 3000 vagy, akkor 9db 3000 mmr-t rak be. Mivel a skill egyenlő, 50-50% esélye van mind a két csapatnak nyerni. Olyan mint egy pénzfeldobás, a kimenetelek megoszlása 50% felé tart. Ha a te skilled ennél jobb (vagy kisebb), akkor addig lesz pozitív (vagy negatív) a winrated, amíg újból beáll az 50% esély. És akkor már jó helyen leszel.

Ez statisztika 101.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18474) -conrad- válasza K1nG HuNp (#18472) üzenetére


-conrad-
addikt

Ez elég nehéz elhinnem, vagy csak soha az életben nem láttad a marketet:


Attól, hogy egy corrupted gemet beletesznek egy 0,13 €-s itembe attól még nem lesz 150€ az értéke. :U

(#18475) xuldar


xuldar
őstag

Most ez az új divat? 3 meccsből 2-ben már a picknél kilépett valaki fél perc után, máris safe to leave volt. Remélem, megy az ilyen low prioba. Nagyot csökkent a színvonal. A másikban meg kaptam egy lone druidot, világát nem tudta a gyerek. 1. item a macinak battle fury. A rabidot ugyan kimaxolta, de egész játék alatt 1x sem láttam, hogy elnyomta volna, pedig az utolsó 15 percben folyamatosan néztem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18476) _drk válasza xuldar (#18475) üzenetére


_drk
őstag

Most eléggé szét van esve a rendszer! Én tegnap a 100 meccses smurf-el úgy hogy 2000 game-es haverral tolom beadott 2 totál kezdőt. De eddig ha egyedül játszottam se rakott be mellém totál kezdőt... Szarrá is feedelték a carry-ket, ennek így nincs értelme! a Leave-ek is megszaporodtak!

(#18477) ígyvanferi válasza -conrad- (#18474) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mondjuk hogy ebből a millió meg egy ótvar kalapból mi mennyit ér, arra én is magasról tettem, még amikor aktívan játszottam. Ne ez legyen már a mérvadó.

(#18478) Lacccca87 válasza _drk (#18476) üzenetére


Lacccca87
addikt

De most komolyan csodálkozol?
100 games account mellett egy 2000 games account és még találjon mellétek illő enemy-t.

Simán jó lene a rendszer ha egyes idióták elfelejtenék a smurfolgetést meg a hasonlókat.

Nem a rendszer van szét hanem egyesek barmolják szét.

(#18479) _drk válasza Lacccca87 (#18478) üzenetére


_drk
őstag

Együtt kezdtünk party-zni neki 4000 nekem 3000 az mmr-em. Ugyan annyi volt de én játszottam másokkal is, így utólag látom nem kellett volna. Na az szar hogy össze vissza dobálja be az ellent is meg a mi csapatunkat is. Nem tudok mást csinálni! 2 éve szenvedünk így ezért csinálok smurf-ot!

(#18480) -conrad- válasza ígyvanferi (#18477) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem arra gondoltam, hogy kennie kell a piacot, csak aki ezer éve tolja csak belefutott már ebbe az ócska trükkbe, hogy a 2 centes cuccba beletesznek egy corrupted gemet azt felteszik a piacra mert kb. 2 ilyen item van, és drágára teszik hátha valaki beszopja. Ez kb olyan mint a random hook-ot átnevezni dragonclaw hook-ra azt feltenni, hátha valaki hirtelen rányom.

(#18481) D1Rect válasza piqla (#18457) üzenetére


D1Rect
félisten

"Ezzel a "magadbol kihozod a legjobbat, akkor nem szamit, hogy nyersz vagy veszitesz" hozzaallassal nem tudok mit kezdeni, szemely szerint.
Egyreszt egyetertek vele, masreszt egy veresegben mindenkeppen benne van (legalabbis szamomra) az a bizonyos keseru szajiz, es nem tudom, hogy most azert szoptunk ki, mert esetleg megsem voltam olyan jo, vagy mert bena volt a csapatbol a carry. Sokszor persze egyertelmu, hogy fos a drow vagy a sniper vagy a pa, de nem mindig."

Biztos vagyok benne, hogy olykor miattad kaptok ki, olykor meg miattam. Ez ilyen.

(#18473) Иван: Természetesen mechanikai skill is szükséges hozzá, lehetsz bármilyen okos, ha 20% a farmod mint carry.

(#18465) K1nG HuNp:
"Azt nem is említve hogy nem teljesen debil és fogalmatlan (pl 3k+) játékosok "

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#18482) piqla válasza burny (#18470) üzenetére


piqla
őstag

megneztem, jonak tunik, de kb. vehetek uj konfigot hozza...

