Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#451) Barthezz2 válasza jubilleum (#450) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én kártyás, és úgy gondoltam, hogy a kártyásoknak fix 27.-e a váltás.

Everybody lies.

(#452) csdm


csdm
senior tag

Hali!
Lehet djuicenál csak SIM kártyát venni telefon nélkül? Kártyásat szeretnék.
Van mellette egy teljesen jo Vodafone előfizum, azt akarom természetesen használni telefonra, internetre.
Szóval ilyen körülmények közt is érvényesek a -5-10-15% leárazás? Hogy tudom ezt a boltban igénybevenni? Adnak valami kártyát amit lehúznak fizetéskor?

(#453) #41635072 válasza csdm (#452) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen, vehetsz csak SIM-et.
Boltban kapsz egy kulcstartós RFID chipet, az alapján megy a kedvezmény.

(#454) csdm válasza #41635072 (#453) üzenetére


csdm
senior tag

Köszi!
Mennyibe kerül egy kártyás SIM?

(#455) csdm válasza #41635072 (#453) üzenetére


csdm
senior tag

Vettem egyet. A boltban beregisztráltak. Nem igazán jött az e-mail. Kb mennyit vártatok ti az e.mailra? én 3 órája várom. Várjak türelmesen tovább? :F

(#456) #41635072 válasza csdm (#455) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nemtudom, nálam még postán jött levél, nem mailban.
Az kábé 2 hét volt.

(#457) csdm válasza #41635072 (#456) üzenetére


csdm
senior tag

ÉS most amellett a mylife.hu oldalon regisztrálnom kéne? Próbáltam, de azt írta, hogy ezzel a telefonszámmal már regisztráltak. :F

(#458) csdm válasza #41635072 (#456) üzenetére


csdm
senior tag

DUPLA

[ Szerkesztve ]

(#459) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Üdv!
Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet megoldani azt, hogy ne 20 naponta járjon le az egyenleg felhasználhatósági idő?
Vagy ha nincs ilyen, akkor valami olcsó csomag ugyan így a telenornál.
Előre köszönöm válaszaitokat! :R
Üdv! Cimbooora

(#460) Barthezz2 válasza Cimbooora (#459) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Töltesz min 3000-el, és kapsz 1 évet rá.

Everybody lies.

(#461) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

üdv! Na most nem tudim mi a teendŏ, mert már azt írja ki a telefon, hogy nem tudja regisztrálni a kártyát. Pedig már regisztrálva lett.
Nekem eddig amúgy egy feltoltés csak 20napig mukodott utánna már nem, szóval nagyon érdekelne, hogy mit kell ilyenkor tenni.
Udv. Cimbooora

(#462) Lamasd


Lamasd
csendes tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy kaptam egy pannon függő samsungot (2éves) de én vodafonos vagyok. ha a számomat átviszem a djuice-hoz akkor tudom használni? vagy vennem kell egy telenoros sim-et? djuice-os sim j bele?? A számomat meg akarom tartani..

Nexus S i9023 4.0.3

(#463) Alwares


Alwares
aktív tag

WTF? Nem tudom ki írta a fórumon, hogy a djuice-nál értesítenek hogy túlmész az adatforgalmon de engem nem értesítettek. Most léptem túl először a csomagot, valami lezabálta a forgalmam mert nem használtam annyira sokat. De ezt így most több mint 4 ezer forintom bánja. A francért ilyen drágák ezek a szarok itthon....

(#464) Lajkó válasza Lamasd (#462) üzenetére


Lajkó
őstag

Voda számhordozás!
Azaz kapsz egy új vodás sim-et, és ha független (vagy vodás) a telefonod, akkor tudod használni, vagy kérhetsz egyet a készülékeik közül! :)

Alwares A djiuce honlapján olvashatod!
Ha teljesen biztos, hogy nem kaptál értesítő sms-t, akkor panaszoslevél! ;)
Véletlenül nem az Android alkalmazások automatikus frissítése a ludas? :U

(#465) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
[link]
A legalsó táblázatban található adatcsomagokat fel lehet tölteni síma djiiceos feltöltőkártyára? (Kártyás 29 -es a sim) Vagy csak ezeket lehet?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#466) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Üdv.. érdeklődnék hogy valaki tudja e a djuice reload net beállításait.. amivel egy Winmo pda-ba is lehet használni.
neten csak a régi pannon beállításait találtam.
a djuice honlapon nincs semmi.. (talán nem véletlen)
előre is köszi annak aki segít.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#467) Lajkó válasza Killing (#465) üzenetére


Lajkó
őstag

Sajna mobilra Reload net csomagot nem lehet kérni, csak a Netezz mobilon csomagok valamelyikét.

