Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) pumpaduda válasza spammer (#3299) üzenetére


pumpaduda
csendes tag

Ha megnézed a fenti elosztót akkor azon van 900Mhz a UPC nél nem ijen elosztót szereltek lehet ez a baja a kábelednek.

az élet habos oldala..

(#3302) D600 válasza dorog.zultan (#3298) üzenetére


D600
tag

Úgy olvastam más fórumokban, hogy a héten berakják foghatónak.

(#3303) Dízeles válasza Rick4 (#3281) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Hali
Mint a műkorcsolyánál 5.9 :O

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#3304) Rick4 válasza sgery (#3297) üzenetére


Rick4
félisten

ok, akkor gonolkodj úgy, hogy az áramot is így kapod....vagy van, vagy nincs. no komment ez van. elfogadod? ugye, hogy nem tetszik, mikor egy fontos mailt kell elküldened? na pont olyan az is, mikor valakinek a kedvenc sorozata megy, és nem tudja megnézni..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3305) Rick4 válasza dorog.zultan (#3298) üzenetére


Rick4
félisten

milyen frekin nyomják? mert a skandinávoknak is van ugyanezen a műholdon europsport 2-jük...ők a 12476-on nyomják.. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3306) sgery válasza Rick4 (#3304) üzenetére


sgery
őstag

jójó, mondtam mind1, csak elmondtam az én véleményem, tiszteletben tartom a tied. Amúgy notebook-om van mobilnettel is, 3óra alatt el tudom küldeni, csak hogy kötekedhessek:D
Mailhez jut eszembe offként megintcsak, barátnőnél fibernetnél nem ment a net, felhivtuk hogy mit a gond, azt mondták irjunk egy mailt a hibáról az ügyfélszolgálatra :D

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3307) Lala6 válasza dorog.zultan (#3298) üzenetére


Lala6
őstag

Várj holnapig.

(#3308) Kiskutya válasza sgery (#3306) üzenetére


Kiskutya
veterán

csak hogy erteheto legyen miert reklamalnak sokan!

hmm...

(#3309) sgery válasza Kiskutya (#3308) üzenetére


sgery
őstag

hát igaz, ez pl nem tudom mit keres az oldalon:)
őszintén nekem olyan 4hónapja van közöm a digi-hez, de úgyérzem ezt még 2,5éve kezdésnél rakták ki és ottfelejthették:)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3310) Enemy


Enemy
aktív tag

Felmondás!

Január 14már postán volt utban az adott címre a felmondás. Azóta nem rőgzítették!
Elküldtem E-mailbe, Faxon Postai úton!
A felmondásomat a mai napig nem rőgzítették.

Beszéltem a Hírközlési Felügyelettel.

Aki szintén nincs megelégedve a szolgáltatással az Írjon nekik bártan csak akkor lesz előre lépés ha sok levél bekerül a NHH ba.
A Szomorú az hogy rengeteg pénzem elment arra hogy a hibákat bejelentsem.
Érdemes ellolvasni a DIGITV ÁSZF-jét.. (általános szerződési feltételeket)
Jogai nekik is vannak de neked is..
http://www.digikabel.hu/images/stories/aszf/digitv_aszf_2007.10.10.pdf
Kötbér címet.. Levélben megfogalmazva! Digitv Címére..
Tegyétek meg!
Mindenkit kérek!

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#3311) Palika71 válasza sgery (#3309) üzenetére


Palika71
őstag

Lojális vagy a cégedhez, és ez így van rendjén. Ne sz.rj oda, ahol enni adnak.
De lássuk be. Itt egyedül Te vagy elégedett a szolgáltatással, aki igénybe sem veszed.
Ha szeretnél valamit tenni ezért a közösségért, akkor Te, mint bennfentes, próbálj meg utánanézni annak, hogy mi várható a "képszétesés" ügyében!
mert nekem úgy tűnik, hogy nem is foglalkoznak vele. De ha igen, és hamarosan megoldják, akkor én sem eröltetném a szerződés felbontását.
Köszi!

