Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1101) timea1991 válasza balika21 (#1051) üzenetére


timea1991
tag

febr18 afsz valtozas tudja vki h mi valtozik?

(#1102) club1 válasza timea1991 (#1101) üzenetére


club1
veterán

Jogosult leszel minden reklamáció nélkül, 2 évre visszamenőleg, egy időintervallumra egyszer ingyenesen a kártyás hívásaidra részletezőt kérni.

(#1103) borges7


borges7
aktív tag

Sziasztok! Djuice csomagom van egy régi telefonnal, most akarok venni egy újat, egy korrekt kamerával, 20-30 ezer ft között. Hűségidőt nem nagyon akarok vállalni, és havonta max. 1-2 ezret telefonálok el, ezért valami olcsó tarifa kéne. Nem kell feltétlenül okostelefon, csak lehessen rajta netezni. Milyen telót, illetve csomagot ajánlanátok?

(#1106) Huroq válasza karte (#1105) üzenetére


Huroq
senior tag

Nem tudom ezen mit kéne magyaráznom.
A kapcsolási díjat elfogadnám esetleg akkor, ha nem a havidíjon felül számláznák.
A díjcsomag leforgalmazhatóság megoszlása pedig pofátlanság. Kb. annyit ér így az előfizetési díj, mint a szarnak egy pofon.

Nem tudom mit is szeretnél hallani tőlem. Az egész cég hozzáállása az ügyfelekhez förtelem. A djuice-t kiherélték Bíró Balázs távozásával.
De nem baj, biztos jó üzletpolitika ezt ők tudják. :) Utolsó szép húzása a cégnek az volt mikor egy központi Telenor üzletbe bementem 1-2 hete és közölték személyesen nem lehet megszüntetni az előfizetést, csak telefonon. Természetesen tudtam, hogy ez nem igaz, de a saját nyugalmam érdekében inkább ki is fordultam az üzletből. A nőcitől amit kaptam ÁSZF mellékletet ott volt, hogy telefonon és személyesen az ügyfélszolgálatokon felmondó nyilatkozat kitöltésével lehet kezdeményezni. Simán az arcomba hazudtak.
Számomra egy f.reg többet ér mint ez a cég.

Természetesen ez teljesen szubjektív vélemény és tudom nagyon sokan megelégedéssel használják a szolgáltatásaikat. Én nem tartozom már közéjük.

(#1107) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!
Nem tiszta hogy mit is jelent ez a Combo tarifacsomag, valaki le tudná írni?
Előre is köszi! :R

(#1109) cocka válasza karte (#1108) üzenetére


cocka
veterán

Dzsúsznál a legolcsóbb a mobilnet

Mármint a reload net? És összehasonlítottad már a Domino Webbel pl.?

(#1110) #41635072 válasza cocka (#1109) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem, hanem pl a netezz mobilon 100MB

(#1111) Huroq válasza karte (#1108) üzenetére


Huroq
senior tag

Természetesen csak arról a szolgáltatásról tudok nyilatkozni amit igénybe is vettem tőlük.
Továbbra is fenntartom, hogy ez csak az én szubjektív véleményem illetve tapasztalatom volt, amihez hozzá jött még egy kis düh és felháborodás is. :) Bízom benne sokan használják a szolgáltatásukat megelégedéssel.

(#1112) Lajkó válasza #41635072 (#1091) üzenetére


Lajkó
őstag

Én váltottam 500Mb-ra, de már az is kevés. Úgyhogy váltok felfelé 3Gb-ra, a vezetékes netet meg már vissza is mondtam! :B
szerk.: -Jah, és teljesen meg vagyok elégedve a szolgáltatás minőségével!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#1113) kelemen93


kelemen93
tag

Üdv mki!

Valaki tudna nekem abban segíteni, h hogyan állítsam be Samsung Z810 típusú USB-s modemen az internetbeállításokat? Van egy előfizus Djuice-os simem amivel nem működik vagyis nem kapcsolódik viszont egy szintén Djuice.os feltöltőkártyás sim-el igen.a jelenlegi beállítás a következő: ország: hungary connect name: Telenor szolgáltató: telenor APN: net telefonszám:*99**1*1#

Zárd be a hideget mert bejön az ablak!

