Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#151) lócitrom


lócitrom
őstag

igen, korlátozva van. tudtom szerint egy személynek összesen 3 szerződése lehet egy szolgáltatónál. az RFID meg tényleg csak dísz egyenlőre. a MyLife is inkább csak van, de senki sem használhatja még.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#152) #41635072


#41635072
törölt tag

Kicsit kezd idegesítő lenni, hogy az árak felét csak az ÁSZF-ben lehet megtalálni.
A másik, hogy napok óta nem válaszolnak az e-mailemre, sms-t meg ne mtudok küldeni. :W

(#153) lócitrom válasza #41635072 (#152) üzenetére


lócitrom
őstag

nem tudom milyen telefonod van,de valószínűleg nem tudta lekérni a hálózat, üzenetküldésre használt telefonszámát. ez általában a kártyában benne van és ezt a telefon automatikusan érzékeli. keress olyan beállítást hogy üzenetközpont. Nokia esetében nem nagy durranás beállítani. egy biztos, ez a központ száma amit meg kell adnod:+36209300099

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#154) #41635072 válasza lócitrom (#153) üzenetére


#41635072
törölt tag

Dehogynem, az üzenetközpont száma jól be volt állítva.
Azóta sem jött egyébként semmi válasz az e-mailemre, felhívtam a 1741-et, lemondtam az SMS szolgáltatást, majd vissza és így most működik... :W

(#155) csibor


csibor
őstag

26 év a felső határ,de mi az alsó?

(#156) #41635072 válasza csibor (#155) üzenetére


#41635072
törölt tag

15 (Ha jól tudom.)

[ Szerkesztve ]

(#157) lócitrom válasza #41635072 (#156) üzenetére


lócitrom
őstag

14, onnantól 18 éves korig szülői beleegyezés szükséges.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#158) #41635072 válasza lócitrom (#157) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nekem sem kellett szülői beleegyezés. Csak előfizetéseshez kell.

(#159) csibor válasza lócitrom (#157) üzenetére


csibor
őstag

Frankó fiam 12,én pedig fölötte járok.

(#160) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Helló!

Szeretnék pár dolgot kérdezni:

- Mennyibe kerül az egyenleg lekérdezés a 172-n? (Kártyás 29 csomagban vagyok)

- Nektek mit ír operátornak? Nekem "pannon"-t, annyira sem független, hogy "djuice"-t írjon ki, vagy mi?

Előre is köszi a válaszokat!

(#161) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Bocs a dupláért, de most jutott eszembe még egy :)

A szerződéskötésnél emlékszem meg kellett adni valahova egy hat számjegyből álló jelszót, csak nem emlékszem minek, és a szerződéses papírokon sem találok ilyesmit.

(#162) cocka válasza S. Szabi (#160) üzenetére


cocka
veterán

Idézet a díjszabásból:

A szolgáltatásért belföldről, a Szolgáltató hálózatából a 172-es telefonszám felhívásáért
járó hívásdíjat kell fizetni: 69 Ft/hívás.

Mivel az ezer éves djuice kártyás csomagot használtam, nekem még tavaly kb. év végén átírták a szolgáltatónevet djuice-ra. Eredetileg tényleg pannon volt.

Azóta nonstop djuice van kiírva.

A 6 jegyű számot tőlem kártyapótláskor kérték (már eleve volt szerződésem), de akkor se értettem hogy miért. Valami kártyaszintű jelszó vagy mi fene. Nem a plasztiklapra írta az ügyintéző?

[ Szerkesztve ]

(#163) #41635072 válasza cocka (#162) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nekem meg az ősidőkben volt djuice, mikor újdonság volt.
Most vetetm egy új SIM-et (igaz nem boltban, tehát régebbi) és pannon van kiírva.

(#164) cocka válasza #41635072 (#163) üzenetére


cocka
veterán

Ős idő, na nekem is az volt. Az a du. 4-től minden 24 Ft.