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#3312) Locutus


Locutus
veterán

Én nem értem mit sir itt annyi ember a Digi miatt. Én elégedett vagyok vele, 2700ft-ért.

1 éve van meg az előfizetés, azóta max helyi viharkárok miatt volt szolgáltatás kiesésem.
Eddig összesen ha 3x egy órára szétesett a kép a tv2-n. Húha, bele fogok halni biztosan...

Ezen kívül pedig a hagyományos 72 illetve 55 centis TV-men pont ugyanolyan képminőséget ad, mint a 2x ennyibe kerülő UPC kábel. És ráadásul -számomra- a digin több hasznos csatorna jön, mint a kábelen.

Persze, adhatnának jobb antenna szettet, hogy az időjárásra kevésbé legyen érzékeny. Meg lehetne jobb az EPG+TXT is. Ugyanakkor elég extrém időnek kell lenni a kép akadozásához, és az EPG, TXT sem létkérdés, hiszen ott a műsorújság neten. EPG meg ugye kábelen sincs.

Számomra nyújtja azt, amit elvárok tőle. És legfőképpen annyiért, amennyit max szánok egy ilyen NEM LÉTFONTOSSÁGÚ szolgáltatásra. Tök felesleges az áramszolgáltatással összehasonlítani, mert kurvára nem egy kategória. Még a nettel sem egy kategória. Ez pusztán szórakoztató célokat szolgál, amire meg van bőven alternatíva.

Szerintem aki azon ideges lesz, hogy néha rövid időre szétesik a kép a tv2-n, az kb olyan lehet mint online játékokban a vérpistikék :D "Get a life"

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3313) sgery


sgery
őstag

a felmondólevélhez annyit hozzáfüzök hogy ne idegeskedj, beérkezést követően 9.munkanapra kikapcsolják a szolgáltatást, függetlenül attól hogy 1hónap alatt dolgozzák fel. visszafele pedig jóváirnak természetesen.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3314) Rick4


Rick4
félisten

elindult a digin a PUZZLE CHANNEL műsora, a képet pici kockákból rakják ki, a folyamatos filmet meg képkockákból....a helyes megfejtő mondja be a 40 180-180ra, hogy mit lát, és ha eltalálja, előfizethet ismét a digire 2700ért...

itt egy szép video is: [link] :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3315) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Ez lenne a problémám, hogy kb. 2 napja semmilyen csatorna nem jön be. Mindegyiknél azt írja ki a TV, hogy "Rossz jel vagy nincs jel", vagy valami ilyesmi. :)

Kihúztam már a 220-ból 10-15 mp-re, kiszedtem a kártyákat és újra betettem őket. Semmi javulás.

Ma felhívtam a DigiTV-t, azt felelték, jön a szerelő 2500 Ft-ért. Semmit nem tanácsoltak, mit kellene kipróbálni. :(((

Mégis mit tehetek még? Mi romolhatott el, amit helyre tudnék állítani? Kábelek nem hiszem, hogy kicsúszhattak a helyükről...

Köszi! :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3316) Rick4 válasza Anubis_9 (#3315) üzenetére


Rick4
félisten

ha a beléri menüjében az antennabeállítás menüpontba lépsz, mutat térerőt? ha a beltéri a rossz, nem kell fizetned egy fityinget sem....ugyanis abban az esetben a szolgáltató érdekkörében fennálló hiba miatt nem tudtad nézni a műsort.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3317) Anubis_9 válasza Rick4 (#3316) üzenetére


Anubis_9
őstag

Úgy emlékszem, 10-10%-ot mutat a két egymás mellett lévő kis skála... :(((

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3318) csibor válasza Anubis_9 (#3315) üzenetére


csibor
őstag

Vihar elmozdította az antennát :F

(#3319) Anubis_9 válasza csibor (#3318) üzenetére


Anubis_9
őstag

Most egész hétvégén nem voltam otthon, így csak azt tudom mondani amit az édesanyám mondott: ő úgy emlékszik vissza, hogy már vihar előtt sem volt adás, tehát már szombaton sem volt semmi...

