Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#851) Wilika


Wilika
aktív tag

Sziasztok!
Szükségem lenne használaton kívüli csippantókra (RFID). Van valaki akinél még megmaradt, vagy valahogy a visszavontakhoz hozzá lehetne jutni valahogy?

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#852) Wilika válasza Wilika (#851) üzenetére


Wilika
aktív tag

(Feltéve, hogy ennek nincs semmi jogi akadálya, habár eredeti funkciójában már nem fogom használni)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#853) meteorman1


meteorman1
csendes tag

Aki a Telenor-djuicenál a portfólió felelős, páros lábbal kirúgták volna más munkahelyről. A djuice control tarifa nem más, mint a távközlési adó áthárítása. A 100 MB adatcsomag időszaki díja 500 ft. Akkor miért kell a djuice controlnál 790 ft-ot fizetni? Most nehogy azt mondja valaki, hogy a 35 ft-os horror percdíjért. Egyébként röhej, hogy a djuice control tarifánál ráerőltetik az emberre a 100 MB adatforgalmat. És mi van azokkal, akik anélkül szeretnének djuice tarifára váltani? Djuice, lefelé a lejtőn.

(#854) meteorman1


meteorman1
csendes tag

Nekem szerencsére még régi djuice kártyás+ tarifám van, aminek 550 ft a havi időszaki díja, viszont ezért 20 db. belföldi SMS üzenetet ingyen küldhetek. Igaz, hogy a csúcsidejű percdíjam délután 16:00 óráig 56 ft minden hálózatba, de 16:00-06:00 óra között és egész hétvégén mobil irányokba 22 ft. Én csúcsidőben nem telefonálok sehova és 22 ft-os csúcsidőn kívüli percdíjat egyetlen kártyás csomag sem kínál jelenleg.

(#855) meteorman1 válasza D@ni88 (#848) üzenetére


meteorman1
csendes tag

A családi csomagnál annyi változás van, hogy hívásonként 2,50 lesz a kapcsolási díj és a 0 ft-os egymás közti percdíjat havi 1000 perc erejéig lehet igénybe venni. Az 1000 perc felhasználása után a tarifacsomag szerinti mindenkori percdíjat kell fizetni.

(#856) DS39 válasza meteorman1 (#853) üzenetére


DS39
nagyúr

azt ne felejtsd el hogy a djuice 26 éven aluliaknak van, kivéve ezt a díjcsomagot amit bármilyen korú ember megvehet. ezért az emelt ár legfőképp.
de mentőcsomagként még most is adott a kiváló kártyás 29-es csomag, ami egységes 29,90 Ft-os percdíjú, havidíj nélkül. (2,5 Ft kapcsolási díj persze lesz 16.-ától)

(#857) #41635072


#41635072
törölt tag

Kapcsolási díjat akkor is kell vizetni, ha a hívott fél nem veszi fel?

(#858) meteorman1


meteorman1
csendes tag

Elég érdekes az is, hogy a djuice a korábbi költségcsökkentő szolgáltatásait, - ami ért is valamit -, megszüntette. Ilyen pl. a djuice folks, amely 338 ft-os havidíjért 3,04 ft-os percdíjat garantált 3 djuiceos szám hívásakor. Ez például sokkal jobb volt, mint a VIP szám féláron, de talán még a családi csomagnál is. Megszüntette a djuice a djuice nightlifeot, ami szintén egy remek szolgáltatás volt. A mai portfólió az egyenértékű a nullával. A djuice controlra visszatérve, miért kell fizetni a 790 ft-os időszaki díjat? A 100 MB adatforgalom díja 500 ft. A fennmaradó 290 ft-ot mire szedik be? Mert a 35 ft-os horror percdíj egyetlen forint plusz kiadást sem ér.

[ Szerkesztve ]

(#859) DS39 válasza #41635072 (#857) üzenetére


DS39
nagyúr

sikeres hívás esetén fizetendő. kicsörgetni ingyen van.

meteorman1: látom nem érted. 26 éven aluliaknak a Telenor a djuice révén a Mobil Online 100 MB-ot 500Ft-ért biztosítja. Telenor előfizetőknek ugyanez 1000Ft. ez egy kompromisszum, a djuice control egy felnőtt csomag, mely kedvezőbb árat biztosít mint más telenoros felnőtt kártyás csomag, percdíjban és netben. ezért a 790-es díj. számold ki ha egy 30 éves ember Telenor Praktikumnál szeretné ezt megkapni, többe fájna neki, mintha a djuice controlt választja.

