Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) Retek-sys válasza #41635072 (#200) üzenetére


Retek-sys
csendes tag

Nekem egy régebbi Siemens telefonban van még egy ilyen propelleres kártya. Az operátor Telenor.hu, a kijelző alatt "futó", azaz inkább megjelenő képernyőkímélő Pannon, amikor aktiválom a kijelzőt, akkor egy pillanatra átvált Pannon 3G-re ugyanez a felirat.
Fő a megfontoltság és a következetesség.

(#202) #41635072 válasza Retek-sys (#201) üzenetére


#41635072
törölt tag

"Fő a megfontoltság és a következetesség."
:F

(#203) Chris.G


Chris.G
tag

Sziasztok!
Hogy lehet kikapcsolni a hangposta szolgáltatást?
Egyébként a Telenórtol vittem át a számomat a djuice-hoz, mindvégig pannon-t írt ki a telefonom, átállás után küldtek egy smst, teló ki/bekapcs, azóta djuice-t ír ki!

(#204) #41635072 válasza Chris.G (#203) üzenetére


#41635072
törölt tag

Fel kell hívnod a hangposta számát, ezt fejből nem tudom, ott csomó fost végig kell hallgatonod, és valami 100. menüpontban ki lehet kapcsolni. Persze ez idő alatt lemegy jópár kess a kártyáról/számlához íródik.

(#205) Bocaa


Bocaa
senior tag

Van számátvitel a dídzsúsznál?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#206) Pocok256 válasza Bocaa (#205) üzenetére


Pocok256
veterán

Van.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#207) #41635072


#41635072
törölt tag

Ha egy készülék Telenor függő, akkor az műödik djuice SIM-mel?

(#208) #41635072


#41635072
törölt tag

RFID azonosítót csak személyesen lehet kapni?
Postázás sehogysem oldható meg vajon?

[ Szerkesztve ]

(#209) Chris.G válasza #41635072 (#207) üzenetére


Chris.G
tag

Igen működik djuice simmel is!

(#210) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Djuice-nál készülök laptophoz mobilinternetet vásárolni.
Csak kártyásra van szükségem, néha vonaton, buszon, meg olyan helyen, ahol nincs elérhető wlan.
Szerintetek a djuice jó választás?
Illetve melyik usb sticket válasszam?
Nem igazán látom át a különbségeket.
Van amihez azt írják, hogy 16gb-ig bővíthető? Akkor ez pendriveként is használható?

(#211) Spilerke


Spilerke
csendes tag

Sziasztok!

A napokban jöttem rá, hogy voltaképpen djuice-os vagyok! :D
Igaz valamelyik ősrégi tarifa csomagba vagyok regisztrálva ráadásul édesapám nevére (aki természetesen már elmúlt 26 éves).

Tehát ahhoz, hogy átírassam kártyás29 csomagra be kell mennem egy üzletbe apámmal együtt?

A másik, hogy befizettem az 500FT-os 100 megás netezz mobilon csomagra. Ez mikor jár le? Hónap végén, vagy 30 nap után a feltöltéstől kezdve? Ezt automatikusan hosszabbítják majd mindig? Ha törlöm a telenor online-on, akkor később majd újra igénybe tudom venni?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#212) DarkSmile


DarkSmile
tag

Hali!

Ma vettem egy djuice-os csomit (feltöltőtkártyás, "kártyás29") vmi alcatel izét is adtak, hozzá, de azt beraktam a szekrény mélyébe... Nah lényeg a lényeg, délelőtt vettem, de még most sem tudom használni, mivel "sim kártya regisztrációja siekrtelen", "hibás sim" üzeneteket dobál... szal gondolom még nincs aktiválva. Kell aktiválni vagy ez automatikus vagy mi lesz? :D Mert semmi infót nem találok erről sehol...

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#213) #41635072 válasza DarkSmile (#212) üzenetére


#41635072
törölt tag

Persze, hogy be kell aktiválni, gondolom van egy leírás hozzá...

(#214) madstunt válasza Spilerke (#211) üzenetére


madstunt
addikt

saját névre íráshoz nem kell asszem fater. én ma voltam pont ilyen ügyben és igaz kis szívással de át lett íratva a nevemre. mondjuk én elmúltam 18 így lehet azért sem kellett. 18 alatt szerintem kell valaki :F

(#215) madstunt válasza Drughi (#210) üzenetére


madstunt
addikt

ezekszerint valamivel bővíthetebb. a legéletszerűbb lehetőség az hogy microSDvel teheted

(#216) madstunt válasza #41635072 (#208) üzenetére


madstunt
addikt

csak személyes

Bocaa a djuice tudástár szerint díjtalan

[ Szerkesztve ]

(#217) Qru


Qru
MODERÁTOR

Hogy tudom lemondani a hangposta szolgáltatást? Ezeknél nincs olyan mint a pannon online? Be kell mennem vagy fel kell hívni őket? Ha igen milyen számot? Nem vok ufó, csak ideiglenesen van nálam viszont a hangpostára nincs szükségem.

