Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) atala


atala
addikt

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy hol lehet megnézni, hogy a Digi TV, és a UPC Direct milyen bitrátával kódolja az egyes csatornákat?

(#4902) Rick4 válasza atala (#4901) üzenetére


Rick4
félisten

itt keresd meg a digit: [link]
itt keresd meg a upc-t: [link]

persze ez nem csak a digi és upc műsorai, kikeresve mindkettőből pl az rtl klubot:
digi: [link]
upc: [link]
vagy bármelyik másik kettőt összehasonlítva sokminden levonható, de mégis az az igazi, ha egyszerre megnézed a kettőt. szembetűnő lesz a különbség. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4903) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Mi lett a thor 5 tp-vel? Nekem azt írja pl. az HBO comedy-re, hogy a csatorna nem működik.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4904) Rick4 válasza cigam (#4903) üzenetére


Rick4
félisten

attól függ, mivel nézed...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4905) csibor


csibor
őstag

Nincs Viasat3

(#4906) m0rd0k válasza Rick4 (#4904) üzenetére


m0rd0k
senior tag

mértis? nekem se müködik,pedig kéne :DDD

erre a viasatos dologra csak annyit, fákjú

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#4907) Rick4 válasza csibor (#4905) üzenetére


Rick4
félisten

na, akkor innen lehet írni a levelet a didzsinek, hogy kéred a havidíj csökkentését, mert ugye a viasat benne volt a kínálatban mikor szerződtél velük.. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4908) atala válasza Rick4 (#4902) üzenetére


atala
addikt

Köszi!

Kicsit kezd elegem lenni a DigiTV gyenge minőségéből. Főleg a gyors mozgásoknál nagyon bekockásodik a kép. Viszont a UPC meg drágább, és koránt sem biztos, hogy jobb a minősége.

(#4909) csibor válasza Rick4 (#4907) üzenetére


csibor
őstag

Hát ha felmondom nem lesz itthon adás :) többet nem vagyok hajlandó költeni rá.

(#4910) Rick4 válasza csibor (#4909) üzenetére


Rick4
félisten

ettől függeltenül 1 perce készítettem a képet: :K nálam megy :P

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4911) Locutus válasza csibor (#4905) üzenetére


Locutus
veterán

Hát nemtom, nekem eléggé van.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4912) m0rd0k válasza Locutus (#4911) üzenetére


m0rd0k
senior tag

még mindenkinek van :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4913) Locutus válasza m0rd0k (#4912) üzenetére


Locutus
veterán

Ha adnak helyette AXN Scifit, lemondok róla :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4914) csibor válasza Locutus (#4911) üzenetére


csibor
őstag

Ma még nem tévéztem,csak a cikket olvastam.
Locutus:Tavaly belenéztem háát akkor annyira nem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#4915) Kiskutya


Kiskutya
veterán

viasat3on holnaptól helyszínelők új évada kicsit morcos lennék ha megszűnne!

hmm...

(#4916) m0rd0k válasza Locutus (#4913) üzenetére


m0rd0k
senior tag

axn scifi van,csak románul :D,de néha magyarul is megy rajta film :)nagyon szar,kibaszott régi szar,ismeretlen müsorokkal :), axn crime is van ott viszont kopp román :/ nemhiszem hogy az 5 legnézettebb csatorna közül az egyiket is csak ugy leveszik,inkább fizetnek többet,sztem megoldják kiesés nélkül is.

Minden szinten,szinte minden.

(#4917) pojakcs válasza atala (#4908) üzenetére


pojakcs
senior tag

Akinek esetleg 2006-2007 évben volt upc direct előfizetése, és azt felmondta a digi miatt, azt most a upc kedvezményes áron "visszafogadja". Nem teljesen publikus akció, de ha volt élő előfizetésed a fennti időszakban, 2700Ft-ért kapsz két beltérit a silver csomaggal. Mondjuk 2 év rabságot alá kell írni, de akkor sem rossz alternatíva, ha a minőség is számít.

Üdv: Csaba

(#4918) cigam válasza pojakcs (#4917) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

ha a minőség is számít.

Jajjajajjajajaj Nem marketinges vagy véletlen?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4919) m0rd0k válasza cigam (#4918) üzenetére


m0rd0k
senior tag

digi tv szerelő, szóval csak rendes, szólt ha valaki nem lenne elégedett az váltson upcre mert most ugyanennyi.

Minden szinten,szinte minden.

