Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18951) Inkv1zítoR válasza xuldar (#18950) üzenetére


Inkv1zítoR
tag

Nem epicentert, hanem blinket akart írni lehet, annak van meneküléshez köze :D

Lenne egy kérdésem: a compendiumban megcsináltam az ursa sethez tartozó questeket, megkaptam a szettet is, azonban a 15 ből 3 még nincs meg 3 csillagra. Na most elvileg ha megcsinálom azokat is 3 csillagra, akkor kapok egy ilyen style unlockert, amivel ki tudom oldani a második stílust a szetten.

A kérdésem az lenne, hogyha kibontom az ursa set csomagot, hogy tudjam használni addig is, amíg nincs meg a 2. stílus, akkor ha megkapom a style unlockert,akkor azt az összes set itemre rá tudom tenni, vagy csak egyre, mert ugye egy unlockert ad?

Tehát ha az egész szetre akarom a chaotic stílust, akkor meg kell várnom, amíg meglesz a style unlocker, és a csomagra kell rányomni, vagy kicsomagolva külön külön itemenként is meg lehet csinàlni egy unlockerrel?

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX SCAR II 17.3" GL704GW + HP Omen 32" 1440p

(#18953) szilva01


szilva01
őstag

Ti még játszotok rendszeresen? Kb. a TI5 óta nem játszom, szerintem azóta max 15 meccset toltam, de csak-csak hiányzik és újrakezdeném, a nyáron biztos lenne rá időm, hogy naponta párat játsszak. Viszont egyedül ne visz rá a lélek, barátaim meg nincsenek. Kezdetben csak normáloznék, hogy a mechanikus képességem visszanyerjem, aztán persze élethalál ranked. Valakinek nincs kedve csatlakozni? Persze csak ha toleráns a kezdőkkel szemben. :C

(#18954) szilva01 válasza szilva01 (#18953) üzenetére


szilva01
őstag

Ezt nemnek veszem :DDD Irany a dota2 csoport kezdoknek!

(#18955) Inkv1zítoR válasza EmptyParadox (#18952) üzenetére


Inkv1zítoR
tag

Köszi, ezt nem láttam :D

Asus ROG STRIX SCAR II 17.3" GL704GW + HP Omen 32" 1440p

(#18956) MaciG


MaciG
addikt

A silver edge az összes passzív képességet ki tudja kapcsolni? (Pl Troll bash, Spirit bash, Pa crit,etc.)

BANZAII

(#18957) Иван válasza Lacccca87 (#18944) üzenetére


Иван
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok. Jelent-e valami javulást a Vulkan a nyomi HD520-as IGP-mnek :D

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18958) xuldar válasza MaciG (#18956) üzenetére


xuldar
őstag

Elvileg igen. Viszont az érdekes, hogy Ursa ultijához oda van írva, hogy minde létező debuffot ledob, mégis vannak olyanok, amiket nem. Pl. Bloodseeker ulti. Az is debuff.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18959) _drk válasza xuldar (#18958) üzenetére


_drk
őstag

Ilyen dolog rengeteg van. Most már legalább ezt a spell immunitis dolgot rendbe teszik, írják a képességek hogy hatnak-e vagy nem, de az hogy mondjuk naga ulti alatt mi hat és mi nem sose jöttem rá :D

(#18960) customer114


customer114
senior tag

Valaki egyébként aktív és tud is játszani?

(keresnék embereket international rankedhez)

Vegyél fel, ha érdekel.

(#18961) MaciG válasza xuldar (#18958) üzenetére


MaciG
addikt

Értem.

Mid Viper megtetszett mostanság, ahogy néztem nem olyan nagyon nehéz vele, de nem tudom mi lenen neki a legjobb felhasználása. Valami carry féle silver edgel meg sok dmg-vel, vagy inkább tank aghaval, hottal vagy valami egészen más, pl. bloodthorn . Persze tudom csapatfüggő, de általánosságban véve mi lenen a legjobb?

BANZAII

(#18962) Pocok256


Pocok256
veterán

Elég sokan aktívak vagyunk és elég sokan tudunk is játszani viszont mmr megjelölés nélkül nem fog senki felvenni senkit szerintem :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18963) szilva01 válasza Pocok256 (#18962) üzenetére


szilva01
őstag

Mmr megjeloles... :DDD Fenykoromban 4.2k korul mozogtam, aztan fokozatosan ahogy egyre kevesebbet jatszottam lebutultam 3.5k kornyekere, ma pedig szerintem egy 1k mid spammer is legyalazna.

