Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1051) balika21 válasza vis.p (#1049) üzenetére


balika21
tag

szia
hol sikerült mentőcsomagot vásárolnod? nagyon érdekelne!

(#1052) vis.p válasza balika21 (#1051) üzenetére


vis.p
aktív tag

Telenor üzletben.

(#1053) balika21 válasza vis.p (#1052) üzenetére


balika21
tag

köszönöm,ma próbáltam 2-ben is,az egyikben totál hülyének néztek,hogy ilyen nincs,és mivel már záróra volt,konkrétan nem is nagyon akart már segíteni,majd a másikban,próbált,de most hallott először erről,és ő nem tudott kiállítani ilyen sim-et Nekem,de benzinkúton tudok venni,szerinte,4 különböző kút után meguntam! mindez Győrben volt!

(#1054) vis.p válasza balika21 (#1053) üzenetére


vis.p
aktív tag

Nekem is másnapra hozták, nem volt raktáron. Ha van pesten ismerősöd, szerintem beszélj vele. A kártyát bárki megveheti, nem kérnek személyit.

(#1055) balika21 válasza vis.p (#1054) üzenetére


balika21
tag

Pénteken megyek Pestre! nem az a baj,hogy nem volt nekik,fogalmuk nem volt róla hogy ilyen van....

(#1056) balika21


balika21
tag

hali
még egy kérdés,ha most vettem ideiglenesen control tarifával készüléket,amíg nem tudok kártyás29-et találni,és nem fogom használni a control-os sim-et,mi baj történhet?

(#1057) kbn válasza balika21 (#1053) üzenetére


kbn
csendes tag

Nyáron velem szó szerint ugyanez történt Pesten.

Telenor bolt: nincs, náluk soha nem is volt, ezt csak újságosok, benzinkutak és hipermarketek árulják.

Hipermarketekben nincs, újságosok és benzinkutasok egységesen azt mondták, hogy "mintha lett volna ilyen, de az már nagyon régen volt, ha SIM-kártya kell, vehetsz Vodafone-osat, olyat tartunk". :P

(#1058) balika21 válasza kbn (#1057) üzenetére


balika21
tag

köszi,én vaterán vettem egy aktiváltat! De akkor ne hirdetnék az oldalon! :(

(#1059) DS39


DS39
nagyúr

ide is beteszem: [link]
köszi előre is.

(#1060) Huroq válasza DS39 (#1059) üzenetére


Huroq
senior tag

A djuice-os sim működik telenoros készülékben és fordítva is.
A control díjcsomag nem úgy működik mint egy számlás előfizetés. Ha nem sikerül adott hónapban levonniuk az összeget a kártyádról, akkor magasabb díjtételeket kell megfizetned percenként.

Idézném:

"Az időszaki díj levonásának sikertelensége esetén érvényes belföldi perc- és SMS díj 45,5 Ft minden időszakban (belföldi hívás, kék szám, hangposta, SMS)."

Remélem segítettem. :)

Üdv.
Erik

(#1061) DS39 válasza Huroq (#1060) üzenetére


DS39
nagyúr

köszönöm :)

(#1062) #41635072


#41635072
törölt tag

Megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#1063) balika21


balika21
tag

sziasztok,még egy kérdésem lenne,djuice-nál hogyan tudom a tarifát leellenőrizni? egyenleg lekérdezésnél,nem küldik meg :(

(#1064) DS39 válasza balika21 (#1063) üzenetére


DS39
nagyúr

djuice online-on keresztül ingyen megnézheted az egyenleged, és azt is hogy milyen díjcsomagban vagy (ha ezt értetted tarifa alatt).

(#1065) balika21 válasza DS39 (#1064) üzenetére


balika21
tag

köszönöm,tarifa alatt ezt értem,csak nem az én nevemre van aktiválva a kártya,és djuice online nélkül hogy tudhatom meg?

