Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1151) .:ZS:.


.:ZS:.
senior tag

Sziasztok!
Visszaolvasván látom nem csak én vagyok elégedetlen a Djuice tarifákkal. Nekem úgy tűnik, hogy megint csak halálra ítélték a djuice-t. Semmilyen szinten nem versenyképes, sem a lentebb említett vodás fiataloknak szólok csomagával, sem a magenta Like 300-al. Konkrétan a Like 300 esetén, alacsonyabb havidíjért, átlagosan is alacsonyabb percdíjakat és 300 MB netet adnak, a 3 ingyen hívható T-s számról nem is beszélve. Ha nem elég a 300 MB 1000 Ft-ért plusz 1 GB adatot lehet venni havonta. Ez a Djuicenál 2600ft és az csak 1 giga, itt meg kvázi 1,3GB-t kapsz 1000ft-ért. Több mint 3-szor annyiért adják ugyanazt a szolgáltatás :Y Annyi csak ami a T ellen szól hogy csak felsőoktatásban tanulók vehetik igénybe. Én nagyon hosszú ideje vagyok Telenor és Djuice előfizető, de most csak a hűségnyilatkozat köt ide, mert pofátlanul drága lett a többi szolgáltatóhoz képest. :W :(

(#1152) DS39 válasza .:ZS:. (#1151) üzenetére


DS39
nagyúr

kártyás ajánlatok terén is csúnyán rávert a T a djuice-ra, ugye jelenleg az egyetlen korhatártól független csomag a Control ami kis havidíj ellenében net és "olcsóbb" percdíjat biztosít. na most nem rég indult a T-nél a Domino Surf díjcsomag mely minden tetkintetben kenterbe veri ezt. (több a net, és olcsóbbak a percdíjak és, ha kevés a pénz a következő havi levonáshoz, akkor nem emelik meg a percdíjat, hogy a maradék minél gyorsabban elfogyjon és tölthesd újra..)

bár ezt a márkát már régen kinyírták, szerintem csak a régi kártyás 29-esek és számlás 20-asok tartják fent a márka ügyfélkörét.

[ Szerkesztve ]

(#1153) zaugheek


zaugheek
tag

Csak nekem nem jön be a http://www.djuice.hu/foursquare (csekkolás-pontgyűjtés miatt kellene) oldal...?
Ma kaptam meg a MyLife kártyámat + a profilomat is ma regisztráltam, tetszik is a rendszer, ötletes, és tényleg fiatalos, de ezt a feature-t hogy tudnám aktiválni? Hiába kattintok a fentebb írt linkre, csak a http://www.djuice.hu/index oldalra dob "vissza". Help!

(#1154) Phreetsie


Phreetsie
tag

sziasztok

a djuice go! tarifai, hogy vannak? vagy ugyan az, mint a controll?

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#1155) cocka válasza Phreetsie (#1154) üzenetére


cocka
veterán

[link]

41. oldal

(#1156) zaugheek válasza zaugheek (#1153) üzenetére


zaugheek
tag

Jól van, sikerült, szvsz. mobilneten nem akart múkodni. :))

Eye candy:

(#1157) Phreetsie válasza cocka (#1155) üzenetére


Phreetsie
tag

:Y

akkor felejtos..

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#1158) PureSoul


PureSoul
csendes tag

Lehet én vagyok a vak, de sehol sem találok egybeszedett, letölthető Djuice készülékárlistát. Elvileg létezik, mivel 1-2 hónapja egy Telenor boltban a kezembe nyomtak egyet.

(#1159) Jamcsabi válasza PureSoul (#1158) üzenetére


Jamcsabi
tag

Igen, a honlapon nincs fent, sőt belépve a djuice online-ba a bónusz program keretében sem tudok már készüléket vásárolni, annak ellenére, hogy közel 10 éve van náluk feltöltőkártyás előfizetésem. Pár hete pedig még működött. :F

[ Szerkesztve ]

(#1160) cocka válasza Jamcsabi (#1159) üzenetére


cocka
veterán

Én már lassan 11 éve leszek ügyfelük.. Bónusz program, hagyjuk már.. egy vadidegentől több megbecsülést kapok. Még jó anno volt ilyen, hogy vagy felhívtak vagy küldték smsben, hogy 500 Ft ajándékfeltöltést adnak és 1 évvel meghosszabbítanak. Hol van ez már. Ma kaptam üzenetet, hogy 35 nap múlva lejárok. Úgyhogy erről ennyit.

(#1161) Fkris


Fkris
őstag

Sziasztok!