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3320) dorog.zultan válasza Lala6 (#3307) üzenetére


dorog.zultan
tag

ok
várok.
Miért is kell várni?

üdv

dz

(#3321) dorog.zultan válasza Rick4 (#3305) üzenetére


dorog.zultan
tag

Nem tudom,
csak elfelejtett minden csatormát a beltérim
ezért újra kellett csinálni egy teljes keresést
akkor felhozta ezt is...

dz

(#3322) dorog.zultan válasza D600 (#3302) üzenetére


dorog.zultan
tag

én is olvastam, de nem sokan erősítették meg.
írtam a diginak de még nem válaszoltak

üdv

dz

(#3323) mogyesz válasza sgery (#3291) üzenetére


mogyesz
aktív tag

[OFF]"Azért átfogalmazom, nincs azok körében igény hd adásra, akik falun laknak havi 60e-ből tengődnek és a digi 70%át kiteszik..."

Ezt csak az ért meg, aki szintén falun/kisvárosban lakik (és nem nyugat mo.-on)

A pestiek és a nagyvárosiak más kategória. Ők lenéznek mindenkit - tisztelet a kevés kivételnek - és nem látnak tovább a városuk határánál. Pont, mint a tiszteletre méltó magyar kormány. Igen, ezután lehet kikérni, meg anyázni is, de legfőképpen el kellene ezen gondolkodni. Nem csak ennyiből áll az ország... [/OFF]

(#3324) Locutus válasza Lala6 (#3243) üzenetére


Locutus
veterán

Őő melyik kedden is? :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3325) Lala6 válasza Locutus (#3324) üzenetére


Lala6
őstag

Azt mondják, hogy késni fog, nincsenek még meg a dekóderek...

(#3326) Rick4 válasza Lala6 (#3325) üzenetére


Rick4
félisten

:DDD :DDD :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3327) Enemy válasza Locutus (#3312) üzenetére


Enemy
aktív tag

A gond az hogy nem 3 x egyórában hanem 40-50 alkalommal egyórában . Ez azért már gondolom téged is bosszantana.. Vihar esetén elfogadom igen rosz a kép.. de ez akkor is tré ha nincs vihar. Itt nála igen. ez van. Sokakkal ez van..Fogadjuk el ezt is..
Fogadjuk el hogy neked jó .. nekem nem. Nem szeretnék meggyöző hasonlatokat mondani.De lehetne.
Továbbá a szerződésben rőgzített magyarnyelvű csatorna miért román, cseh, lengyel, angol.
Ha veszel egy csokifagyit mert azt kérsz és puncsot nyomnak bele az ugye nem csoki.. és nem ízlik. Vagy mondjuk veszel a hiper szuper marketben egy Ballantines-t és mondjuk otvar utánzat lötyi van benne akkor nem vinnéd vissza, nem reklamálnál? mert én igen de abban az esetben ha a kért csoki helyett én csokit kapok akkor nem.és akkor sem ha a kért ital az amit kértem..

Igazat adok annak aki az éljen a digitv feliratú táblát lengeti. Szeretném és kívánom neki hogy soha gondja ne legyen. Mindene ilyen egyszerü legyen.
Aki éppen a minőség miatt írja a felmondást azt kérem a minőségi kifogását küldje tovább a NEmzeti Hírközlési Hivatalbaés a Fogyasztóvédelemhez.

Nemzeti Hírközlési Hatóság
1015 Budapest,
Ostrom u. 23-25.
Levélcím: 1525. Pf. 75
Tel: (06 1) 457 7100
Fax: (06 1) 356 5520

Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság

1088 Budapest, József krt. 6.
Tel.: +36 1 459 4800
Fax: +36 1 210 4677

A Szolgáltató csak ebben az esetben fogható kérdőre.
Minden nemű válaszadást elutasítanak.