[ Szerkesztve ]

(#860) meteorman1 válasza #41635072 (#857) üzenetére


meteorman1
csendes tag

Nem. Azt csak a megvalósult, felépült hívások után. Ahol felvette a hívott, vagy hangposta jelentkezett és mondjuk a hangpostánál az első sípszó után nem nyomtad ki.

(#861) meteorman1 válasza DS39 (#859) üzenetére


meteorman1
csendes tag

Egyébként azt sem értem, hogy annak idején nagyon verte a nyálát a djuice, hogy csak 26 éven aluliaknak kínál kedvező tarifákat. Akkor mi ez a kiterjesztés a 26 éven felüli korosztály számára? Gondolom, nem váltott annyi 26 év alatti djuicere, mint amit előre kalkuláltak. Savanyú lett a szőlő és most már a 26 év felettiek pénze is jó. Szembe köpték saját magukat. A kártyás29-et és a 3 kedvenc órát a távközlési adó miatt szüntették meg. Amúgy a djuice controlnál akkor is etikátlan, hogy ráerőltetik ezt a 100 MB-os szart azokra is, akik nem kérnék.

(#862) DS39 válasza meteorman1 (#861) üzenetére


DS39
nagyúr

akinek nem kell net (de ez hülyeség, ma már mindenki okostelefonnal rohangál, tehát kell a net) az nem ezt a csomagot veszi meg. vesz egy mentőcsomagot ami jelenleg kártyás 29-et tartalmaz és csókolom. aki meg ennél öregebb, az eddig sem tudott djuice-ot venni (legálisan), az megy a Telenorhoz praktikumért.

[ Szerkesztve ]

(#863) meteorman1 válasza DS39 (#862) üzenetére


meteorman1
csendes tag

A mentőcsomagot hol lehet megvásárolni?

(#864) DS39 válasza meteorman1 (#863) üzenetére


DS39
nagyúr

Telenor üzletekben, djuice értékesítési pontokon, itt írták korábban hogy telefont vett Tescoban mentőcsomaggal és még ezekben az újságos cuccokban is szokott lenni, relay, immedio.

(#865) timea1991


timea1991
tag

Én ma vásároltam nokia 100 at tescoban djuice 29 mentőcsomagban. a klikket megrendeltem 3hó ingyen jött az sms is róla. de csak 20mb adatforgalmat ír. a 1440 et felhívtam a tarifa csomagoknál a kártyás 29et nem lehet meghallgatni csak az újat.

(#866) cocka


cocka
veterán

Ezt ismeri valaki?

*111#

Nem lehet valami túl régóta. Meg ha jól tudom nem is publikus.

(#867) Remus389


Remus389
veterán

előfizetés hosszabbításnál mit vigyek magammal?

személyi, régi szerződés, közüzemi számla(lehet pl T-com számla?)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#868) DS39 válasza Remus389 (#867) üzenetére


DS39
nagyúr

közüzemi számla minek?

(#869) Remus389 válasza DS39 (#868) üzenetére


Remus389
veterán

mittomén

lényeg hosszabbitasnal kell egy igazolvány (lehet jogsi is, lakcím, vigyél pénzt vagy kártyát ha veszel készüléket és ennyi, a régi szerződés se kellett )

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#870) RootRulez


RootRulez
félisten

Ez a telenor (djuice) abszolút nem díjazza a hűséget. :(

:(((

Nézegettem, mi járna de nem túl sok. :W

═════════════════════════════════════════

(#871) cocka válasza RootRulez (#870) üzenetére


cocka
veterán

Hűség? Ugyan hagyjuk már. 2002 óta lófaszt se kaptam tőlük. :D Bocsánat, egyenleglejárat előtt egyszer pár nappal megkerestek illetve másodszor meg smst küldtek hogy kapok +500-at ha velük maradok. De legutóbb már még csak azt se. Ezenkívül SEMMIT, az ég világon! Pedig durván 9.5 éve vagyok ügyfelük.

[ Szerkesztve ]

(#872) RootRulez válasza cocka (#871) üzenetére


RootRulez
félisten

Én amióta mobilom van pannonos vagyok, (sokáig kártyás) pár éve meg már előfizető is...

═════════════════════════════════════════

(#873) DS39


DS39
nagyúr

a minap rákérdeztem erre a djuice extra csomagra hogy most ez korhatáros vagy sem, mert konkrétan sem a weboldalon sem az ászf-ben nem térnek erre ki ennél a csomagnál. a válasz sajnos igen, csak a djuice control az ami kortalan.