Másodlagos "butafonom"on (anno T-s volt, de most már használhatom djuice-al is, természetesen hivatalosan függetlenítettem, hogyan máshogyan?)nem megy az internet. Csak a web and walk van rajta, mint aktív internetbeállítás.
A Djuice beállításait hol találom? Esetleg le tudom kérni SMS-ben?
Köszönöm!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#1162) Fkris válasza Fkris (#1161) üzenetére


Fkris
őstag

Cukorfalatok, azt írják, mivel sikertleen csatlakozást észleltek, elküldik a helyes beállításokat!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#1163) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Ez jó, múltkor netezés közben nekem is leküldték a "helyes beállításokat" amivel utána nem ment a net.. kitöröltem, visszaállítottam amit én írtam be.. és megy egyből. :)

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#1164) B1T3


B1T3
addikt

Van valakinek valami tippje, hogy miért nem tudok SMS-t küldeni? Bejövő üzenetek működnek, csak küldeni nem tudok.

Djuice combo tarifacsomagban vagyok. A telefon beállításaival nincs gond, sőt konkrétan a SIM-kártyára mint vétkesre, illetve az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások körüli gubancra gyanakszom, ugyanis másik Telenoros SIM-kártyával tudok küldeni is SMS-t a telefonommal, míg a saját SIM-kártyámat másik telefonban használva szintén nem megy a kimenő üzenet.

[ Szerkesztve ]

(#1165) --HARDCORE-- válasza B1T3 (#1164) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Szolgáltatónál nincs letiltva a küldési lehetőség? Telenornál van ilyen.. Egyik rokonomnak kellett így beállítanom, mert a kedves lánya 1 perc alatt akkora számlát generálna a semmire, mint én 4 év alatt összesen.

Ha szolgáltatói hiba van valszeg az ügyfélszolálat tud segíteni. Egy vicces dologra tudnék gondolni, valaki trollkodott és letiltotta a kártyádon :) persze nem biztos, de életképes a dolog. :) Habár mostmár a telefonos szolgáltatás módosításhoz is jelszó kell... de minek? oltári nagy hülyeségnek tartom.. veszel egy sima feltöltős kártyát, és ha nem a neveden van, semmit nem állíthatsz be a jelszó tudta nélkül.. ez szemétség.

Amúgy van egy Djuice reload basic-em eladó... nemsokára lejár.. ezzel viszonylag olcsóbban lehet SMS-ezni.
Én megtaláltam az utódját, úgyhogy már nem töltöm fel.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#1166) B1T3 válasza --HARDCORE-- (#1165) üzenetére


B1T3
addikt

Nincs letiltva, egy darabig tudtam is SMS-t küldeni. Nem is emlékszem, hogy pontosan mióta rossz, mert nem gyakran küldök üzenetet, de a tudat idegesít, hogy nem fog működni, ha jól jönne a funkció.

(#1167) cocka válasza B1T3 (#1166) üzenetére


cocka
veterán

És gsm modembe rakva tudsz róla smst küldeni?

[ Szerkesztve ]

(#1168) B1T3 válasza cocka (#1167) üzenetére


B1T3
addikt

Mint írtam, a SIM-et másik telefonba helyezve sem tudtam üzenetet küldeni, szóval azzal lehet a gond. De konkrétabb tippem nincs, ebből ügyfélszolgálathoz betelefonálás lesz. :)

(#1169) cocka válasza B1T3 (#1168) üzenetére


cocka
veterán

Hát mindegy, én a helyedben megnézném gsm modemről, hogy AT parancsoknál milyen hibát ír. pl. milyen szám van a +CMS ERROR: után. A beállítások meg elég egyértelműek szerintem.

SMSC száma: +36209300099
Üzenet típusa: szöveg
érvényessége: maximális, de legalább 1 nap

Ennyi az egész. Ezekkel működnie kéne.

(#1170) csabám


csabám
addikt

Szisztek!
A helyzet a kövi: van egy, a három szolgáltató közül egy feltöltős sim (legyen djuice-s, mivel az vagyok), ami jelenleg nem tartózkodik az országban (tehát roamingon van). Továbbá adott egy németországi szám Németországban.
Tehát ha a németo.-i szám hívja a magyar szolgáltatós, de roaming hálózaton levő számot, akkor az súlyos pénzekbe kerül mindkét félnek ugye?!
Remélem tudtok segíteni?! Előre is :R

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1171) cocka válasza csabám (#1170) üzenetére


cocka
veterán

Szerintem inkább csak a magyar kártyának. A németnek kevésbé. :)

(#1172) csabám válasza cocka (#1171) üzenetére


csabám
addikt

Szóval akkor ez nem a legjobb megoldás lenne?!
Net lenne a legjobb aztán viber, vagy más hasonló megoldás. De az ősök technikai analfabéták...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#1173) Mateosz


Mateosz
aktív tag

Sziasztok!

