Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#402) devast válasza KillArmy (#400) üzenetére


devast
addikt

Miután körberöhögtelek, felvázolom a helyzetet:
a, Dolgozol és van fizetésed:
Ebben az esetben ha nem tudsz magadnak összeszedni 70k-t telefonra, akkor magadra vess.
b, Diák vagy(mint a djuice-osok többsége), és nem dolgozol:
Ez esetben bemész, leteszed a 70k-t és viszed a telefont. T-nél és vodánál ugyanez így néz ki: Bemész, bejelented az igényedet, mindent kitöltesz faxolgatnak, és a pofádba nyomják, hogy a készülék előfizetésés árán felül még kb ~60k-t ott kell hagynod kaúció gyanánt ha szeretnéd a cuccot. Részletfizetést meg úgy ahogy van, fejeltsd el. Ergo érvényesül az elv, hogy akkor adnak hitelt(részletfizetés, tökmindegy hogy hívom) ha bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#403) RexpecT


RexpecT
addikt

Mikorra várható, hogy lesz Androidos telefonjuk :F

(#404) KillArmy válasza devast (#402) üzenetére


KillArmy
tag

" b, Diák vagy(mint a djuice-osok többsége), és nem dolgozol:
Ez esetben bemész, leteszed a 70k-t és viszed a telefont. "
Aha, ez így rohadt jól hangzik, de a pénzkeresés részét mintha kihagytad volna, én meg pont emiatt nem értem a részletfizetés hiányát.
Lehet egy diáknak munkája, de 70kp-t szerinted hány részük tudna lecsengetni? Oké, gyűjtögetni lehet, de nem mindenki tud, nem mindenki ér rá, és egy kamatmentes részletfizetésnek (mint a T-nél pl) igazából nem látom olyan nagy hátrányát, amiért megérné a hosszú gyűjtögetés.

Egyébként elég könnyű lehet neked örömet okozni, ha ez olyan nevetséges volt számodra..

[ Szerkesztve ]

(#405) devast válasza KillArmy (#404) üzenetére


devast
addikt

Szerinted ki az a barom, aki egy diáknak ad részletfizetési lehetőséget? Semmi garancia nincs rá, hogy be tudod fizetni a havi részleteket, mivel nincs bevételed. A b pontomat meg olvasd végig. T-nél még 60k kaúciót számolj rá az előfizura, és diáknak ott se fognak adni részletfizetési lehetőséget.

(#406) KillArmy válasza devast (#405) üzenetére


KillArmy
tag

30k volt a kaució, az azért nem ugyanaz. Utána meg egy havi párezer ft befizetéséhez nemhiszem hogy olyan hűde nagy jövedelem kéne. A diákok nagy többsége is dolgozik, ergo van jövedelme, vagyis valszeg lenne rá igénye, amelyik meg nem dolgozik, az még nyilván a szüleivel él. Szerintem kb ez a 2 lehetőség van, mind a 2 hajlamos szerintem a részletfizetésre.
De hagyjuk... :U

(#407) Lajkó


Lajkó
őstag

Jól veszem ki, hogy a havi 250Ft-ba kerülő Elektronikus hívásrészletezést kell megrendelni ahhoz, hogy számlás csomaggal meg tudjam tekinteni a még ki nem számlázott perc, sms, és egyéb forgalmazások díjait? :F

(#408) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! 26 vagyok (lassan 27) Kártyás29-em van, de látva az új netcsomagokat lehet átcsattogok számlás20-ba. Van erre még számomra mód? :F

═════════════════════════════════════════

(#409) Lajkó válasza RootRulez (#408) üzenetére


Lajkó
őstag

Amíg 26 vagy, addig mindenképp! :K

(#410) RootRulez válasza Lajkó (#409) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem "26 alatt"? Azaz max 25 évesen? :F

═════════════════════════════════════════

(#411) Lajkó válasza RootRulez (#410) üzenetére


Lajkó
őstag

Fu, valóban....
Mondjuk az én barátnőm még csak 24, szóval... :U
Esetleg a neten való átnyergelés nem megoldható?

[ Szerkesztve ]

(#412) RootRulez válasza Lajkó (#411) üzenetére


RootRulez
félisten

Gondoltam én is hasonlóra de a djuice oldala elég éretlen olyasmihez...

