Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1201) Jamcsabi válasza DS39 (#1200) üzenetére


Jamcsabi
tag

Igen, így érthető. Ellenben nagyon félrevezető a honlapon ez a mondat:
"Az 5 Ft-os percdíjajánlat 2013. június 20-tól augusztus 31-ig érvényes djuice és Telenor felöltőkártyás ügyfeleknek, a MyMenu rendszerben történő megrendelés esetén."
Szó sincs arról, hogy csak egy hétig lehet lebeszélni a megadott összeget.

(#1202) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Sziasztok!
djuice kártyát csak személyesen lehet venni, telenornál? Nincs lehetőség neten keresztül rendelni? Nekem a reload net csomag kéne, honlapon van írva, hogy 1700Ft, abból 1000Ft elnetezhető. Ez a kártya az enyém marad, tehát nyugodtan megvághatom microSIM-mé?

Mmm'kay?

(#1203) Mateosz válasza KurtCobain (#1202) üzenetére


Mateosz
aktív tag

Én személyesen vettem, de megkérdezték, hogy normál vagy micro sim-et kérek.
(az első normál rossz volt a Jiayu G2S-ben, utána kaptam egy telenorost, ami simán vágható micro simre, ez már jó volt :) )

*** Be prepared! ***

(#1204) KurtCobain válasza Mateosz (#1203) üzenetére


KurtCobain
őstag

Köszi! :R

Mmm'kay?

(#1205) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Kártyás 29 csomagom van. Azt szeretném megtudni, hogy a Telenor által reklámozott mymenü elérhető "nekünk" is?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1206) DS39 válasza Predator2 (#1205) üzenetére


DS39
nagyúr

Igen, és az 5 Ft-os beszélgetés is.

ráadásul még jobb, mint ahogy korábban (rosszul) értelmeztem, mert pl. a perccsomag 40-nél a 200 Ft nem alapdíj és aztán jön 40 perc 5Ft/perc, hanem maga a 200 Ft tartalmazza a 40 perc hálózaton belüli lebeszélhetőséget. szóval amíg van ez a promóció, rohadtul megéri, ráadásul ilyenkor még kapcsolási díjat sem számolnak :K

(#1207) Predator2 válasza DS39 (#1206) üzenetére


Predator2
addikt

Hogyan működik pontosan ez az 5 forintos akció? Annak is megéri szerinted aki csak ritkán telefonál?

Illetve van jobb csomagja a telenornak/djuice vagy akár másoknak a kártyás 29-nél? (csak kártyásban gondolkodom)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1208) DS39 válasza Predator2 (#1207) üzenetére


DS39
nagyúr

a másodikra: szerintem nincs.

az elsőhöz: egy héten belül lehet felhasználni az akciós perceket hálózaton belül, de gyakorlatilag már 10 perc beszélgetés után kifizetődő a dolog, főleg ha az a 10 perc nem egyszerre történik. részletes infó a MyMenu-ben olvasható, egyedi ajánlattal.

[ Szerkesztve ]

(#1209) D@ni88


D@ni88
addikt

Számlás 20 csomagom van jelenleg családi csomaggal és 500mb nettel.
Ma felhívtak a telenortól, hogy tudnának egy sokkal jobb csomagot adni.
Esetleg vannak tippek mi lehet? Sajnos telefonba nem akart semmit elárulni a nő...

(#1210) cocka válasza D@ni88 (#1209) üzenetére


cocka
veterán

Sajnos telefonba nem akart semmit elárulni a nő..

Akkor hagyd a fenébe. Számlás 20-ra már úgy se tudnál visszaváltani, ha váltanál.