[ Szerkesztve ]

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#3328) Lala6 válasza Rick4 (#3326) üzenetére


Lala6
őstag

Nem én találtam ki...

(#3329) dorog.zultan


dorog.zultan
tag

Akkor lesz ES2 vagy nem lesz?
úgy értem mostanában :)
Levelemre, amiben erről érdeklődtem,
továbbra sem kaptam választ a Digitől.

üdv

dz

(#3330) o.gaby


o.gaby
tag

Látom hetek óta nem jutunk itt sehova. Van egy két ember akit igazán sajnálom, hogy nem jött be neki a Digi de lehet,hogy nem is ő a hibás.

Nekem jelenleg csak erkélyen van lelökve az antenna és a jelem is kb 60-70% és még sincs vele semmi bajom. De mielőtt bárki is rám mondaná, hogy igénytelen vagyok, nem erről van szó. Mert amikor tényleg voltak vele gondok, lásd HBO2 hónapkkal ezelőtt én is reklamáltam. 1x -2x a Diginél. Nem történt semmi hát írtam a HBO-nak. 2 napon belül gyönyörű volt a képe és azóta sincs semmi gond vele. Majd elnézést is kért a HBO.

Szóval csak azt szerettem volna ebből kihozni, hogy nem állítom, hogy a Digi nem hibás. De nekem már 2 éve van digim. Túlélt velem 3 költözést többek között egy 250 km-s költözést is. Jelenleg csak levágtam az erkélyre, belőttem merre van az Intelsat, a jelem is elég gyér, de a képem még sem esik szét az említett csatornákon. Ez, akkor hogy van??? Biztos vannak hibái, mind minden szolgáltatónak. De pl a upc-hez akkor se mennék ha ingyen adnák.

Szóval szerintem egyszer és mindenkorra zárjuk le ezt a minőség témát, mert kezd már unalmas lenni. Ha valakinek nem tetszik reklamáljon az NHH-nak. Majd ők kivizsgálják.

(#3331) Rick4 válasza o.gaby (#3330) üzenetére


Rick4
félisten

sorold már fel légyszi azt a kettőt, akinek nem jön be. utána sorold fel a többit is aki elégedetlen, utána ezeket arányosítsd az itt rendszeresen megjelenőkhöz, kíváncsi vagyok, milyen szám jön ki.. ;)

sajna nagyon úgy néz ki, hogy most az elégedettek vannak kisebbségben. ha te elégedett vagy, indíts egy elégedett digi tulajok topic-ját, és ott majd magadban elírogathatsz. ha zavar az, ami sajnos tény, ne gyere ide.

nem bántás, de senki sem kérte, hogy mondd meg, mit csináljon, leírtad a véleményed, ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3332) Lala6 válasza o.gaby (#3330) üzenetére


Lala6
őstag

HBO2 lehet, hogy jó, de sajna tényleg vannak némelyik csatornákon zavaró jelenségek. RTL Klub + TV2 pl. szeret sűrűn kockásorni, meg-meg akadni. Cool Tv néha nézhetetlenül kockás. Romantikáról nem tudok nyilatkozni :D
Nagyrész jó a digi, de sajna van pár (legnézettebb) csatorna ami szeret akadozni.

Én amúgy megvagyok elégedve a digi-vel, ha kezd kockásodni a TV2 átkapcsolok az RTL-re, ha az is, akkor musicmax és megyek számítógépezni. :) Filmeket ált. letöltöm a netről, még a sorozatokat is.

Én tuti nem mennék a upc-hez 5290-Ft-ért (hűség nélkül, családi csomag). Amennyit Tv-zem, bőven jó a digi 2700-Ft-ért !!!

Meg aki rendelkezik premiere hozzáféréssel az nyugodtan nézze meg azokat a csatornákat. Nem jobbak minőségben, mint a digi. Pl. a SciFi Channel is szokott náluk kockásodni(ez szoktam nézni :) ). Árban persze nem lehet egyik magyar szolgáltatóhoz sem hasonlítani.