(#18964) ígyvanferi válasza szilva01 (#18963) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Megnéztem dotabuffon, 37 meccset játszottam a TI5 óta, ebből 20-at közvetlenül utána két nap alatt. Az utolsót meg novemberben.
Én is kb. pont így vagyok, ahogy te. Bár én nem is tervezek visszajönni játszani. Lehet majd a TI előtt párat. Most csak nézem.

(#18965) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Sziasztok! Ezt a vulkan api-t hogy lehet működésre bírni?
Olvastam, hogy a legújabb crimson béta szoftver "optimalizálást" kapott a dota 2 vulkánhoz.
Aztán le is töltöttem a dotához a vulkan supportot. De utána semmit nem tudok állítani. Automatikusan elindul? Fps változást nem vettem észre, ha automatikusan átváltott volna. Vagy valamit át kell kapcsolni?
Előre is köszönöm a választ, ha valaki tudna segíteni. :)

Értem a csíziót.

(#18966) Lacccca87 válasza Nuada herceg (#18965) üzenetére


Lacccca87
addikt

pontosan leírták a frissítésben :)

Technical notes:
* Please make sure to opt-in to the Steam Client Beta for the latest Steam Vulkan Overlay (fixes performance issue with Steam Overlay).
* Enable with the -vulkan launch option after downloading the Vulkan Beta DLC. Remove -dx9/-dx11/-gl (if present) from any previous launch options.

Letölt majd az indítási opciókba beírni a -vulkan ( a dx9/dx11 parancsokat törölni)

(#18967) Nuada herceg válasza Lacccca87 (#18966) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nekem nem volt ilyen egyértelmű! :)
Köszönöm a segítséget! :R

Értem a csíziót.

(#18968) Joezyka válasza Pocok256 (#18962) üzenetére


Joezyka
senior tag

mmr megjelöléssel meg azért nem :D

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#18969) lebesgue


lebesgue
tag

Questekkel ki hogy halad?
Egy tipp az It's pure magic (damage enemy heroes with at least 100 magic or pure damage 10/15/20 times within 10 sec) questhez: CM-mel egy jó lvl 2/3 ulti kell, egy tankos enemy hős ellen.

(#18970) xuldar válasza lebesgue (#18969) üzenetére


xuldar
őstag

Egyéb javaslat: Aghás Lich ulti max. lvl2-n, Enchantress ulti jó nagy attack speeddel, illetve OD 1. skill, szintén hatalmas AS-sel.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18971) customer114 válasza lebesgue (#18969) üzenetére


customer114
senior tag

Ne is mondd. Már előre félek, ha meglátok valakit piros/szürke kis jellel a neve előtt. Tuti, hogy q-et csinál és köze nem lesz a rendes gamehez. Supportok, akik nem suportolnak. Carryk akik nem értenek hozzá, de a quest az kell. Borzasztó. Nagyon buta ötlet volt ez a quest rendszer a készítőktől.

Személy szerint jól haladok vele. Pozitív tapasztalatom, hogy beszólok chaten az enemynek, hogy melyiket csináljuk és az utolsó pár percben megcsináljuk egymásnak, ha rendes. (és nem orosz) :D

(#18972) Joezyka válasza customer114 (#18971) üzenetére


Joezyka
senior tag

én azért figyelek arra, hogy ha kihoztak 4 carry-t már akkor nem carry questet fogok megcsinálni, hanem valami olyat ami illik a gamehez. Ilyen szempontból a support sors könnyebb, mert mindenki carryzni akar...
bár a silence-s q-t is úgy csináltam meg, hogy supportoltam silencerrel, aztán annyira gyökerek voltak a csapattagok, hogy én lettem mindig a carry... erről ennyit.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#18973) customer114 válasza Joezyka (#18972) üzenetére


customer114
senior tag

:K Itt van például ez az új ranked. Gondoltam hozom a legjobb hőseim, 10 win-t megpróbálok. Erre nagyobb flame tengert tapasztaltam mint sima rankeden. Plusz emberek fele questel. 25. percben, még a 22.-ben lejáró, már failed q-hez veszi az itemet, ami nem is kell neki. :D Nagyszerű.