(#4920) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

ha valameikőtöknek sürgős problémája van vagy itt nem válaszolnak: az itt is kérdezzen.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#4921) m0rd0k válasza csibor (#4905) üzenetére


m0rd0k
senior tag

ez a viasat hír a digi kábeltv-re vonatkozik,a tányérosoknak van, még,de nemsokáig ha igy folytatják.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#4922) atala válasza pojakcs (#4917) üzenetére


atala
addikt

2006-2007-ben kábeles UPC előfizum volt, még a másik lakásban.
Éppen a minőségtől félek. Nehogy úgy járjak, hogy aláírok a UPC-nél két évet, és ugyan olyan gyatra minőséget kapjak mint a Diginél.

(#4923) pojakcs válasza cigam (#4918) üzenetére


pojakcs
senior tag

Egyáltalán nem vagyok marketinges. Másodállásban antennát szerelek, digit, upc-t, kinek mi kell. Nem vagyok elkötelezve egyik társaságnak sem, de "tányéros" upc valamivel jobb minőséget tud ,és kevesebb a meghibásodás. Cserébe drágább. Ez a "visszacsábító" akció viszont nem rossz szerintem, végre felébredtek. :Y

Üdv: Csaba

(#4924) Saca0311


Saca0311
tag

Nekem jó a digi. ;] Csak azért szóltam hozzá hogy oldalot ott legyen a digis topik. :DD

(#4925) m0rd0k válasza Saca0311 (#4924) üzenetére


m0rd0k
senior tag

fellehet külön is venni a kedvencekbe és akkor mindig ott van :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4926) cigam válasza pojakcs (#4923) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Persze értem én csak ez a "ha a minőség is számít." elég marketingesre sikerült.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4927) D600 válasza Saca0311 (#4924) üzenetére


D600
tag

;) Nálam még mindig jó a digi második éve. :R

Majd azért jelzem, ha változna a helyzet. :U

(#4928) Saca0311


Saca0311
tag

Halott a topik!!! Tud valaki valamit hogy miért nem mennek az új tp-s csatik? Eddig mentek.

(#4929) m0rd0k válasza Saca0311 (#4928) üzenetére


m0rd0k
senior tag

keress rá megint ugyanazon a tpn,aztán jók lesznek,de magyar hangsáv csak f&h van.

Minden szinten,szinte minden.

(#4930) Saca0311 válasza m0rd0k (#4929) üzenetére


Saca0311
tag

Ja, de nálam nem így megy...a meglévő v poláros csatorna adatait írtam át.

(#4931) m0rd0k válasza Saca0311 (#4930) üzenetére


m0rd0k
senior tag

az a lényeg hogy ujra meg kell csinálni hogy frissüljön ird át valamire aztán vissza,megoldod ezt már,nekem csak annyi volt megint kerestem az uj tpn és amiket talált már jók voltak megint.

Minden szinten,szinte minden.

(#4932) Saca0311 válasza m0rd0k (#4931) üzenetére


Saca0311
tag

És ezt miért nem msnen beszéljük meg?:DD

(#4933) m0rd0k válasza Saca0311 (#4932) üzenetére


m0rd0k
senior tag

hogy pörögjön digi topik ! :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4934) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Tudtátok hogy pl Szerbiai magyar digi előfizetők is néhetik a magyar digis csatijaink jórészét?
Van külön magyar csomag plusz a külföldi csatornák magyar hangsávval mint itt.
A 6 országból ahol van Digi 5ben van magyar csomag és nem annyi hogy ti magyar kártyáitokat adják hanem külön szerb kártyával (külön csomagban vannak).itt a példa.

Külföldi csatik magyar hangsávval:

Hallmark
Eurosport
Discovery CE
Disc. world
Disc. sci
Disc. T&L
Animal pl.
Nat.geo.
Music Max
Cartoon net.

Hír:
Még annyit hogy tovább terjeszkedik a digi a kárpátaljára és igy + kb 200 000 előfizetőjük lessz.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#4935) Saca0311 válasza m0rd0k (#4934) üzenetére


Saca0311
tag

Hát jelenleg is pár csatornának van 5 féle hangsávja, példa euorsport:)

(#4936) m0rd0k válasza Saca0311 (#4935) üzenetére


m0rd0k
senior tag

ja,de nincs külön horvát,meg ukrán,meg román csomag amibe a nemzeti csatornák mennek. mint pl mon az rtl,tv2,m1,m2 ezeknek 1 hangsávjuk van.,eurosport meg van minden országba szinte.

Minden szinten,szinte minden.