(#468) DarknessHope válasza Lajkó (#467) üzenetére


DarknessHope
senior tag

ez igaz... azonban az egyik djuice-os eladó mondta nekem h működik mobilba is...
ő használta
én hülye akkor nem kértem el tőle ezeket... illetve a fórumon is írta valaki már h használja...

lehet nem itt a mobilarénán... így keresem azt aki esetleg tud még erről.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#469) Lajkó válasza DarknessHope (#468) üzenetére


Lajkó
őstag

Elhiszem neked, de én nem arról beszéltem...
Egyébként melyik eladó mondta? Amelyik eladta neked? ;]

(#470) DarknessHope válasza Lajkó (#469) üzenetére


DarknessHope
senior tag

természetesen nem.
amikor ezt a kérdést feltettem egy vasam se volt... és azt se sejtettem h belefutok a koli aulájába egy ideiglenes djuice standba...
nemrég mikor megvettem az Arena plazaba a hölgy meg sajnos tényleg csak eladó volt (szóval kb fingja se volt ezekről)

jah most láttam csak h nem is nekem írtad.. pedig passzolt a válasz :)

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#471) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül megmondani, h h a djuices reload netes egyenlegemet, hogyan tudnám lekérdezni? 172-re nem kapok semmi választ.

Let's begin, de gozaimasu!

(#472) DarknessHope válasza _ak_ (#471) üzenetére


DarknessHope
senior tag

hmm hát ugy tudom nem lehet.. csak felénél meg lejártakor v az előtt nemsokkal értesítőt küld.. de ha megnézed az utolsó feltöltés óta a forgalmat felkerekíted tehát pl 43,1 az 44Mb
és szorzod 5el akkor kijön mennyi ment le a feltöltésed összegéből..
ha küldtél sms-t akkor darabja 25Ft-al számold bele azt is és kijön mennyi van még :)

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#473) _ak_ válasza DarknessHope (#472) üzenetére


_ak_
addikt

Ez így elég trükkös... ;] Nem rég kaptam sms-t, h 35 nap múlva lejár a kártya, de nem tettek említést arról, h hány megám van még. Na mindegy, azt hittem, h van vmi egyszerű lekérdezési módja, talán online valahogy le lehet kérdezni. Azért kösz. :)

Let's begin, de gozaimasu!

(#474) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
A djuiceos és a telenoros sim lock ugyan az? Tehát a djuiceos kártyám fog működni a telenoros mobilnet stickemben?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#475) Retek-sys válasza Killing (#474) üzenetére


Retek-sys
csendes tag

Nagyjából ez a maximum, amit a pannon elért a külön márkájával: most már nem tudják az emberek, hogy kompatibilis-e egyik a másikkal.

A válasz egyébként: igen, egy djuice-kártya működik egy pannonos hardverben.

Más: az egy db pannon ún. tarifacsomag nem sérti másnak a szemét? Pl. 26 fölött miből lehet választani, Praktikum és - ?
Az előfizetést hagyjuk inkább.

(#476) Killing válasza Retek-sys (#475) üzenetére


Killing
addikt

koszi! 26 felett pedig előfizu. miért idegenkedik mindenki tőle mikor sokkal kedvezőbbek a percdíjak? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#477) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

27 éves djuiceos vagyok, kártyás 29 tarifacsomagban. Átmennék szálmás20-ba, de erre nemigen van mód, elvégre elmúltam 26...
A terv a következő: Átírjuk a számot barátnőm nevére, "ő" átmegy számlás 20-ba és én leszek a számlafizető. :K Így meglesz az eddigi számom, számlás20 előfizuval + 1GB-os nettel. mobilnetben ennél jobbat nem is találtam a többi szoláltatónál sem :N.

Ezt így megoldhatom?