(#874) d.beni


d.beni
aktív tag

sziasztok!
számlarészletezőt csak akkor tudok kérni ha már az adott hónapom lezárult?
csak mert pannonline on szoktam nézni mennyi épp a számlám és 3 nap alatt 3ezer ft-al nőtt meg, ami kizárt mert 15perc körüli kimenő hivásom volt a többi családbarátos...
Illetve a számlarészletezés ingyenes?

(#875) tropi


tropi
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek lesz mostanában (aug. végéig) készülékár csökkentés vagy valami akció? Már tavasz óta várok arra, hogy lecseréljem a készülékem, de még szinte semmi nem volt (egyszer volt egy féláras nap, csak arról lecsúsztam). De azon kívül semmi. Tavaly legalább volt valami nyáron (Ace+ jegy, stb..) de idén nagyon gyenge a felhozatal.. :(

(#876) Remus389 válasza tropi (#875) üzenetére


Remus389
veterán

vállalj nyári melót és akkor vehetsz egy jó készüléket

én a SE Neo V-t venném, az az egyik legjobb ár/értékű(37 ezer)

olcsóbban az Xperia Mini pro-t venném(olyat vettük, nagyon aranyos kis cucc és gyors), vagy ha nem kell a fizikai bill a Live with walkman(23 ezer)

a Sony az alacsony árkategóriában is minőségi, a Samsung gagyi olcsóban, a HTC nem olcsó, a Nokia elmaradott meg drága

szóval a Sony-k közt nézelődnék, esetleg a ZTE bléd, de azért nézz annak utána annyira nem minőség, hiába papíron nagyon jó(17 ezer)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#877) Latency


Latency
senior tag

Üdv.

Mobilinternet csomag rendelésénél, ha mondjuk 15-én rendelek egy csomagot, akkor a következő havidíjat csak a következő hónap 15-én vonják majd le, vagy már a következő hónap elsejével? (remélem sikerült érhetően megfogalmazni)

Kösz a segítséget.

(#878) DS39 válasza Latency (#877) üzenetére


DS39
nagyúr

számlázási ciklusonként, ami hó 14-étől köv. hó 13-ig tart általában.
én anno ezzel jól megszívtam, mert azt hittem úgy megy mint a T-nél hogy megrendeléstől számítva 30 naponként, de nem. én megrendeltem 9-én, levontak 500-at, majd 14-én újból :W
mondhatni megfizetették a tanulópénzt...

(#879) #41635072 válasza DS39 (#878) üzenetére


#41635072
törölt tag

Mindenkinél máshogy van egy számlázási cilkus!!!
Nálam pl 27-ig tart.

(#880) DS39 válasza #41635072 (#879) üzenetére


DS39
nagyúr

fantasztikus, így még inkább követhetetlen. ha nem lépnék be az online felületre, nem is tudnám hogy mettől meddig van. jó lenne ha Telenor is alkalmazná a 30 napos rendszert, sokkal korrektebb megoldás!

Latency: akkor nézd meg online hogy a tied hogy megy, és aszerint rendeld meg, nehogy megszívd.

[ Szerkesztve ]

(#881) #41635072 válasza DS39 (#880) üzenetére


#41635072
törölt tag

Először nekem is sikerült egy napra előfizetnem, és csak azután tudtam meg, hogy wtf, miután írtam nekik mailt.
A supportjuk legalább normális, épkézláb válaszokat adnak.

(#882) Latency válasza DS39 (#880) üzenetére


Latency
senior tag

Kártyás 29-em van, itt ugye nincs havi számlázás.

(#883) DS39 válasza Latency (#882) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem is kártyás 29-em van. ott is van számlázási ciklus, az egyéb igénybe vehető havidíjas szolgáltatások miatt.

[ Szerkesztve ]

(#884) Remus389


Remus389
veterán

tényleg, nem lehet lemondani a postai értesítőt, úgyse fizetem be sosem csekken, hanem személyesen szoktam

illetve van-e ebből anyagi előnyöm? mondjuk havi 100Ft

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#885) Latency válasza DS39 (#883) üzenetére


Latency
senior tag

És azt hogyan lehetne megtudni, hogy az melyik nappal kezdődik? Valószínű meg kell kérdeznem majd az ügyfélszolgálatot.

(#886) DS39 válasza Latency (#885) üzenetére


DS39
nagyúr

itt meg tudod nézni: http://www.djuice.hu/mydjuice

(#887) Latency válasza DS39 (#886) üzenetére


Latency
senior tag

Ismerem ezt az oldalt. Most vettem csak észre,hogy a szolgáltatások megrendelése menüre kattintva az oldal tetején ott szerepel, hogy:
Számlázási ciklus: 2012.06.27 - 2012.07.26

Köszönöm a segítséget.