És még jóval a kártyás 29-re váltás előtt átírták a nevet djuice-ra. De amúgy tök mindegy, mert az operátorlogó kitakarja. :D

(#165) S. Szabi válasza cocka (#162) üzenetére


S. Szabi
őstag

Hát nem egyszer néztem át ezeket a díjszabásos dolgokat, de én nem találtam :D

Egyébként a T-Mobiltól jöttem át, számhordozással, vadi új djuice-s SIMet kaptam, igazán djuice-t írhatna ki akkor már :D

(#166) cocka


cocka
veterán

Aki tudja, hogy ez mi a telenor online szolgáltatásoknál, az mesélje már el legyen olyan kedves! (csomag: kártyás 29)

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#167) madstunt


madstunt
addikt

ha bemegyek felvenni az rfid-t akkor mit kérnek el?

(#168) Misi 007 válasza madstunt (#167) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Gondolom személyin kívül más nem kell hozzá!

Van új tarifacsomag "3 kedvenc óra" néven!
Nem rosszak a percdíjai bár jobban örültem volna ha a kártyás 29-be építik be ezt a 3 órát!

Kedvezményes percdíj: 15 Ft
Alap percdíj: 35 Ft
SMS: 35 Ft

(#169) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

1 hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy Samsung Monte-nak amit a djuice Netshopon keresztül rendeltem számlás20 csomagban. Sajnos így nem választhattam az ingyen igényelhető 500ft-os extrák közül, ezért most utólag szeretnék hozzájutni egy 100Mb-os mobilnethez. A honlap azt írja, SMS-ben rendelhető...hová kell küldeni és mit az igényléshez?

A választ előre is köszi..

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#170) madstunt válasza Goatman (#169) üzenetére


madstunt
addikt

én pannononlineon rendeltem,rendeld te is ott ;)

(#171) 8zabi


8zabi
őstag

barátnőmnek djuice reload kártyás csomagja van

eddig az internet mini mobilnet csomagja volt, de azt lemondtuk, mert jött helyette a 100 megás netezz mobilon

viszont erre meg sehogy sem lehet előfizetni, a szolgáltatásrendelő (1741) azt mondja nincs jogosultsága rá, djuice online-on meg nem jelenik meg a szolgáltatások között
csak a startot és a napijegyet mutatja

hol a hiba?

(#172) #41635072 válasza 8zabi (#171) üzenetére


#41635072
törölt tag

Lehet, hogy csak az új díjcsomagokkal rendelhető.

(#173) 8zabi válasza #41635072 (#172) üzenetére


8zabi
őstag

azt írják minden díjcsomaghoz igényelhető
én is djuice complete-tel használom, az sincs már forgalomban

(#174) dikmen válasza 8zabi (#173) üzenetére


dikmen
tag

Háát nem tudom.
Nekem kártyás29 és tökéletesen megy.

(#175) madstunt


madstunt
addikt

én a régi kártyás20hoz rendeltem netes felületen.

[ Szerkesztve ]

(#176) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Újabb klassz felfedezés. Amikor vettem a (még) pannonnál a kártyám akkor egy hónap után behalt, kaptam másik SIM-et. Ez szép és jó, de most vettem észre hogy 21 telefonszámnál többet nem tudok rámásolni.. Nem égető probléma, de azért mégis azért.... :U

Oda lehetne figyelni jobban a SIM-ek minőségére..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#177) lócitrom válasza Apollyon (#176) üzenetére


lócitrom
őstag

erről most hallok életemben először. olyat már láttam hogy t-mobile-os kártya lényegébe megfárad és széttörik és olyat is, hogy vodafone-os kártya egy szimpla telefonból történő kivétel után meghal. a régi pannonos kártyák lehet hogy kevés memóriával rendelkeznek, de asszem a 180 meg van. ráadásul az új kártyák többet is bírnak. na meg mire való a telefon memóriája.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#178) Apollyon válasza lócitrom (#177) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez van, kipróbáltam több telefonnal is.. De mondjuk azért lenne jó ha rá lehetne másolni a sim-re mert ha behal a telefonom, akkor az új telefonba ne kelljen manuál beírni... mert bár le van mentve PC-re is de nem biztos hogy ugyanolyan márkájú telefont vennék, amihez meg ugye nem lenne jó az a szoftver ami lementette a számokat...