(#1066) DS39 válasza balika21 (#1065) üzenetére


DS39
nagyúr

felhívod az ügyfélszolgálatot, biztos megmondják. (vagy egy automata elszövegeli)

(#1067) balika21 válasza DS39 (#1066) üzenetére


balika21
tag

rendben,köszi!

(#1068) Predator2


Predator2
addikt

Helló

A telefonos egyenlegemet szeretném feltölteni interneten keresztül (kártyás 29 csomagban vagyok)
Budapest Bankos vagyok de sajna most nem működik az egyenleg feltöltés. Visa Electron bank kártyám van.

Hogyan kell online egyenleget feltölteni? Nem tudom hol kell. Be vagyok regisztrálva, végignéztem mindent de nem találom.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1069) cocka válasza Predator2 (#1068) üzenetére


cocka
veterán

Google a barátod:

https://etopup.hu/online/

(#1070) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Netezz mobilon 500 internetes csomagot szeretnék dual sim-es telefonba. A djuice-os kártyráról csak a net menne. A mentőcsomag jó lenne erre a célra? Ez a 15000Ft-os feltöltés esetén +7500Ft ez az internet díjcsomagra is elhasználható vagy csak beszélgetésre?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1071) Predator2 válasza cocka (#1069) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1072) ityam


ityam
senior tag

Van egy djuicés reload netem USB stickel.
Kérdésem hogy ha egy kártyafüggetlen androidos telóba belerakom a kártyát akkor azon kell valamit beállítani hogy menjen a net?
azon kívűl persze hogy kiválasztom a hálózatot és engedélyezem az adatforgalmat a telefonon.

Napokban tervezek venni egy dual simes androidos telót és ki akarom próbálni hogy megy e a vásárlás előtt és jó lenne tudni hogy ennek simán mennie kell vagy valami plusz dolgot be kell állítani a telón?

mellék kérdés: mintha hallottam volna olyanról hogy a djuicés reload netnél ha nincs egy bizonyos ideig adatforgalom akkor is vonnak le valamennyi pénzt az egyenlegből. Igaz ez? Nem érdemes folyamatosan fent lennie akkor a telefonnak majd a hálózaton, csak ha tényleg akarom használni?

(#1073) ityam válasza ityam (#1072) üzenetére


ityam
senior tag

Akkor válaszolok magamnak hogy más is tudja.
Semmit nem kellett állítgatni a telón. Beleraktam a telóba engedélyeztem az adatforgalmat és megy rendesen a net.

(#1074) hr2


hr2
őstag

Üdv.
DJuice kártyás 29 díjcsomagnál a netezz100 internet csomaggal, lehet e használni a whatsapp-ot, skype-ot és a viber-t?
Nincs e korlátozva mint a vodafonnál?

(#1075) cocka válasza hr2 (#1074) üzenetére


cocka
veterán

Szerintem indulj ki abból, hogy nincs. Jobb optimistán állni a dologhoz.

Viszont kérdemén: a vodka mit nem korlátoz? :D

(#1076) hr2 válasza cocka (#1075) üzenetére


hr2
őstag

Jelenleg T-Mobilos vagyok.
Váltani szeretnék DJuice-ra, de csak akkor fogok, ha a fentebb említett progikat tudom használni és nincsenek korlátozva.

(#1077) zsoltix válasza hr2 (#1076) üzenetére


zsoltix
tag

Nincs korlatozva, de en elkerulnem a telenor/djuice-t.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#1078) hr2 válasza zsoltix (#1077) üzenetére


hr2
őstag

Miért?

