Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) wm2 válasza _ocsisajt (#18100) üzenetére


wm2
őstag

hát az életem része ez a játék, ez van, mint másnak a cigi

Ozora <3

(#18102) _ocsisajt válasza wm2 (#18101) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Dettó :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18103) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

A tegnapi friss accomat nem engedi be a gém... Failed to autchenticate, try again later...
Gondolom bezavarja az "új" gép meg ip/mac kombináció (laptop, meló)
Már mindent megcsináltam amit javasolt a support***. Direkt bnet appból is próbáltam, de nem megy... (Ott van a game aktív statusban, nem banolt, ha belépek webes felületen)

***Jelszót változtattam, cache-t cleareltem, ellenőríztem mindent, hogy ok...

Közben persze a másik kettő accommal vígan játszok még akár direct scriptből is...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18104) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#18103) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Végigjátszottam hellig a gamet, ma már nem tudok belépni... És a poén, hogy a játék aktív státuszban van ha belépek battlenetbe... Volt egy sanda megérzésem, megnézem az OTP-s appot... Hát pirossal át van húzva a tranzakció. Telefon supportnak, ott a hölgyike mondja, hogy ez nagyon ritka hiba, de van ilyen, hogy amikor lepingpongozzák a protokollok a vásárlást, akkor a bank visszalép utolsó pillanatban... De a tranzakció sikeres volt! LOL! Ez olyan Mátyás királyos... Most kuncsoroghatok blizznek, hogy ugyanazon az áron mégegyszer megvehessem most már tényleg amivel már játszottam egy napot és folytathassam a dzsörnít!

DZSIIIIIZ! :(((

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18105) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Ejj, de kár a max 3 socketért... :(((

Nem baj, elrakom mulehoz... Bocitömegben megalag*** elvitte a bowamat... Újnak most egy +3 bowos GMB-je van harmonyval... Érdemes larzukolni és hustle-t csinálni belőle míg nem jön egy jó damages Buri vagy egy Wforce?

***
Othon a frankó vodás szélessávval! Itt melóban a 4G routerünk (B525s-23a) a zisten háta megett kettővel ATOMstabil Yetteles flotással... (kopp-kopp)
LOL

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18106) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Amikor megy a rohanás a lábért, de azért 1-1 ládát, követ kiforgatsz. :DDD :DDD :DDD
(Szó szerint megijedtem! Miafaccc? :DDD )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18107) wm2


wm2
őstag

hoppá

Ozora <3

(#18108) Kiss_R válasza wm2 (#18107) üzenetére


Kiss_R
tag

Ez amúgy mire jó? Botd/Lw alap csicskának vagy Botd druidának?

[ Szerkesztve ]

(#18109) wm2 válasza Kiss_R (#18108) üzenetére


wm2
őstag

botd, jobb attack speed, mint a war pike

Ozora <3

(#18110) shotika


shotika
őstag

Nincs valakinek egy 5 socketes Berzerker Axe-ja? SC ladder

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18111) _ocsisajt válasza wm2 (#18107) üzenetére


_ocsisajt
őstag

dat 1... gz :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18112) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

wm2: Ez sem jobb a gulli fejesnél bowának? (Tudom, próbálkozom :DDD ) Nemrég tanáltam tézében...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18113) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Nyah, most így néz ki a bocis strafe/multi csajém, lev 85! :B

Maxroll katty
Akkurátusan mindent bekattogtam, érdekes, hogy a kraftolt cipőm real nem annyi alap def, na mindegy, korrigáltam, hogy minden a végin ugyanaz legyen. Az összes charmot találtam ami nem HF, ezek maradtak... :(

Erre már nagyon szeretnék vigyázni!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18114) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Elkezdtem bohóckodni HCCL-ben...

Szerintetek ez mit érhet ott?
(sajna pojzi)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18115) szilvásbukta


szilvásbukta
tag

Sziasztok!

Ezeket nem rég találtam, a mostani seasonben mit érhetnek?

GC:

Gloves:

(#18116) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Ünnepi események

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18117) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#18116) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Más is készül? :DDD

(Húzás közben normál dio csak adott egy 39-es csenszgárdot :B, mf vari így akkor 319 )

(A név ne tévesszen meg senkit :DDD )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18118) wm2 válasza szilvásbukta (#18115) üzenetére


wm2
őstag

sokat, a 3/20 Lo környékén elpasszolható, de láttam már, hogy adtak érte Ber-t is, o GC is kb 2-3 Ber vagy Jah

Ozora <3

(#18119) wm2 válasza _ocsisajt (#18112) üzenetére


wm2
őstag

Nem. Guill vagy Jewellers Tiara/Diadem a legjobb rá. Ha nagyon nincs más, akkor Giant Skull.

