Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) Rick4 válasza Saca0311 (#3749) üzenetére


Rick4
félisten

ezért nincs elég energiája, hogy mindenkit kiszolgáljon...ezt komolyan gondolod? linkeld már légyszi, hol olvastad... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3752) q13579 válasza Saca0311 (#3749) üzenetére


q13579
senior tag

Megnézünk mindent, és semmi nem változott a berendezésekben látszólag. Nem mozdult el antenna sem (saját tányér van, ami meglehetősen masszív).
Betelefonáltam, náluk elméletben minden rendben van, elsőre azt tudta mondani, hogy lehet a fej romlott el... Csak fura hogy egyik pillanatról a másikra szakad meg az adás.

Amúgy nem tudom mi a normális az antenna beállításoknál, csak gondolom nem az a normális, ha a jelszint és minőség bármire nyomom 10 %, értem ezalatt hogy gyanusan nem változik semmi bárhogy állítom a frekvenciát...

(#3753) Saca0311 válasza q13579 (#3752) üzenetére


Saca0311
tag

Kérdezd meg a digit arról amit írtam, hogy valami gond van a műholdal, azt fogja mondani amit én mondtam. Egyébként ezeket a jelenségeket, ami nálad van, többmindenki észrevette. Pontosan te merre laksz?

(#3754) Bandus99 válasza q13579 (#3752) üzenetére


Bandus99
őstag

"Csak fura hogy egyik pillanatról a másikra szakad meg az adás."

Ugy szokott lenni, hogy a dolgok elore bejelentik, hogy en jovo het kedden este 7h 23kor elromlok.

Persze nagy valoszinuseggel a tanyer mozdult el.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3755) q13579 válasza Bandus99 (#3754) üzenetére


q13579
senior tag

Nem azt írtam, hogy elromlott, hanem hogy megszakadt az adás.... Mivel előfordult már hogy pixelesedett a kép egész este, vagy a hang csúszott egyes adóknál és reggelre az adás is megszűnt... De pár perc alatt helyrejött. Ezért írtam, megjegyezvén, hogy minden előzmény nélkül szakadt meg...

A tányér kizárt, hogy elmozdult, mert bejelöltük rajta hol kell állnia pont az ilyen esetek kivédése végett. (A tányér saját, egy meglehetősen masszív darab, a fejet viszont ha jól emlékszem ők rakták rá)

Egyébként Kecskemét környékén lakom, nem tudom másnak van-e problémája erre.

(#3756) Saca0311 válasza q13579 (#3755) üzenetére


Saca0311
tag

Nos igen, Kecskemét. Tudhatam volna. Kerekegyházáról jelentették, hogy láttak műhold darabokat pogyogni az égből.

(#3757) Kiskutya válasza Saca0311 (#3756) üzenetére


Kiskutya
veterán

....

hmm...

(#3758) Bandus99 válasza Saca0311 (#3756) üzenetére


Bandus99
őstag

Leesett a digi muholdja azert nincs adas arrafele ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3759) Saca0311 válasza Bandus99 (#3758) üzenetére


Saca0311
tag

Nem, mert felénk van adás. Csak az az oldala hulott szét, amék Kecskemétre néz:DD

[ Szerkesztve ]

(#3760) tojsz™


tojsz™
aktív tag

tudja valaki mennyit fogyaszt egy dual beltéri?
kikapcs ill bekapcs állapotban

azt hallottam mindegy igy is úgy is ~40W körül

(#3761) m0rd0k válasza Saca0311 (#3759) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Tudod mit nem értek, mit okoskodsz itt? Beszélsz hülyeségeket össze vissza,ha van valami hired linkel támaszd alá légyszíves,offolgatsz össsze vissza nem lehet tudni mi igaz mi nem mi poén mi nem (mivel nem igazán viccesek) , menny sg fórumra offolgatni... Köszi

Minden szinten,szinte minden.

(#3762) Kiskutya válasza m0rd0k (#3761) üzenetére


Kiskutya
veterán

ugy latom nem csak engem idegesitett.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#3763) Saca0311 válasza m0rd0k (#3761) üzenetére


Saca0311
tag

Nyissál egy Mezei Vill topikot, ott magyarázzál.

