Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18351) piqla válasza Иван (#18349) üzenetére


piqla
őstag

"Az már kérdés, hogy a normál meccsekben se lelem örömöm már jó ideje."

reszletezned? nalam is hasonlo, csak kivancsi vagyok, te hogy latod, neked mi valtozott meg

Szereted az állatokat?

(#18352) PitbullStyle


PitbullStyle
tag

PPD kirakott egy háromnegyed órás útmutatót supportok részére. Talán hasznosnak fogja találni itt pár ember.

With bones and spells I come!

(#18353) la_cc válasza -conrad- (#18350) üzenetére


la_cc
addikt

Logitech G302

Jó cucc. Nem 30k.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#18354) adam0913 válasza PitbullStyle (#18352) üzenetére


adam0913
tag

Nézem is :R

(#18355) Иван válasza piqla (#18351) üzenetére


Иван
őstag

Főleg a metával vannak gondom. Vagyis annak statikusságával. Csak az éppen aktuális OP hősök változnak, de már nagyon régóta a 5man rapetrain a nyerő taktika, és pubokban is ez megy. Nekem ez meg már unalmas.

Meg szerintem a bracektem átlag színvonala is nagyot esett, de lehet csak az én unranked MMR-em van a béka segge alatt. Nem tudom mitől van ez, mindenesetre a játékosanyag minősége se az, mint 1-2 éve.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18356) K1nG HuNp válasza Иван (#18355) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Énis észrevettem ezt a 3k brackettel, egy jó időre otthagytam a rankedet calibration után és most visszatérve már nem az a színvonal, bár ez betutható az új(nekem legalábbis) abusenak. Elvileg ha csak bot meccseket jatszol 50es szintig akkor megmarad a 3k amit a jatek a "already played dota2" utan ad neked automatikusan, es ha jo a calibrationod akkor 3.4-3.5 is sima. Ma talalkoztam egy ilyen urgevel, 13 meccset jelzett neki a profiljan.. :(((

Szerk.: és ez még kombózható a 30 meccses rankeddel is :DDD

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18357) Иван válasza K1nG HuNp (#18356) üzenetére


Иван
őstag

A 3,5k ugyanolyan fos.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18358) rwin5 válasza Иван (#18357) üzenetére


rwin5
őstag

Szerintem is, ahol már egy kicsit komolyabbra veszik a figurát szerintem az 4k-tól kezdődik, de igazán ami bejön nekem az az 5K-gamek, bár ahhoz sose lesz közöm de 1-2 ismerősömet szoktam nézni mikor dotázik (vagyis néztem inkább mostanában már nem szoktam időt tölteni ezzel) de a 3,5k az még mindig az olyan, hogy 5 gameből kb 3 lesz jó, 2 megint élvezhetetlen a gyökx társak miatt.. de nemegyszer volt olyan is, hogy 4,3k-s allie volt a haverja meg 2k és így dobta be hozzánk a teambe és hatalmas szar volt a gyerek :)

(#18359) _drk


_drk
őstag

Most néztem az EG Newbee meccset! Minden egyes hősnél volt Blink dagger.
Cipő után már most ez a másik alap tárgy ami szomorú hogy muszáj itemet venned.

Emlékszek amikor még csak 3 cipő volt akkor beszélgettük spanokkal hogy ez elég rossz a játékba hogy egyszerűen muszáj venned 1 tárgyat és még ugye akkor sok fele el se mehettél De az alap cucc volt.
Ezt már most azért korrigáltál főleg mióta Tranquil boots-ot is betették.
De ott volt a Force staff is.Azt is korrigálták hálaistenek a 800-as recepttel.

Kezd kicsit túl gyors lenni a játék ide ugrás oda ugrás egyre nagyobb ügyességet igényel, nem tudást.
Lehet ez a baja sok régi dotósnak :D

(#18360) ígyvanferi válasza _drk (#18359) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De miért is baj, hogy bizonyos itemeket muszáj megvenned?