(#1079) cocka válasza hr2 (#1078) üzenetére


cocka
veterán

Mert tud jobb alternatívát, gondolom én. :D

(#1080) zsoltix válasza cocka (#1079) üzenetére


zsoltix
tag

Mert 2 eve naluk vagyok es gerinctelen egy ceg. Szerencsere 14. En lejar a huseg lepek is le. Hiaba jok az araik ha becsapnak ott ahol tudnak. Az meg hogy azzal toltsem az eletem, hogy a fogy vedelemnek irogatok koszonom nem. Amugy tmobile nak a like csomagja illetve a voda fiataloknak szant csomagja is jobb mint barmelyik djuice csomag.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#1081) cocka válasza zsoltix (#1080) üzenetére


cocka
veterán

Gondolom a kártyás 29-re célzol. :)

Amúgy azt leszámítva tényleg szar az összes csomagjuk.

(#1082) zsoltix válasza cocka (#1081) üzenetére


zsoltix
tag

En elofizus vagyok igy a kartyas csomagokrol nem tudok nyilatkozni sose neztem.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#1083) ityam


ityam
senior tag

Nekem csak a feltöltő kártyás netje van a djuicének de ennél nincs jobb a piacon. 5Ft/mb az 100MBnál 500 Ft. És minden más négnél 1000 Ft környékén adják a 100 MB os csomagokat. Ha felhasználod ha nem. Itt meg ha nem használod fel akkor sincs baj. Ha meg többet használsz akkor sem lassul le. Így hogy most van egy dual simes telóm teljesen ideális ez nekem. Egy dologra kell figyelni hogy nem szabad bekapcsolva hagyni adarforgalom nélkül.

(#1084) DS39 válasza ityam (#1083) üzenetére


DS39
nagyúr

nem lassítanak, de túlszámláznak, okostelefonhoz pl nem ideális, oda jobb a klikk, vagy az 500 MB-os csomag.

(#1085) cocka válasza ityam (#1083) üzenetére


cocka
veterán

Szerintem a Domino Web jobb, mert pl. 2000-ért kaphatsz 1 gigát. Na most ilyen konstrukcióban más szolgáltatók nem igen adnak 2000-ért 1 gigát.

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/domino/domino_web

Na nem mintha népszerűsíteni akarnám, de én is gondolkodtam már rajta, hogy át kéne váltanom erre, mert hát ennél a djuice reload netnél igencsak lesni kell, hogy hol a vége, mert ugye ott 1 giga már 5120 Ft lenne.

(#1086) ityam válasza cocka (#1085) üzenetére


ityam
senior tag

Mondjuk én csak akkor használok mobil neten ha nagyon kell a net. egyébként wifivel megoldom. tavalyelőtt vettem a kártyát 3000 es feltöltéssel. tavaly töltöttem rá 3000 Ft ot az egyenlegfelhasználási idő miatt. ezzel lett 4500 az egyenlegem. Szal Ha valakinek csak néha néha kell a net akkor jó ez a djuice reload net.
Természetesen folyamatos használathoz nem ez az ideális. Nem fogok ilyet állítani.

Egyébként felraktam a watchdog 3g progit. az állítólag elég pontosan figyeli az adatforgalmat és riaszt ha túlléped a beállított keretet.

Szerk: látom előző hszemnél rosszul fogalmaztam hogy nincs a piacon nála jobb. Úgy kellett volna hogy aki nem sokat használja a netet annak nincs ennél jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1087) cocka válasza ityam (#1086) üzenetére


cocka
veterán

Akkor nem értetted meg a Domino Web lényegét, de most épp nincs kedvem elmagyarázni, hogy miért jobb, mint a reload net, végül is nekem is ez utóbbi van, mert azt hittem, hogy téjék tényleg rendszeresen vonják a havi díjat, de hát egy francot. Nem úgy van.

[ Szerkesztve ]

(#1088) ityam válasza cocka (#1087) üzenetére


ityam
senior tag

Nem néztem meg ez igaz. Most ahogy átfutottam az alapján könnyen be lehet cumizni ha valaki picit átlépi az egyes kereteket. Ha minden hónapban a megkezdett után már levonják az 500Ft ot akkor már nem jó annyira NEKEM. De ha nem így van akkor szívesen meghalgatlak.