[ Szerkesztve ]

(#3764) Saca0311 válasza tojsz™ (#3760) üzenetére


Saca0311
tag

igen 40 wattot eszik, a hátulján rajta van

(#3765) sgery válasza Saca0311 (#3749) üzenetére


sgery
őstag

mehetnél te is ügyfélszolgálatosnak, hidd el mennyi ember bevenné és megnyugodna:D

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3766) kano válasza Saca0311 (#3764) üzenetére


kano
nagyúr

És a Humax II standby módban? (A Hyundai 1655 mindkét állapotban ennyit eszik, de nem tudom, hogy a dual is ennyit fogyaszt-e standby-ban?)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3767) tojsz™ válasza kano (#3766) üzenetére


tojsz™
aktív tag

na ja az hogy rá van írva az ok
de én konkrétumra lennék kiváncsi ;]

(#3768) Saca0311 válasza kano (#3766) üzenetére


Saca0311
tag

Standby? :Y Nálunk sosincs kikapcsolva a beltéri, csak a TV. De egyébként dual beltérin olvastam, hogy 40wattot zabál, és hundayon. Szerintem a humax is itt körül van.

(#3769) tojsz™ válasza Saca0311 (#3768) üzenetére


tojsz™
aktív tag

pont ezért érdekel
érdemes-e kikapcsolni
nem a vill számla miatt
hanem környezettudatosság

(#3770) KovácsGéza válasza Saca0311 (#3768) üzenetére


KovácsGéza
tag

Kérnék egy MODERÁTOR-t ide, hogy felhívja újonc bajtársunk figyelmét, hogy politikai tartalmú aláírást nem szokás írni!

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3771) Dízeles válasza tojsz™ (#3769) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Hali
Én miden este "áramtalanítom ,mivel 14-15 óránál elöbb nem nézi senki.Ez kb 12-15óra hossza .12X40 watt az 480 watt X30=14,400 watt.Azt olvastam ha usankában nem hagynák a TV- ket stanby helyzetben 5 szén erőművet lelehetne állítani.Sok kicsi sokra megy.
Hali

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3772) Saca0311 válasza KovácsGéza (#3770) üzenetére


Saca0311
tag

Elnézést:DDD Nem jutott más az eszembe:DD :B Átírtam.

[ Szerkesztve ]

(#3773) tojsz™ válasza Dízeles (#3771) üzenetére


tojsz™
aktív tag

na akkor éjfél után a főbiztit lenyomom a lépcsőházban ;]

ezt én is hallottam de hát mit vár az ember a 6000 ccm fölötti autók hazájától

(#3774) Rick4 válasza kano (#3766) üzenetére


Rick4
félisten

biztos nem eszik kevesebbet, ugyanis a hyundai beltérik olyannak lettek tervezve, hogy a kikapcs tulajdoképp nem is kikapcs, csak a képet veszi el a tévétől, de a fejnek is nyomja a tápot és működik ugyanúgy, mintha be lenne kapcsolva....ami azért valljuk meg egy vicc. nem hinném, hogy ne lehetett volna megcsinálni, hogy pl 6 óránként bekapcsol, és "bejelentkezik" 1-2 perc alatt megvan, és kész.... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3775) kano válasza Saca0311 (#3768) üzenetére


kano
nagyúr

Az már csak a ti bajotok.
Én is le szoktam kapcsolni teljesen a beltériket éjszakára.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3776) kano válasza Rick4 (#3774) üzenetére


kano
nagyúr

A Humax nem így működött SZERINTEM a legutóbbi szoftig, de most nem vagyok benne biztos, hogy teljesen kikapcsol.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3777) Rick4 válasza kano (#3776) üzenetére


Rick4
félisten

erre mondtam:
de nem tudom, hogy a dual is ennyit fogyaszt-e standby-ban

ezt:
biztos nem eszik kevesebbet, ugyanis a hyundai beltérik olyannak lettek tervezve

;) humaxról nem nyilatkoztam.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3778) Slax


Slax
senior tag

A Fish & Hunting megint nyitott.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3779) Kiskutya


Kiskutya
veterán

az ugyfelszolgalaton kivul nem tudtok valami telefonszamot mert ezekkel nem lehet beszelni.

hmm...

(#3780) Rick4 válasza Kiskutya (#3779) üzenetére


Rick4
félisten

06-90........ :U :DDD mit szeretnél tőlük kérdezni? Nyugodtan hívd fel a figyelmüket, hogy a válaszukban minden egyes mozzanat mellé tegyék már oda, hogy az ászf, vagy bármely rájuk vonatokzó törvény melyik része miatt állítják éppen azt, amit..egy ilyen után azért már nem beszélnek annyi baromságot... :DDD de a legtutibb a tértivevényes ajánlott levél..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3781) Kiskutya válasza Rick4 (#3780) üzenetére


Kiskutya
veterán

elkeveredett a 10. havi szamlank amit mult het hetfon befizettunk akkor azt mondtak hogy 3-5 nap a visszakotes de meg ma sem tudtak pontos idopontot mondani. erre nincs valami az aszf-ben te jobban benne vagy nekem sajna idom meg nem volt atlapozni.

hmm...

