Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) wm2


wm2
őstag

kezdésnek tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17252) savior


savior
őstag

Ladderban act 1-en megjelent uberdiablo, de nem birok vele.
Valaki tudna segiteni leutni?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17253) malystryx válasza wm2 (#17227) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi az infót, és a "Faith" rúnaszó is inkább a 3-as matriarchal-ba menjen? Mert van egy másik, a grand matron bow is. Köszi elsőre is a választ. :R

(#17254) wm2 válasza malystryx (#17253) üzenetére


wm2
őstag

Mehet abba ha +3 sk, bár túl sokat nem ad hozzá a damhoz. Egy gyors példa, kiraksz pl. 13-as Faith bowt, akkor ennyi ias-ra lesz szükséged a 7 fpa-hoz:

Nagyon gear dependant cucc. Csak 3 lukas circel és Nosferatus övvel tudod összehozni a szükséges attack speedet. A Faith nem jó viszont Matriarchalban. Coldnak jó. Physicalnak nem anynira. Az én véleményem: 15 ED Shadow vagy 15 ED Diamond bow a legjobb all around Faith base, mert elég neki 65-70 attack speed a 7 fpa-hoz. Tanácsom: NE rakd ki. Vedd meg készen. Jah-ért már kapsz egy pofás 14/2-őt.

Ozora <3

(#17255) sto1911


sto1911
veterán

BNeten tudok ugy vasarolni, hogy egy reszet az account balance fedezi, a maradekot meg kartya?

(#17256) Winzsolt válasza sto1911 (#17255) üzenetére


Winzsolt
aktív tag

szerintem ugy tudsz hogy X összeget hozzáadsz kártyával a bnet egyenlegedhez.

(#17257) sto1911 válasza Winzsolt (#17256) üzenetére


sto1911
veterán

Maceras, de az is megoldas, ahogy lattam van custom mennyiseg is. Koszi!

Sikerult eladnom 2500 fg-t 26 EUR-ert, kipotolom, aztan johet a D4, bar lehet megvarom vele mig elmulik a rozsaszin kod a jatekosoknal.

(#17258) Gave


Gave
addikt

Tudja valaki, hogy a craft recept (jewel, rune, pgem) tud e rakni druid skill/tab skillt a club, spike clubra?

Pl:

61 lett most a karakter, NM Bhaal se dobott semmit :D. Ez így kezd kicsit unalmassá válni.

(#17259) savior válasza sto1911 (#17257) üzenetére


savior
őstag

Ha nem akarod megvenni, akkor junius 1en indul a tort d4.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17260) sto1911 válasza savior (#17259) üzenetére


sto1911
veterán

Feltörték? Vagy valami 3rd party appot csináltak belőle? A 3-hoz mintha valami olyasmi rémlene.
Eredeti árát valószínűleg nem fogja megérni, egy sztori végigjátszásra sokallom.

[ Szerkesztve ]

(#17261) savior válasza sto1911 (#17260) üzenetére


savior
őstag

Feltortek. D4 reflection a neve.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17262) pachito


pachito
őstag

Kivételesen bőkezü volt az öreg. hc

(#17263) savior válasza pachito (#17262) üzenetére


savior
őstag

grat.
ladderban egyebkent?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17264) pachito válasza savior (#17263) üzenetére


pachito
őstag

Köszönöm! :R Igen. És eldöntöttem, hogy mostantól csak HC-t játszom.

Itt napokkal az indulás után is van értéke a cuccoknak, SC-n másnap reggelre a high rúnákat meg szuper ritka unique/rare cuccokat leszámítva kis túlzással minden értéktelen.

(#17265) savior válasza pachito (#17264) üzenetére


savior
őstag

Ne is mondd. Akarmit talalok bagot se er.
Ko runaja nincs valakinek feleslegbe? Tudnek erte adni 15 ias jewelt pl vagy insight baset.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17266) Gave


Gave
addikt

Dobott egy Gore Rider-t, nekem Mal kellene (Rain word), plusz tudok rádobni Perf Diamond, Topaz, Skull-t ha kell, nem tudom mi mennyit ér mert ez az első nempartis multis karim :D.

Meleenek jól néz ki

[ Szerkesztve ]

(#17267) wm2


wm2
őstag

ezzel menjél neki a Hell-nek :D pattern, lore, goblin, stealth, angelic... NM farmolás jön ezerrel. Kell egy Duress meg egy Stormlash de jó lenne ahh...