(#3333) kano válasza Lala6 (#3332) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem az a problémám a Digivel, hogy mindig van vele valami gáz. Bár nekünk nem az ereseti antenna van fent (vettem egy nagyobbat), de időjárás miatt nagyon ritkán nincs adásom. A smartcard szokott rendszeresen behalni, ebből van már tele a tö**m. Na és ugye a kockásodásról nem beszéltem, bár nálam teljesen nézhető a dolog és nagyon ritka.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#3334) Locutus válasza Rick4 (#3331) üzenetére


Locutus
veterán

Ez csak szimplán baromság.

Ugyanis akinek nincs gondja a digivel, az javarészt nem fog idejönni. Még jó, hogy itt többségben vannak az elégedetlenek, hiszen hol sírjanak ha nem itt. Szóval statisztikai alapja kb annyi van itt a véleményeknek, mint az új ADAC megbízhatósági statisztikának :D

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3335) Rick4 válasza Locutus (#3334) üzenetére


Rick4
félisten

várj cimbora, itt vannak alaplapok, videokártyák, hangkártyák, mindnek van topicja. mindenhol ott vannak a tulajdonosok, nagy részben elégedettek a cuccal... egyedül a digis topic lenne az, ahova csak azok mennek akiknek bajuk van? érdekes gondolatmenet...de magad is belátod, ha ez így van, annak valami oka csak van....meg is válaszoltad a tényállást.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3336) Locutus válasza Rick4 (#3335) üzenetére


Locutus
veterán

Ez még mindig nem magyarázat az előző baromságra :)
Az itteni ~20 ember nem statisztikai alap a 100.000 vagy mennyi MO-i digi előfizetőhöz.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3337) Lala6 válasza Locutus (#3336) üzenetére


Lala6
őstag

Nagyrészét nem is érdekli, hogy mit tud a digi...
Haveromnak én szereltem fel a cuccot. A beltérit már nem volt időm beállítani, így megmutattam neki, hogy kell sorbarendezni a csatornákat és csinálja meg.
2 hét múlva megyek hozzájuk. Kérdezem, hogy na milyen? A válasz: Jójó, csak kár, hogy sok csatorna nem magyarul beszél, az AXN-en néztem a ... filmet, de nem értettem belőle semmit, azé jó volt.
Utánna beállítottam nekik minden csatornára a magyar nyelvet.....

(#3338) tojsz™ válasza Lala6 (#3337) üzenetére


tojsz™
aktív tag

:))

(#3339) Slax válasza Locutus (#3336) üzenetére


Slax
senior tag

Egyetértek.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3340) pojakcs


pojakcs
senior tag

Ezek szerint azt is jelezhetjük eme topicban, hogy jól működik éppen a digi! Tegyük ezt! :C
Jelentem ,nem kockásodik, működik ahogy kell, és csak 2700Ft! :)

Üdv: Csaba

(#3341) Slax válasza pojakcs (#3340) üzenetére


Slax
senior tag

Veled is egyetértek. :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3342) DoQ válasza Lala6 (#3243) üzenetére


DoQ
csendes tag

Hello Lala.
Ez már biztos ?Hol lesz a helye a service 3-on?Jövö héten lesz?Lécci irj.

(#3343) Lala6 válasza DoQ (#3342) üzenetére


Lala6
őstag

Nem biztos, sőt egyelőre nem lehet tudni semmit....

(#3344) D600


D600
tag

Nálam is tökéletes a DIGI, még mindig elégedett vagyok a pénzemért! Én is rájuk szavazok! Még mindig nem esik szét a képem. De már írták máshol, hogy ez is beltéri függő. Ahogy már mondtam is, kis millió dologtól függ kinek mikor és miért jön elő a szétesési probléma.