(#3782) tojsz™ válasza Rick4 (#3774) üzenetére


tojsz™
aktív tag

ezt szinte sejtettem ;]

nekem hyundai made in turkey van
ezen lehet egyáltalán szoftot frissíteni és érdemes-e?
1.0-s van rajta de sosem talál frissebbet :(

(#3783) Rick4 válasza Kiskutya (#3781) üzenetére


Rick4
félisten


szerintem az, hogy beküldted a csekk másolatát, elég ok, hogy visszakapcsoljanak, téged nem érdekel, hogy a feldolgozásuk milyen gyorsan halad, 72 órán belül vissza kellene, hogy kapcsoljanak. viszont van itt egy érdekes mondat. ahogy végigolvasom a mondatot, meg vagyok győződve, hogy járható az új, ugyanis leírja, hogy ha a szolgáltató érdekkörébe tartozó ok miatt kerül sor a szüneteltetésre, és ez a szüneteltetés meghaladja a 48 órát, akkor köteles megtéríteni az adott havi díjat, kivéve ha igazol ezt azt, hogy minden tőle telhetőt megtett, vis maior, stb, utóbbi ugye most nem áll fent, előőbi meg így ebben a formában, semmiképp sem elfogadható. vagyis mivel a saját érdekköre, hogy lekapcsolták a szolgáltatást, (saját döntésük volt, nem külső hiba) és a fax beérkezésétől számított 72 órán belül nem cselekedtek (ez pont ugyanaz a kategória, mint egy hibabejelentés, amit 72 órán belül el kell hárítaniuk), akkor onnantól indul a 48 óra. vagyis ha a fax beérkezésétől számított 72+48 órán belül sincs műsorod, simán kérheted erre a pontra hivatkozva, hogy a tárgyhavi számládat írják jóvá. ennyi, viszont látásra... ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3784) m0rd0k válasza Saca0311 (#3763) üzenetére


m0rd0k
senior tag

hát nemtudom én nemirtam hülyeségeket meg hogy azthiszem,ugyhallottam, támaszd alá linkel... egy hülyeséget nem irtam még ide... csak olvasom mert érdekel de ennyi...

Minden szinten,szinte minden.

(#3785) Kiskutya válasza Rick4 (#3783) üzenetére


Kiskutya
veterán

jaja koszi holnap fel is hivom oket!

hmm...

(#3786) kano válasza Rick4 (#3777) üzenetére


kano
nagyúr

Bocsi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3787) Rick4 válasza kano (#3786) üzenetére


Rick4
félisten

semmi baj.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3788) szabi9811


szabi9811
tag

Sziasztok!
Tegnap azt csinálta a Digi egyszer csak , a jelszint 98 és 0 között ugrált.
felment 98-ra pár sec és 0 lett és ezt így folytatta. Mi lehetett az oka? Szédszedtem az egészet a fejet kivettem finoman állitotam a fejen úgy hogy balra jobbra forditottam. cseréltem fejet is, de azzal is ezt csinálta aztán addig állogattam a tányért meg a fejet mig stabilan 98% lett a jel. azóta jó. Mi lehetett ez?

(#3789) Saca0311 válasza szabi9811 (#3788) üzenetére


Saca0311
tag

Elmozdult az antenna...Bár nem biztos. Adás hogy volt, amikor ugrált?

Egyébként:

Ebben a topikban olvastam, hogy kedves barátunk megjelölte a falon hogy hol áll az antenna. Én is ezt tettem. Hasznos. Tedd te is ezt.

(#3790) denespapa válasza szabi9811 (#3788) üzenetére


denespapa
tag

Valószinüleg a hőmérséklet változástól páralecsapódás lehetett a fejben, ami időleges zárlatot okozott, (ez rángatta le a jelet 98%-ról 0-ra) és miután elérte az üzemmeleg hőmérsékletet - megszünt a zárlat, és ezzel a hibajelenség is... Az természetesen elképzelhető hogy a fej sem jól állt, és a határán volt annak hogy még képes venni a jelet vagy nem. Ha már órákon keresztül stabil a jel, akkor valószinüleg beállt, és nem lesz gond vele!

...mert van ami osztva is szaporodik - a tudás...