(#1211) Littoral válasza D@ni88 (#1209) üzenetére


Littoral
aktív tag

És azt szerette volna, ha látatlanban váltasz arra a csomagra?
:N

(#1212) D@ni88 válasza D@ni88 (#1209) üzenetére


D@ni88
addikt

Végül rávettem magam, hogy elmegyek a csodás telenor üzletbe és meghallgatom mit akartak.
Azt se tudták, hogy hívtak... 2013-ban kézzel írott papíron kell nézni, hogy kit hívtak fel, de ezt még elnézné az ember.
Viszont azt nem, hogy ugye felhívnak, behívatják az embert, hogy van egy tuti ajánlatuk, erre a kedves hölgy nem tud semmit sem ajánlani, mert csak drágább előfizetések vannak. Pedig a telefonban még azt mondták, hogy sokkal kedvezőbb tarifájuk lenne számomra.

Ezután a csaj szerintem teljes zavarában felajánlott egy Samsung Galaxy Fame telefont 15k-ért, de hát most mit kezdjek egy ilyen telefonnal? :DDD

Szóval köszönöm telenor, csak azt nem tudom mért kell zaklatni az embert és behívni teljesen feleslegesen...

[ Szerkesztve ]

(#1213) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szeretném kikapcsolni a kártyás csomagomnál lévő hangpostát.
Beléptem az online menübe de nem találom.

Hogy/hol lehet kikapcsolni a hangpostát? (ha hívnak hamar átkapcsol és sokan rögtön le is teszik ha nem veszem észre időben)

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1214) DS39 válasza Predator2 (#1213) üzenetére


DS39
nagyúr

kapcsold ki a telefonban a hívásátirányítást :)
(ha jól rémlik ez a "Ha nem válaszol" névre hallgat)

(#1215) Predator2 válasza DS39 (#1214) üzenetére


Predator2
addikt

Nem lehet. A hálózat szolgáltatója nem engedi :(

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1216) DS39 válasza Predator2 (#1215) üzenetére


DS39
nagyúr

akkor marad a telefonos ügyfélszolgálat. ott biztos meg tudják oldani. :)
(az online felületen nálam van egy Hangposta megrendelhető szolgáltatás 259 Ft-os havidíjért)

(#1217) Predator2 válasza DS39 (#1216) üzenetére


Predator2
addikt

kártyás 29 csomagban vagyok.

A telefonos ügyfélszolgálat és maga a hangposta letiltás ingyen van? Azért kérdezem mert nem sok pénz van a kártyámon.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1218) DS39 válasza Predator2 (#1217) üzenetére


DS39
nagyúr

a telefonos ügyfélszolgálat felhívása hálózaton belül ingyenes, és maga a hangposta igénybevétele is. az aktuális ÁSZF 85. oldalán található erről infó.
(így gondolom annak kikapcsolása is)

[ Szerkesztve ]

(#1219) Predator2 válasza DS39 (#1218) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a segítséged, szerintem telefonos ügyfélszolgálaton keresztül sem lehet letiltani az a francos hangpostát. Nincs olyan menüpont.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1220) cocka válasza Predator2 (#1219) üzenetére


cocka
veterán

Telenor online-ban simán letiltható:

Rányomsz a jobb oldali 3 sávra, lenyílik a menü. Ott szolgáltatások megrendelése/lemondása, majd a megrendelt szolgáltatásokhoz legörgetsz, ahol ott figyel a tarifacsomagod neve. Kattints a módosításra, aztán pedig első lesz a hangposta.

(#1221) DS39 válasza Predator2 (#1219) üzenetére


DS39
nagyúr

szard le, nyomsz egy olyan menüpontot ahol ügyintézőt kapcsolnak, aztán elmondod neki mi kell, ha nem az ő feladata ez, majd átirányít az illetékeshez.

(#1222) cocka válasza DS39 (#1221) üzenetére


cocka
veterán

Ezt ugye nem csak én találtam meg?

[link]

(#1223) Mateosz


Mateosz
aktív tag

Sziasztok!

Reload net-em van. Nemsokára lejár a rendelkezésre állási időm (vagy hogy hívják), de még van pénz a kártyán.
Ha feltöltöm, akkor meghosszabbodik a kártya élete és pénz is pluszba rákerül, jól gondolom? Amit pedig még nem használtam fel, az nem veszik el, hanem hozzáadódik, ugye?