Használ valaki reload netet mobillal?

A következő a szitu:
Mobilnetet keresek. T-s vagyok, de nem lakossági, hanem flottás, ezért nem kapom meg az aranykártyás kedvezményeket (sőt a lakosságiakat se), így 1000 Ft lenne 100MB + 1x belépési díj 1000 Ft.
Tervezem, hogy dualsimes kínai telót veszek (pl.: Jiayu G2S), így abban mehet 2 különböző szolgáltatós kártya is.
A djiuce reload net oldalán ezeket olvastam:
- Az adatforgalom számlázása megkezdett 0,01 MB-os egységenként történik. -> ezt azt hiszem értem.
- Az inaktivitási idő: 15 perc, foglalási egység: 50 Ft (10 MB). -> ezt elmagyarázná valaki?

Köszi!

*** Be prepared! ***

(#1174) vgyuri válasza Mateosz (#1173) üzenetére


vgyuri
őstag

Mlaca itt leírta mit jelent, mert én sem értettem: [link]

(#1175) Mateosz válasza vgyuri (#1174) üzenetére


Mateosz
aktív tag

Köszi! Hasznos info volt!

*** Be prepared! ***

(#1176) Remus389


Remus389
veterán

mit lehet akkor tenni, ha elrontjuk a PIN kódot 3*, és nincs meg a PUK kód?

az ugyfelszolgalatuk kamu, 1440 soha nem veszik fel

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1177) Mateosz válasza Remus389 (#1176) üzenetére


Mateosz
aktív tag

szerintem menj be egy Djuice/Telenor boltba.

*** Be prepared! ***

(#1178) Remus389 válasza Mateosz (#1177) üzenetére


Remus389
veterán

azt csináltam, probléma megoldva
:R

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1179) Remus389


Remus389
veterán

másnak nem tűnt az fel hogy anno a 100mb-os csomagot választottam, mobilnetet mint extrát

régebben a 3g watchdog 100mb körül jelzett és kb akkor jött a figyelmeztető sms

újabban 50mb-nál jön az SMS

más ezt nem vette észre, mintha direkt lecsokkentettek volna

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1180) Mateosz válasza Remus389 (#1179) üzenetére


Mateosz
aktív tag

én az előfizetés nélkülit használom, de még nem tartok az egyenlegem végén
http://www.djuice.hu/reloadnet

*** Be prepared! ***

(#1181) #41635072


#41635072
törölt tag

Djuice honlapján promózzák az új 5Ft-os percdíj akciót.
Az aprbetűs részben azonban a következő olvasható: Az egyedi ajánlatok közül megrendelt szolgáltatások lemondására nincs lehetőség.
Létezik ilyen, hogy egy szolgáltatást nem lehet lemondani? Azaz aug31-ig díjmentes ez az opció, utána meg mondjuk 1000Ft lesz a havidíja, de én nem mondhatom le? :Y

(#1182) #41635072 válasza #41635072 (#1181) üzenetére


#41635072
törölt tag

Mondjuk nálam ez az új promóció nem működik, mert ha kiválasztom ezt a szolgáltatást, akkor azt az infót kapom, hogy 250Ft, és csak 7 napig érvényes. :DDD

(#1183) cocka válasza #41635072 (#1181) üzenetére


cocka
veterán

Djuice honlapján promózzák az új 5Ft-os percdíj akciót.

Biztos, hogy nem a telenor honlapján?

Létezik ilyen, hogy egy szolgáltatást nem lehet lemondani?

Tovább nem olvastad?

A percdíjak meghatározott érvényességi idő alatt és belföldön, hálózaton belül használhatóak fel. Az egyedi ajánlatok közül megrendelt szolgáltatások lemondására nincs lehetőség, a havidíjas szolgáltatások a MyMenu-ben nem, azonban a Telefonos ügyfélszolgálaton (1220) vagy a Telenor Online felületén keresztül lemondhatóak.

A MyMenu-ben szolgáltatások megrendelésére van lehetőség, a havidíjas szolgáltatások lemondása a Telefonos ügyfélszolgálaton (1220) vagy a Telenor Online felületen keresztül lehetséges, az egyszeri díjas szolgáltatások lemondására nincs lehetőség.

És mit ír a menüben? "A szolgáltatás egyszeri díja 125 Ft, és az aktiválástól számítva 7. nap éjfélig használható fel."