Amúgy már a 2003-as vodás simem is 250 számot tudott.. meg az előző, behalt djuice-os sim is tudta, de ez meg nem, csak 21-et ;P

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#179) cocka válasza Apollyon (#178) üzenetére


cocka
veterán

Na én ezt úgy oldottam meg, hogy mindent a simre mentek és soha nem használom a telefon memóriáját, ha csak be nem telik az sms memória, aztán az egészet lementem egy sim kártyaolvasóval számítógépre. Ennyi. Szerintem a feltétlen fontos contactok elférnek 250 memóriahelyen, a többiek meg mehetnek a telefonmemóba is. :D

Visszatöltésnél csak ki kell olvasni az új kártya ICC ID-jét, átírni a mentett fájlban, aztán visszamásolni a régi tartalmat, felülírom és kész. :) Működik. :D

Mondjuk az is igaz, hogy én azért alkalmazom ezt a módszert, mert progival le se tudom menteni a telefon memóriáját (nincs is ilyen progi hozzá :D).

(#180) madstunt válasza Apollyon (#178) üzenetére


madstunt
addikt

szerintem ez nem a djuicera/telenorra kenhető probléma. gyári hibásak mindig fordulnak elő kivéve ha éppen legógyárban dolgozik az ember(najó ott is van hibás csak évente 12 max)

(#181) jubilleum


jubilleum
senior tag

Én ma voltam az U26ban hogy "Pannon 50" -ről átváltsak "Számlás 20" -ra. Viszont a "Családi csomag" -nak van egy olyan megkötése hogy a számlás számoknak egy név alatt kell lenniük, ami ez eseteben az apukám neve. Ez a feltöltő kártyásokra nem vonatkozik. Tehát ebből nekem az jön le hogy a saját számom nem lehet a saját nevemen? Ez a megkötés miért van? Mert így választanom kellene hogy "Családi csomag" és djuice között.

(#182) Picco válasza 8zabi (#171) üzenetére


Picco
addikt

ott h baratnodnek ceges elofizuja van valsz, mint nekem.
en egy 3. emberen keresztul tudom intezni a szolgaltatoval kapcs. ugyeimet :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#183) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Érdekes, már másodika van és még mindig nem kaptam meg a számlát.. Kb úgy 28-a körül szoktam megkapni, mert 18-án zárják le, és általában úgy 4-5-6-ai napok a fizetési határidők.. Az igaz, hogy eddig mindig bankkártyával fizettem ki és mielőtt befizetem kapok tájékoztatást az összegről, de azért mégis, számlát kéne küldeni... :U

Pedig már tökre kíváncsi voltam hogy vajon Telenoros számla jön, vagy Djuice-os, eddig Pannonos jött...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#184) Apollyon válasza Apollyon (#183) üzenetére


Apollyon
Korrektor

..Közben azóta már megjött, de mire kézhez vettem már be lett fizetve ;P
Egyébként Telenoros a számla, szal ennyit a nagy függetlenségről;P

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#185) #41635072


#41635072
törölt tag

Érdekes, hogy mennyit ér az a - ~10Ft a többi szolgáltatóhoz képest. (kártyás 29 csomaggal)
Plusz az 500Ft-os 100MB-os net csomag.
Valahogy sokkal tovább tart egy feltöltés, pedig ugyanannyit beszélek.
Nem hittem volna, hogy ennyire meg fogja érni a váltás. :C

(#186) Apollyon válasza #41635072 (#185) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én is néztem, az a 100 megás csomag valóban okés 500 ft-ért, de utána 32 ft/mb ami meg már nevetséges. Továbbá 3 ezer forint az 1GB-os csomag, nos ez napi netezésre nem hinném hogy elegendő lenne, főleg a mai weboldalaknál, ami már mind tele van képekkel – a youtube-ot meg egyebeket nem számolom bele. Jelenleg szerintem nem érdemes előfizetni rá, hacsak valaki nem két kézzel akarja szórni a pénzt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#187) #41635072 válasza Apollyon (#186) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ezek mobiltelefonra vannak, arra bőven elég. Legalábbis a 100MB-os.
Napi rendszerességgel végignézni a kedvenc portálokat, msn, bármi. Néhány youtube videó is. Sokkal olcsóbb, mint más cégek ajánlata.