Bocs a láma kérdésért, de még nem volt prepaides mobilnetem, és májusban vettem ezt, de sokat vagyok wifi közelben és még nem használtam fel 5 és fél hónap alatt az 1000 Ft-ot.

Köszi! :R

*** Be prepared! ***

(#1224) Predator2 válasza cocka (#1222) üzenetére


Predator2
addikt

És tényleg. 100x nyálaztam át ezt a tetves honlapot de nem találtam. Nem gondoltam, hogy ez így el van dugva.

Kikapcsoltam.

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1225) DS39 válasza cocka (#1222) üzenetére


DS39
nagyúr

ez ok, csak én úgy vettem ki, hogy nála itt nem mutatja a hangpostát, ezért ajánlgattam a telefonos üfsz.-t :)

(#1227) DS39


DS39
nagyúr

ha Telenor boltban cseréltetek normál sim-et, micro-sim-re, cserélik úgy is hogy egy már lezárt díjcsomagom van (kártyás29), vagy nem néznek ilyet, csak simán átírják a számot és meglévő szolgáltatást az új simre?

(#1228) cocka válasza DS39 (#1227) üzenetére


cocka
veterán

Ha elhagyod a simet, akkor is az új kártyához rendelik a régi adataidat.

(#1229) D@ni88


D@ni88
addikt

Sziasztok.

Most írták hogy a számlás 20 csomagom árai 7.2-el változni fognak...
Erről tudtok valamit?

Köszi

(#1230) DS39 válasza D@ni88 (#1229) üzenetére


DS39
nagyúr

a Telenor oldalán elérhető legfrissebb ÁSZF szerint (ami július 25-től lesz érvényes) a két korábbi népszerű csomag így változik:

Számlás 20: havidíj 2850 -> 3190 Ft-ra emelkedik, a percdíj változatlan (20,50 Ft).
Kártyás 29: percdíj 29,90 -> 32,50 Ft-ra emelkedik.

(#1231) D@ni88 válasza DS39 (#1230) üzenetére


D@ni88
addikt

Értem, ha jól sejtem djuice-ról nem lehet simán telenoros csomagra váltani :)

(#1232) DS39 válasza D@ni88 (#1231) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem ha felhívod az ügyfélszolgálatot, az ügyintéző készséggel átvált téged egy már lejárt díjcsomagról egy smarttarifa/all-in akármire, hiszen ez neki jól jön a hó végi elszámolásnál.
(bár ha jól rémlik régebben a djuice online-ban is volt ilyenre lehetőség)

(#1233) cocka válasza DS39 (#1230) üzenetére


cocka
veterán

A csomag hű maradt a nevéhez. Kártyás 29

Át kéne nevezni kártyás 33-ra.

[ Szerkesztve ]

(#1234) #41635072 válasza cocka (#1233) üzenetére


#41635072
törölt tag

És még ott a 2,5Ft-os kapcsolási díj is.

(#1235) DS39 válasza cocka (#1233) üzenetére


DS39
nagyúr

lassan megéri váltani Blue Mobile-ra, bár ha 6 percnél tovább tart a hívás akkor ez még jobb, viszont a BM-nél aktiválható egy 500-asért havonta egy olyan "csomag", hogy két kiválasztott belföldi, vezetékes vagy mobil számot 9 Ft-ért hívhatsz.

de mindig nem sikerült megcsinálniuk, hogy neten lehessen aktiválni a boltban vett számot, telefonálni kell, majd levelet küldenek, majd azt vissza kell küldeni, mert ha nem, letiltják a számot, vicc.

egyébként sem értem prepaidhez minek ez az egész, félnek hogy USA-hoz hasonlóan lenyomozhatatlanok lesznek ezek a számok? tulajdonképpen most is kaphatnak rengeteg fals adatot, bárki használhatja a már beregisztrált sim-et.