Szereted az állatokat?

(#18483) D1Rect válasza piqla (#18482) üzenetére


D1Rect
félisten

Lolozzál kicsit, ott oroszok sincsenek. ;]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#18484) la_cc válasza burny (#18470) üzenetére


la_cc
addikt

Újabb moba. Mitől lenne ez más?

Mindjuk ez a vidi elég szexi. ;]

Tetszik na... :DD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#18485) K1nG HuNp válasza D1Rect (#18483) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

A lengyelek se jobbak

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18486) D1Rect válasza K1nG HuNp (#18485) üzenetére


D1Rect
félisten

A magyarok se, de halkan írom, mert ez titok. ;)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#18487) -conrad- válasza piqla (#18482) üzenetére


-conrad-
addikt

A titok az, hogy friendlistről kell játszani, de nekem sincs annyi ember rajta, hogy el tudjam kerülni a solo gameket. Keveset tudok játszani, így nehezen alakul ki egy közösség akivel rendszeresen tudom tolni.

A hétvégén csináltam az ember spirites questeket (tényleg, nektek is minden reward ládát adott?) és nagyon nehezen ment, mert konkrétan 3 lanen játszva sem tudtam annyit segíteni hogy ne feedeljék el a gamet.
De tényleg, tp cd-re ment meg ramnentekkel közlekedtem a lanek között lvl6-tól mert ilyen elder+pudge offlane meg sniper+huskar safelane pickek voltak és csodálkoztak amikor megrépázta őket az enemy.

(5 game 5 report - ennyit kaptam, megint muteolva leszek, mert olyanokért reportolnak, hogy megmondom a snipernek, hogy egy idióta, mert a PA-t autoattackolja mikor annak van avoidance-je, mellette meg ott áll a CM akit szétlőhetne de nem, hadd castolgasson csak nyugodtan....vagy hogy nem kell folyton pudge-t pickelni ha nem tud vele !!!egyszer sem!!! normálisan hookolni, álló targetet sem)

Szerencsére meglett a quest, mert volt egy player aki annak ellenére, hogy a safelane Spectre maga mellett egy Lich supporttal indított egy laza 0/7 stattal úgy, hogy solo volt ellene a Timbersaw, szóval ez a player miden csinált egy laza 31/6-ot OD-vel, lehozta.
Őt felvettem ismerősnek, mert ugyan nekem nem lett meg a quest de neki nem, így mentem vele mégegyet, hogy neki meglegyen (35min win). Tök jó arc, meg skilles is, 24 perc alatt meglett neki a quest.

Ilyen emberekből kellene nekem 10 a friendlistre. :)

(#18488) .LnB válasza la_cc (#18484) üzenetére


.LnB
titán

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18489) K1nG HuNp válasza D1Rect (#18486) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Pedig igenis jobbak, ha magyarként találkozol magyarral

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18490) -conrad- válasza K1nG HuNp (#18489) üzenetére


-conrad-
addikt

Jobbak a fenéket... random magyarokkal ha összefutok egy játék alatt általában ignore a vége meg reportolom.
80%-ban.

(#18491) Joezyka válasza -conrad- (#18490) üzenetére


Joezyka
senior tag

nem gondolod, hogy akkor veled van a baj?
én eddig ha magyarral találkoztam örültem. HA béna volt segítettem neki, ha meg jól tolta örültem neki. Ez bonyolult számodra?

van az a vicc, hogy a rádióba bemondják, hogy 1 hülye megy szembe a körforgalomba, mire megszólal a manus, hogy EGY?? de hát itt az összes szembejön!!!!!!

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#18492) D1Rect válasza Joezyka (#18491) üzenetére


D1Rect
félisten

"HA béna volt segítettem neki, ha meg jól tolta örültem neki. Ez bonyolult számodra?"
Ezt miért kell kizárólag magyarokra vonatkoztatni?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#18493) Joezyka válasza D1Rect (#18492) üzenetére


Joezyka
senior tag

általában aki nem magyar, annak hiába mondasz bármit, leszarja és flamel, ha peched van még feedel is. Magyarral akikkel találkoztam nem ez volt a jellemző.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#18494) EmptyParadox válasza Joezyka (#18493) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Én nem sok magyarral találkoztam, de csak egy kiemelkedő emlékem van. Egy folyamatosan magyarul flame-elő csapattársam volt egyszer. Az ilyeneket alapból elítélem, akik még csak arra sem képesek, hogy a "server nyelvét" használják. (A cirillbetűsökkel nem is foglalkozom, azt már megszoktam.) Az eléggé rossz benyomást keltett.
Volt még néhány, akikről a meccs végén derült ki, hogy magyarok, de mivel angol a kommunikáció, ezért ez nem igazán derül ki egyhamar.