(#18974) lebesgue


lebesgue
tag

Kérdés: a disables quest (tactical pause, asszem, 75/100/125 másodpercig kell disablelni enemy hősöket) melyik hős lenne jó? Shakerrel egyszer megvolt a 125 csak kikaptunk és a game is sokáig tartott. Lion jónak tűnik, csak egyszer túl hamar véget ért a játék. Viszont Nagával ne próbáljátok, mert a song nem számít bele, pedig elméletileg ugyanolyan sleep mint a nightmare, ami meg állítólag számít.

(#18975) lebesgue válasza customer114 (#18971) üzenetére


lebesgue
tag

Nekem nem ennyire negatív, mivel csak a győztes meccsek számítanak.
Ha valakibe szorult egy kis ész, akkor látni fogja, hogy hiába csinálja meg a questet, ha a csapata látja a kárát, így legközelebb kevésbé feszül rá. Ha ennyi esze sincs, akkor teljesen mindegy hogy csinál-e questet vagy sem, mert valszeg alapvető dolgokat sem képes átlátni.

(#18976) goodboy007 válasza lebesgue (#18974) üzenetére


goodboy007
senior tag

Ha hősönként számolja, akkor Magnus is jó lehet vagy Tinker cd-re nyomkodva a hexet -bár nem tudom a hexet is számolja-e-.
Egyébként talán shaker a legjobb, de még Earth Spirit se lehet rossz, messziről lehet rugdosni a követ, biztos távolból!

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#18977) MaciG válasza customer114 (#18971) üzenetére


MaciG
addikt

Előbb még el sem indult konkrétan a játék, de a csapattársaim már összevesztek ki fog axe-al játszani, mert mindkettőnek azzal van quest...

Közben meg rájöttem viper nem ii olyan "erős" hero, vannak nála sokkal jobbak/praktikusabbak.

BANZAII

(#18978) goodboy007 válasza MaciG (#18977) üzenetére


goodboy007
senior tag

Viper akkor ér valamit, ha meg tudja nyomorítani, aki vele van egy lane-en enemy. Ha ezt nem tudja ellátni, akkor szinte 0-t ér, mert nem tud catchup-olni és lassan farmol.
Teamfight-ban persze idegesítő, ha csak egy melee carry van az AS/MS slow miatt, de ezt ki lehet küszöbölni és vesztett lane esetén elég hamar el fog hullani itemek nélkül.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#18979) ZoPád válasza lebesgue (#18974) üzenetére


ZoPád
tag

Bane

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#18980) customer114 válasza goodboy007 (#18978) üzenetére


customer114
senior tag

Linkeld már a profilod, hogy milyen tapasztalattal írod ezeket. Kíváncsi vagyok. ;]

(#18981) goodboy007 válasza customer114 (#18980) üzenetére


goodboy007
senior tag

Steam
Dotabuff
Egyébként nem szeretem Vipert, dögunalmas hero, úgyhogy lehet, hogy az elfogultság beszél belőlem ;].

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#18982) customer114 válasza goodboy007 (#18981) üzenetére


customer114
senior tag

2000 óra fölött minden unalmas, aminek egy passzívja is van. :U ;]

(#18983) Pocok256 válasza goodboy007 (#18981) üzenetére


Pocok256
veterán

Kicsivel de beelőztél fúj már :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18984) ígyvanferi válasza customer114 (#18980) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Linkeld már a profilod, mert még nem láttalak ebben a topicban!

(#18985) goodboy007 válasza Pocok256 (#18983) üzenetére


goodboy007
senior tag

Kár, hogy DoTA 1-ről nincs ilyen stat. Kíváncsi lennék rá, de szerintem olyan 10k óra körül lenne :DDD.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#18986) Pocok256 válasza goodboy007 (#18985) üzenetére


Pocok256
veterán

Öreg kanis és ggc s idők :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18987) customer114 válasza ígyvanferi (#18984) üzenetére


customer114
senior tag

[link]

(#18986) Pocok256: Na a kanisok, az egy külön állat faj. :K

[ Szerkesztve ]

(#18988) xuldar válasza customer114 (#18987) üzenetére


xuldar
őstag

Privát profil. Gg wp.

