Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#651) milestone


milestone
tag

Sziasztok,
Normális az, hogy egy pénteken kiszállított Reloadnet kártya még mindig nem aktív?
Számomra nagyon nem az.
Egy hete rendeltem meg, a pénzt természetesen azonnal levonták, pénteken érkezett meg.
Hívtam az ügyf.szolg.-t, ott 72 óráról habogtak.
Elég furcsa az, hogy igénybe szeretnék venni egy szolgáltatást, amiért fizettem, de napokat kell várnom arra, hogy használhassam...
Hangszolgáltatásra előfizetésem van (Pannonnál), 16 éve.
A többi szolgáltatónál is ez van?
Kell valamit tennem vagy csak várnom kell?

[ Szerkesztve ]

(#652) alba-regia válasza milestone (#651) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Teljesen normális (szerintük). Nekem az előfizetéses, illetve a prepaides kártyát is 2-3 nap alatt aktiválták. Jó munkához idő kell :D

(#653) milestone válasza alba-regia (#652) üzenetére


milestone
tag

Hát igen...
Kösz a választ.

(#654) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy nem kapom meg az MMS-eket. Az APN be van állítva jól. De kapok egy SMS-t, hogy MMS-em jött, később egy másikat, amiben van egy letöltés gomb és külön le kell töltenem mobilnettel a képet, amit kaptam. Miért van ez, mért nem kapom meg az MMS-t úgy, ahogy kéne?

═════════════════════════════════════════

(#655) Lajkó válasza RootRulez (#654) üzenetére


Lajkó
őstag

Telenor online telefonbeállítás küldése készülékre meg volt?

(#656) RootRulez válasza Lajkó (#655) üzenetére


RootRulez
félisten

Jelenleg hogy kell? Mikor megvettem a telefont, azt mondták az ügyfélszolgálaton, hogy Androidos telóra nem lehet kiküldeni a beállításokat. :(
Korábban a Nokiára a BEA szót kellett elküldeni egy 20-as számra és jött válaszban a beállításokat fájl, na most ez újabban működik Androidra is? hova kell elküldeni?

═════════════════════════════════════════

(#657) Lajkó válasza RootRulez (#656) üzenetére


Lajkó
őstag

A felső menüsorban a beállítások menüpont alatt a jobb oldalon találod a készülék beállítások menüpontot. Ott tudsz kérni úgymond auto config-ot. Nekem használt, mondjuk az enyém /pill. nem android...

(#658) jacru válasza RootRulez (#645) üzenetére


jacru
csendes tag

az is lehet hogy levonta a havi 300-as díjat, mert már az alap Mobil Online is havidíjas, úgyhogy érdemesebb akár a legkisebb 100 MB-os mobilnetre előfizetni, sokkal jobban megéri, és ha youtube videót nem nézel elég is.

más: lenne egy olyan kérdésem, hogy ha veszek egy telefont a Telenortól (pl Telenor OneTouch, amit djuice-nál nem lehet kapni), a djuice-os SIM kártyámat tudom vele használni?

(#659) #41635072 válasza jacru (#658) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen, tudod.

(#660) jacru válasza #41635072 (#659) üzenetére


jacru
csendes tag

köszi. :)

(#661) mb702


mb702
tag

sziasztok :)

A djuice kártya/előfizetés meddig használható? Ha a tulajdonosa időközben betölti a 26-ot,
akkor mi történik? Használhatja tovább változatlanul, vagy ki kell lépni, másik tarifacsomagot
kell választania?
Köszönöm a válaszokat!
üdv.: István.

(#662) jacru válasza mb702 (#661) üzenetére


jacru
csendes tag

ha nem akarsz díjcsomagot váltani, vagy előfizetést, akkor használhatod tovább nyugodtan.
(ha váltani akarnál azt már nem lehet 26 év felett, mert új szerződéskötésnek számít.)

(#663) titi123456


titi123456
csendes tag

Sziasztok!
Win7 64 biten vagyok, djuice reloadnetes usb stickemet nem ismeri fel a rendszer.
A HSPA USB modemes progit felraktam róla, azt írja nincs eszköz csatlakoztatva.
Az eszközkezelőben 3 ismeretlen dolgot ír:
-egy modem interface
-két COM típusú port
Ötlet, hogy mit csináljak, ami a legegyszerűbb megoldás, bármi órákig szenvedős újrainstallálgatóson kívül?
Válaszotokat előre köszönöm!

