Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Scooby


Scooby
aktív tag

Sziasztok.

Keresnék alkalmi játékhoz partnereket ladderben. Érdekel esetleg valakit? Nem mindig van időm játszani, de pár órácskát azért beletolnék :)

Üdv,

Minek az?

(#17952) Hokunda válasza Vismajor01 (#17947) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Ha a Blizzard nem tenne nagy ívben a D2-re meg annak communityjére akkor reménykednék, hogy szénné nerfelik végre azt a broken karaktert! A szem kifolyik tőle, de olyan szinten átgondolatlan az egész build, hogy már akkor sem érdekelte őket, mikor kijöttek vele.

(#17953) savior


savior
őstag

Találtam egy egész jó pala circlet ladderban: +1 combat skill, +18 all res. (mármint ilyen kezdő cuccnak jó)
Meg vannak félretéve 10-20as szintű kezdő cuccok. Ha valakinek kellene ilyen, akkor szóljon és megnézem van e számára valamim.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17954) shotika


shotika
őstag

Lvl12, Countess Ral rúnát dob :Y

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17955) Franklin válasza shotika (#17954) üzenetére


Franklin
addikt

Igen, Normalon RAL-ig bezárólag dobhat, Nightmaren IO-ig, Hellen IST-ig.

(#17956) Kiss_R válasza Franklin (#17955) üzenetére


Kiss_R
tag

Hellen Lo-ig dobhat rúnát, a bónusz dropjai vannak Ist-ig maximalizálva.

(#17957) savior


savior
őstag

Kiesett az első normális cuccom ladderban: egy perfect dwarf star. Habár meggazdagodni nem fogok belőle, de legalább lecseréltem a kék gyűrűmet.
Nightmare chaos sanctuaryt farmolom egyelőre. Szerintetek ez jó hely vagy érdemesebb átmenni hell act1-be?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17958) shotika válasza Franklin (#17955) üzenetére


shotika
őstag

Igen-igen, vágom, csak eddig még sose dobott Ral rúnát nála ilyen alacsony szinten :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17959) Vismajor01 válasza savior (#17957) üzenetére


Vismajor01
addikt

Attól függ mivel vagy, de hellre mindenképp érdemes átmenni, andy sokkal jobban dob mint nightmaren bármi.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17960) savior válasza Vismajor01 (#17959) üzenetére


savior
őstag

Köszi majd megpróbálom.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17961) savior


savior
őstag

Valaki nem tudna kölcsönadni 115 fg-t jspn? Visszaadnám amint kifarmolom vagy nonladderben tudnék cuccokat adni.
Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr most csak 5 euro Steamen és arra akarnám elcserélni a forum goldomat, de mivel csak 385 van így nem áll velem szóba senki.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17962) Vismajor01 válasza savior (#17961) üzenetére


Vismajor01
addikt

Mi az accod jspn?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17963) savior válasza Vismajor01 (#17962) üzenetére


savior
őstag

saviorka a nevem ott.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17964) savior válasza Vismajor01 (#17962) üzenetére


savior
őstag

Köszönöm.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17965) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Na akkor új szezon és persze HC...

Van már egy varim amivel kényelmesen tudok húzni hell elejéig. Ezzel a karival megyek nm countessezni... Mondom elmegyek kicsit SOL-t farmolni, mert még mindég Nadirral nyomulok 78-as szinten ( :U ), és eddig 2 sol-t adott... (2 insight van, keresztkari kísérőjén a másik). RNG, IMÁDLAK!

Aha, meg azt ahogy Móricka elképzelte... (Két Fal meg a Lum azok az nm hellforge eredményei)

Valamiért rohadt peches vagyok ilyen téren most... Remélem esni fog pár Sol, hogy most itt kisírtam magamat, jól. :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17966) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#17965) üzenetére


_ocsisajt
őstag

feladom... Majd esik...

Viszont találtam egy Witchwild! Bowah köszönte szépen! :))
Akkor már csak egy Pul-t kérek és mehet az upp! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17967) wm2 válasza _ocsisajt (#17966) üzenetére


wm2
őstag

jah csak az amplifáj szökőévente jön róla, de amúgy szeretem én is :)

Ozora <3

(#17968) _ocsisajt válasza wm2 (#17967) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Beproccol pár másodperc alatt. Most parkolópályán volt a bowa, mert a harmadik sorcimat buktam el, túlvállaltam magamat. Most kifejezetten béna voltam. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17969) shotika


shotika
őstag

2 év után az első :D :Y

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17970) wm2


wm2
őstag

Nagyon nehezen szereztem neki MA 12 fhr gc-t, de megvan amit akartam. Még egy bitang gyűrű kellene neki, meg a csicsónak egy eth Enchant Ormus és kész vagyok.