Ozora <3

(#17268) wm2


wm2
őstag

át kell statolni, ez lesz majd ez de hát még hosszú az út :DDD

Ozora <3

(#17269) Smite válasza sto1911 (#17242) üzenetére


Smite
tag

1. Kinyírod a councilokat és beszélsz cainnel.
2. Be kell menni egy játékba, ahol nyitva van a lejárat traviban. Lesétálsz lvl2 waypointig. Ha megvan a wp
3. Újra kreaálsz a saját karival egy játékot. És lvl2 -től lemész, mephihez és megölöd.
4. Profit :D

(#17270) wm2


wm2
őstag

Ez az A3 megkerülős dolog kurva jó, bár low lvl karival kergetőzni a dollokkal továbbra sem egy nagy élmény. :)

Without two angelic ring:

With two angelic ring:

Kellene nekem egy 3 sox Flail. Van vkinek? Meg egy IO rúna (nem LO, hanem IO).

Ozora <3

(#17271) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Hali! Mit kérjek ezért szerintetek NL-ben? Gyakorlatilag perfekt, kicsit ha több res lenne rajta, de minden van rajta, ami kell.

Let’s go Brandon!

(#17272) Gave válasza wm2 (#17270) üzenetére


Gave
addikt

Hát az pont nincs raktáron D, 2slot sup eth grand crown van, kings will helm, 3slot tyrant club, meg ez lol

(#17273) wm2 válasza Gave (#17272) üzenetére


wm2
őstag

áá mindegy, ma már kijátszottam magam :) kell csinálnom egy Black-et meg egy Duress-t és kell egy Guill is, úgyhogy gyűjthetem a pgmeket

@SSJPeter: ez annyira nem jó, főleg NL-ben, ott virítani kell magas fire és light resistel meg 20+ str-el úgy, hogy van benne 2 luk

Ozora <3

(#17274) malystryx válasza wm2 (#17254) üzenetére


malystryx
senior tag

Húú, köszönöm szépen hogy rávilágítottál a lényegre :R , ezt nem is gondoltam volna hogy a Faith esetében nem is annyira releváns a +skill pont. A shadow és diamond bow esett dögivel, persze eldobáltam őket, most meg tuti nem az fog esni. De sebaj, akkor jön a matriarchal. :D :DDD

(#17275) SSJPeter válasza wm2 (#17273) üzenetére


SSJPeter
őstag

1 Jah-ért adjam el? Ajánlottak érte annyit.

Let’s go Brandon!

(#17276) wm2


wm2
őstag

ú meg fel kell uppolni a Goblint tényleg, jobban szájba tudd vele rúgni

@SSJPeter: simán.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17277) Gave


Gave
addikt

Level 72, (315MF) és még mindig zokniban szaladgálok :D. Már majdnem minden classnak dobott amu-t +1/+2, van egy sorc fire skill+3 is. Druidnak persze nem... :))

(#17278) wm2 válasza Gave (#17277) üzenetére


wm2
őstag

Martial Assa 450 Ar-es Metalgridre esküszik. Plusz hozzá egy de akár 2 db Raven Frost. A max block miatt, ami egyenlő more life. Sokkal több élet, mint kimaxolt vitával. A blood amukat nagyon kevesen használják. Kell rá valami nagyon extra dolog, hogy el tudjam adni. Pl. 10 fcr a 10 run mellé kb. 30 str-el és kb. 20 all resistel.

Ozora <3

(#17279) Gave válasza wm2 (#17278) üzenetére


Gave
addikt

Jah értem, hogy ezek nem jók, csak azért példának beraktam, hátha valakit érdekel :D. Gyakorlatilag mindennel bepróbálkozok amiben van esély druid skillre, mert nem ad a játék dropokkal..

A +1 dru skill tusko is asszem Gamble volt., kb 2mil arany után..

Azt nem értem, hogy pl: Amazonnal miért tudok kivenni +3 tab skillt a sima shopokból, Druidnak meg sehol semmi..

(#17280) wm2 válasza Gave (#17279) üzenetére


wm2
őstag

Dual leech kesztyűket (ruby + nef) és dual gyűrűket (ruby + sol) jobban megéri gyártani. Meg ugye a caster amut.

Ozora <3

(#17281) Gave


Gave
addikt

Na lehet megtört a jég így 74-re:
Oculus, Scarab, és egy +2 summon tabos agancs, 30 percen belül :D

(#17282) pachito


pachito
őstag

First time FoH/Smite Paladin vagyok, az miért van hogy lvl 83-on, kimaxolt skillekkel a FoH sokkal gyengébb, mint a sima Holy Bolt? A Bolt magic damage majdnem kétszer akkora mint a FoH-ből kiszálló Boltok damage. Ez normális így? Azt hittem hogy pont fordítva lesz.