Egyébként nem tudom tudtok-e róla, de ha console-ba ezt beírjátok:
developer 1
dota_game_account_debug

elég sok infó megtudható a profilunkról. A player_behavior_score_last_report szegmens pedig egy 1-10k-ig terjedő skálán jelzi a besorolást a meccseken nyújtott "viselkedés" alapján. Redditen a dataminerök szerint 6k alatt nagyobb eséllyel rak össze abandoner-ökkel, feederekkel. Szóval ezt is figyelembe veszi a matchmaking során.

(#18495) -conrad- válasza Joezyka (#18493) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem gondolom, mivel ha a válasz a magyarul közölt információra a hiszti / hányévesvagy, biztostíz meg az "én jobban tudom", akkor hagyom a fenébe, ignore-olom és legközelebb nem kell nézegetnem ahogy szar angollal flameli a többi 4 playert.
Angol játékosokkal volt szerencsém összefutni, teljesen higgadtak és intelligensek, páran felkerültek friend listára és teljesen más minőségű játékokat játszunk pár napja. Veszítünk is, de nincs hibáztatás, nincs hiszti, ha valaki failol akkor ez van, majd legközelebb megoldjuk együtt. Külön tetszik, hogy van egy csaj a bandában, aki még voicechaten is beszél, és nem akarja mindenki megd*gni, teljesen normálisak.
Az a röhej, hogy ha 2-en vagy 3-an megyünk akkor is sokkal jobb minőségű embereket dobott be mellénk. Nem tudom van-e összefüggés, de jópár játékot toltunk már és nem volt még tard mellénk téve. A minőség alatt nem az MMR-t értem, hanem a kulturált hangnemet.

(#18496) MaciG válasza piqla (#18447) üzenetére


MaciG
addikt

" ..nagyon keves beleszolasod van a vegkimenetelebe, teljesitmenytol fuggetlenul."
A csapatjátéknak ez a lényege. A fociban se 1 játékos fogja megnyerni a meccset...

A másik amit nem értek, és ne vedd bántásnak, de ha már 2 éve játszol akkor nincsenek "barátid" a játékban akikkel együtt tudsz játszani? Mert a csapatjátékban az összhang és kommunikáció nagyon fontos, és a pub +random 4 emberrel a csapatban szerintem csak amolyan kényszermagoldás, hogy tudj játszani. Én nem játszom sokat, de ha találok valakit akivel jó együtt játszani akkor bejelölöm és vagy visszajelöl vagy nem. Most szinte bármikor felnézek és rankedezni van kedvem 3 an minimum megvagyunk a csapatban de ha még várunk pár percet 5en is, és akkor nem random idiótákkal játszok. Persze így is van hogy kikapunk ,de nem azért ,mert valami troll van a csapatban, hanem mert az ellenfél jobb. :)

BANZAII

(#18497) piqla válasza MaciG (#18496) üzenetére


piqla
őstag

de van, kb. 10-15 ember. egy resze ismeros, mast "csak" a normalis jateka es hozzaallasa miatt vettem fel.
a fo problema abbol adodik, hogy en olyan reggel 7-10 korul tudok jatszani, ami hat, lassuk be, nem tul sok embernek esik egybe a szabadidejevel..
es sokszor megesett, hogy nagy lelkesen bejeloltem valakit, visszajelolt, igergettunk egymasnak rengeteg kozos jatekot, aztan egyszer inviteoltam, kerdezte, hogy ki a pocs vagy, majd torolt :D

Szerk.: Ezt mar irtam korabban is, nem is a vereseg, ami duhit. Ma peldaul 74 perc utan szivtuk meg, es egy rossz gondolatom nem volt. De amikor bejon a hosvalasztas, irom, hogy akkor suppolok, mindenki bevalaszt egy-egy carryt, majd PA es Sven a 30. perc utan osszesen olt negyet, hat, akkor azert felcseszem magam.

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#18498) Norbertboy


Norbertboy
csendes tag

Sziasztok!

Ingyenes multigaming ts-t ajánlok nektek, klánoknak, spontán csapat játékhoz.

http://vhk.pw/

(#18499) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Sracok mit csinalok rosszul? [link]

Ha valaki megnezne a replayt és kisegítene néhány ingame tippel, azt nagyra értékelném

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18500) ZoPád válasza K1nG HuNp (#18499) üzenetére


ZoPád
tag

Csak nem meccset linkeltél, hanem egy smurfot.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.