#nincsbennetarcsi

(#218) #41635072 válasza Qru (#217) üzenetére


#41635072
törölt tag

Csak úgy lehet, hogy felhívod a djuice hangpostát.
Most nem tudom fejből a tel számot, de a honlapon biztos fenn van.
Ráadásul nem alap tarifás és végig kell hallgatni egy csomó üres dumát...

(#219) Qru válasza #41635072 (#218) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Banyek. :( Gondolom megkérdezik a nevet, születési dátumot, anyja nevét, mint amit ilyenkor szokás. Ok, a 170-en van a hangposta, gondolom akkor ott kell. Thx!

#nincsbennetarcsi

(#220) #41635072 válasza Qru (#219) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen sajnos.
Először létr kell hozni egy egy személyes fiókot, feldumálni minden sz@rt, pl üdvözlőszöveg meg iylenek... És csak ez után lehet megszüntetni...
Ezt eléggé elrontották. Mint az egész supportot.

(#221) Qru válasza #41635072 (#220) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ja, az kritikán aluli. Legegyszerűbb lenne ha beugranék az egyik ilyen dízsúsz pontra és megszüntetném, de mivel nem én vok a tulaj azt csak telón tehetem meg.

#nincsbennetarcsi

(#222) madstunt válasza Qru (#217) üzenetére


madstunt
addikt

pannononline működik djuicenál is

(#223) Qru válasza madstunt (#222) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Wow! Az lenne a legegyszerűbb. Azt már tudom, hogy a K&H atm-ből is tölthető de akkor az online service is megy. Szuper! Thx! :R

#nincsbennetarcsi

(#224) #41635072 válasza madstunt (#222) üzenetére


#41635072
törölt tag

De ott nem listázza a hangposta szolgáltatást. :U

(#225) Qru válasza #41635072 (#224) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah, akkor be se regelek. Ha eltipegek egy ilyen djuce pontra és tudom a telszámot + a 6 jegyű kódot az elég, nem? Vagy kérnek személyit is?

#nincsbennetarcsi

(#226) #41635072 válasza Qru (#225) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát foglmam sincs. :(
Szerinttem nem személyiznek. Max azt mondod, hogy otthonhagytad, aztán csak nem szívóznak.
De tényleg nemtudom.

(#227) Qru válasza #41635072 (#226) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ok, mert felvagyok világosítva, tudom "hol születtem, mikor, anyám lánykori neve" kérdésekre a választ, meg a 6 jegyü szuper-hiper titkos kódot.
Akkor egy próbát megér, a pláza úgy is útba esik hazafelé, majd akkor teszek egy próbát.
Bár múltkor akartam tölteni és kiderül nem leeht kártyával fizetni. Mondom ok, akkor irány az ATM. :(
Hát a support nagyon vékonyka. Pénteken írtam nekik mailt, amire azóta sem sikerült válaszolniuk.

De akkor ide is:

Mennyi időm van lebeszélni az egyenleget ha 3k-val töltöm? 1 év? Mert volt rajta 500 (ilyen újságosnál vett akció volt), rátöltöttem 3k-t, jött is az sms, hogy 3,5k van a számlán a felhasználhatósági idő meg 3 hét múlva jár le (pontos dátumot írtak term.). Ez az 500Ft-nyi kedvezményre szól, vagy az egész 3,5k-t kéne 3 hét alatt lebeszélnem hogy ne vesszen el?

#nincsbennetarcsi

(#228) #41635072 válasza Qru (#227) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nézd meg a SPAM között is, mert nekem a Gmail oda tette...
3K (vagy több) esetén 1 év a rendelkezésre állási idő.
Ha olyan sms-t küldtek, hogy a SIM kártya érvényessége ekkor és akkor lejár, vagy avlami hasonló, akkor igen nagy valószínűséggel le kell beszélned mindet...
Bár nem ismerem az akció kondícióit. De ez így elég gáz, ha nem akarod ennyi idő alatt lebeszélni, akkor szerintem jobban jársz ha felhívod őket, hogy miezmá'.

