Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#351) Alwares válasza nyxor (#350) üzenetére


Alwares
aktív tag

Nyugi nem fognak. Nekem augusztusban volt és az eddigi forgalmadat elvileg a számlakötésnél befizetett pénzből vonják majd le. Nekem legalábbis utána küldtek egy 100 forintos csekket. Amit mondjuk azóta se fizettem be, mert semmi kedvem 100 forintért rohangálni.

(#352) nyxor válasza Alwares (#351) üzenetére


nyxor
aktív tag

Köszi! Mennyi forgalmad volt?

LG G2

(#353) Alwares válasza nyxor (#352) üzenetére


Alwares
aktív tag

Kb 1500 forintot költöttem. A net meg szintén ilyen 15 mega körül volt.

[ Szerkesztve ]

(#354) devast


devast
addikt

Gyors kérdés:
Tudja valaki a djuice-nak az apn beállításait (net) ? Kaptam előfizetéshez ezt a 100 mega ingyen netet, de nem vagyok biztos a beállításban, ráadásul sehol nem dokumentálják azt...
Köszi.

(#355) Barthezz2 válasza devast (#354) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem leküldték sms-ben 1-2 nappal az opció rendelése után.

Everybody lies.

(#356) devast válasza Barthezz2 (#355) üzenetére


devast
addikt

Akkor leírnád? Mert nekem még nem küldték el sms-ben, és szerintem nem is fogják.

(#357) #41635072


#41635072
törölt tag

Nah végre válaszoltak a levelemre úgy, hogy mégegyszer felszólítottam őket.

Köszönjük, hogy leveleddel hozzánk fordultál, ezáltal lehetőséget biztosítva számunkra a teljes körű tájékoztatásra.

A +3620xxxxxxx GSM számú feltöltőkártyás előfizetésének cikluszárási dátuma minden hónap 26-a, ezért történt az, hogy a megrendeléskor (08.26-án), és másnap(08.27-én) is levonta a rendszerünk a havidíjat.

Ez az általános szerződési feltételeink szerint jogos, mivel minden esetben teljes havidíjat vonunk a szolgáltatásokért, de természetesen mivel erről Te valószínűsíthetően korábban nem tudtál, bruttó 500 Ft-ot jóváírtunk az egyenlegeden.

A jövőben is minden hónap 27-én próbálja majd levonni rendszerünk a havidíjat, csak abban az esetben lesz ez másképp, ha akkor nem áll rendelkezésre elegendő egyenleg.

Bízunk benne, hogy az általunk biztosított megoldással elégedett vagy, és a jövőben is rendelkezésedre állhatunk szolgáltatásainkkal.

Csak tudnám, hogy ki találta ki ezt a hülyeséget. Ráadásul miért nincs kiírva a honlapra. :U Így majd mindig csak 27-e után kicsivel lesz értelme megrendelni. OMG! :W

[ Szerkesztve ]

(#358) Barthezz2 válasza #41635072 (#357) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Neked legalább válaszoltak, én még mindig arra várok..

Te is kártyás vagy? Mert akkor ez így (nem tudom hangsúlyozni)eléggé gáz, hogy egy kártyás konstrukciónál egy előre meghatározott ciklus szerint értelmezik a dolgokat. Mert egy előfizetés esetében rendben van, de ott ki tudják számlázni a fél napot is, kártyás csomag esetén, pedig bukta az ember, ha ezt nem tudja(márpedig szvsz eddig senki nem tudta). Meg pl pont ez lenne a lényeg egy kártyás csomagban, hogy az ember akkor tölti, mikor eszébe jut, akkor rendel meg dolgokat, amikor a helyzet úgy kívánja.. Így a halottnak egy puszi az egész :(

devast:
Leírnám, ha tudnám.. Nálam már a telefon(Nokia 5530) alapra belőtte magának a dolgot, ahogy betettem a kártyát, így a leküldött beállításokat fel sem pakoltam. Viszont ha belenézek ebbe, minden automatikus, vagy nincs beállításon van(vagy csak én nem tudom, hol kéne néznem), szóval ez rajtad nem sokat segít. A leküldött beállítás meg egy konfigurációs sms volt, tehát nem leírogatva, hogy mi merre.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#359) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Valakinek nincs infója arról, hogy mikorra várhatóak az új készülékek(azon kívül, hogy ebben a hónapban)?