═════════════════════════════════════════

(#478) RootRulez válasza Retek-sys (#475) üzenetére


RootRulez
félisten

ha betöltöd a 26-ot nem paterolnak el. :N Maradhatsz abban a díjcsomagban, amiben voltál, de már nem léphetsz más djuice csomagba és nem vehetsz részt az új akciókban. :N

═════════════════════════════════════════

(#479) for3l válasza RootRulez (#477) üzenetére


for3l
senior tag

szerintem ez így megoldható, a barátnőd saját száma az ő nevén van? nem tudom az esetleg bele szólhat-e, hogy két száma/számlája lesz, de nem hiszem.

egyébként valóban náluk a legolcsóbb a mobilnet telefonra. én az 500mb-os csomagot használom 1500ft-ért, ez a mennyiség mindenhol máshol 2k-ba kerül. :)

(#480) RootRulez válasza for3l (#479) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem, az ő száma a nagynénje nevén van. :K Szóval még ez sem kavarhat be. :N

Akkor kb. meglépem pénzérkezés után. Mert gondolom első havidíjat itt is ki kell fizetni, mintha új előfizetést vennék... Most meg már nincs mozgótőkém. :N

═════════════════════════════════════════

(#481) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Sziasztok.
Bocs, hogy nem olvasok, de mi a legegyszerűbb módja(azon kívül, hogy várok 2 évet) annak, hogy én 16 évesen tudja djuice-kártyát használni? Valamint az internetcsomagok feltételei és díjai(500MB "korlátlan" 1490Ft-ért) vonatkoznak feltöltőkártyás előfizetésre is?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#482) Killing válasza CHIPman (#481) üzenetére


Killing
addikt

Előfizetést 18 felett köthetsz, az alatt egy szülői meghatalmazás kell hogy megvehesd az előfizetést. [link] Itt van a meghatalmazás letölthető változata.
Kártyás csomagokra nem kell meghatalmazás, az mehet 18 alatt is. (tapasztalat)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#483) CHIPman válasza Killing (#482) üzenetére


CHIPman
nagyúr

:Y Köszi. :R
És a második kérdés? Nem igazán találtam utalást az oldalon.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#484) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
A kérdésem az lenne felétek, hogy hogyan lehet megállapítani, hogy egy kártyás előfizetés djuice vagy praktikum? Szeretnénk aktiválni a családi szolgáltatást a Telenornál, de azt csak praktikummal lehetséges.

Köszi!

(#485) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Nem tudjátok djuice-tól hogy lehet lekérni a net beállításokat? :F Valami kódot kell talán elküldeni smsben vagy felhívni egy számot és jön válaszként a beállításfájl...

Köszi!

═════════════════════════════════════════

(#486) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Kártyát lehet venni külön náluk, vagy csak készülékkel? Ha lehet, mi pénz egy feltöltőkártyás alapcsomag?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#487) Killing válasza CHIPman (#486) üzenetére


Killing
addikt

Előbb írták hogy lehet venni kártyát külön. Azt nem tudom hogy mennyi.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#488) Lajkó válasza RootRulez (#485) üzenetére


Lajkó
őstag

Ha belépsz a djuice online-ba, akkor a beállítások menüpont alatt jobb oldalt találsz olyat, hogy Készülékbeállítások!

CHIPman: A kártyás 29 mentőcsomag pl. ennyi!

Melorin: djuice-nál is lehet kérni családi csomit! Lap legalja... Egyébként djuice, vagy telenor online, és jobb oldalt találod a Szolgáltatásinformációt!

(#489) RootRulez


RootRulez
félisten

Na ma voltam djuice-ban, első lépcsőfok teljesítve, átírtuk a jány nevére a kártyám. Mivel egy nap az átfutási idő, ezért csak holnap tudok átlépni számlás 20-ba és akkor nincs több felöltés... :D

═════════════════════════════════════════

(#490) C^^


C^^
őstag

Sziasztok,

Netezz mobilon 100MB-os csomagból szeretnék átlépni az 500MB-os csomagba.
Meg is rendeltem online a szolgáltatást, de 04.01-ig nem engedi lemondani a 100MB-os csomagot, és nem is vonta le 500MB-os díját.
A probléma az, hogy időközben a 100megát elhasználtam, de az 500-as ezek szerint még nem aktív. Most akkor hónap végéig így jártam?