(#18361) adam0913


adam0913
tag

Az egy dolog hogy megveszed, de ha nem használod akkor semmit nem ér, és inkább ennél a résznél vannak a nagyobb gondok :D

(#18362) Pocok256 válasza _drk (#18359) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha ilyet írsz akkor bizony te még nem játszottál a hőskorban mikor a dagger tényleg kötelező volt majdnem cipő előtt. Akkoriban nem kapott cd t ha megütöttek sőt manába sem került olyan szinten OP item volt és olyan szinten ugrándoztak a hősök, hogy az valami eszméletlen na az volt a gyors játék :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#18363) _drk válasza Pocok256 (#18362) üzenetére


_drk
őstag

Akkor még nem, max a no cd rémlik. Azért zavar mert van 100 item és csak 6 slot.Cipő TP kötelező akkor a blink dagger már. Ha supportálsz akkor meg már egyszerűen nincs elég hely. Amúgy meg még mindig túl OP.
Tény 1-2 hőst nem tudnék nélküle elképzelni. De pár hősnél már kivételesen zavar hogy muszáj neki tennem mert mindenki teszi.

[ Szerkesztve ]

(#18364) la_cc


la_cc
addikt

Jól látom, hogy a téli comp-hoz nem lehet szinteket venni vagy egyből lvl 15-ről indítani?

Mi ez lazaság a volvo-től? Már nem is kell a $$$? :Y ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#18365) ZoPád válasza la_cc (#18364) üzenetére


ZoPád
tag

Chesteket lehet külön venni, kb. azért éri meg szintezni úgyis.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#18366) piqla


piqla
őstag

na, hat volt egy winning streak, most pedig egy egeszen nevetseges losing streakben vagyok. agyfaszt kapok neha, supkent nem tudok mast csinalni, mint imadkozni, hogy ne retardokat kapjak, illetve arben valami hozzam passzolo host kapjak.
eroltessem? hagyjam ott par napra? neha egyszeruen csak.. fognam a monitort es kidobnam az ablakon

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#18367) -conrad- válasza piqla (#18366) üzenetére


-conrad-
addikt

En azon gondolkodtam hogy normalon nyomok lose streaket, hatha megszan a rendszer es ha rankedezek utana akkor win lesz. :D

(#18368) piqla válasza -conrad- (#18367) üzenetére


piqla
őstag

en mar nem is jatszok rankedet:D

Szereted az állatokat?

(#18369) D1Rect válasza piqla (#18368) üzenetére


D1Rect
félisten

en mar nem is jatszok :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#18370) adam0913 válasza -conrad- (#18367) üzenetére


adam0913
tag

És tényleg működik, 30 gamet lejátszottam a smurfon, és már a solo rankedot keresi..ezt is majd bedobja ~4500 környékére, amit majd megint megvesz egy 1-2ks player. Ezért tart itt az mmr rendszer :D

(#18371) D1Rect válasza adam0913 (#18370) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem. Azért, mert a játékosok a többiekben keresik a hibát, maguk helyett.
Ez csilliószor le lett írva, be lett bizonyítva.
Az account vásárlás pedig elenyésző a teljes játékosbázist nézve.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#18372) piqla


piqla
őstag

valami olyan multi jatek, ahol tobbet szamit az egyeni teljesitmenyed, mint a szerencse es a tobbiekre valo rautaltsag? ertem en, hogy ezert multi, de talan van valami kozeputas alternativa.

Szereted az állatokat?