(#664) ak05


ak05
tag

sziasztok
olyan problémám lenne,hogy kaptam 1 smst a telenortól h egyenleg érvényesége lejár,és tegnaptól aki engem hív azt az üzenetet hallja.hogy ügyfél kérésére nem elérhető(vagy valami ilyesmi),én nem kértem ilyet.Megoldás ha csak simán feltöltöm a kártyám vagy ügyfélszolgálatra kell mennem? köszi

(#665) RootRulez válasza ak05 (#664) üzenetére


RootRulez
félisten

Amikor feltöltöd a kártyád, akkor a szolgáltató X ideig garantálja az elérhetőséged, ~3000 feltöltésnél és felette ez 1 év. 800 vagy mennyi a legkisebb feltöltés ez 3 hónap. Szóval lehet aprókat töltöttél rá, és kifutottál ebből az elérhetőségi időből. Talán ha feltöltöd, megoldja, egyéb estben irány egy ügyfélszolgálat.

Nekem anno, mikor majdnem lejárt az érvényességem felhívtak, szeretném-e hogy feltöltsék a kártyám 500Ft-al és azt, hogy megnőjön az elérhetőségem nem tudom mennyi idővel. Ez eljátszották kétszer. Bár akkor még én is pannonos voltam és a "telenor" is. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#666) ak05 válasza RootRulez (#665) üzenetére


ak05
tag

voltam ügyfélszolgálaton,azt mondták, hogy ha feltöltöm 3000 ft-tal akkor minden jó lesz(és ha csak 1500-el akkor nem?--ezt nem kérdeztem meg sajnos :F )

(#667) RootRulez válasza ak05 (#666) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha 3000-el töltöd, akkor 1 évig leszel ismét elérhető, újratöltés nélkül. Szerintem 1500 is lehet

"Feltöltőkártyák érvényességi ideje:

1 500 Ft értékű Feltöltőkártya érvényességi ideje 90 nap
3 000; 5 000; 10 000; 15 000 Ft értékű Feltöltőkártya érvényességi ideje 1 év"

:))

═════════════════════════════════════════

(#668) ak05 válasza RootRulez (#667) üzenetére


ak05
tag

1500-asal is visszafogadott a hálózat,köszi mindekinek a tanácsokat

(#669) RootRulez válasza ak05 (#668) üzenetére


RootRulez
félisten

;) :K :))

═════════════════════════════════════════

(#670) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Hello mindenkinek!
kéne egy kis segítség.
Van egy iPhone 4-em és djuice-os feltöltkártyám.Ma este elküldtem az sms-t hogy igénybe vehessem az Internet mobilon szolgáltatást.Meg is kaptam a visszajelző sms-t hogy aktiválták, de amikor internetezni próbálok kiírja a telefonom hogy "Mobil adathálózat nem aktiválható
Ön nem rendelkezik mobil adatszolgáltatási előfizetéssel"
Ilyenkor mi a teendő?
előre is köszönöm!
üdv:R

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#671) Lajkó válasza CoDWaW07 (#670) üzenetére


Lajkó
őstag

Szia!
Kérdezd meg RootRulez-t, hogy neki ÍGY ment-e a telefonbeállítás küldése készülékre.
Lehet, hogy ez segít rajtad is...

(#672) CoDWaW07 válasza Lajkó (#671) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Rendben majd megérdeklődöm:)
Telefon,sms ment rendesen,csak net nem megy

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#673) DS39


DS39
nagyúr

Sziasztok!

djuice kártyás előfizető vagyok, és szeretnék elszámolást kérni a legutolsó feltöltésem óta eltelt időszakra, mert kicsit sok hiányzik (szerintem), pedig nem is beszéltem annyit.
néztem az online felületen hogy van elektronikus számla lehetőség, de később kiderült az kártyásoknak nincs, és nem is visszamenőleg rendelhető. az egyenleglekérdezésnél is van számlakérés opció, de oda meg nincs írva semmi hogy azért mennyit kérnek el, és milyen formában történik (posta vagy csak megnézhetem az online felületen).