(#491) RootRulez válasza C^^ (#490) üzenetére


RootRulez
félisten

Valószínű, hogy csak számlazáráskor enged át. :K Vagy most ünnepi hétvégén ez is inaktív. :U

Én biztosra mentem VIP szám lett és 500 megást rendeltem hozzá eleve..

más:
Szóval át lett írva a leányzó nevére a számla és számlás 20-as lettem (mint azt korábban írtam)

Megcsináltam de nem akart menni a net... Azt tudtam, hogy az APN a ludas, mert mikor megjött az új (androidos) telóm, kitöröltem mindent mms-en kívül, mert egyből felment a netre és lekoptatta a kártyám...

Na szóval megvan az előfizetéses telefon, mobilnettel, erre nemtok netezni. Megnéztem telenor oldalán a leírást megcsinálom az APN-eket, nem jó. Elmentem djuice cafe-ba, mit b@&&#ak vele, monnyák hívjam fel a 1220-at és ők kioktatnak. Na felhívom, erre az is a netről felolvassa a honlap tartalmát, amit én is néztem ugyanott vagyok netem nincs. Bementem telenor boltba a csávó nézi a telefonom, mint borjú az új kaput... "Ebben hol kell beálítnai ezt?" Már itt sejtettem, hogy gáz van... Na a végén a neten tláltam valami leírást, de az se volt 100-as, mert most így a weather widget nem tud netre menni. Más féle kimegy, frissít, dea gyári, ami rajta volt a telón az nem.:N

Tehát: Le tudná nekem valaki írni az APN beállításokat?

═════════════════════════════════════════

(#492) C^^ válasza RootRulez (#491) üzenetére


C^^
őstag

Már a múlthéten átnyomtam 500 megára, akkor ezek szerint csak jövő hónaptól lesz aktív.
A 100 mega lejárt, de törölni nem engedi, így most fizethetek hó végéig, mint a katonatiszt. Ezt azért nem érzem olyan korrektnek.

APN: net
Felhasználó, jelszó nincs, nekem így gond nélkül működik.

(#493) RootRulez


RootRulez
félisten

Gyááj, nagy nehezen kikapcsoltam a hangpostát múltkor, erre megint van. :( Hogy tudom a legegyszerűbben kiiktatni?

═════════════════════════════════════════

(#494) RootRulez


RootRulez
félisten

Lenne egy számlázós kérdésem:

Lehet ugyebár lottózni SMS-ben is. Arra lennék kíváncsi, hogy ez belefér-e a 2500Ft-os havídíjba vagy vagy őpluszba kapon a számlán?

Tehát ha mondjuk 1800Ft-ot használtam fel egy hónap alatt, akkor maradt 700Ft-om, amit lebeszélhetnék, de én lottóztam egyet 400Ft-ért.
Akkor a számlám 2500Ft lesz, mert belefért vagy 2500+400HUF?

═════════════════════════════════════════

(#495) Cyberbeni válasza RootRulez (#491) üzenetére


Cyberbeni
addikt

név: akármit beírhatsz
apn: net
típus: internet
mást nem kell állítani

(#496) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

intercampus díjcsomagnak lebeszélhető a havidíja?

(#497) Lajkó válasza RootRulez (#494) üzenetére


Lajkó
őstag

Biztos hogy nem!
Innét idézem: havidíj felhasználható belföldi hívásokra, és SMS-ezésre

Cyberbeni: Ha arra az 500Ft-os havidíjnak nevezett "költségcsökkentő" díjra gondolsz, az biztos hogy nem!

:)

(#498) RootRulez válasza Lajkó (#497) üzenetére


RootRulez
félisten

Oooh, akkor még az mms-t is pluszba kéne fizetnem? :U Mindegy nem szoktam küldeni. :N Akkor majd hónapvégén híkálgatok boldog-boldogtalant...

═════════════════════════════════════════

(#499) konfar.dani


konfar.dani
aktív tag

Sziasztok.
Netezz mobilon 100MB szolgáltatást hogy kell lemondani?
Lehetőleg SMS-ben. Mit küldjek, milyen számra?

Köszönöm előre is. :R

Los ángeles nunca mueren

(#500) RootRulez válasza konfar.dani (#499) üzenetére


RootRulez
félisten

Szerintem 1440 és telefonon intézd el, az a tuti. :K

═════════════════════════════════════════

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.