(#18373) ígyvanferi válasza piqla (#18372) üzenetére


ígyvanferi
addikt

SC

(#18374) .LnB válasza piqla (#18372) üzenetére


.LnB
titán

Quake Live Duel - itt lehet ilyen szép utolsó másodperces győzelmeket csinálni mint ez: [link]
Reflex (Quake CMPA mod modernizálva) :P
Unreal Tournament

És kb az összes ArenaFPS. Jahogy nem FPS-t akarsz? :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18375) xuldar válasza Иван (#18269) üzenetére


xuldar
őstag

Na most kiderül, mennyit ér egy EG Chen. PPD bevállalta a Mars Ligában :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18376) xuldar válasza xuldar (#18375) üzenetére


xuldar
őstag

Nem sokat. Igaz, pos5-ben nehéz maradandót alkotni.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18377) lebesgue válasza xuldar (#18376) üzenetére


lebesgue
tag

Elég rozsdásan működik az EG a megszokotthoz képest. Főleg SumaiL gyenge, szinte mindig elveszíti a midet. A Secretben meg valamiért Envy draftol, most pl. Wraith King ellen nem banolta AM-et.

(#18378) .LnB válasza lebesgue (#18377) üzenetére


.LnB
titán

SumaiL hősei most nem nagyon mennek. Abszolút nem meta egyik sem. Vagy tévednék?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18379) xuldar válasza lebesgue (#18377) üzenetére


xuldar
őstag

Ráadásul végig freefarmon hagyták AM-et, pedig Miracle elég jó vele. Különben sincs sok esélye WK-nak AM ellen 1v1-ben a manaégetés miatt. OG-nek eleve az lehetett a taktikája, hogy DP-vel pusholnak, addig AM farmol ezerrel. Ki is jött a végére, nem bírták félig se leütni, sajt+aegis is mehetett a DP-nek az ultija mellé.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18380) goodboy007 válasza .LnB (#18378) üzenetére


goodboy007
senior tag

A Storm szerintem még mindig erős.
Csak szinte kötelező neki első itemnek Bloodstone-t rakni, 2. itemnek meg már nem olyan effektív az Orchid és jobban kell pozícionálni, mert ha nem tudsz ölni, akkor szinte mehetsz haza még Bloodstone-al is. AM ellen mondjuk most már nem hoznám ki és a kevesebb ugrálgatás miatt a disable-ben gazdag lineup-ok ellen sem igazán jó -BKB-ig-, de bizonyos szituban majdnem ugyanolyan erős, csak több farm kell neki, később kezd beindulni.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#18381) la_cc


la_cc
addikt

Treasure 1 storm spirit szettet cserélnék centa szettért.

Vki? :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#18382) -conrad- válasza la_cc (#18381) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem kiesett ez a kettõ és gyorsan fejlesztettem is a centa szetet mert bejön, de utána gondolkodtam, hogy lehet jönb még 3. 4. láda. Lehet még szerezni ilyen infusert?

(#18383) K1nG HuNp válasza -conrad- (#18382) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Igen lehet, leveluppal adja őket

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18384) PitbullStyle


PitbullStyle
tag

Nem tudom láttátok-e, de a digital skillground csapata elég sok jó cikket tesz közzé mostanában az oldalukon. Ha valaki magyar olvasnivalóra vágyik, talán ez érdekelni fogja.

With bones and spells I come!

(#18385) la_cc válasza -conrad- (#18382) üzenetére


la_cc
addikt

Én meg megvárom inkább szerintem meg leesik az ára 2-3 EUR környékére. ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#18386) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Valaki mondja meg legyen szives miért nem tud magasabb skillre menni a smurfom? Link.
Esetleg ha megnéznétek a replayt és úgy kijavítanátok a hibáimat, azt megköszönném. Alapjáraton ~3.3k vagyok.

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18387) ZoPád válasza K1nG HuNp (#18386) üzenetére


ZoPád
tag

Mondjuk mert normal skillben voltál, és vesztettél hármat? :U

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#18388) burny válasza K1nG HuNp (#18386) üzenetére


burny
aktív tag

Szerencsés vagy, nekem az első 1-2 meccsen mindig valaki kilépett, kb 10 meccs után nem volt leaver, és én is kb ilyen szinten vagyok (normal vagy nincs kiírva) és kapom a low skill csapattársakat és a másik csapatba a rapieres arc wardeneket.

