Hirdetés
- Luck Dragon: Utazásra tervezve – Anker Zolo gallium-nitrid töltő
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Meggyi001: Párizs - Rue Buenos-Ayres - a szelfik utcája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
LOGOUT
Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)
Aktív témák
-
Dog 11
tag
Továbbra is valamilyen árnyékoláshibás ,kontakthibás szerelvényre ,megtört, árnyékoláshibás koaxra gondolok.És mégegy a lakásba beérkező koax a próba idején kizárólag a tv be csatlakozzon.Minden más berendezéshez menő szakasz legyen lekötve ill.szakszerüen lezárva.A lépcsőházi erősitő ill. Digis elosztószekrénytől legyen hibátlan ,toldásmentes a tv ig a bejövő kábel amikor próbálod.Most is így kellene.
A jól beállított jelszintek esetén a Samu nálam 95-100 közötti,de stabil a jelerösség és 0-2 közötti a bíthiba arény./Samu C530 as /.
Korábban nálunk egy kábelhibát úgy szűrtek ki a szerelők, hogy az erősitőszekrénytől letekertek és nyitott ajtokon át behúztak egy új kábelt a tv-ig .cstlakozót tettek a végére és mértek ,majd bedugták a tv-be.A vitát ,hogy a lakáson belül,vagy a bejövő jelben van e a hiba így egyértelmüen eldöntötték.
Utána feltekerték a koaxot és távoztak -javítani.A hiba ugyanis nem a lakásban volt.Az egész talán 15 percig tartott.
Aktív témák
1. Olvasd el a téma összefoglalót!
2. Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik. Nem a műholdassal és nem az internet szolgáltatással.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- Politika
- Filmvilág
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- iPhone topik
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Okos Otthon / Smart Home
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Apple iPhone 13 mini - miért nem veszik elegen?
- További aktív témák...
- Dell Precision 5540, 15,6" FHD IPS, I9-9880H CPU, 32GB DDR4, ÚJ 512GB NVMe SSD, T2000 4GB VGA, WIN 1
- HP Pavilion 14-dv0xxx, 14" FHD IPS, I5-1135G7 CPU, 20GB DDR4, 512GB NVMe SSD, WIN 11, 27% áfás száml
- HP Pavilion 15-eh1xxx, 15,6" FHD IPS, Ryzen 7 5700U CPU, 16GB DDR4, 512GB NVMe SSD, WIN 11, 27% áfás
- Dell Latitude 5590, 15,6" FULL HD IPS, I5-8350U CPU, 16GB DDR4, 256GB NVMe SSD, WIN 11, 27% áfás szá
- GIGABYTE GeForce RTX 4060 GAMING OC 8G
- Samsung Galaxy A35 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP ProBook 430 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" I Cam I W11 I Garancia!
- Eredeti Lenovo USB-C 65W töltő
- MacBook felvásárlás!! Macbook, Macbook Air, Macbook Pro
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest