Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#951) #41635072 válasza B1T3 (#950) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nincs lezárva...

(#952) B1T3 válasza #41635072 (#951) üzenetére


B1T3
addikt

Itt tájékozódtam így.

(#953) #41635072 válasza B1T3 (#952) üzenetére


#41635072
törölt tag

Relay és Immedio újságárusoknák továbbra is megvásárolható a mentőcsomag.

(#954) adaboros


adaboros
csendes tag

Két külön tarifa van tulajdonképp: a kártyás 29 és a mentőcsomag. mind két tarifa egy és ugyan az, a kártyás 29-et általában telenor üzletben lehetett megvenni rendes szerződéssel, a mentőcsomagot pedig pl tescoban, auchanban, immedioban, stb.. ezek express kártyák, melyeket regisztrálni kell. De a lényeg, hogy mind a kettőnek ugyan az a percdíja. A kártyás 29-et már nem árulják (lezárt tarifa),ha mentőcsomagot még találsz valamerre (benzinkút, immedio...) akkor az még simán aktiválható :)

(#955) B1T3 válasza adaboros (#954) üzenetére


B1T3
addikt

Köszönöm az információt, Neked is, Tel Elek. :)

De szerintem végül a Combo lesz a befutó, mert a 3 telenoros szám (majdnem) ingyen hívása nekem megérné, így alakultak ki a családban a SIM-ek. :) A korábbi összevetésem fényében azért kicsit kár, hogy nem T-s a család.

(#956) cocka válasza adaboros (#954) üzenetére


cocka
veterán

általában telenor üzletben lehetett megvenni rendes szerződéssel,

Vagy korábban rendes szerződéssel kötött csomagról rá váltani. Mer speciel én Praktikum Perfektre kötöttem a szerződést, utána váltottam még 2003-ban djuice kártyásra és utána meg mikor jött a kártyás 29, akkor kártyás 29-re.

(#957) B1T3


B1T3
addikt

Ha a 3 ingyenes hívószám olyan formában van beállítva, hogy (sms-ben kaptam) „201234567”, „202345678”, „203456789”, azaz nincs 06 vagy +36 a számok előtt, csak a szolgáltatóra utaló 20-as, attól még érvényesek, ugye? :D Bocsánat a hülye kérdésért, csak nem akarok belerohanni abba, hogy nyugodtan beszélgetek velük egy hónapig, aztán a számlánál meglepődök.

(#958) DS39 válasza B1T3 (#957) üzenetére


DS39
nagyúr

a szolgáltató csak az előhívót nézi, a 06, +36 nem számít.
a T-s Domino 5 díjcsomagnál úgy kellett megadnom a kedvezményes számokat ahogy te is írtad most, a netes rendszerben pedig elé van téve a +36, amikor kilistázod, nekem meg a telefonkönyvben az összes szám 06-tal kezdődik és így is működik. :)

(#959) tzsu


tzsu
csendes tag

A djuice kártyát feltöltöttem és 200ft-ot levontak. Nem kértem semmi plusz szolgáltatást. Volna ötlet? Köszönöm!

(#960) cocka válasza tzsu (#959) üzenetére


cocka
veterán

Mínuszba vitted az egyenleged a feltöltés előtt.

(#961) tzsu válasza cocka (#960) üzenetére


tzsu
csendes tag

Volt rajta 100ft.

(#962) adaboros válasza tzsu (#959) üzenetére


adaboros
csendes tag

1440-es ÜF szolgálat, aki megnéz hogy volt-e szolgáltatás a kártyán, ami havidíjas. vagy negatív egyenleg.

(#963) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Valaki használja a Call Meter 3G Androidos alkalmazást az okostelefonján? Már lehet importálni a Számlás20 tarifacsomagot is. Valaki használja? Jól van beállítva?

═════════════════════════════════════════

(#964) RootRulez válasza RootRulez (#963) üzenetére


RootRulez
félisten

Vagy esetleg eme leírásnak megfelelően járt el valaki?

═════════════════════════════════════════

(#965) nyxor


nyxor
aktív tag

Sziasztok! Tavaly nyáron vettem akciósan telefont a djuice-nál, 2 év hűség aláírása mellett. Na most, ha én szeretnék ezen a 2 éven belül új telefont venni náluk, azt már csak listaáron tehetem meg? Előre is köszi a választ.

LG G2

(#966) krystman


krystman
őstag

Ez a Combo csomag csak iskolások vehetik igénybe, vagy sima személyek is? És esetleg hozzá van ez kötve valami életkorhoz?

(#967) cocka válasza krystman (#966) üzenetére


cocka
veterán

ÁSZF-ben benne van minden.

Egyébként csak 26 éven aluliaknak, kivétel: Control.

(#968) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Kapható még valahol HB megyében KÁRTYÁS 29 MENTŐCSOMAG?

(#969) Centaurus


Centaurus
tag

Valaki tudja hogy mi az a DJUICE indikátor?