T-mobile-nál sokáig 1400Ft-ot fizettem 30 MB-ért!! Aztán nemrég lett 700Ft 40 MB.
Szóval nekem jelentősen olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#188) Apollyon válasza #41635072 (#187) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ok, de ha én PH függő vagyok, és naponta 2 órát akarok fórumozni telefonon is, akkor elég halovány az a 100 mega, nem? És vegyük most az opera mini-t ami sávszél takarékos. Remélem amúgy nincs igazam, és kijavítasz, merthogy elég, és akkor én is előfizetek :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#189) #41635072 válasza Apollyon (#188) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát a mobilon lévő netezést nem erre találták ki sajna.
Djuice-nál ugye az olcsóságon van a szempont, és mobilon a 90%-nak ez bőségesen elég.

Opera mini: Mióta új lett a PH! nekem nem működik vele normálisan. :W (Nokia N78)
Egyébként ő 30-60KB-ot eszik meg oldalanként átlagosan.
Persze ez beállításfüggő. Amúgy minden más oldal tökéletesen működik.

Opera mobile: Ezzel az új PH! oldal is megfelelően működik, viszont 300-600KB-ot eszik meg oldalanként.

De ott van a reload net. Ami kb oylan árakon kapható, mint a konkurenciánál.
Csak ugye cserélgetni kell a SIM kártyát, meg addig nem tudsz telefonálni... :(

[ Szerkesztve ]

(#190) NathanCullen


NathanCullen
senior tag

Sziasztok!

Köthetek a Djuice-nál BM -es előfizetést, valaki aki BM -re jogosult kötött már? Úgy mennyi a tarifa?

Elvileg ugyanaz, mint a Telenor és ott lehet akkor gondolom a Djuice-nál is.

Djuice olcsóbb, mint a többi és még mellé ha belügyminisztériumi vonalat kérnék még olcsóbb lenne.

Köszi a válasz!

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#191) RootRulez


RootRulez
félisten

Na ma kiírta a telefonom azt, hogy: Telenor HU

Tehát van egy pannonos sim kártyám, ami djuice-os és kiírja, hogy telenor. :)

szép...

═════════════════════════════════════════

(#192) student


student
őstag

tudok valahol csomagot váltani a djuice honlapján? vagy be kell ehez menni boltba?

(#193) PazsitZ válasza RootRulez (#191) üzenetére


PazsitZ
addikt

A djuice gyakorlatilag csak egy csomag brand. A telenor kiszervezett leányvállalata, és evidens módon a telenor hálóztatát használja.

- http://pazsitz.hu -

(#194) RootRulez válasza PazsitZ (#193) üzenetére


RootRulez
félisten

Tudom. csak így érdekes volt :) Hogy 3 féle dologhoz is kapcsolódik a szolgáltatásom...

═════════════════════════════════════════

(#195) 8zabi válasza student (#192) üzenetére


8zabi
őstag

(#196) #41635072


#41635072
törölt tag

Nem tudja valaki biztosan, hogy ha a Telenor Online-on kikapcsolom a netelőfizetést, akkor azonnal megszűnik, vagy csak nem aktiválják újra a 30. nap eltelte után?

(#197) 8zabi válasza #41635072 (#196) üzenetére


8zabi
őstag

azonnal megszűnik
így kártyásként érdemes kivárni az utolsó pillanatig, hogy ne bukd el a levont összeget
ha előfizetéses vagy, akkor nem tudom, hogy időarányosan kell-e fizetni, vagy az egészet :F

(#198) #41635072


#41635072
törölt tag

Ez nem igaz!
Direkt nem töröltem a Netezz 500MB csomagot, mert július 4-ig érvényes a telenor online szerint.
Erre ma reggel jön az SMS, hogy meghosszabbították. :W

(#199) RootRulez válasza #41635072 (#198) üzenetére


RootRulez
félisten

Tróger banda az is, mint a többi. :(( Bezzeg, ha felmondod, (szinte) azon nyomban nem él a szolgáltatás, nem elérhető júl 4-ig...

═════════════════════════════════════════

(#200) #41635072


#41635072
törölt tag

Unatkoztam kicsit, és a következőt vettem észre:
Ha offline módból visszakapcsolom online módba a telefonom, egy pillanatra Telenor HU felirat jelenik meg, majd átvált pannon-ra. Ha kézzel próbálom meg kiválasztani, akkor a listában H Pannon 3G-ként szerepel.
Ezt miért csinálja?
Nem lehet valahogy megoldani, hogy Telenor/djuice-t írjon ki?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.