Szeretem. Leüti a tüdőd és lerúgja az agyad.

Ozora <3

(#17971) wm2


wm2
őstag

sox questért vihető non-laddban :)

Ozora <3

(#17972) wm2


wm2
őstag

senki nem D2őzik már? :)

Ozora <3

(#17973) shotika válasza wm2 (#17972) üzenetére


shotika
őstag

Most raktam össze az assámra a Heart of Oak-ot. Mákom volt, mert egymás után kidobta a Vex, Pul rúnát :)
Viszont uniqe Charm még egy se esett.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17974) sto1911 válasza wm2 (#17972) üzenetére


sto1911
veterán

Én nagyon ráuntam, nem bírok fél óránál többet tölteni vele.
Viszont a Last Epo hot próbáltam, az elég jó lett, főként a rendszerei tetszenek (legalábbis ameddig eljutottam a kampányban). Egyelőre tele van buggal, meg helyenként kifejezetten ocsmány is, meg eléggé fantáziátlan ellenfelekkel kell bajlódni, de alapvetően jó játék.

Egy D4 grafikával összehoznák, óriási siker lehetne.

(#17975) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Ma sikerült lerippelnem*** a hajszál hijjján 93-as eléggé szépen felépített sorcimat...

Most kaptam nightmaren egy kis kompenzációt forge-ból. (asszem ez a legnagyobb rúna amit ezen a szinten ad)

***
[link]
Dettó ilyen volt a szitu, csak én most lefagytam, nem reagáltam gyorsan
Pont tegnap volt egy hasonló, public TZ96 dia runoknál, idióta benyitotta pentagramma mellé teleportot, ahol összepulloltak nagyon kellemetlen eliteket... Ott gyors voltam... Most valamiért nem...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17976) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#17975) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(nem tegnap, 3 napja)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17977) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Na most valamit nem értek!!!!

TZ58 Nightmare... (Volt egy érzésem, hogy terrorváltás előtt el kell pörögnöm)
Bloodravent lenyomtam, ha jól matekozok, akkor 58+5, azaz 63-as iLVL amit dob(???)
Zöld amu, na mondom megint egy tancred vagy valami hasonló... Hát Tal amu... :DDD
Ez hogy? 67-es a levreq...

(Amúgy örülök, mert pont ezzel az amuval rippeltem)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17978) shotika válasza _ocsisajt (#17977) üzenetére


shotika
őstag

Nekem is esett Tal amu régebben NM-en, bár passz h kitől. Akkor azt írták itt a veteránok, hogy valami 1 a nem tudom hány millióhoz az esély rá azon a szinten.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17979) wm2 válasza shotika (#17973) üzenetére


wm2
őstag

A meglévő NL karikat csiszolgatom csak. Nem indítok most ladder karit.

Dual Mosaic / Dragon Talon Assa amivel legtöbbet játszok. Nincs Phoenix Strike. Egyik karmon van DS (hulla robbantás) meg ICE. Ilyen GT-t sikerült találni. Bőven elég. Bossokat nagyon hamar elintézi (Travi pikk-pakk) és mivel van egy kis jégsebzés, nem kell az Atmas Amu (amplify) sem. Ez egy rémolcsó build. A3/Enchant csicsóval, amivel meg kellett tanulni játszani. Viszont "100% finishing moves to not consume charges" ide, vagy oda, én a Stormlash/Stormshield A2 csicsós rugdosós Assával is jó elvoltam. Sőt, valahol azt jobban is szerettem. NM-en esett egy 7 Mf 11 light res sc, abból meg is volt. Egy Last Wish-el meg aztán totál penge a csaj, szal a Mosaic inkább csak a látvány miatt marad. Meg, hogy új rw.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17980) Franklin válasza wm2 (#17972) üzenetére


Franklin
addikt

Én D2-znék, ha nem jelent volna meg egy bizonyos Baldur`s Gate 3 című játék.... nagyon ráfüggtem :D

(#17981) wm2 válasza Franklin (#17980) üzenetére


wm2
őstag

értem :) közben ekkora mákom lett:

Ozora <3

(#17982) wm2


wm2
őstag

Tz Dia dobta mind2őt. Amplify-osak.