aki ezeket a szolgáltatásokat próbálta már, írjon legyen szíves, hogy ez kártyásként hogy is megy, előre is köszi. :)

(#674) RootRulez válasza CoDWaW07 (#670) üzenetére


RootRulez
félisten

Szia, sajna nem tom, anno én is kínlódtam, mire mobilnetem volt. addigra meg MMS-t nem kaptam meg, csak egy SMS-t róla, hogy MMS-em jött. :U
APN rendesen be van állítva?

pl így
de utána lehet guglizni a kulcsszavak "APN", "telenor" és "iphone"

Hátha találsz jobbat.

Én anno a droidit ez alapján oldottam meg valahogy. :U


Lajkó: Nekem nem beállításokat küld, hanem csak egy SMS-t , hogy beállíthatom a 1440-es ingyenesen hívható számon. :(

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#675) CoDWaW07 válasza RootRulez (#674) üzenetére


CoDWaW07
őstag

LOL:DDD
Annyit kellett hogy az APN-hez be kellett írni a " net" szót :O :D
Rengeteg mindent próbáltam ma ,mindenfélét írtam be sok helyre és csak ennyi volt az egész.
Köszönöm szépen:):R
Bocsánat az OFF-ért, ez nem ide tartozik, de hogy lehet hozzászólásnál belinkelni profilt, mint most tetted Lajkó kollégával? :B

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#676) RootRulez válasza CoDWaW07 (#675) üzenetére


RootRulez
félisten

A képen jobb klikk és a "kép címének másolása" menüpontra kattintok, így megvan az elérési út. Ezután a kép gombbal ezt a címet adom meg, és a hszbe bekerül a képét, szal nem profilt rakok be, csak a képét rakom bele. :)

:DDD

Ja am örülök, hogy működik, még ha szifonnal is tolod. :P
;]

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#677) belakiraly


belakiraly
tag

"Hali. Van egy djuice szamlas elofizetesem aktiv netezz mobilon 500mb csomaggal. Szeptemberben 200 mega korul kaptam sms-t, hogy 100 meganal kevesebb van hatra az adatforgalmi keretembol, de ne aggodjak ha tullepem, mert nem szamlaznak tul csak lelassitanak. Aztan Szeptember vegere 510 mega korul jartam mar, semmi korlatozas.
Mivel az uj albiban meg nincs vezetekes net es a tanulashoz masszivan kell a gugli, ezert gondoltam, hogy egye-fene, netezek. Ha tullepem tullepem, ha nem akkor nem. Elertem a 800 megat, semmi. 1 giga, semmi. Meg sms-t sem kaptam. Most jelenleg 9 giganal jarok, semmi lassulas vagy sms. Az 500mb-os internetszolgaltatasom biztos, hogy aktiv, kaptam rola sms-t mikor bekapcsoltam a telefont, meg ugye kuldtek figyelmezteto sms-t is egyszer. Akkor most ez hogy is van?"

Ez volt oktober elejen, december elejeig nem figyeltek az adatforgalmamat, tehat kb 2 honapig. Osszesen ugy 200 gigat forgalmaztam ez ido alatt es nem szoltak erte semmit. Miutan kikuldtek az sms-t, hogy elhasznaltam a keretemet, ra 2 napra szereltek be a netet. Koszi djuice, megmentetted az eletemet :D

(#678) RootRulez válasza belakiraly (#677) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, 200 gigányit tanultál 3 hónap alatt? :DDD

═════════════════════════════════════════

(#679) #41635072


#41635072
törölt tag

Valaki aktivált be mostanában SIM-et?
Én két hete pénteken regisztráltam be a számot, azt mondták hogy 3 munkanapon belül meg kellene érkezni a postai levélnek, de azóta sem jött semmi...
Ügyfelest pedig még nem tudtam felhívni, mert a teló a SIM-mel most nem nálam van..