(#1114) borges7


borges7
aktív tag

Vettem egy samsung s5610-et, és a telenor küldött egy sms-t-konfigurációs üzenet-amit telepíteni kéne. Mire jó ez? Kártyás djuice csomagban vagyok, most akarok netet hozzá. Mit ajánlatok? Csak alkalmi használatra kéne, valami olcsó csomag.

(#1115) Lajkó válasza borges7 (#1114) üzenetére


Lajkó
őstag

Az az üzenet az interneten, és egyéb multimédiás beállításokkal alkalmas. 2 kattintás és fel települ.
Ha a telón szeretnél netezni, az lehet bajos lesz az S5610 képátlóján, de te tudod...

Amúgy ha valami "gazdaságos" böngészővel oldod meg, akkor akár még 100 MB (500 Ft) is elég lehet. Igaz annál fenn áll a túlforgalmazás veszélye, amit ugye plusz költség. Akkor meg már az 500 MB-os csomag(1600ft) kifizetődőbb lehet.

(#1116) DS39 válasza Lajkó (#1115) üzenetére


DS39
nagyúr

Ilyen telón, Opera Minivel az a csomag bőven elég, vagy a klikk, akkor túlforgalmazás sincs.
szvsz 500 MB-os csomag felesleges, nem lehet elhasználni.

(#1117) Lajkó válasza DS39 (#1116) üzenetére


Lajkó
őstag

Van igazságod! :R

(#1118) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Neten keresztül rendeltem magamnak netezz mobilon 100MB-os csomagot.
Mivel nem szeretném h jövő hónapra is levonja a pénz érte (nincs most rá szükségem) szeretném lemondani.
Rá is kattintottam h lemondás de még ugyan úgy benne van a listában.[link]
Ha jól értem akkor 2013.03.08.-án fogják kikapcsolni?

Régebben már volt mobilnetem de amikor meg akartam szüntetni csak rákattintottam és el is tűnt a listából.

THX a választ

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1119) Lajkó válasza Predator2 (#1118) üzenetére


Lajkó
őstag

Nem tudom miért, de mostanában idő kell neki, hogy a rendszer befogadja a lemondást, megrendelést, stb.-t.
Holnapra tuti megjelenik amit kattintottál! ;)

(#1120) DS39 válasza Predator2 (#1118) üzenetére


DS39
nagyúr

az adott havi előfizetés végéig ott volt nekem mikor lemondtam, de kaptam róla sms megerősítést.

(#1121) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Ez a Control csomag rémes. Nincs valami mód hogy a régi Kártyás29/Mentőcsomag tarifát vegyem meg új kártyához?

"Csak úgy mondom"

(#1122) Jamcsabi


Jamcsabi
tag

Lassan eljár az idő a djuice tarifák felett!

Itt van például a Vodafone Kredit tarifacsomag, ami messze kedvezőbb bármely előfizetéses djuice tarifánál.

Ha ragaszkodol a feltöltőkártyás csomaghoz, akkor meg ott van a Tesco Mobile Dupla Tarifa, amellyel rendszeres havi 1000,- Ft feltöltéssel 29,5 Ft-os percdíjért telefonálhatsz (nincs kapcsolási díj), és ráadásul 10 MB internetet is kapsz ingyen.

Mikor jön már rá a Telenor, hogy tarifacsomagjai egyre kevésbé versenyképesek? :F

(#1123) ödönbéla


ödönbéla
csendes tag

Djuice-os készülékbe jó a telenoros kártya?

(#1124) Colnago válasza ödönbéla (#1123) üzenetére


Colnago
csendes tag

Persze ugyanaz a szolgaltato. Ez tudom nem mindig van igy de djuce-os telefon siman Telenoros.

Benő

(#1125) ödönbéla válasza Colnago (#1124) üzenetére


ödönbéla
csendes tag

Kösz!

(#1126) cocka válasza Colnago (#1124) üzenetére


cocka
veterán

Melyik esetben nincs így? :D

bluemobile 21630
tescomobile 21670

Most az egy dolog, hogy a t-mobile mit művel bizonyos függő telefonjaival.