(#1089) cocka válasza ityam (#1088) üzenetére


cocka
veterán

Ja, úgy van, hogy csak a megkezdett után. Tehát ha nem kezded meg, nem vonnak havi díjat. 100 megát meg röhögve lenetezel.

Megnézel 5 rövid youtube videot, azt kész is. :)

(#1090) ityam válasza cocka (#1089) üzenetére


ityam
senior tag

Ha valaki tényleg elkezd netezni akkor gyorsan elfogy a 100MB ez tény és való. Ha viszont valaki csak céltudatosan megnézi amit SOS kell akkor nagyon sokáig ki lehet húzni egy reload nettel. Nagyobb mennyiséget meg meghaygja arra ha wifi közelbe ér az ember.

(#1091) #41635072


#41635072
törölt tag

Előzőekhez hozzászólva:
Teljesen felesleges leszarozni (és buta dolog) egy díjcsomagot/szolgáltatót csak azért mert nektek egy csomag jön be.
Én nem csacsogok feleslegesen, ezért nekem a kártyás29 percdíjainál nincs kevezőbb.
Mobilneten pedig nem youtube videókat nézegetek, hanem emaileket olvasok/küldök, kapcsolatot tartok, kedvenc hírportáljaim olvasom. Erre nekem bőven elég 100MB 500Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#1092) atthany


atthany
aktív tag

sziasztok,

4 éves fiam nevében vehetek DJUICE előfizut+telefont?
kösz

(#1093) #41635072 válasza atthany (#1092) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem...

(#1094) DS39 válasza atthany (#1092) üzenetére


DS39
nagyúr

14 év az alsó korhatár.

(#1095) Huroq válasza #41635072 (#1091) üzenetére


Huroq
senior tag

Igazad van díjcsomag miatt nem is fogom én sem le sz_rozni.
De a pofátlansága miatt, amit az ügyfelek nagy részével megenged az kritikán aluli. :)
Az, hogy létezik kapcsolási díj illetve díjcsomag leforgalmazhatóság megosztása 2012-ben, most már 2013-ban az teljes mértékben értékel egy szolgáltatót. :) ( És tudom, más is emelt árat ez tény, de azt leforgalmazhatom akármerre.)
Arról már ne is beszéljünk, hogy a panaszlevelekre olyan lekicsinylően illetve arrogánsan válaszolnak, hogy ritkán lát ilyet az ember.

És igen én is előfizetőjük vagyok. De szerencse már csak februárig.

U.i.: Természetesen ezt nem azért írtam, hogy leszóljam azt a szolgáltatást amit te neked kiválóan megfelel. Ez csak egy előfizető véleménye volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#1096) zsoltix válasza Huroq (#1095) üzenetére


zsoltix
tag

en eggyet ertek veled.

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#1097) atthany


atthany
aktív tag

az igaz, hogy van korhatár nélküli csomagja a DJUICE-nak, mert a honlapon nem találtam!?
melyik az?

(#1098) DS39 válasza atthany (#1097) üzenetére


DS39
nagyúr

a kártyás Control

(#1099) Lajkó válasza #41635072 (#1091) üzenetére


Lajkó
őstag

Pont így bánok vele én is, és nekem is elég a 100MB! :K
Annyi csavarral, hogy nekem a számlás 20-hoz "ingyéé va"! :B

(#1100) Micuir_M válasza DS39 (#1003) üzenetére


Micuir_M
tag

"mivel kártyás csomagról van szó, lényegében az hogy kinek a nevén van nem számít."

De számít, nem csak azért, mert visszaélhetnek a kártyával. L. 72 órás előzetes miatta. Hanem nekem van egy djuice-s prepaid SIM-em, 26 év alatti ismerősöm nevén. Most néztem meg: a Djuice Online-on pár kattintással át tudnék térni új generációs kártyás tarifacsomagra. Nagyon meglepődne, amikor számlát kapna róla... Persze ez kb. az első számláig menne, de azzal el tudnék neki telefonálni több tízezer Ft-ot is...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.