(#229) Qru válasza #41635072 (#228) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hmm, utána kérdezek. Úgyis bemegyek, mert rendet kell tenni ott látom már. :DDD

Majd megírom mire jutottam velük. Csak a múltkor is egy ilyen kis csaj volt ott, érted vele meg hiába ordítok, szerencsétlen tehet a legkevésbé az egészről, hogy ilyen alulinformáló honalpjuk van (ami tetű lassú nálam) és online support meg annyit ér mint egy kalap... :(
Érted 200-300k-ból felbérel két prog-matos egyetemistát és megcsinálják az egészet pöc-röf-re.

#nincsbennetarcsi

(#230) #41635072 válasza Qru (#229) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nah jah, pont ezek jutottak nekem is eszembe.
Én még azt hiányolom, hogy csomó mindent az ÁSZF-ből kell kibogózni..
Esedékessé vált a roaming díjak megkukkantása, és jelentősen drágább mint a másik 3 szolgáltatóé. Legalábbis az én esetemben.
Szóval vannak turpisságok. ;]
Legalább 29Ft-ért dumálok és öccáz forintért van 100MB-os netem.
Ezért beletörődök a budget minőségbe.
Amúgy a kedvezményre jogosító chipet a kezdetekkor még nem vágták az emberekhez, csak nemrég kezdték el. Postán viszont nem hajlandóak kiküldeni. Engem ez idegesít... Vidékről csak ezért nem akarok becsattogni egy djuice caféba...
Na mindegy, úgysem spórotam vna egetverően sokat.
Kíváncsi vagyok mi lett a vége, majd írj.

(#231) madstunt válasza #41635072 (#230) üzenetére


madstunt
addikt

május óta lehet asszem rfid-t kapni. szegeden tuti
más:
van a szegedi cafénak facsebuk oldala. meglepett:)
[link]

(#232) Qru válasza #41635072 (#230) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csóka volt, nomrális arc volt. Mondta, hogy a 1440-en is le tudom tiltatni a 6 jegyű pinnel. De ő is meg tudja csinálni ha kell, szintén a 6 jegyű pin kell, vagy személyi.

Azért látszik, hogy csak névleg külön szolgáltató a Pannon GSM-től. De végülis ennyiért ezt kapod, ha meg kell platina kártya meg anyám kínja akkor menjél a Westel 900-hoz.

Nah látod a chipet meg nem hoztam el... Az az érdekes, hogy az én nevemen is van egy ilyen Djuice 29-es móka és ott meg nem volt default a hangpista. Itt meg igen. Ki érti ezt?! :N

#nincsbennetarcsi

(#233) #41635072 válasza Qru (#232) üzenetére


#41635072
törölt tag

Legalább gördülékenyen megoldódott.
Amúgy amikor én próbáltam akkor még nem volt a 1440-en Hangposta menüpont.

RFID faszályos mert Springfieldben asszem 20%-ot adnak, ami azért nem rossz.

Arany és platina kártyát sosem értettem mire jó... Legalábbis "kisfelhasználónak"
Fater is kapott már trémobile-nál, tréhómnál si, de még semmi értelmesre nem tudtuk felhasználni. Lehet sak velem van a gond. :U

(#234) Qru válasza #41635072 (#233) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Á nem, kellően felvilágosult vagy te is szerencsére, ez ilyen üveggyöngy. Sokan izgulnak erre azért csinálják.

Ja, oda szoktam járni én is, most vettem egy tök jó cipőt ott (igaz akkor még nem volt ez a chip). De ki is váltom, mert 20% azért tényleg már vmi. :K

#nincsbennetarcsi

(#235) pethYeti


pethYeti
addikt

Üdv!

Mostanság akarok venni Kártyás 29 csomagot és lenne pár kérdésem.

1. A kártyás 29 csomagot mennyiért lehet kapni (szolgáltatás díj + minimum feltöltés)?

2. Ha adott városban még! nincs Djuice pont akkor telenor üzletekbe se lehet hozzá jutni ehhez a csomagokhoz?

3. Feltölteni az egyenleget csak Djuice kártyával lehet vagy Telenorral is?

4. Van az 500 Ft 100mb net csomag, ez csak akkor aktiválódik amikor én külök sms-t és 30 napig él, vagy ezek után minden hónapan magától levonogatja és külön le kell mondani?

Egyelőre ennyi, még lehet lesz:)

(#236) István89 válasza pethYeti (#235) üzenetére


István89
tag

1. Attól függ, hogy mobilt is akarsz venni hozzá, vagy csak átakarsz váltani djuice kártyás 29 csomagra? ha csak átváltani akarsz, akkor felhívod a 1440-et, vagy online.