(#1127) Colnago válasza cocka (#1126) üzenetére


Colnago
csendes tag

a blue mobilos telefon nem fogadja el a Tmobile kartyat ezt olvastam több helyen pedig a Tmobile a bluemobile szolgaltatoja

Benő

(#1128) Lajkó válasza Jamcsabi (#1122) üzenetére


Lajkó
őstag

Ezzel csak az a baj, hogy a Voda még mindig küzd lefedettségi problémákkal, még ott is, ahol a Telenor, már HSPA sebességet kínál. Arról nem is beszélve, hogy a Számlás 20-hoz is jár ingyen 100MB (vagy bármely más opcionálisan választható kedvezmény), 20.5 Ft a percdíj teljes egészében lebeszélhető havidíjjal! Arról nem is beszélve, hogy az 500MB adatforgalom 400Ft-al olcsóbb nálunk! ;) A 3GB pedig csak 3600Ft-ért kapsz! :R

Különben miért ide írsz? Miért nem a Vodafone totyikba? Talán a PR osztály lelkes újonca vagy? :)

(#1129) Huroq válasza Lajkó (#1128) üzenetére


Huroq
senior tag

- A 100 MB valóban ingyen van, de utána 33Ft/MB.
- 20,5 Ft -os percdíj + 2,5 Ft -os kapcsolási díj.
- Nem 100%-ban leforgalmazható. 2850 Ft -ból 2590 Ft beszélhető le, de az is 60/40 százalék arányban hálózaton belül és kívül.

Nem azért írtam, mert védeném a másik céget, de a tisztán látás végett gondoltam megemlítem.

(#1130) Lajkó válasza Csapi007 (#1121) üzenetére


Lajkó
őstag

(#1131) Lajkó válasza Huroq (#1129) üzenetére


Lajkó
őstag

Teljesen igazad van! :K
Én ezeket azért nem vettem figyelembe, mert számomra egyik sem mérvadó, mivel én úgy használom a mobilnetemet, hogy Wifi-n továbbosztom netbook + chrome párosra.
Általában vagy engem hívnak, vagy én tárcsázok, de akkor nem fél percet beszélek.
A 60/40- meg úgy szint nem érint, mivel közel tízezer szokott lenni a számlám...
De abban is igazat adok, hogy nem 100, csak 91%-ban leforgalmazható a havidíj!

(#1132) Huroq válasza Lajkó (#1131) üzenetére


Huroq
senior tag

:R

(#1133) DS39 válasza Colnago (#1127) üzenetére


DS39
nagyúr

fordítva, a t-s telefon nem fogadja el a blue sim-et, a blue-s telefon a t-mobile-os sim-et probléma nélkül. (csak annak nincs értelme, hisz a kártyás percdíj a blue-nál lényegesen jobb)

[ Szerkesztve ]

(#1134) Jamcsabi válasza Lajkó (#1128) üzenetére


Jamcsabi
tag

A hozzászólásom a témához kapcsolódik és jelenleg semmi kapcsolatom nincs a Vodafone-nal. Vádaskodnod úgy látom könnyebb, mint valós érveket felsorakoztatni. Egyébként djuice előfizető (kártyás) vagyok már lassan 8 éve, ettől függetlenül még lehet rossz véleményem róla.

Az általad említett Számlás 20 csomag már lezárt tarifa, nem lehet igényelni. Innentől kezdve nincs miért beszélni róla.
De, ha a témába jobban belemegyünk akkor kiderül, hogy amit írtam, még ennél a lezárt csomagnál is megállja a helyét. A Számlás 20 tarifa havidíja több mint 25 %-kal magasabb, mint a Vodafone Kredit tarifa esetén, ráadásul nem 100%-ban beszélhető le. (Nálad ezek nem lényegesek, mivel ennél jóval többet beszélsz, de sok embernek - akik nem beszélnek le havi 3000,- Ft-sem - fontos.) A kapcsolási díjról, meg az SMS díjról ne is beszéljünk, mert mindkettő esetében alul marad a Számlás 20. Az internettel kapcsolatban, az emberek 80%-ának a 100 MB bőven elég egy hónapra, mert vezetékest használnak otthon. Ebből is látszik, hogy egyes kirívó esetekben (nagy internetes adatforgalom használata; régebbi, már lezárt tarifa birtoklása) még megéri a djuice-nál maradni, azonban jelenlegi tarifái, már nem versenyképesek.