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#970) cocka válasza Centaurus (#969) üzenetére


cocka
veterán

Állítólag valami tegeződéshez, magázódáshoz van köze, de alapvetően én sem tudom.

(#971) fuze


fuze
őstag

Sziasztok!

Megrendeltem a netezz mobilon 100 mb szolgáltatást. Sms-t küldtem, kaptam is választ, hogy aktiválták. Viszont nem történt semmi. Nincs internetem. Megnéztem és be van állítva a teleonor online-ban az mcc mnc stb. mégsem működik. Valamit kifelejtettem volna? Még sosem volt mobilinternetem.

adms.hu | UI Designer

(#972) Centaurus válasza cocka (#970) üzenetére


Centaurus
tag

Értem...Amúgy nem lényeg csak kíváncsi voltam...
Szerinted szerintetek melyik tarifa a legjobb a mobil piacon amin netezni is lehet?

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#973) fuze válasza fuze (#971) üzenetére


fuze
őstag

Újraindítottam a telefont és most már működik

adms.hu | UI Designer

(#974) mclaren777 válasza mclaren777 (#968) üzenetére


mclaren777
senior tag

Amúgy a fiatalabb korosztálynak ez a legkedvezőbb kártyás csomag jelenleg? Esetleg van benne valamilyen komolyabb buktató? (pl. térerő nem gyengébb mint mondjuk a T-nél)?

(#975) cocka válasza mclaren777 (#974) üzenetére


cocka
veterán

(pl. térerő nem gyengébb mint mondjuk a T-nél)?

Ha nem a Bükkben teszteled, akkor nem gyengébb. Régebben vodáéknál volt szokás a gyenge vagy 0 térerő. Egyébként nem véletlen, hogy a piaci részesedésük is a legkevesebb. Ha KKK-ék lennének az egyetlen szolgáltató, akkor inkább leszoknék a mobilozásról. :DD

(#976) DS39 válasza mclaren777 (#974) üzenetére


DS39
nagyúr

kártyásként ez. aztán jön a BM.

(#977) Remus389


Remus389
veterán

nekem újabban a 3G watchdog 47-49%-nál jár, vagy 47-49 megabyte-nál (a netfigyelő program), 100 megás ingyenes netnél és akkor kapom az SMS-t hogy 80%

55-60%-nál pedig jön hogy 100%

most vagy a netfigyelő program nem pontos(ha van jobb szóljatok), vagy a djuice lejjebb tekert valamit, hogy rávegyék az embereket az 500 megás megvételére...

valaki tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#978) #41635072 válasza Remus389 (#977) üzenetére


#41635072
törölt tag

Én TrafficConter-t használok az nagyjából pontosan mér. (kb 5megás eltéréssel.)

(#979) egy_vandor


egy_vandor
csendes tag

sziasztok

nekem djuice control van.. es nem ertem, hogy neha az operator djuice, maskor meg telenor. miert valtakozik? pl ujra inditom a telefont Telenort ir ki, ha ujbol akkor meg Djuice.. ez mitol lehet?

[ Szerkesztve ]

(#980) mclaren777 válasza DS39 (#976) üzenetére


mclaren777
senior tag

Akkor azthiszem a 46-47 Ft-os Domino Nap SIM-nek már csak napjai vannak hátra a telefonomban.. :)

(#981) kbn


kbn
csendes tag

Bevezettek egy djuice go! nevű csomagot.

Ugyanaz, mint a Kártyás 29 mentőcsomag, csak 29,9 Ft helyett 41 Ft a percdíj. :W

(#982) cocka válasza kbn (#981) üzenetére


cocka
veterán

Figyelmezteti magát a csomag, hogy hess! :)

(#983) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Lett egy új előfizetésem Vodánál és a mostani számom még él.

Mennyibe kerül nekem, ha bekapcsolom az átirányítást hogy az új számomon csengjen ki, ha valaki a régin hív?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#984) sifarr válasza RootRulez (#983) üzenetére


sifarr
senior tag

Mennyibe kerül nekem, ha bekapcsolom az átirányítást hogy az új számomon csengjen ki, ha valaki a régin hív?
Nem sokkal egyszerűbb és olcsóbb, ha rámondod az új számodat a régi hangpostájára és utána minden hívást hangpostára irányítasz? :K
Ezt a megoldást akár évekig megtarthatod évi pár ezer forintból, és előbb-utóbb mindenki megtudja az új számodat.

(#985) cocka válasza sifarr (#984) üzenetére


cocka
veterán

Főleg ha az ismerősei reflexből kinyomják a hangposta indulása előtti jelzőhangkor. :D

Nekem pl. ki van kapcsolva a hangposta. Pont a fenti embertípusok miatt.

(#986) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

A Djuice 29-es kártyás csomagjának vajon változni fog a mostani kedvezőnek mondható díjszabása a közeljövőben?