═════════════════════════════════════════

(#413) Barthezz2 válasza RootRulez (#412) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A djuice oldalán ha bejelentkezel, van lehetőség csomagok közti váltásra online. Bár azt nem tudom, hogy a korhatárt ellenőrzik-e, vagy sem ilyenkor. Szerintem legegyszerűbb az lenne, ha beszélnél az ügyfélszolgálattal.

Amúgy néztétek mosta a kínálatot? Egész pofás lett :C

Everybody lies.

(#414) RootRulez válasza Barthezz2 (#413) üzenetére


RootRulez
félisten

Épp tegnap nézegettem... Innen már lehet szemezgetni... :D

═════════════════════════════════════════

(#415) Pyxee


Pyxee
csendes tag

Valaki tudna nekem segíteni, hogyha én előfizetéssel akarok telefont venni a Djuicenál és csak személyim van, akkor vihetek egy közüzemi számlát (pl:gáz) ami a lakcímemre szól, vagy a nevemre is kell, hogy szóljon (mert ezt írják a honlapon)? Vagy ha a nevemre szóló bankszámlakivonatot viszem az elég akkor is ha most például 14 Ft van rajta? A másik, hogy azt olvastam a honlapon, hogy egy havi havidíjat be kell fizetni a először. Ez igaz? A válaszokat előre is köszönöm (már 3 hete írtam nekik de persze semmi válasz...)!

(#416) RootRulez válasza Pyxee (#415) üzenetére


RootRulez
félisten

A bankszámla azért kell sztem, hogy lássák van rendszeres jövedelmed (arra utalnak) Igen amikor megveszed a telót, az első havi előfizut le kell tenned érte. :K

═════════════════════════════════════════

(#417) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A három kedvenc óra tarifacsomagnál az érdekelne hogy külön is meg lehet választani az órákat? (pl. 10:00-11:00 14:00-15:00 18:00-19:00)
Vagy csak egymás után lehet az órákat választani? (pl. 15:00-18:00)

(#418) thomyerk


thomyerk
tag

sziasztok
elgondolkodtam egy tarifaváltáson, mert a mostani telenoros kártyás rendszerem elég drága. van valami hátulütője a djuicenak? számlás 20-ban gondolkodom, nem telefonálok v smsezem extrém módon, átlagos mennyiséget tolok. elég olcsó lenne így, azért kérdezem van e valami gond vele, vagy csak szimplán jól járhatok? :D
köszi

ja igen, és független készüléket használok kártyával, gondolom a számátvitel és egyéb dolgok nem jelentenek gondot ebben az esetben sem, nem?

[ Szerkesztve ]

(#419) RootRulez


RootRulez
félisten

djuice kártyás 29-ben vagyok... ma meg akartam rendelni az 1GB-os reloadnet-et és mire elküldtem két sms-t (gondolom annak az árával is lehúztak) Akkor jött a válasz, hogy nem vehetem igénybe ebben a tarifacsomagban,a miben vagyok... :F

De az tényleg idegesít, hogy ugye elküldtem egy sms-t, akkor jött a válasz, hogy ha biztos vagyok benne, küldjek válaszban egy OK-ét. És csak ezután írják meg, hogy nekem nem lehet, mire két sms árával húztak le... :(

Szóval akkor se értem, miért nem lehet, akkor kinek lehet? :F

═════════════════════════════════════════

(#420) Atti0925 válasza RootRulez (#419) üzenetére


Atti0925
tag

Mivel a reloadnet csomagok csak netezésre lehet használni,ezért nem engedte.Ha jól értelmezem,akkor te a telefonodon akarsz netezni a beszélgetések mellett,akkor a netezz mobilon 1GB kell,amit fogalmam nincs hogy rendelsz meg(mivel nincs odaírva semmi).De más biztos tudja,v az ügyfélszolgálat.

Realme Narzo 30 5G

(#421) RootRulez válasza Atti0925 (#420) üzenetére


RootRulez
félisten

De az a Netezz mobilon-t nem előfizetéseseknek lehet igénybe venni? :F

═════════════════════════════════════════

(#422) Atti0925 válasza RootRulez (#421) üzenetére


Atti0925
tag

Nem csak előfizetéseseknek,szerintem.De ha felhívod az ügyfélszolgálatot ott biztos megmondják.