[ Szerkesztve ]

(#1236) cocka válasza DS39 (#1235) üzenetére


cocka
veterán

majd azt vissza kell küldeni, mert ha nem, letiltják a számot,

A levelet? Kétlem, én nem küldtem nekik vissza semmit, csak valami USSD kódot kellett beírni a telefonon, aztán visszaírták smsben, hogy aktiválva.

(#1237) DS39 válasza cocka (#1236) üzenetére


DS39
nagyúr

Kérjük, hogy szerződése megerősítéséhez az Önhöz eljuttatott kódot az adategyeztető levelünkben megadott módon küldje vissza részünkre.

igaz, nem írták mi a megadott mód, csak feltételeztem (ezek szerint tévesen) a leveles visszaküldést.

[ Szerkesztve ]

(#1238) Predator2


Predator2
addikt

DS39 vagy más aki tudja

Kártyás29 csomagban vagyok (lehet h nemsokára csak voltam)

Hol tudom megnézni/összevetni, hogy milyen volt előtte és milyen lesz július után?

Vagy "csak" az a kettő változik?

Kártyás 29: percdíj 29,90 -> 32,50 Ft-ra emelkedik. + 2,5Ft-os kapcsolási díj?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1239) DS39 válasza Predator2 (#1238) üzenetére


DS39
nagyúr

a 2,5 Ft kapcsolási díj nem változás, az jelenleg is van.

itt: http://www.telenor.hu/altalanos-szerzodesi-feltetelek
összehasonlíthatod a most aktuálisat, a július 25-eivel.

(#1240) DS39


DS39
nagyúr

a szept. 9-től érvényes ÁSZF szerint úgy tűnik teljesen kivezetik a djuice és Red Bull Mobile márkát, mindegyik ami jelenleg értékesített, itt már átkerült a lejártak közé. (új pedig nem került be ezekből a forgalmazottak közé)

(#1241) #41635072 válasza DS39 (#1240) üzenetére


#41635072
törölt tag

Valóban
Akkor ezek szerint szeptembertől már nem is lehet majd a djuice-os netcsomagokat megrendelni?
Nekem nagyon jól jött 500Ft-ért 100MB net néha, ilyen olcsón sehol máshol nem adnak mobilnetet.

(#1242) club1 válasza #41635072 (#1241) üzenetére


club1
veterán

Ennél a csomagnál 15 MB túlforgalmazással (115 MB-nál) már a Klikk havidíjánál tartottál. És azért lássuk be, havi 100 MB nem sok mindenre elegendő, a klikk meg tökéletesen használható lassítva is.

(#1243) #41635072 válasza club1 (#1242) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nekem mindenre elég volt a 100MB, sosem futottam túl. 1000Ft-ot nekem már nem ér a mobilnet.

(#1244) DS39 válasza #41635072 (#1241) üzenetére


DS39
nagyúr

a meglévő előfizetőknél maradnak a szolgáltatások.

említett ÁSZF 49. oldal:
A díjcsomaggal igénybe vehető szolgáltatások:
5 perc után 0 Ft csomag, 200 SMS, 10 MMS, VIP szám féláron, 40 Roaming
SMS, Kártyás Családi Csomag, Kártyás Családi Csomag Mini, Szomszédország
48, Netezz mobilon 100MB, Netezz mobilon 500MB, Netezz mobilon 1GB,
Netezz mobilon 3GB, Mobil Online Napijegy, Mobilvásárlás, SMS Stúdió, MMS
Stúdió, +0, E-mail Stúdió, Email Mobiladat roaming, Hívásértesítő, Hívásposta,
Klikk, 5 perc után 0 Ft

btw valahol mindkettőtöknek igaza van, 100 MB nem sok, és ha túlfutsz, szopó (okostelefon esetén biztos), viszont 1000 Ft-ért csak ennyit adni, pofátlanság a szolgáltatók részéről.

amúgy van jobb ennél, Blue Mobile-nál 133 MB első két hónapban 90Ft/hó, ezután 990Ft. nincs túlforgalmazási díj, csak lassítják, és nem szívatnak meg mint a Telenor, hogy megrendeled és 5 nap múlva ha akkor van a fordulónapod, újra levonnak egy egész hónapot, itt a megrendeléstől számít a 30 nap ténylegesen.