(#1135) Colnago válasza DS39 (#1133) üzenetére


Colnago
csendes tag

köszi a kiigazítást nem tudtam pontosan. egyébként azt nem értem miért van igy mikor a T-Mobile-nak nem mindegy melyik telefonjában használják a kártyáját ha ugyis az ő hálózatát használja?
persze ez már az ő dolguk, talán hogy vegyék a telefonokat.

Benő

(#1136) --HARDCORE-- válasza DS39 (#1133) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

én azt olvastam hogy a már függetlenített T-mobile-os készülékek között akad olyan, ami nem fogadja el a Blue Mobile SIM-et... (zte talán..?)
Nekem T-mobile-os 5630-asom van és be tudtam kapcsolni a Blue Mobile-os SIM-emmel.. más kérdés hogy a telefon hibás és nincs térereje. de amúgy menne szerintem.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#1137) DS39 válasza Colnago (#1135) üzenetére


DS39
nagyúr

Hát hogy lenne mindegy, akkor soha senki nem lenne dominós :D
Az meg nem kis pénz kiesés. Nem egy cég. Kb. mint a Tesco vs Voda.
A Bluenál szarok a mobilok, de jó percdíj, vennék T-től egy jó okost, sim kuka és használnám Blueval. Na ezért nem lesz ilyen soha.
(régi telók esetén még van hogy elfogadja azokkal már nem foglalkoznak, a többit imei alapján tiltják)

(#1138) Colnago válasza DS39 (#1137) üzenetére


Colnago
csendes tag

Egyébként érdekes dolog az imei szám alapján történő azonosítás. Az alapján mindent lát a szolgáltató, tehát elvileg egy más szolgáltatós de függetlenített telefont is kiszűrhetnének. Ezzel nem foglalkozik egyik szolgáltató sem. az alapján egyszerűbb lenne a szolgáltatónak korlátozni mindenféle módon a telefont. az alapján is tiltja le ha valaki nem fizeti az előfizetést. Most ugy néz ki hogy a Tmobil ráharapott erre a dologra hogy a saját hálózatán mégse működjenek a T-s telefonokban a bluemobile-os sim kártyák.

Benő

(#1139) cocka válasza Colnago (#1138) üzenetére


cocka
veterán

az alapján is tiltja le ha valaki nem fizeti az előfizetést.

Az IMEI-nek a lopásoknál van jelentősége, másra nemigen használják.

Amit írtál az egy ökörség, mert mi van, ha kiveszem a telóból a kártyát átrakom egy független mobilba és ott használom tovább. Mondjuk ettől még ugyanúgy nem lesz fizetve a számla, ha már előtte se lett fizetve. :D

Tmobil ráharapott erre a dologra hogy a saját hálózatán mégse működjenek a T-s telefonokban a bluemobile-os sim kártyák.

Ezért kell kártyafüggetlen telefont venni. :) Aki sóher az meg is érdemli a függő telefont. :DD

(#1140) csabám


csabám
addikt

Sziasztok.
Használ esetleg valaki Call meter 3g programot androidos telefonján pontos számlás 20 csomag beállításokkal?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1141) kütyüli válasza Jamcsabi (#1122) üzenetére


kütyüli
csendes tag

Egyetértek, a djuice jó volt pár éve, de szerintem hamarosan a pre-paid alapú szolgáltatások végét is megérjük. Bár még nálunk mindig irreálisan drága a telefonálás, de a pre-paid még ezek közül is messsze a legdrágább, ma már különböző limitekkel be lehet állítani, hogy ne telefonáljona felhasználó fleslegesen "orrba-szájba" és olcsóbban is kijön, mint egy djuice kártyával. Nem volt rossz, de eljárt felette az idő, én az egész családét lecseréltem elfőizetésesre (ha valakinek segítség kell: http://www.internetet.hu/mobiltelefon-el%C5%91fizet%C3%A9s.html)

üdv.