Realme Narzo 30 5G

(#423) #41635072 válasza RootRulez (#421) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem, kártyások is rendelhetik.
DE VIGYÁZZ!
Jobb ha kideríted, hogy mikor van a számlazárási ciklusod ége, mert nekem pl 27-én és ha 27-én rendelem meg akkor 28-án újra vonják stb...
Szóval ne mrendeléstől számított 30 nap.. :W
Már 2 hete kéne megint mobilnet, de nem rendeltem meg, mert 2 hétig lenne csak érvényes. :W

[ Szerkesztve ]

(#424) XSiGma


XSiGma
aktív tag

Sziasztok,nagyjából sejtem a választ,de azért megkérdezem hátha valaki tudja biztosra: telenor függő telefont használhatok djuice-os kártyával?Előre is köszi.

(#425) RootRulez válasza #41635072 (#423) üzenetére


RootRulez
félisten

Megpróbáltam megrendelni, de nem tudtam...

Miután küldtem 2 SMS-t, akkor kaptam egyet, hogy nem vehetem igénybe a szolgáltatást ezzel a tarifacsomaggal. Mirefel? :F

mod:

Akkor nem a reload kell nekem, hanem a netezz mobilon? És az havonta levonja, amíg le nem mondom azt, amit megrendeltem? Ha mégse elég pl az 500MB-os, akkor ha küldök másik sms-t a következő hónapban, akkor nem kell 2 szolgáltatásért is fizetnem? :F

Ezt tudom úgy megoldani, hogy gépre kötöm a telót és néha azzal is netezzek?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#426) #41635072 válasza RootRulez (#425) üzenetére


#41635072
törölt tag

A netezz mobilon egy külön SIM karival használható, USB-s modembe való.
Igen, neked a netezz mobilon kell. Igen, havonta vonja.
Háát az sms-es dolgot nem tudom, gondolom nem, de telenor online felületén ezt könnyen intézheted.
Igen, működik gépre kötve.

(#427) RootRulez válasza #41635072 (#426) üzenetére


RootRulez
félisten

Csak akkor havonta kell lennie annyi lének a kártyán, akkor meg már ott tartok, ha előfizus lennék és olcsóbb lenne a percdíjam/mindenem

═════════════════════════════════════════

(#428) #41635072 válasza RootRulez (#427) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát igen, kell lennie.
De hát ez szerint alap. :U

(#429) RootRulez válasza #41635072 (#428) üzenetére


RootRulez
félisten

Úgy értem, ha nincs akkor megszűnik a szolgáltatás vagy csak szünetel?

═════════════════════════════════════════

(#430) #41635072 válasza RootRulez (#429) üzenetére


#41635072
törölt tag

Őőőőő, fogalmam sincs. :/

(#431) ityam


ityam
senior tag

Most vettem egy Djuices Feltöltőkártyás mobil netet. Milyen böngészőt javasoltok hozzá hogy minél kevesebb adatforgalmat generáljak fölöslegesen?
Lehetőleg a Firefoxon kívül. A firefoxal szoktam áltlában netezni ha rá van dugva kábelesen a net szal nem akarom annak a beállításait összecseszni.Ezért akarok inkább egy másik böngészőt felrakni amit le lehet butítani nagyon.

(#432) #41635072 válasza ityam (#431) üzenetére


#41635072
törölt tag

Opera bekapcsolt "Turbo mód" mellett.
Jobbat nem tudok.

(#433) RootRulez


RootRulez
félisten

Na most felidegeltek, illetve nem most, hanem pár napja...

Otthon voltam karácsonykor, nem volt net. Kicsit szöszmötöltem a telefonon és miután csatlakozott volna a netre az egyik program, jött egy sms hogy rossz csatlakozási kísérletet érzékeltek vagy mi... Azt is írták, hogy elküldik a helyes beállításokat. Így is volt elküldtek egy beállítást fájlt. Örültem is netezgettem (volna) de tetű lassú volt két oldalt akartam, egyik se jött be rendesen... Aztán meg szépen semennyire se jött be semmi. Kilépve a böngészőből arra lettem figyelmes, hogy kaptam két sms-t. Az egyik azt írta, hogy 600Ft alatt van az egyenlegem, a másik meg azt, hogy 300alatt vagyok. Gondoltam azért szűnt meg a net, mert csutkára leszívta... Megjegyezném, hogy a két SMS ugyanakkor jött, ergo pillanatok alatt levett 300FT.os vagy többet vett le egyben.