(#17283) wm2


wm2
őstag

nincs meg valakinek a kesztyű ehhez?

Ozora <3

(#17284) Gave


Gave
addikt

Jewel of Thunder 1d90, ml 49 - ér valamit (valakinek)?

(#17285) malystryx válasza wm2 (#17283) üzenetére


malystryx
senior tag

Óóó ha 2 nappal előbb szólsz... :Y :( Mindent kihajítottam sajna ami csak a helyet foglalta.

(#17286) wm2 válasza malystryx (#17285) üzenetére


wm2
őstag

Guill sityak esetleg? adom azt a Fal-t érte, lenne 100% CB-m, és persze ladder

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17287) pachito


pachito
őstag

hc ladder, jöhet a Mal Ohm :U

(#17288) wm2


wm2
őstag

Charsi <3 egy jávát is lécci

Ozora <3

(#17289) Gave válasza wm2 (#17288) üzenetére


Gave
addikt

Ezektől majdnem idegbajt kaptam amikor még 70-en +0 skill bonus van a summon Druidámon :D :)) ...őő fairplayvagymi

Amúgy +3 warcries amu elérhető ha kell valakinek, ml45. Közben veszem az amukat mint az őrült, hátha jön már egy druuujdás is. +1 meg majdnem minden classhoz van már.

(#17290) wm2 válasza Gave (#17289) üzenetére


wm2
őstag

a 3 jáva / 20 iast LO-ért szoktam adni, a bow-t Ohm vagy Vex, a 3 martial 20 ias is Vex, jspn 100-150 fg környékén mennek ezek ha jól tudom

ó ez is jobb, mint a semmi, de 3 weapon block vagy 3 cobra 3 venom lenne az igazi, kurva drágák muszáj esnie :D

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17291) Gave válasza wm2 (#17290) üzenetére


Gave
addikt

Nem akar ez a druida összejönni , na majd holnap :D

(#17292) malystryx válasza wm2 (#17286) üzenetére


malystryx
senior tag

Éppenséggel megvan, de sajna csak non-ladderben. :(

(#17293) _ocsisajt válasza pachito (#17264) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Gyere velünk hc-zni, kéne még több ember, hogy legyünk hárman! :DDD
Most mi is Ladderezünk.

Szólj vissza ha tagelhetlek!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17294) Peddy789


Peddy789
őstag

Osszeraktam egy budget mosaic assa buildet, nevetseges a damage hellen ugy ment vegig mint kes a vajon. Az egyetlen problema hogy nagyon tud ugralni a hp, es bizony sokszor megfekudtem vele foleg burning soulok altal, vagy amikor csak undeadeket lehetett utni es nincs leach.
De amikor tud elore menni es utni akkor halhatatlan, meg nemtudom tud e barmilyen masik build ekkora damaget kitolni.
Osszesegeben jo build de nagyon lassan mozog (burst of speed helyett a resist buffot kel sajnos hasznalni), es nagyon konnyen meglehet vele halni. Jo hogy nem hcban kezdtem :D

Amugy tovabbra is meglep mennyire eszmeletlenul levan botozva ez a jatek.
Egyertelmu hogy sokan 0-24be toljak a botot mar kb a masodik naptol ladderen.
Vicc hogy blizard season 4-re se tudta megoldani ezt a problemat.

[ Szerkesztve ]

(#17295) Peddy789 válasza pachito (#17287) üzenetére


Peddy789
őstag

grat!
De hol a kis zold sapi a kariakterrol ha kiesett a shako? :D

(#17296) wm2 válasza Peddy789 (#17294) üzenetére


wm2
őstag

Én is ezen dolgozom. Kell neki a draculs és később egy CoA. Így fade helyett mehet a speedre.

Ozora <3

(#17297) wm2


wm2
őstag

Vagy lenondasz az Enigmaról és CoH. Telézni amuval és az FHR 86%. Olcsóbb, mint a CoA/Eni. Tán jobb is. Enchant csicsóval. Maxrollosok szerint a legerősebb melee.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17298) Gave


Gave
addikt


:U

(#17299) wm2 válasza Gave (#17298) üzenetére


wm2
őstag

cold bowanak jó, 3 ist környéke

Ozora <3

(#17300) Peddy789 válasza Gave (#17279) üzenetére


Peddy789
őstag

+1 skill tusko ?? Miert nem spirit runaszo kardba +2 all skill.
Ort+sol sapi +1 allskill, ha skillt akarsz
amugy ilyen alap build guidot vagod ? druid leveling maxroll-on ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.