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a 3. opciónál amiben van 25 mega net is, hogyan szabályozzák, hogy csak hálózaton belüli legyen a forgalom. Csak merem remélni, hogy nem a pannonwaphoz hasonló megoldást választják. Mit érsz 25 megával, ha csak telenoros honlapokat tudsz elérni? :D

(#1184) #41635072 válasza cocka (#1183) üzenetére


#41635072
törölt tag

Telenor és djuice honlapján is fenn van ez a promóció.

Második bekezdésed:
Ott csak annyi van, hogy nem lehet lemondani az egyedi szolgáltatást, punk-tum.
Márpedig ez egyedi ajánlatnak számít.
De akkor gondolom itt csak a mymenu-re gondol...

Nekem a menüben egy PERCCSOMAG 50 nevezetű dolgot hoz fel, erről viszont semmi infó az oldalon.
Nálam 250Ft, nem 125.

Így, hogy csak 7 napig érvényes nemiagzán hatott meg a dolog. :U

[ Szerkesztve ]

(#1185) cocka válasza #41635072 (#1184) üzenetére


cocka
veterán

De akkor gondolom itt csak a mymenu-re gondol...

Ja, meg arra, hogy ez egyszeri díjas szolgáltatás, amit értelemszerűen nem lehet lemondani sehol. De nincs is értelme, ha megrendeled, mivel nem havonta vonják, csak EGYSZER, ezért felesleges mittomén már a megrendeléstől számított másnap lemondani, tekintve, hogy az egész szolgáltatás is csak 7 napra érvényes.

Nálam meg:

1. PERCCSOMAG 25, hálón belül 25 perc, ára: egyszeri 125 Ft 7 napra

2. 25 perc, 25 SMS, mindkettő hálón belül, ára: egyszeri 180 Ft 7 napra

3. 25 perc, 25 SMS, 25 mega net, hálón belül (a net nem tudom hogy), ára: egyszeri 230 Ft 7 napra

(#1186) DS39 válasza #41635072 (#1184) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem PERCCSOMAG 40 van, 200 ft-ért.

azért nem lehet lemondani mert lejár úgyis 7 nap múlva, ha felhasználod, ha nem.

egyébként megéri, kártyás 29-cel pl 30 ft egy perc, 40 perc 1200, ha ezt aktiválom, 200 az alapdíj, plusz 40x5 újabb 200 tehát 400 Ft-ból megvan az, ami amúgy 1200 lenne. (most a kapcsolási díjakat nem számoltam)
ez még akkor is megérheti, ha nem beszél az ember 40 percet hálón belül egy hét alatt, csak mondjuk 20-at.

[ Szerkesztve ]

(#1187) Lajkó válasza DS39 (#1186) üzenetére


Lajkó
őstag

Én elég sokat beszélek, szóval nekem megérné... Sőt, kevés is. Olyan lehetőség nincs, hogy mondjuk naponta megrendelem? :-)

(#1188) cocka válasza Lajkó (#1187) üzenetére


cocka
veterán

Arról nem szól a fáma, hogy ha leforgalmaztad az egészet, akkor utána ne lehetne még a 7 napon belül megrendelni újra. Szóval ha napi szinten ledumálsz annyit, amennyit kínálnak, akkor szerintem akár naponta is megrendelheted.

[ Szerkesztve ]

(#1189) #41635072


#41635072
törölt tag

Djuice/Telenor-nál tudok úgy vásárolni telefont, hogy nem kérek új számot, sim kártyát, hanem a meglévővel használom?

(#1190) DS39 válasza #41635072 (#1189) üzenetére


DS39
nagyúr

igen, ha listaáron veszed a telefont. bár mondanom sem kell hogy legtöbb esetben nem éri meg, mert annyiért már függetlenül is kapni az egyes modelleket.

(#1191) #41635072 válasza DS39 (#1190) üzenetére


#41635072
törölt tag

Értem, köszönöm.
De ennek mi értelme? Így is az előfizetőjük maradnék csak egy másik számmal és sim kártyával.
Mondjuk olyan előnyük származhat belőle, hogy így már nem tudnám a kártyás29 tarifáit használni...
Szétnéztem a többi szolgáltatónál is, T-mobilenál az általam kinézett készülék lstaáron 55K telenornál, meg 75. :Y

(#1192) DS39 válasza #41635072 (#1191) üzenetére


DS39
nagyúr

valóban röhejes, mindkét részről. mert a telefonok meg ugye függők.
sajnos ilyenkor érdemesebb az x+1-dik sim-et (és szerződést) begyűjteni, aztán lebeszéli az ember ami rajta van, és félreteszi a fiókba. (egy év [+ pár hónap] nem használat után úgy is törlik)

viszont érdemes megnézni hogy a telefon kapható-e normális helyen függetlenül gyári garival, mert sok esetben annyiba kerül, mint kártyásan. (pl Y300-at most úgy felnyomták a Telenornál, hogy függetlenül még olcsóbb is)

[ Szerkesztve ]

(#1193) #41635072 válasza DS39 (#1192) üzenetére


#41635072
törölt tag

Tehát azt mondod, nem vagyok köteles a hozzá adott sim kártyát használni 1 v 2 évig?
Simán hagyhatom lejárni és használhatom a régivel? Ebben az esetben sem szűnik meg a garancia?