Ez előtt az eset előtt töltöttem a kártyám 3K-val és még lehetett is kb. annyi rajta (volt rajta pár száz ft és nem használtam annyit)...

Na szóval, szerintetek ez mi volt?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#434) #41635072 válasza RootRulez (#433) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát hogy mi volt azt nem tudom, de eléggé felháborító. :((
Hihetetlen...

Amúgy ez netezz mobilon 100mb volt?
Bugyuta kérdés, de nem lehet, h túllépted a 100 megát?

[ Szerkesztve ]

(#435) RootRulez válasza #41635072 (#434) üzenetére


RootRulez
félisten

nem rendeltem meg semilyen szolgáltatást. A pötyögésem követöen, jött az sms, hogy mindjárt kapok konfigurációt, amivel menni fog a net. Csak azt nem írták le, hogy arany árban és használhatatlanul...

═════════════════════════════════════════

(#436) Gercsa


Gercsa
senior tag

Sziasztok!

Bocs ha rossz topikba írok, de nem találtam megfelelőbbet.

Azt szeretném megtudni, hogyha veszek egy feltöltőkártyás internet elérést biztosító SIM kártyát (pl. djuice reload net), akkor azt egy telefonban pl. egy Iphone-ban tudnám-e internetezésre használni?
Tehát nem akarnék telefonálni vele csak netezni. Vagy a kártya csak az usb-s modemmel működik?

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#437) #41635072 válasza RootRulez (#435) üzenetére


#41635072
törölt tag

Jah, hát csomag az kellett volna. :D

(#438) RootRulez válasza #41635072 (#437) üzenetére


RootRulez
félisten

Hát de mégis, pár kilobyte sok ezer Forint? :F

═════════════════════════════════════════

(#439) #41635072 válasza RootRulez (#438) üzenetére


#41635072
törölt tag

32Ft/MB ha jól tudom, de valahol biztos fent van a honlapon.

[ Szerkesztve ]

(#440) RootRulez válasza #41635072 (#439) üzenetére


RootRulez
félisten

1Mb-ot se használhattam. :(

═════════════════════════════════════════

(#441) #41635072 válasza RootRulez (#440) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát akkor a max azt csinálhaod, hogy felhívod őket...
Panasz esetén azt hiszem kötelesek ingyen kiküldeni egy számlát.

(#442) ityam válasza Gercsa (#436) üzenetére


ityam
senior tag

Amikor én vettem akkor direkt megkérdeztem hogy lehet e. A csávóka azt mondta hogy az én Samsung 5230 asommal nem de az okostelefonokkal általában lehet. Azt mondta hogy az Ő HTCjével lehet.
Azt viszont nem tudom hogy Iphoneal lehet e, de ebből kiindulva elképzelhető.

(#443) RootRulez válasza #41635072 (#441) üzenetére


RootRulez
félisten

Na az lesz. :K 1440 jó nekem?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#444) #41635072 válasza RootRulez (#443) üzenetére


#41635072
törölt tag

Aham, mas telefonszamukrol nem tudok.

(#445) jubilleum


jubilleum
senior tag

Hello!

Egy gyors kérdés, djuice-nál mikor van hó fordulta, tehát mikor töltik fel megint a 100mbomat?

(#446) #41635072 válasza jubilleum (#445) üzenetére


#41635072
törölt tag

Egyénfüggő, mindenkinél máskor. Hívd fel őket/e-mail.

(#447) Barthezz2 válasza #41635072 (#446) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szerintem fix 27.-e. Mikor emiatt beszéltem az ügyintézővel, akkor nekem úgy tűnt, hogy az nem egyénfüggő, hanem nekik akkor van, és pont.
Ezt némileg alátámasztja, hogy neked is 27.-e.

Everybody lies.

(#448) jubilleum válasza Barthezz2 (#447) üzenetére


jubilleum
senior tag

djuicenak van egy személyes online felülete, ami azt mondja, hogy:
Számlazárási időpont: Minden hónap 6. napja

(#449) Barthezz2 válasza jubilleum (#448) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Előfizus vagy, vagy kártyás?

Everybody lies.

(#450) jubilleum válasza Barthezz2 (#449) üzenetére


jubilleum
senior tag

Előfizéses vagyok. Számlás 20.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.