(#888) tropi válasza Remus389 (#876) üzenetére


tropi
csendes tag

Köszi a készülékajánlást, megnézem azokat is!

Igen-igen, a meló az folyamatban van és kb 40-50 e pénz állna rendelkezésre. Esetleg, ha nagyon a zsebembe nyúlok akkor 60. Nézegettem is az Ace2-t és a Solát, csak ugye minek vegyem meg most, ha esetleg egy hónap múlva sokkal olcsóbb lehet. :))

Ezért is kérdeztem, hátha gondoltok valamit, hogy lesz. Elvégre szoktak bizonyos időközönként valami akciót indítani, és már jó rég volt valami nagyszabású.... ilyen gondolatmenet alapján kérdeztem, hogy nektek mi a véleményetek... :F

(#889) timea1991


timea1991
tag

Kéthete aktiváltam a sim kártyám azóta sem kaptam meg levélben a megerősítő kódot. ma bementem a telenorhoz és azt mondták h nem lett aktíválva a kártya pedig már 2hete használom. azt mondta az ügyintéző hogy új rendszerükön dolgoznak.

(#890) DS39


DS39
nagyúr

a Telenornál kezdik nagyon elb.szni ezt a brandet.

szeptember 1-től megint emelnek egy kicsit.

djuice control:
799 Ft időszaki díj (igaz ez csak +9 Ft)
a 2,5 Ft kapcsolási díjat is szépen megkapja
percdíjak is emelkednek 35-ről 37-re ill. 43,70-ről 45,50-re.

djuice extra:
havidíj nem változik, de szintén megkapja a 2,5 Ft kapcsolási díjat
és a kedvezményes percdíj 22-ről 23-ra nő.

szerencsére aki régi djuice kártyás 29-es annak nem változik a tarifa
2,5 Ft kapcsolási díj, és 29,90 Ft-os percdíj, minden irányba

(#891) d.beni válasza DS39 (#890) üzenetére


d.beni
aktív tag

na én asszem le is mondom....
igy már nem biztos hogy megéri...

(#892) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Ma szembesültem vele hogy megszűntek a "régi" tarifák.
Át akartam a 3 kedvenc órát váltatni Kártyás 29-re a tesóm segítségével de már közölték hogy megszűntek. :W
Sok variáció nincs maradok ebbe akkor mert még mindig jobb mint ez az új Control nevű hulladék.

(#893) DS39 válasza Misi 007 (#892) üzenetére


DS39
nagyúr

kártyás 29-et még kaphatsz mentőcsomag formájában, csak 26 év alatti kell hogy beaktiválja. :)

d.beni: az Extra-t akarod lemondani? ha megnézzük a konkurencia korkedvezményes szolgáltatásait azért még így sem rossz, de kétségtelen hogy van jobb, és volt jobb (számlás 20)

[ Szerkesztve ]

(#894) alba-regia


alba-regia
aktív tag

A hatályos ÁSZF-ben és a honlapjukon keresgéltem, de sehol sem szerepel, hogy a Djuice Extrát csak 26 év alattiak vehetik igénybe. Írtam az ügyfélszolgálatnak. Tájékoztattak, hogy ez is csak 26 év alatt van.

Ti találtatok erre vonatkozó infót?

(#895) DS39 válasza alba-regia (#894) üzenetére


DS39
nagyúr

nem. ezért írtam én is nekik. a válasz ugyanaz volt mint neked.

(#896) cocka válasza DS39 (#895) üzenetére


cocka
veterán

Az ÁSZF-ben benne van:

Djuice Előfizetői Szerződést a Szolgáltatóval kizárólag 14. életévét betöltött, de 26. életévét meg nem haladott természetes személy köthet. Ezalól kivételt képez a djuice control tarifacsomag, melyre 14. életévét betöltött, természetes személy köthet Előfizetői Szerződést. Szóban, ill. TOL/DOL rendszereken keresztül előfizetést a Szolgáltatóval kizárólag 14. életévét betöltött természetes személy köthet.

(#897) Misi 007 válasza DS39 (#893) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

A számomat szeretném megtartani így marad ez inkább.

(#898) alba-regia válasza cocka (#896) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Köszi, valóban benne van az ÁSZF-ben. Az egyes tarifacsomagok leírása alatt néztem, és ott csak egyes díjcsomagoknál volt ez feltételként megadva.

(#899) timea1991


timea1991
tag

a djuice indikátor szolgáltatás az mi?

(#900) cocka válasza alba-regia (#898) üzenetére


cocka
veterán

Küldtem PÜ-t nem nézted?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.