;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18989) Inkv1zítoR válasza customer114 (#18982) üzenetére


Inkv1zítoR
tag

Ez azért nem így van, én pl kifejezetten imádom Wraith Kinget, és elég sokat is szoktam vele játszani, ha úgy adódik, és 3000 óra felett vagyok :D Nagyon szeretem a szövegeit hallgatni :D

Asus ROG STRIX SCAR II 17.3" GL704GW + HP Omen 32" 1440p

(#18990) customer114 válasza xuldar (#18988) üzenetére


customer114
senior tag

Valóban az. Report xuldar

(#18989) Inkv1zítoR: Nem mondtam azért teljesen komolyan. :B

[ Szerkesztve ]

(#18991) vhooper válasza customer114 (#18990) üzenetére


vhooper
tag

Miért van az,hogy egyre több ismerősöm,játékospartnerem befejezi a Dotát?
Nektek mi a tapasztalatok?

(#18992) MaciG válasza vhooper (#18991) üzenetére


MaciG
addikt

A legtöbb pub game (ha nem haverokkal játszik valaki) unalmas, mert csak a farmolás megy még nincs full build a carryn...

BANZAII

(#18993) customer114 válasza vhooper (#18991) üzenetére


customer114
senior tag

Felnőnek? Megjön az eszük? Barátnő? :DDD

(#18994) Pocok256 válasza customer114 (#18993) üzenetére


Pocok256
veterán

Ezek közül egyik miatt sem kell elhagyni a dotat ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18995) .LnB válasza Pocok256 (#18994) üzenetére


.LnB
titán

Oroszok.

;] miattuk?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18996) customer114 válasza Pocok256 (#18994) üzenetére


customer114
senior tag

Számomra az ilyen gyöngyszemek a kedvenceim, hogy: "-pause pls, earthquake" és hasonló társai. Nagyon sokat nevetünk szerencsére haverokkal, ha egyedül lennék biztos én se lennék itt.

(#18997) _drk válasza vhooper (#18991) üzenetére


_drk
őstag

Dota 2 megjelenése óta gyakorlatilag ugyan az a játék.
Jöttek mentek a patch-ek de a legtöbb hősnek még skill-t se változtattak.
Nincs új hős! ami egy ilyen játékban már negatívumnak tekinthető. (dota1-ben mikor behoztak egyszerre 4 hőst 3-at megváltoztattak betettek 5 új tárgyat!) Most betesznek kb 5 új tárgyat, 20 hősnek változtatják a skillek cd-jét, és a manaköltségeket 5-10-el :D
Nagyon a pro scene felé ment el a dolog, egyszerű pub gamer nem is érzékeli a változtatásokat.
Mivel ingyenes rengetegen nyomják az mmr rendszer szar de szerintem ebből nem is lehet jót csinálni mert lehetetlen.

Ugyan akkor a játék még mindig ugyan az, ha van 1 jó meccs amin tényleg megy a dara, de a végén még is te győzöl annál jobb élményt kevés játék tud adni.

Ui: Az új tárgyak nagyon jónak tűnnek, főleg a saber slark-nak svennek elég durva. Dragon lance fejleszhető aktív tárggyá. Az orcidr is egész jónak tűnik true strike-al és criticallal van már alternatívája legalább az mkb-nak

(#18998) MaciG válasza _drk (#18997) üzenetére


MaciG
addikt

Nekem az "új" blademail tetszik nagyon, hogy már akkor is visszaadja a fizika dmg-t, ha az ellenfél használja a bkb-t. És ráadásul nem is drága itemről van szó, nagyon hasznos. :)

BANZAII

(#18999) szilva01 válasza vhooper (#18991) üzenetére


szilva01
őstag

Nekem meglatszott a teljesitmenyemen, hogy mar csak heti 3-4 jatekra van idom, es ez lelkileg osszetort.

(#19000) xuldar válasza MaciG (#18998) üzenetére


xuldar
őstag

Nem az a legjobb a blade mailben, hogy átmegy a bkb-n is, hanem hogy most már a damage reduction (armor, crimson, vangu, stb.) előtti sebzést veri vissza. Pl. Axe-nak tök értelmetlen volt korábban, mert értelmes player csak callban üti. Axe-nak nincs már fontosabb skillje az ultin kívül, ellentétben más kulcshősökkel. Callban viszont olyan kicsit ütöttél bele eddig a +armor miatt, hogy tök felesleges volt közben elnyomni a blademailt. Na erre pakolták rá, hogy true damage lett a helix. Mellé eltolsz egy blademailt, egy 5-ös stacket is be tud darálni, a többiek meg elvégzik a maradék munkát.
Maga a tárgy korábban teljesen súlytalanná vált lategame-ben a hatalmas armorok miatt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.