(#3791) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hali
Lesz-e Nickelodeon ,tudtok erröl valami infot?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3792) tojsz™ válasza Dízeles (#3791) üzenetére


tojsz™
aktív tag

jólenne :K

(#3793) szabi9811 válasza denespapa (#3790) üzenetére


szabi9811
tag

Köszönöm a válaszokat. valószínű a pára lehetett a gond, azóta stabilan 98% a jelszint.

(#3794) Saca0311 válasza denespapa (#3790) üzenetére


Saca0311
tag

De azt írta Szabi, hogy miután mozgatta a cuccost, akkor lett jó neki. Tehát inkább elmozdulhatott. Esetleg szél libegtette ide-oda.
Jelszint: 0-98%

[ Szerkesztve ]

(#3795) Kiskutya


Kiskutya
veterán

ma hivtam megint a digit mivel meg mindig nem kotottek vissza ma mar annyit megtudtam hogy a gepbe meg mindig nincs az utalasom regisztralva ami azert eleg erdekes mivel multhet hetfon utaltam a cib-bol es a legrosszabb esetben is 5nap alatt oda kell hogy erjen.
szanalmas mar 2 hete nincs tvm... csak megjegyzem a upc-nel 1 fax vagy mail utan 1-2 oranbelul visszakapcsoljak. itt en mar probalkoztam mindennel de semmi eredmenye nincs. szoval aki veletlenul elkavarja a regi szamlajat az igy sziv. jol figyeljetek a befizetesekre!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#3796) sgery válasza Kiskutya (#3795) üzenetére


sgery
őstag

Amúgy ahoz megint irnék, hogy a cc-sek is lehetnek hülyék, minden nap kiirják hogy senki se mondja hogy faxoljon befizetést az ügyfél, mégis többen egész nap ezt szajkózzák. Ha megtudom kik ezek a barmok kirugatom őket.. ;]
De az ügyelek se lettek jobbak, a legjobb mostanság az infrapatkány volt (kétkártyás infraérzékelője:D )

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3797) sgery


sgery
őstag

Tényleg, amúgy érdemben a müholdas dolgokhoz, megtudtam hogy a napéjegyenlőségi napokon napi kb 15percre elmegy mindenhol az adás mert úgy állnak a bolygók és úgy süt be a nap hogy bezavar tudja az isten, a lényeg hogy márciusban akinél elmegy naponta kb 15percre az adás teljesen az e miatt van!:D

meg is van a hivatalos duma!
Ez egy jelszolgáltatás minőségét átmenetileg befolyásoló technikai jelenség, mely (a tavaszi és az őszi napéjegyenlőség idején) február, március és szeptember, október hónapban lép fel és kb 10-15 percig tart 15 napon át. A napsugárzás okozta interferencia 2 hétig tarthat, mely hatással van minden Föld körüli pályán működő műhold adására, mikor a műhold a Föld és a Nap között helyezkedik el, illetve halad át.
A Nap felől érkező rádió-frekvenciás zaj erősebb, mint a műhold által kibocsátott jel, ez okozza a vételi jel megzavarását.
Az előfizetők mindebből szolgáltatás kimaradást, vagy a vételi jel minőségromlását észlelik. Ugyanabban az időintervallumban eltérő területeken különböző hatást vált ki.
A legfontosabb tudnivaló, hogy ez az adás-zavar naponta csak egyszer és általában maximum 10 percig tarthat. Az egyes műholdak különböző időpontokban esnek bele a Nap által zavart zónába.

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3798) Kiskutya válasza sgery (#3797) üzenetére


Kiskutya
veterán

arrol nincs infod hogy a hd belteriket mikortol osztogatjak? igaz meg normal adast se tudok nezni de azert hatha addigra visszakotik:)

hmm...

(#3799) Dízeles válasza Kiskutya (#3798) üzenetére


Dízeles
aktív tag

A remény hal meg utoljára.
:)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3800) KovácsGéza


KovácsGéza
tag

A kurva anyjukat, most meg az MTV hangja van elcsúszva, s pont a Sout Park közben.
El kellene kapni párat az utcán a geci Digit TV-sek közül, és jó alaposan pofánverdesni.

A legfelháborítóbb, hogy betelefonálok, erre azt mondja a kurva a telefon másik végén, hogy nálam van a hiba, újraaktíválják a kártyát. Kérdem, biztos? Erre azt mondja a ribanc, hogy igen, mert ő nézi az adást, és jó. Mondom neki, hogy más csatornával nincs baj. Kéri, hogy várjak, majd közli a picsa, hogy ja tényleg, most hogy jobban megnézni, tényleg ott a hiba.

Mi a konklúzió? Le se szarják a férgek ott bent, hogy mi van, szolgáltatnak-e vagy sem!

[ Szerkesztve ]

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.