(#4937) csibor válasza m0rd0k (#4934) üzenetére


csibor
őstag

Akkor 1 darabig nem lesz beltéri itt nálunk :)

(#4938) m0rd0k válasza csibor (#4937) üzenetére


m0rd0k
senior tag

készlethiány van beltérikből,mert leltároznak és nemadhatnak ki addig meg nincs is belőle elég,meg néhol nemfizetik szerelőket. szóval ja kell még idő mire lessz beltéri,a helyedben szereznék egy okositottatt a helyére :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4939) csibor válasza m0rd0k (#4938) üzenetére


csibor
őstag

Remélem nem kell,csak nem döglik be.

(#4940) m0rd0k válasza csibor (#4939) üzenetére


m0rd0k
senior tag

jaaa,azthittem már elromlott :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4941) atala


atala
addikt

Tegnap újra kerestettem a csatornákat, és egy új magyar nyelvű csatornát fedeztem fel. Fishig&Hunting horgászoknak való csatorna.
Ez miért nincsen a DigiTV műsorkínálatában? Nem Ők tették fel a műholdra?
Valamint miért van az, hogy amíg a múltkor csak az Intelsat műhold csatornáit hozta be, most a Thorn3 csatornáit is berakta?
Nincs valahol bővebb leírás ezekről a DigiTV-vel fogható csatornákról?

(#4942) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Úgy néz ki jön hozzánk is a digi kábel. Minőségben van valami különbség a műholdas digi meg a kábeles között? A netre valószínű, hogy lecsapok 4500ft a 20/20-as. Ha már a net miatt bekábelezik a lakás azért gondoltam arra hogy akkor visszaadom a mostani műholdas cuccokat.

hmm...

(#4943) Rick4 válasza Kiskutya (#4942) üzenetére


Rick4
félisten

szerintem nagy különbség nem lehet, mert tuti ugyanonnan veszik a műsorokat a digis fejállomások is. profibb cuccal se mennek semmire, mert ugye maga a sugárzás olyan amilyen. de mostanában figylegetve (kb az elmúlt 1 hónap) egész tűrhető szintre csökkent az észrevehető hibák száma... (vagy lehet csak azért, mert most nincs popdaráló) :DDD a net miatt meg már megéri, ugyan nem tudom, hogy ott is beltérit adnak-e a behúzott kábelhez, vagy a klasszikus analóg kiosztásos módon nyomják a kábelt (akkor ugye akár 10 tévén is nézhetsz 10 műsort) de ha az utóbbi, akkor tuti jól jársz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4944) Kiskutya válasza Rick4 (#4943) üzenetére


Kiskutya
veterán

Köszi! Én is így gondoltam! Igaz, hogy csak 2 tv van de a kábelezés miatt lehet, hogy megéri lecserélni.

hmm...

(#4945) m0rd0k válasza Rick4 (#4943) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Rick: ez klasszikus analóg kábel tehát beltérit nem adnak,amihez adnak az a panelprogram de ott nem ekkora a net sőt talán ott nincs is net.

Kiskutya: A digi kábel netjréől annyit hogy nekünk is van és mértem párszor 10 megabit mindig megvolt sőt egyszer 15 megabit feltötlés volt.a 20 megabitesnél is igyless ez sztem,de ha nem is mindenképp megéri 4500 ért.Lehet hogy nem diginél hallottam hanem a upcnél hogy jobb a tányéros minősége mint a kábelé.Annyit tudok hogy nekünk van "mindkettő" és ugyanolyan tv-re van kötve, minőségben nem láttam különbséget.Szóval köttesd nyugodtan.

Minden szinten,szinte minden.

(#4946) Kiskutya válasza m0rd0k (#4945) üzenetére


Kiskutya
veterán

Akkor ezek szerint érdemesebb a középső csomagot választani elsőre mert az 15/15 ha az tuti megvan akkor lehet gondolkodni a 20/20-on. Nagyobb csomagra szerintem úgy is ingyenes a módosítás.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#4947) m0rd0k válasza Kiskutya (#4946) üzenetére


m0rd0k
senior tag

gondolom,de kérdezz rá,ezt te tudod hogy neked melyik éri meg :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4948) Kiskutya válasza m0rd0k (#4947) üzenetére


Kiskutya
veterán

Most 8/512 van ehez képest 15/15 is marha nagy ugrás lesz (lenne):)

hmm...

(#4949) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hali
Lehetséges az ,hogy műholdas digivel Discovery Science műsorait nézzem?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#4950) Saca0311 válasza Dízeles (#4949) üzenetére


Saca0311
tag

Semmi akadálya, hiszen benne van az alapcsomagban. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.