(#1142) #41635072 válasza kütyüli (#1141) üzenetére


#41635072
törölt tag

Van aki nem telefonal annyit, amennyi az elofizetesi dij.
Pl nalunk a csaladban mindenki.
Igy a kartyas csomagok sosem fognak kihalni.

(#1143) DS39 válasza #41635072 (#1142) üzenetére


DS39
nagyúr

lesz még igény a pre-paid tarifákra jó pár évig, de az tény hogy okostelefonhoz megérheti a legkisebb (havi 3000 Ft körüli) előfizetési díj, mely tartalmaz X MB adatforgalmat az egész hónapra (ha lemegy max ugye lassítják). viszont ezek percdíjai még mindig drágák a kártyás 29-hez vagy a BM percdíjaihoz képest.

(#1144) #41635072 válasza DS39 (#1143) üzenetére


#41635072
törölt tag

De annak nem éri meg, aki 1000Ft körül beszél havonta.
Vannak akik telefonon csak a legszülségesebbet beszélik meg, és nem rendeznek traccspartykat.

(#1145) DS39 válasza #41635072 (#1144) üzenetére


DS39
nagyúr

világos. ezért is írtam hogy mérheti. pl djuice-nál elég jó áron lehet pre-paidhez mobilnetet venni, így itt kevés beszédhez az a jobb megoldás :K
de mondjuk egy Domino horror percdíjakhoz, még jön a viszonylag drágább mobilnet, az már van annyi hogy egy kis csomagos előfizuval jobban jár az ember.

[ Szerkesztve ]

(#1146) #41635072 válasza DS39 (#1145) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen, én is a legkedvezőbb kártyás percdíj (kevés beszélgetéssel) és a legolcsóbb mobilnet miatt váltottam djuice-ra. Nekem azóta is ez éri meg a legjobban. Itt nem sajnálok kiadni havi 500Ft-ot a mobilnetre, ez bárhol máshol pont a duplájába kerül. (Persze ott nem lassítanak, de 32kbyte/s-el nem sokra megyek..)

[ Szerkesztve ]

(#1147) DS39 válasza #41635072 (#1146) üzenetére


DS39
nagyúr

Opera Minivel el lehet lenni azzal is, hírolvasásra, fórumozásra, Gmail appal emailre, időjárás csekkolására tökéletes az is. (T-s számomhoz van egy 600 Ft-os netem, 30 MB ugye, ami lótúró, kb egy hét alatt lemegy, de egész hónapban bármikor online lehetek, tudok emailek olvasni, válaszolni, akár a buszról, ha unatkozom és nincs wifi, olvasgatni, index, origo, ph lapok)

(#1148) #41635072 válasza DS39 (#1147) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hmmm és nem dög lassú, míg behoz egy weblapot?

(#1149) DS39 válasza #41635072 (#1148) üzenetére


DS39
nagyúr

hát a mobil nézeteket használom ilyenkor (m.index.hu, m.prohardver.hu stb) ezek úgy vannak kitalálva hogy viszonylag kevés adatforgalmat generáljanak, plusz jön az Opera Mini kb 80%-os tömörítési megoldása. (szerveren keresztül tolja át az adatot és tömörítve kapod)
persze lassabb mintha nem lenne lassítva (mondjuk 2G-n), de nem vészes. ilyenkor úgy sem képgalériákat, meg videókat nézek, hanem nagyrészt szöveges tartalmat, pár kisebb képpel.

[ Szerkesztve ]

(#1150) Lajkó válasza Jamcsabi (#1134) üzenetére


Lajkó
őstag

Én örültem, hogy megszabadultam a nagy Tré fogságából! Már kissé mocskos volt amit műveltek, na de ez nem ide vág...
Ha venni akarsz akkor tudsz még éppenséggel! ;)
A Vodás 100MB meg még szép hogy elég egész hónapra olyan sebességgel! Amikor sok helyen még telefonálni sem lehet vele! :))

Félre a tréfát! Nem akartalak lekomcsizni, csak kissé hevesebben fogalmaztam a kelleténél! :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.