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#360) #41635072 válasza Barthezz2 (#358) üzenetére


#41635072
törölt tag

Írj rájuk mégegyszer, nekem is csak azután válaszoltak.
Igen kártyás... Ez így tényleg halott dolog... :W

(#361) Barthezz2 válasza #41635072 (#360) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Megtörtént. Kíváncsi leszek..

Everybody lies.

(#362) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#361) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Továbbra is semmi :W :W
A következő levelemben már azt hiszem nem leszek kedves :(((

Everybody lies.

(#363) Real93


Real93
aktív tag

Sziasztok!

A 100 MB-s net nektek milyen használat mellett meddig elég?

(#364) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Csak magába előfizetést lehet venni, készülék nélkül? Unokahúgom szeretne djuiceos lenni, de nem kellene neki csak kártya, meg előfizetés a készülék nem. :N Tehát ilyen formába lehet csinálni valamit?

Köszi. RR

Másik kérdés:
Mikor lesz több telefon djuiceéknál?

═════════════════════════════════════════

(#365) #41635072 válasza RootRulez (#364) üzenetére


#41635072
törölt tag

Persze, lehet.
Elvileg most szeptemberben lett volna több. Meg még az ősz folyamán.
De ne mtudom, hogy lesz-e belőle valami...

(#366) nyxor válasza Real93 (#363) üzenetére


nyxor
aktív tag

Mobil facebookot éjjel-nappal nyomhatod, alig generál forgalmat, ha képeket ritkán nézel rajta. MSN-en is egész nap fent lehetsz telóról. Myvipet nem ajánlom, 3 megát megeszik egy oldalletöltéssel, nagyon szarul optimalizálták, de hát azt is ki használja már... Ezenkívül meg tudsz nézni rajta menetrendeket, időjárást, kisebb híroldalakat, ezek bőven beleférnek a 100 megába. Ha beosztod egy hónapra, akkor nagyjából 3,33 megát tudsz átlagban elnetezni egy nap. Ja, és hasznos tud lenni, mikor az otthoni neted kimarad, a telót modemként használva tudsz netezni. Pl. gépen 1 óra aktív msn-ezés több emberrel az 2,5 mega.
Sebessége se olyan vészes.

LG G2

(#367) RootRulez válasza #41635072 (#365) üzenetére


RootRulez
félisten

És így hogy alakul a havidíj? Mert ugye ha így is annyi (havi 2500), akkor inkább megveszem pl montéval és azért fizetek havi 2500at., mint a semmire, érted?

Így lenne az egészből egy kis hasznunk, mert a telót gondolom többért tudnánk eladni, mint amennyiért előfizusan vettük az előfizetési díj meg úgy is fizetve lenne...

═════════════════════════════════════════

(#368) #41635072 válasza RootRulez (#367) üzenetére


#41635072
törölt tag

Persze, a csomagok ugyan azok, ugyanannyit fizetsz.

(#369) RootRulez válasza #41635072 (#368) üzenetére


RootRulez
félisten

Ebben az esetben miért ne kereshetnénk 10 ezret. :) Vagy ki tudja, lehet meg tetszik neki a Monte...

═════════════════════════════════════════

(#370) Galo12


Galo12
csendes tag

Hello!

mondja már meg vki legyen szíves h mik a beállításai a mobilnetnek android 1.6os telon...

köszi

(#371) Galo12 válasza Galo12 (#370) üzenetére


Galo12
csendes tag

Djuice -os a mobilnet

(#372) bishop36


bishop36
csendes tag

A telenor-tól át lehet vinni a számot djuice-ra?

(#373) nyxor válasza bishop36 (#372) üzenetére


nyxor
aktív tag

Persze, én is ezt tettem.

LG G2

(#374) RootRulez válasza bishop36 (#372) üzenetére


RootRulez
félisten

Én még Telenoros koromban átmentem Happy-ből djuice-ba és pont 1-2 hétre rá lett "külön cég" szóval épp jókor. Több se kellett, mentem is át a kártyás 29-be, mert sz érte meg nekem a legjobban...