(#987) B1T3


B1T3
addikt

Adott a djuice Combo tarifacsomag. A havidíja 1990 Ft, ebből 995 Ft beszélhető le, de nem lehet túllépni a havidíjat, szóval a 995 Ft lebeszélése után olyan, mint egy kártyás csomag, konkrétan fel is lehet/kell tölteni. Ha feltöltöm az egyenlegem, akkor az a pénz átvihető a következő hónapra, vagy az adott számlázási időszakban le kell beszélni, mert elvész?

(#988) nullzero


nullzero
tag

Ha valakit érdekel, van egy eladó kártyás29 csomagom. A legjobb díjszabás, már nem lehet kapni.

(#989) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ma kaptam egy SMS-t, hogy változott valami az ÁSZF-ben. Összefüggésben lehet azzal hogy a minap töltöttem be a 26-ot? Vagy hogy nekem még a régi, DJUICE COMPLETE csomagom van?

Mert azt már észrevettem, hogy megjelent a számlán a kapcsolási díj, hogy rohadjon meg a telenor! Amellett hogy már percdíjat is emeltek. Lassan már nem éri meg a havi díjas előfizetés, olyan magasak lesznek a percdíjak.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#990) DS39 válasza Apollyon (#989) üzenetére


DS39
nagyúr

26 éves korhoz nincs köze, változtatják ezt mindenkinek, minden régi csomag megkapta a kapcsolási díjat, és az emelt percdíjat, ez utóbbi különböző mértékű.

(#991) Apollyon válasza DS39 (#990) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nah ez király. Új csomagom meg már tudtommal nem lehet, de ez nem tiszta hogy 26-tól nem jár már, vagy 26 felett?
Valaki tudja hogy konkrétan mi változott az ÁSZF-ben? Mert eddig sem néztem...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#992) DS39 válasza Apollyon (#991) üzenetére


DS39
nagyúr

nem most változott ez igazából hanem amióta telefonadó van. hogy épp most mit változtattak, nem tudom, szinte minden hónapban jön az üzi, de sok változás nem szokott lenne, csak ez a telefonadó kavart be.

egyébként valóban nem válthatsz 26 felett, csak djuice control-ra, ami kortalan, ill. bármely telenor-os csomagra.

[ Szerkesztve ]

(#993) Csaba1512 válasza Apollyon (#991) üzenetére


Csaba1512
tag

(#994) Apollyon válasza Csaba1512 (#993) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi.

Szóval bevezetik hogy plusz, akár 704 Ft-ot nem lehet lebeszélni, hanem az előfizetőket vágják pofán a telefonadóval. Aztán még a kapcsolási díjat is rácseszik, meg percdíjat is emelnek. LOL

Most azon gondolkozom, hogy lemondom a dídzsúsz előfizumat, átmegyek telenor kártyásba, évente feltöltöm maximum egyszer 3000-rel a telómat, aztán bekaphatják. Ha lemerül, akkor meg inkább beszélek ingyen interneten, és elfelejtem a telefonálást.

Így lehet a pofátlansággal előfizetőt veszíteni.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#995) Predator2


Predator2
addikt

Helló
Kártyás 29 csomagban vagyok. A kérdésem az lenne lehet butaságot kérdezek h ez a csomag korhatárhoz volt kötve, ha jól emlékszem akkor (26) Ha átlépem a 26.-életévemet attól még ugyan ebben a számlacsomagban maradok bárminemű változás nélkül?

THX a választ

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#996) #41635072 válasza Predator2 (#995) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen maradhatsz.

(#997) Predator2 válasza #41635072 (#996) üzenetére


Predator2
addikt

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#998) Picike69


Picike69
tag

Sziasztok!
Djuice Combo díjcsomagot szeretnék, hol van feltüntetve, hogy csak 26 év alatt lehet igénybe venni?
Én nem találom sehol.

...

(#999) DS39 válasza Picike69 (#998) üzenetére


DS39
nagyúr

az ÁSZF-ben benne van:

Djuice Előfizetői Szerződést a Szolgáltatóval kizárólag 14. életévét betöltött, de 26. életévét meg nem haladott természetes személy köthet. Ezalól kivételt képez a djuice control tarifacsomag, melyre 14. életévét betöltött, természetes személy köthet Előfizetői Szerződést. Szóban, ill. elektronikus úton előfizetést a Szolgáltatóval kizárólag 14. életévét betöltött természetes személy köthet.

tehát csak az, (ezt anno én e-mailben is megkérdeztem, és ugyanezt írták) a többire mind vonatkozik a 26 éves korlát.

[ Szerkesztve ]

(#1000) Picike69 válasza DS39 (#999) üzenetére


Picike69
tag

Köszi, már kétszer elolvastam lehet mindig elkerülte a figyelmemet. Milyen hátrányom származik abból, ha neten mégis megtudom rendelni? Pl a 3 ingyenes számot csak személyesen adhatom meg? A futár ellenőrzi a születési évszámot?

...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.