Ezer éve nem vásároltam szolgáltatónál telefont, mert gsm boltban mindig olcsóbb volt, ez a modell viszont most kivételesen jobb áron van szolgáltatóknál. Persze sufinigarival boltban sem drágább, de akkor már inkább a 2 év gyári samsung gari.

(#1194) DS39 válasza #41635072 (#1193) üzenetére


DS39
nagyúr

praktikum oszlop alatt: hűség nélkül, tehát senki nem kötelez hogy azt használd hozzá.

a garancia a telefonra van, nem a sim-re, ha baja van és beviszed a Samsung szervízbe a sim kártyát nem kell mellé adjad. (vagy ha melléadod mert kommunikációs a hiba, nem hiszem hogy érdekli őket, legfejlebb azt állapítják meg hogy a sim hibája, akkor a Telenornál cserélik, telefontól függetlenül a sim-et)

[ Szerkesztve ]

(#1195) #41635072 válasza DS39 (#1194) üzenetére


#41635072
törölt tag

Értem, köszi!
Egyébként ez miatt gondoltam, hogy köteles vagyok fenntartani a szerződést:

(#1196) DS39 válasza #41635072 (#1195) üzenetére


DS39
nagyúr

ez a szöveg mindnél ugyanaz, és leginkább az előfizetésesekre vonatkozik.
a havidíjmentes kártyás esetében miért mondaná fel az ember? adnak rá kb 1000 Ft-ot, lebeszéled, és kb 0 Ft-tal ezután ott csücsül a fiókban a kártya, míg le nem jár az érvényessége, ami min. 12 hónap. (bár ezt érdemes csekkolni a *111#-en belül, ha nem annyi lenne, kap egy feltöltést ami meghosszabbítja 1 évre és akkor tényleg be van biztosítva a dolog)

de kártyásként vett telefonnál nincs telefon tiltás meg hasonlók ez biztos, meg ami a szövegben áll hogy kedvezményes ár, hát a kártyásra az sem vonatkozik szerintem (persze listaárhoz képest az, de..), az előfizetéseseknél van az hogy bevállalsz x díjcsomagot meg 2 év hűséget és ezért már csak 20k ami egyébként 60k.

[ Szerkesztve ]

(#1197) DS39 válasza #41635072 (#1195) üzenetére


DS39
nagyúr

egyébként itt a konkrét válasz, a webshop árlista alján az apró betűs rész:

Ajánlatunk a Telenor Előfizetői szerződéssel és hűséggel együtt érvényes, melyben az Előfizető vállalja, hogy számlás előfizetés esetén 12 vagy 24 hónapig, új generációs kártyás előfizetés esetében pedig 12 hónapig az Előfizetői szerződését nem mondja fel, nem függeszti fel és a Telenor által történő felfüggesztésre, kikapcsolásra nem ad okot.

na most a Praktikum nem tartozik egyikbe sem, az "sima" kártyás előfizetés, az új generációs kártyások a Limit, djuice combo az ÁSZF szerint.

[ Szerkesztve ]

(#1198) Yipp


Yipp
tag

Sziasztok, van nekem egy feltöltős net-em (reload net), aminek az egyenlege úgy egy hónap múlva lejár. Ha feltöltök rá valamennyit, akkor az egész egyenleg "meghosszabbodik"? Vagy máshogy számolják el? Nem akarom elpazarolni, és veszni hagyni sem. Kösz.

(#1199) Jamcsabi


Jamcsabi
tag

Tehát akkor nem tudom megrendelni ingyen ezt az 5 Ft/perc-es szolgáltatást? Csak akkor, ha megrendelem a fizetős "Perccsomag" szolgáltatást is? Erről nincs szó a honlapjukon.. :F

(#1200) DS39 válasza Jamcsabi (#1199) üzenetére


DS39
nagyúr

hogyne lenne, csak erről van szó, mivel a Perccsomag, az 5ft/perc szolgáltatás :)
( #1186 hsz-t olvasd el )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.