[ Szerkesztve ]

(#1245) Apollyon válasza DS39 (#1244) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem is 100MB-os csomagom van, és sosem léptem még túl.

Igaz ez nem torrentezésre meg youtubeozásra van használva, de ha pl mindenből a mobilos oldalakat látogatjuk, továbbá opera mini, akkor elég sokat lehet netezni 100MB-tal is.

Amúgy meg azoknak éri meg még igazán, akik chatelésre használják (frászbuk cset, google csevegő, viber stb), ezzel bőven ki lehet váltani még a telefonálást is – legalábbis részemről ez megtörtént :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1246) D@ni88


D@ni88
addikt

Djuice számlás 20 tarifám van és volt ez a csodás ASZF módosítás amiről küldték is az sms-t. Megnéztem akkor, hogy mi is van benne és a 2890 árat emelték fel 3190-re...

Az előfizetés mellé van még Családi csomag (950Ft) és 500Mb net (1600Ft)

Eddigi szolgáltatások összegezve: (2890+950+1600=5440) és általában 5500-5800-ig számláztak eddig a több mint két év alatt, mivel nem telefonálok sokat... Tehát úgy voltam hogy 6000 körül ki tudok jönni mindennel együtt. Erre jött a számla és szembesülhettem a 8009Ft-al...
Vezetékes számot nem szoktam hívni, vagy csak ha nincs más lehetőség, erre ebben a hónapban 1:03:00 szerepel a számlán.

Most eléggé elgondolkoztam azon, hogy megköszönöm az eddig nyújtott szolgáltatást...

(#1247) #41635072


#41635072
törölt tag

Vége
Sajnos a Netezz Mobilon 100MB sem rendelhető ezután. :(

(#1248) DS39 válasza #41635072 (#1247) üzenetére


DS39
nagyúr

viszont: Azon Előfizetők számára, akik ezen szolgáltatásokkal rendelkeznek, ezek továbbra is elérhetők

tehát ha már jelenleg is meg van rendelve, akkor továbbra is marad. csak ha lemondod, utána már nem rendelheted meg ismét. (legalább is én így értelmezem)

[ Szerkesztve ]

(#1249) #41635072 válasza DS39 (#1248) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen így van. Én csak alkalmanként szoktam megrendelni egy-egy hónapra.

(#1250) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Volt egy bontatlan Djuice SIM káryám, amit már régebben vásároltam és most aktiválni és
használni szerettem volna. Beteszem egy kártyafüggetlen készülékbe, beírom a PIN kódot és
semmi, nem talál hálózatot olyan helyen ahol amúgy van térerő.

Próbáltam aktiválni is a

"https://online.telenor.hu/ugyfelszolgalat/fwk/expressregistration/start.aspx?brand=pannon"

oldalon de azt írja, hogy "a megadott a telefonszámra nem lehetséges az aktiválás!"

Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#1251) cocka válasza mclaren777 (#1250) üzenetére


cocka
veterán

egy bontatlan Djuice SIM káryám, amit már régebben vásároltam

Ez itt a probléma. Mennyire régen? 1 éve? Fél éve? Több mint 1 éve?

(#1252) cocka


cocka
veterán

Meg azok után akarsz kártyát regisztrálni, hogy kivezették az összes djuice-os csomagot?

(#1253) Tombi


Tombi
senior tag

sziasztok!

djuice combo csomagom van azt irja a honlap továbbra is igénybe vehetem..viszont felemelhetik később az árát? Lezárt tarifánál is szokták csinálni?