═════════════════════════════════════════

(#375) #41635072


#41635072
törölt tag

Ma este 20:57-kor a djuice mondani fog nekünk valamit az alábbi adókon: RTL Klub, TV2, Viasat3, Cool, VIVA, MTV, AXN, Discovery, tv6, film+

[ Szerkesztve ]

(#376) sagesz93 válasza #41635072 (#375) üzenetére


sagesz93
addikt

már várom, gondolom jönni fognak az új készülékek..

(#377) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Most lett egy kis gondom, most vettem észre, hogy aktív a hangpostám, de nem tudom kikapcsolni, nem szeretem, ha nem veszem fel a telót (25mp alatt), akkor átrakja hangpostára a hívót, meg ne legyen hangpostám, ha ki vagyok kapcsolva akkor sem. Szóval sose, de nem tudok kikapcsolni. Próbáltam már kér telefonban is. Kikapcsolom, utána állapotkérés, és mégis aktív marad, ki-bekapcsolás sem segített, meg semmi sem. :(

Szerintetek?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#378) grabber válasza RootRulez (#377) üzenetére


grabber
addikt

Szerintem neked is bug vagy feature? :DDD

(#379) RootRulez válasza grabber (#378) üzenetére


RootRulez
félisten

Elég baj, most meg már fel se veszik az ügyfélszolgálaton. :( (bár én vagyok a ludas, pont vasárnap jut eszembe...)

Szervizben volt a telefonom, másik panel lett benne. És azóta be van kapcsolva, most vettem észre...

═════════════════════════════════════════

(#380) plus44


plus44
veterán

Üdv!

Kérdésem a következő lenne. Mi a különbség a számlás 20 és a kártyás 29 között. A számlás 20-nál van havidíj 2500ft, sms és mindenfele 20forintért telefonálhatok, eddig oké. De ezt mindig fizetem, minden hónapban, vagy én dönthetek, hogy mikor akarom. Azaz, minden hónapban leveszi a pénzt, vagy én dönthetek, hogy akarom-e az adott hónapban? Ugyanez a kártyás 29-re érvényes? )lényegében nekem az lenne a kérdésem, melyik van köze, egyáltalán van-e a tés domino csomaghoz. Ott is, ha akarom feltöltöm a számlám és beszélek 3000ft-ot, és mikor nullázódik, vagy feltöltöm, vagy nem) Ilyen van a djuice-nál?)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#381) Lopottmotor válasza plus44 (#380) üzenetére


Lopottmotor
tag

Szia!

A Számlás20 egy előfizetéses csomag, amiért fizeted a havidíjat (2500Ft).

- 20Ft minden irányba a hívás,
- 20Ft minden irányba az sms,
- plusz egy 500ft értékű csomag (100mb net, VIP szám féláron stb.)

A 2500Ft teljes egészében lebeszélhető, azaz oszd el 20-al. :) Amit a 2500 felett telefonálsz, sms-ezel az nyilván hozzáadódik a havi számládhoz.

A Kártyás29 egy feltöltőkártyás csomag (mint T-nél a Domino), nincs havidíj, te töltöd fel az egyenleged különböző címletekkel.

- Hívás, sms 29ft minden irányba.

[ Szerkesztve ]

(#382) plus44 válasza Lopottmotor (#381) üzenetére


plus44
veterán

Értem, így minden világos, köszi szépen a kielégítő és gyors segítséget.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#383) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok! Akinek van netcsomagja, tudnátok mondani egy pár sebesség adatot? Úgy átlagban. (pl: Bp. II., III.ker)

Meizu MX3 32GB

(#384) RootRulez válasza RootRulez (#379) üzenetére


RootRulez
félisten

Na felhívtam őket, elvileg kapok SMS-t amint ki lesz kapcsolva, vagy nem... :)

mod:
Közbe kipróbáltam barátnőm telefonjával és ha akarom elérhetetlen vagyok :D

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#385) niti


niti
aktív tag

Néztétek már ezt az U26 teóriát? Szerintem botrányos... :( Legalábbis a kép, amit fest a fiatalokról. Nemá... [link]
Én is a "célcsoport" vagyok, de ettől eléggé elkeseredtem.

(#386) nyxor válasza kutkut (#383) üzenetére


nyxor
aktív tag

#366-os hsz-t nézd meg, oda linkeltem egy speedtestet

LG G2

(#387) Daniel D.


Daniel D.
csendes tag

A djuicenál milyen színű a wave? Ebony grey vagy fekete? Nem tudjátok?