Egyébként érdekes, hogy másik két fórumban ahol szintén olvasgatom a témát, ott azt szokták lehurrogni akinek gondja van vele, a többiek elégedettek. Itt épp ellenkezőleg. :D
Nagyon sokan 100000-et spóroltak meg évente, hogy átjöttek a UPC-től, azóta is hálásak, eszükbe sem jutna, hogy a minőséget mérlegeljék.

Elviekben egyetértek azokkal akik elégedetlenek és nem kapják meg azt amit várnak. De még mindig azt mondom, hogy ha van erre erő bennetek akkor harcoljatok a minőségért náluk. A fórumba hiába írjátok le kis milliószor, hogy nem jó, attól nem lesz jobb. A DIGI-nek mondjátok, ők a kompetensek az ügyben.

(#3345) Rick4 válasza D600 (#3344) üzenetére


Rick4
félisten

mostz én is azt mondom, nézem a hiradót, és jó, eddig pár pici kocka volt, minden jó...lehet, sgery intézett valamit? :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3346) sgery


sgery
őstag

csak azt ne, tudja a digi hogy rossz, nem kell még mondani is szegény cc-seknek:D

bárcsak el tudnék intézni ilyeneket:D

Amúgy ahoz, hogy a vidékiek le vanna ...va, és a városok a királyok. megsúgom hiába lakok bp-en és nem is rossz részén még se akarok itt élni, inkább élnék bükk-ön.. ahogy fogok is 1x vhol egy nyugis kis településen.

Ahoz pedig, hogy mindenki csak rosszat mondd: aki elégedett az kevésbé ir be egy fórumba és oda is max 1x, hogy faja. aki pedig nem az naponta leirja hogy rossz. hivott már valaki ügyfélszolgálatot hogy csókolom, nem pixelesedik a tv, és jó?...:D

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#3347) Rick4


Rick4
félisten

na, most mit láttok a TV2-n? :U
ezt látom percek óra:
[link]

7 percig tartott... :(

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#3348) KovácsGéza válasza D600 (#3344) üzenetére


KovácsGéza
tag

100000-et?????
Azért ne túlozzunk!

Monsieur! Azonnal kovessen engem, bitte!

(#3349) Enemy válasza Locutus (#3336) üzenetére


Enemy
aktív tag

olyan ez a vita mint..
igen ez egy dolog itt megjelent szerinted 20 ember aki nem szereti a csokifagyiba szórt olajoshal darabokat... vannak 20 akik itt kipanaszolták magukat .
Mit leirtam kívánom neked ilyen gondod ne legyen és sosem bosszantson ha esténként szétesik a kép és a kedvenc meccsed megnézése helyett focisták rugják zenére a labdát.. sőt.. fokozhatán.. Ha te is s zolgáltatás területén dolgozol rájösz ha az ügyfelek elhagynak a 75-80% szolgáltatásod miatt. én a fizetésemet nem biztos hogy megkapnám ha igy dolgoznék.. TTőlem elvárják a 95%-ot legalább és ha nem teljesítek gond van.. itt nincs gond itt folyik minden amagautján mint rendesen,,
DE kérdezd már meg hányan irtak levelet a felmondássa. hányforum foglalkozik vele nap mint nap.. Én beszéltem a NHH-l és többen fordultak panasszal.. a FOrum azért van ha valakinek gondja van tudja miért és hova forduljon...
Forum.. emberek problémáinak megoldása közösen tanácsokkal.. igen van lehetőség vélemény nyilvánításra..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#3350) Rick4 válasza Enemy (#3349) üzenetére


Rick4
félisten

hagyjad, a múltkor betettem ide a hivatalos grafikont, meg az NHH linkjét, hova mennyi panasz érkezik, ki hogy szolgáltat..meszse a digivel van a legtöbb probléma, nem ph-s szinten, hanem országosan...erre ő mint aki nem is érti, hogy mi miért van, csak mondja a magáét...bár lehet, hogy tényleg nem érti.. :DDD ha leírok valamit, és utána bizonyítom is az igazamat, akkor is az ellenkezőjét mondja...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.