(#1254) DS39 válasza Tombi (#1253) üzenetére


DS39
nagyúr

volt már rá példa.
(különben senki nem váltana a régi, eredetileg jobb árú csomagjáról)

[ Szerkesztve ]

(#1255) Tombi válasza DS39 (#1254) üzenetére


Tombi
senior tag

Értem. Köszi. :U

(#1256) Ybron


Ybron
senior tag

Sziasztok!

Hol tudom megnézni milyen djuice tarifacsomagban vagyok jelenleg?
Odáig eljutottam hogy megnézzem mikortól van djuice csomagom(2004) de ott nem írja hogy még is melyik csomagban vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1257) DS39 válasza Ybron (#1256) üzenetére


DS39
nagyúr

my.telenor.hu -> Bejelentkezel / ha kell, regisztrálsz /, ott már a főoldalon mutatja a csomag nevét.

(#1258) Ybron válasza DS39 (#1257) üzenetére


Ybron
senior tag

Ja, itt nézelődtem, de csak ennyi információt közöl:
Szolgáltatások, tarifa

Jelenlegi tarifacsomag:
djuice kártyás

Jó lenen tudni bővebben a percdíjakat is.

(#1259) DS39 válasza Ybron (#1258) üzenetére


DS39
nagyúr

a telenor.hu-n elérhető ÁSZF-ben szerepel egy "djuice Kártyás" nevű lezárt tarifacsomag.
szerintem az lesz a tied, de a telefonos ügyfélszolgálat biztosan megmondja. :)

mindenesetre ha annak a tarifáit megnézem, az én Kártyás 29-emhez képest rosszabb.
javaslom a Blue Mobile-t, egységes, könnyen kiszámítható, és relatíve olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#1260) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Vásároltam egy Xperia Z1c telefont. Viszont ebbe a microSIM foglalat van nekem pedig a hagyományos sim kártyám kb 2-3 éves.

Felületesen átszaladtam a Telenor honlapját, de nem találtam erről semmit, viszont a telefon topicjában azt olvastam, hogy kérnem kell és kapok helyette egy másikat ingyen akár úgy is, hogy a régit nálam hagyják.
Kártyás 33 csomag.

Pontosan, hogyan működik ez? Elég csak a szerződésem elvinni és már kapom is?
Nálatok ez hogyan "ment"?

THX

ui: ha valahol mégis írnak róla, akkor linkeljétek be pls.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1261) Tombi válasza Predator2 (#1260) üzenetére


Tombi
senior tag

ingyen nem kapsz 100%. Én magamnak vágtam meg az interneten található képek alapján. mert amúgy több ezer forintot kértek volna...rablás!

szerk: aszf-ben benne van mennyi ennek a tétele pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#1262) DS39 válasza Predator2 (#1260) üzenetére


DS39
nagyúr

Ha 2 évnél régebbi a SIM, elvileg ingyen cserélik.

Idézet a Telenor.hu-ról:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kártyacserére az alábbi esetekben lehet szükséged:

- Fizikailag sérült kártya cseréje
- PIN/PUK kód letiltása miatt
- Normál méretű SIM kártya cseréje MicroSIM-re és fordítva

Kártyacserére a Telenor értékesítési pontokon van lehetőséged, melynek egyszeri díja 3 825 Ft. Számlás és Új Generációs Kártyás előfizetőknek utólag, a számlában terheljük ki ezt az összeget; feltöltőkártyás előfizetés esetén a helyszínen fizetendő. Az új SIM kártyát 72 órán belül aktiváljuk.

A kártyacsere az alábbi esetekben díjmentes:

- programhibás SIM kártya cseréje,
- 50/100/160 memóriás (régi) SIM kártya cseréje új típusú SIM kártyára,
- 2 évnél régebbi SIM kártya esetén.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ Szerkesztve ]

(#1263) Predator2 válasza DS39 (#1262) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

2012. Februári a sim kártyám. Akkor nekem ingyen cserélik :C
Én nem érek rá hétfőn viszont anyum igen. Ha oda adom neki a szerződésem és a személyim/lakcím kártyám oda adják neki az új kártyát? Kell vinni a régit is? (mert értelem szerűen nélküle nem tudok telefonálni)
Vagy kell még más is?
THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1264) DS39 válasza Predator2 (#1263) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem meghatalmazást kell írni, ha nem te mész.
de hívd fel az ügyfélszolgálatot, ott tájékoztatnak az ilyen részletekről, mi kell hozzá, mi lesz a régi sim-mel, stb.