Ozora <3

(#17983) wm2


wm2
őstag

cold plains :)

Ozora <3

(#17984) shotika válasza wm2 (#17983) üzenetére


shotika
őstag

Nice :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17985) _ocsisajt válasza wm2 (#17983) üzenetére


_ocsisajt
őstag

gz :P

Nyah... Tegnap jött a szokásos lúzerkedésem... Az új 91-es varim idegbeteg teleport és loot verseny (rohadék elvitt előlem egy ohm-ot) tal-rasha tz96 pub... Lejárt a BO.. Mondom no para... Szoba teli bogarakkal, én meg beleteléztem gyönyörűen a közepébe...
Itt a legjobban az eth 4os GT fáj, meg egy perfekt közeli viper... :(

Új kari ( :DDD :DDD :DDD ) nightmare hellforge:

(A staff nem volt "jo" :DDD )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17986) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#17985) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(viper -5/+4 facettel, amit találtam, persze)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17987) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Hell Hellforge:

Kari (lev 76) beöltöztetve tankosba(ish) -> https://maxroll.gg/d2/d2planner/720106if
SOJ-ok/badass amu/Torch/Anni nincsenek, meg aprólékok. (main gear, gheed, 6 skiller, gheed van)
Alapok kész (warmth, Farmor, static, teleport, blizzard max, cold mastery max), most rakosgatom a tankos skilleket (telekinezis kész, lassan kész ES) majd jönnek a blizz szinergiák. Aztán majd ha lesz torcs meg anni, akkor újra skillezés lesz, vissza tudok venni cold masteryből.
Várom a RIP-et! :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17988) wm2 válasza _ocsisajt (#17987) üzenetére


wm2
őstag

ez már mazochizmus :)

Ozora <3

(#17989) Vismajor01 válasza _ocsisajt (#17977) üzenetére


Vismajor01
addikt

A lvl req az semmit sem jelent, a qlvl számít. Ha az alvl min 26 akkor már eshet Tal amu, mivel az amu Qlvl-je 26. Szóval már norm a4-ben is eshet.

Ezért kicsit zavaró a tal set. A tal amu sokkal ritkább mint a tal armor, viszont mivel kvázi mindenhol eshet mégis többet talál az ember mint armorból, ami viszont tclvl84 ugyhogy csak alvl85 helyeken lehetett találni. Persze ma már TZ-vel az is potyog rendesen. (TZ előtt 7-8 év alatt találtam 1 db tal armort, tz óta pedig már 20+)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17990) Vismajor01 válasza _ocsisajt (#17987) üzenetére


Vismajor01
addikt

Blizz sorcnak teljesen fölösleges az ES, főleg hc-ra. Pvm-re szinte fölösleges, csak orb sorc meg nova sorc tudja kispórolni, de még ott se olyan stabil mint fullvita.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17991) _ocsisajt válasza Vismajor01 (#17990) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Theory forumon találtam jsp-n. Nekem most eléggé stabil így a build (két soj meg badass amu + torcs+anni hiányzik, still! Tal amu van bent meg két sárgaring resekkel FCR). Gyakorlatilag közel tudok lenni magas tz-n sok playerben. Így snipeoltam egy LO-t nemrég cow tz pubon. :)
(megálltunk chatelni a végén kicsit a mosaicos sráccal, észre sem vette a "lót", annyira tekert. De a többiek előtt rámozdultam. :D)

(Köszi a qlvl-es okosságot!)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17992) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Countess is rendi volt most. :DDD (Ezért kell egyedül menni, hogy ne bugoljon)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17993) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Életem első marája! :B (48 MF, Durance TZ :DDD )
(továbbra is SHC)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17994) ColdMan válasza _ocsisajt (#17993) üzenetére


ColdMan
tag

Ha már lúd, legyen kövér. 30 alá nem megyünk...
Gratula! :)

(#17995) wm2


wm2
őstag

Szükségem lenne egy ilyen joolra. Traderie-n látok, csak nincs kedvem regelni oda. Időm sincs. Nem szerez vki nekem egyet (SC NL) ? Adnám az árát (2 Jah) meg kapsz 1 Ber-t. In game szinte lehetetlen ilyet találni.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17996) _ocsisajt válasza ColdMan (#17994) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ty! :B

#17995wm2:
Vannak árak! :Y

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17997) wm2 válasza _ocsisajt (#17996) üzenetére


wm2
őstag

Főleg traderien. +200-300%.

Ozora <3

(#17998) wm2


wm2
őstag

lvl82 ezeket úgy bírom :)

Ozora <3

(#17999) wm2


wm2
őstag

(#18000) wm2


wm2
őstag

bocik a legjobbak

Ozora <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.