(#388) #85552128


#85552128
törölt tag

Sziasztok!
A Djuice-nál a 100 MB-os csomag kártyásoknál hogy működik?
SMS-ben kell rendelni, de ha pl nekem nem kell minden hónapba akkor lemondható?

(#389) madstunt válasza #85552128 (#388) üzenetére


madstunt
addikt

én neten fizettem elő

(#390) DBAtti


DBAtti
aktív tag

Sziasztok!

Telefont vennék, és egy ősrégi Pannon-Djuice SIM-el használnám, jelenleg Djuice 29 kártyásban vagyok. Kérdésem az, hogy működik-e Pannon/Telenor-függő telefonnal a kártyám (elvileg a mostani is Pannon függő, de régen lett véve, nem tudom változott -e a helyzet).

Üdv!
Attila

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#391) Barthezz2 válasza #85552128 (#388) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Lemondható, csak utána újra meg kell rendelni, ha megint kell. Viszont arra figyelj, hogy minden hónap 27.-én vonják a pénzt, tehát ha 26.-án rendeled meg, akkor is levonják az árát másnap megint!

Everybody lies.

(#392) tomp válasza DBAtti (#390) üzenetére


tomp
félisten

Persze működik. Mivel a telenor hálózatán megy a djuice. Meg hivatalosan hálózatfüggő telók vannak és nem szolgáltató függő.

(#393) djbahool


djbahool
senior tag

Sziaszok!

Regisztráltam kártyás előfizetésem a pannon online oldalán.
Hol tudom megnézni az egyenlegem (sehol nem talátam)?

(#394) djbahool válasza djbahool (#393) üzenetére


djbahool
senior tag

Tárgytalan, megoldódott.

(#395) Spilerke


Spilerke
csendes tag

Én is végigjártam a tiszteletkört emiatt az egyoldalú "számlázási ciklus fordulónap" megváltoztatás miatt. Az első levelem óta 3 hét telt el, és végre jóváírták az 500 Ft-ot.

Igaz, hogy csak egyszeri alkalom, de ezt automatikusan kellett volna minden érintett felhasználójuknál megtenni. Így viszont, ezt én nem tudom másnak minősíteni, mint egyszerű lopásnak!

(#396) nyxor


nyxor
aktív tag

Szeptemberben kaptam egy 65 Ft-os számlát. Már az is elég vicces volt, de most októberben egy 16 Ft-osat küldtek, hát ott meghaltam :DD

LG G2

(#397) #41635072


#41635072
törölt tag

Hát a pofám leszakad!
Csak 27-ével tudom lemondani a NET csomagomat. Pont akkor, amikor újra levonják a zsét.
Ekkora tolvaj bandát rég láttam, és még ők papolnak az ellentettjéről. :W
Megint mehet a cirkusz az eltulajdonított 500Ftom-ért.

(#398) olcsii


olcsii
aktív tag

szeptemberben én is kaptam 30ft majd utána 60ft körüli számlát.nem tudom miért:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#399) Stig20


Stig20
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.
Ha szeretnék előfizetni a számlás 20 csomagra egy új teló társaságában, ahhoz elég a személyi és a lakcímkártya vagy kell mellé még útlevél vagy jogsi is? Mert olvastam valamerre, hogy 2 féle fényképes igazolvány is kell az előfizetéshez, de nekem nincs se útlevelem, se jogsim.
Remélem valaki tudja a választ és segít nekem. :)

(#400) KillArmy


KillArmy
tag

Tegnap szerettem volna egy Wave-et vásárolni, nagy vígan kérdezem, hogy ugye van részletfizetés, erre jön a válasz: nem.
Világ életembe T-s voltam (tehát nemtudom hogy a vodánál és a pannonnál van-e ilyesmire lehetőség, de gyanítom van), de hogy egy fiataloknak szánt szolgáltatónál ne legyen részletfizetés, az abszurd szerintem. Azthiszem náluk előfizetéssel 70ezer, namost hány fiatalnak van 70kp-ja telefonra? Szerintem nemsoknak.
Bocsi ha már említette valaki, de nem árt ha erről minél többen értesülnek, netán az illetékesek tesznek is a dolog ellen, mert hogy személyemben 1 vásárlót már elvesztettek, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.