(#1265) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Kaptam egy sms-t, hogy kártyás29 tarifacsomagom forgalmi díjai módosultak.
Azt szeretném megkérdezni, hogy pontosan mi? Mi volt előtte, és mire változott?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1266) cocka válasza Predator2 (#1265) üzenetére


cocka
veterán

32.5 Ft-ról 37 Ft-ra júliustól és persze gondolom a kapcsolási díj is maradt.

Ugye milyen szép a 29 Ft-os percdíj? Csak 8 Ft-tal nézték el.

(#1267) Predator2 válasza cocka (#1266) üzenetére


Predator2
addikt

Hát igen, pofátlan banda, de sajnos mind ilyen.

Van jobb kártyás ajánlat a kártyás29-nél jelenleg a piacon amire szerinted érdemes lenne váltani?
Természetesen ugyan csak feltöltő kártyás "kiszerelésben"

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1268) #41635072 válasza Predator2 (#1267) üzenetére


#41635072
törölt tag

Az áremelés után átnyálaztam a konkurens lehetőségeket, de nekem így is ez a legolcsóbb. (Mondjuk én keveset telefonálok).
Amit még sajnálok, hogy a netcsomagok ára is szépen növekedett.

(#1269) cocka válasza Predator2 (#1267) üzenetére


cocka
veterán

Hát talán a bluemobile. Ott ugye fixen 33 minden.

(#1270) DS39


DS39
nagyúr

teljesen kivezetik a Kártyás 29 csomagot, és automatikusan átraknak Praktikumba. (37 Ft -> 51 Ft)
Grat, Telenor! :C

A változó előfizetői igények, új tarifák és kiegészítő szolgáltatások megjelenése, valamint a piaci körülményekben bekövetkezett változások okán egyszerűsítjük kínálatunkat. Elavult tarifáinkat és kiegészítő szolgáltatásainkat 2015. november 30-ig fokozatosan kivezetjük, mert a korszerűtlen csomagok mennyisége és komplexitása akadályozza rendszereink megújítását, továbbfejlesztését.

most már 99% hogy váltás lesz még az idén. a Blue Mobile-hoz át lehet úgy hordozni a számot, hogyha a (djuice) vásárláskori személyi igazolvány számom nem egyezik meg a jelenlegivel? (a többi adatom változatlan)
vagy be kell menjek ezekhez a p@tkányokhoz személyesen még egyszer?

[ Szerkesztve ]

(#1271) Littoral válasza cocka (#1269) üzenetére


Littoral
aktív tag

Az már volt, hogy meghatározott ügyfélszám elérésénél "optimalizálják" majd ezt az árat?
Ez még nincs a kertek alatt sem, de majd jönnek a hűvösebb napok...

(#1272) #41635072 válasza DS39 (#1270) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát ez csodás.
Van volt két kártyás29 számom is amit használok.

(#1273) dik


dik
őstag

Na puff neki vége lett a kártyás 29-nek. Most kaptam az sms-t okt. 1.-től 51 forintért beszélek(praktikum). Na szép így akkor eljött a pillanat amikor pánikszerűen itt kell hagyni a kedves Telenort. A fene a pofájukat... :W

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#1274) Top cat


Top cat
őstag

Elég régi a topic de azért rákérdezek.
Nekem is kártyás 29 volt amiből praktikum lett 51 forint/perc-ért. Azt vettem észre, hogy 21 forint/perc-et von le. Mindegy hogy hálón belül vagy kívül. Nem tudom másnál is így van?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.