2. Telenor üzleteiben már nem.

3. Nincs djuice kártya. Sima telenoros feltöltéssel tudod feltölteni.

4. Minden hónapban levonja a 500Ft-ot, neked kell lemondanod.

Remélem tudtam segíteni. :)

(#237) pethYeti válasza István89 (#236) üzenetére


pethYeti
addikt

Kártyára is szükségem van új szám stb. telefon nélkül, és így érdekelne az ára.

Ha így venném akkor úgy is lehet veszek egy feltöltős telenor (sim)kátyát, és egyből megkérem a telenorban az ügyintézőt, hogy váltson át kártyás 29-re?

szerk: ez meglett telenor oldalról, de gondolom itt is így van : "A csak SIM-kártyát tartalmazó, készülék nélküli kezdőcsomag ára: 3990 Ft, mely 2500 Ft értékű kezdőegyenleget tartalmaz."

[ Szerkesztve ]

(#238) István89 válasza pethYeti (#237) üzenetére


István89
tag

Na megnéztem 2690 Ft, csak a SIM kártya djuice-nál és 1000Ft van rajta.

De bemehetsz a telenorhoz is és veszel ott egy SIM-et, majd felhívod a 1440-et és kéred, hogy váltsanak át kártyás 29-be. :)

[ Szerkesztve ]

(#239) pethYeti válasza István89 (#238) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi. Gondolom akkor telenornál kicsit drágább, ahogy írtam, de majd kiderül.

Itt is egy hónapban egyszer lehet váltani díjcsomagot?

Meg még valami, az adataim alapján enged átváltani kártyás 29-re? Szóval aki pl 26< van annak nem is lehetséges ez?

(#240) István89 válasza pethYeti (#239) üzenetére


István89
tag

Igen, a telenornál 3990Ft. :) Azt nem tudom, valószínű, hogy 1hónapon belül 1x díjmetesen átlehet váltani, ennek utána kell járni.

Ha betöltötted a 26-ot, akkor nem használhatod. :)

(#241) pethYeti válasza István89 (#240) üzenetére


pethYeti
addikt

Okés, köszi. Akkor nekem így is tökéletes. Megveszem Telenornál utána egyből váltok.

Még van 5 évem 26-ig szóval még van időm:)

Díjcsomag váltásnál az operátor logo is átvált telenor-ról djuice-ra?

(#242) István89 válasza pethYeti (#241) üzenetére


István89
tag

Nekem van djuice SIM kártyám, és pannont ír ki. :) Sajnos nem tudom, hogy ez mitől függ.

[ Szerkesztve ]

(#243) #41635072 válasza pethYeti (#241) üzenetére


#41635072
törölt tag

Telefonfüggő.
Nekem djuice SIM-mel még mindig pannon, nemhogy Telenor.

(#244) pethYeti válasza #41635072 (#243) üzenetére


pethYeti
addikt

Okok, köszi. Független mobilba menne, de majd kiderül:)

(#245) István89


István89
tag

Akkor a telefontól. Engem annyira nem is izgat ez. :)

(#246) #41635072 válasza pethYeti (#244) üzenetére


#41635072
törölt tag

Enyém is független, nem attól függ, hanem a típustól.

[ Szerkesztve ]

(#247) #41635072


#41635072
törölt tag

A roaminggal sosem voltam tisztában.
Ha itthonról hívok egy külföldön tartózkodót, akkor én alaptarifát, ő pedig roaming fogadási tarifát fizet.
Ha ő hív engem akkor ő roaming hívásindítási tarifát fizet én meg semmit.
Ha mindketten kint vagyunk, akkor mindketten fizetünk mint a a meszes. :DDD

Jól látom, vagy nem?

Egyébként vezetékes telefonról meg akkor is emelt tarifa van, ha belföldről hívok külföldit?
Mert ott gondolom csak azt jelentheti a roaming díj...

(#248) Qru válasza #41635072 (#247) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elvileg igen. A lényeg ha rómingolsz mindenki fizet. Haver mesélte, hogy Horvátoktól haza 256FT/perc volt a hívásdíjj... :(

#nincsbennetarcsi

(#249) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, én múlt héten vettem djuice kártyát, most hívtak, hogy végre megjött az rfid és mehetek érte az eiffel téri u26-ban.
Előtte magyarázta az eladó srác, hogy majd erre érettségi, diploma, nyelvvizsgáért, stb.. kapok pontokat.
Na, most én 99ben szereztem két nyelvvizsgát és 2002ben érettségiztem, jövőre talán diploma:D
Ezeket még elfogadják vagy van vmi időlimit?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#250) madstunt válasza Zirowe (#249) üzenetére


madstunt
addikt

kétlem hogy probléma lenne.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.