(#18389) K1nG HuNp válasza burny (#18388) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

A 3 loosebol kettő simán meglett volna ha nem trollok a tobbiek, nem olyan csapattársakat akarok akik lehozzák helyettem is, csak ha már egyszer 10+ killt setupolok bountyval a játék első negyedében, akkor tudnak mit csinálni az előnyükkel.

Btw, még mindig nem értem hogy tud valaki az első meccsén is vhsbe kerülni:(

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#18390) Иван válasza xuldar (#18376) üzenetére


Иван
őstag

Pro meccseken pos4-5 a legnehezebb role és a legkönnyebb vele maradandót alkotni :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#18391) szekra


szekra
őstag

Az mitől lehet, hogy a szintem 1-es lett? Lvl 52 voltam, most beléptem a játékba, és visszaállt. :U

(#18392) xuldar válasza Иван (#18390) üzenetére


xuldar
őstag

Annyiból igazad van, hogy a pozicionálás velük a legnehezebb, mert általában a hősből és az itemek mennyiségéből adódóan ők a legtörékenyebbek. Ha el tudják tolni a kulcsspelleket/itemeket, már kevésbé érdekli a csapatot a haláluk. Pl. egy Venge vagy Io is lazán feláldozza magát a carryért, nem véletlenül. Viszont ha nincs egy potens carry, nem fognak teamfightokat nyerni. Nem véletlen, hogy pro meccseken nagyon ritkán mennek bele carry nélkül teamfightokba, legfeljebb csak ha kellően tápos a mid és/vagy offlaner hős. Ergo minden egyes poszt egyformán értékes, és ha 2 egyformán erős csapatból az egyik poszton gyengébben teljesít valaki, az már meglátszik.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18393) piqla


piqla
őstag

valaki elmagyarazna, hogy ez a battlepass micsoda? tudok angolul, el is olvastam, de megsem tul vilagos.
befizetem ezt a 8 eurot, es mit kapok? a meccsek elott kivalasztom a "patht", meg kell csinalni a challenget, nyerni is kell, aztan.. akkor megkapoom? a megnyert cuccok nalam is maradnak, vagy ha vege ennek, akkor elveszik?

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#18394) la_cc válasza szekra (#18391) üzenetére


la_cc
addikt

Detto. :F

A Profile-ban jól van. Akkor "just doto things"... :))

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#18395) Hokunda válasza piqla (#18393) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Persze. Egyfajta mini compedium. Elvileg 4 lesz (?) az évben.

(#18396) _drk válasza la_cc (#18394) üzenetére


_drk
őstag

Klines bug. Remgetegszer csak a clarity-t látni. baszkódnak gondolom a szerverek.

Am most csinálok már én is egy smurf accot lehet meg is veszem ezt a battle pass-t mert eléggé megdobhatja a szintet. sok +tp adnak a challangek

(#18397) EmptyParadox válasza _drk (#18396) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Előző compendiumot nem vettem meg, de ez értelmesnek tűnik, úgyhogy be is ruháztam rá. Remélem hasonló irányba megy majd a továbbiakban is.

(#18398) piqla válasza Hokunda (#18395) üzenetére


piqla
őstag

na es mi a hatarideje a challengek teljesitesenek?

ugy ertem, hogy ha megveszem ezt a passt, de semmit nem sikerul teljesiteni (leven suppot szeretek jatszani, raadasul az elmult idoben egeszen nevetseges szopoagra kerultem), akkor mi van?

szerk.: 2 vagy 3 napja feldobta a Rubicknak a Dilemma skint, es iszonyatosan tetszik. gondoltam most beruhazok, de sehol nem talalom. hova tunhetett, hol lehet megvenni?

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#18399) la_cc válasza piqla (#18398) üzenetére


la_cc
addikt

Winter 2016 treasure II

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#18400) Pocok256 válasza piqla (#18398) üzenetére


Pocok256
veterán

Van support quest én is azt csinálom

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.