(#680) belakiraly válasza RootRulez (#678) üzenetére


belakiraly
tag

Filmkritikusnak tanulok :D

(#681) CoDWaW07 válasza RootRulez (#676) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Ígymár vágom, köszönöm a segítséget:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#682) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, nem tudjátok mennyibe kerül T-mobiletól átvinni a számomat djuice-ba? Ilyen infót sehol nem találtam.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#683) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Cimborám Angliában nyomul egy éve. Alkalomadtán fel szokott hívni. Érdekelne, hogy ez nekem mennyibe fáj, mert a számlámon nem nagyon szoktam észrevenni, hogy többletköltséggel járna...

Szóval nem magyar számról, hív külföldről, hanem angol számról. Előfizus (számlás20) vagyok...

Szóval hogy is van ez?

Úgy rémlik, ha magyar számról hívnak akkor az nekem percenként ~40Ft lenne, bár már ez se tuti, mert amikor utánajártam, még feltöltőkártyás voltam és azokkal máshogy járnak el...

═════════════════════════════════════════

(#684) alba-regia válasza RootRulez (#683) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Szia!

Ha Magyarországon vagy, teljesen mindegy, hogy honnan hív, nem fizetsz érte. Hívásfogadásért csak külföldön fizetsz (roaming).

Ha a külföldön tartózkodó, magyar SIM kártyával rendelkező előfizetőt hívod, abban az esetben is annyit fizetsz, amennyi a hazai percdíj. Egyébként sem kell, hogy tudja a hívó, hogy a másik fél hol tartózkodik...

(#685) RootRulez válasza alba-regia (#684) üzenetére


RootRulez
félisten

És ha magyar számról hív külföldről, akkor sem kell fizetnem a fogadásért?

═════════════════════════════════════════

(#686) alba-regia válasza RootRulez (#685) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Akkor sem kell fizetned érte. Ellenben őt duplán lehúzza a szolgáltató.

(#687) RootRulez válasza alba-regia (#686) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi, akkor megnyugodtam, illetve jól sejtettem.:K De, ha kártyás lennék akkor lehúzna, nem?

═════════════════════════════════════════

(#688) #41635072 válasza RootRulez (#687) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem, csak az fizet roamingdíjakat aki külföldön tartózkodik.
Ellenben ha vezetékesről telefonálsz külföldre, akkor ott a hívó féltől is akasztják keményen az emelt tarifákat.

(#689) Gaborking válasza #41635072 (#688) üzenetére


Gaborking
tag

Sziasztok!
Az normális, hogy vettem a Djuice-nál egy telefont, de a kijelzőn azt írja ki, hogy Telenor HU?
Előre is köszi!

(#690) #41635072 válasza Gaborking (#689) üzenetére


#41635072
törölt tag

Persze, nekem pl pannon-t ír ki...

(#691) DS39 válasza Gaborking (#689) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem amikor megvettem, aznap írta ki ezt, másnap mikor bekapcsoltam már djuice-t írt.

(#692) Kloden


Kloden
senior tag

Egy gyors kérdés: djuice küld értesítő sms-t ha fogytán van a kártyámról a pénz?

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#693) #41635072 válasza Kloden (#692) üzenetére


#41635072
törölt tag

Termeszetesen igen. Most nep tudom h pontosan mikor, de azt hiszem 600Ft-nál.

(#694) DS39 válasza Kloden (#692) üzenetére


DS39
nagyúr

ha 600 alá, ill. ha 300 alá érsz akkor küld.

(#695) Kloden


Kloden
senior tag

Köszönöm szépen!

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#696) Gaborking válasza #41635072 (#690) üzenetére


Gaborking
tag

Köszönöm! :R

(#697) Kloden


Kloden
senior tag

Még két gyors kérdés:
ATM-en (ha lehet OTP-s) keresztül fel lehet tölteni?
Mennyi lehet az MMS kb ára ebben a 29,5Ft-os csomagban? Az oldalukon nem írják...
Előre is köszönöm!!

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#698) kmisi99


kmisi99
addikt

hogy tudom a djuices kártyám feltölteni? Azt is ugyan úgy fel lehet tölteni postán benzinkúton...?

(#699) #41635072 válasza kmisi99 (#698) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ugyanugy es ugyanott, ahol a telenorost is.

(#700) Kloden válasza Kloden (#697) üzenetére


Kloden
senior tag

Közben megválaszolódott a kérdésem.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  djuice (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.