Ozora <3

(#18120) _ocsisajt válasza wm2 (#18118) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Sosemnem értettem, hogy amit meg lehet venni bóóótba, azért képesek ennyit adni... Jó, mondjuk az softcore...

Amúgy a vicc, hogy már majdnem két napja hajkurászom, cimbinek készülünk(khmm készülök) a bocis napra javájához... (azért odaszúrtam neki vaccapon*)
Most beléptem 10 perce, kicsit fórumoztam és kb a harmadik kanyar a portal után... I LOVE RANDOM! (volt nerdgasm azért! :DDD )

A húzós encsa pont 75-ös szinten van tartva az ilyenek miatt....

*

:DDD

#18119: Ok, azért bepróbálkoztam, nah. :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18121) _ocsisajt válasza wm2 (#18119) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Kövi kérdés:
Most adott egy 2 sox, 300 defes Giant Skullt mephi tz-ben... Érdemes kiváltani a gulli fejest, akkor erre? Belerakni 15 ias jewelt meg van 3 ilyenem, ezek közül egyiket: 38% dam natur, 36% +4 max, 34% +10 min dam

Másik kérdés, adott egy elég érdekes sacred targeot:

Budget Smitert (direkt nem költök rá fg-t, talált cuccokban van, vamp kesztyűt elhoztam cimbitől neki) is összedobtam, ha van clone walk, benne vagyok az egyik disc csoportban (Jókat csetlelgettünk baal pubon egy random lengyel dude-al, elég jól kente, kiderült ő az: d2jsp user :DDD) ott jelezve van, ha van walk HC-n is.
Szóóval, adott a kérdés: Most egy Grim Shield van neki Shel, eth. Ugye ezzel kiváltottam a raven frostot. Ez jobb lenne, likasztanám (mehetne bele pdiamond) ?
Kettő alkérdés: Viszont van kettő talált HOZ-om is, 184 ed meg 192 eds... Max a gyengébbet raknám be neki. Van egy chamom, de azért OP lenne egy budget palának, na...
Gear: Gulli fejes +15 ias jewel, Black flail, akkor a rhyme grim, Smoke scarabban (swap trecsöri), Dracul, Tgod, Excepre uppolt Toe, Mahim Oak ( :DDD ), Perf Dwarf Star, random sárga ring egyelőre (26% light res, magic reduce ami lényeg) (Swap: ha nem proccol a kesztyű akkor life tap wand, Moser dual AR gemmel)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18122) shotika válasza shotika (#18094) üzenetére


shotika
őstag

Death Web mellé ideális lesz :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18123) shotika válasza shotika (#18122) üzenetére


shotika
őstag

Durrant a Shako is :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18124) sto1911 válasza shotika (#18123) üzenetére


sto1911
veterán

Valami buff van most? :D

(#18125) shotika válasza sto1911 (#18124) üzenetére


shotika
őstag

Nem tudom mi volt, de hajnalban 2 Gheed Charm is esett egymás után, pedig egész szezonban eddig egyse :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18126) _ocsisajt válasza sto1911 (#18124) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Csak pár hozzászólással feletted írtam.
:DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18127) sto1911 válasza _ocsisajt (#18126) üzenetére


sto1911
veterán

Azt tudtam hogy lesz, csak annyira nem hajt mar a jatek, hogy online menjek miattuk. Pedig az ingyen golddal meg ezzel biztos jol lehetett MF-elni.

(#18128) _ocsisajt válasza sto1911 (#18127) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Bent voltam 24-ben, abból a java részét elbattam arra, hogy termeljem a piizt, utána meg nyomtam diademokat, ringeket, amukat, 1 órát cipőztem is, hátha bedobja WT-t... De nagyon kevés lett igazán jó. Sajna az RNG nem volt velem kegyes... :( Még a legjobb talán két csuka lett, mind2 dupla magasreses (nem pojzisok), jó MF meg 30 FRW... oszt ennyi

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18129) _ocsisajt válasza shotika (#18125) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Chillbe nyomom most, mert már feladtam (pubok elég hurkák), hogy 92 legyen az új vari péntek estéig, szombat reggelig... (valszin akkor megint friday lesz)

Erre pottyan egy gheed nekem is, mert nem tudom felvenni!

NA-na!!! Végre cserés lesz a 143/10/21-es gheed ami maradt!!! NA!


Napok óta szívat... Eltekintve a GUL hellforge-tól, gyász az egész... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18130) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Uhh, na ezt nem merem berakni pew-pewnak, agyfrászt is kapnék, ha ripelném

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18131) ColdMan


ColdMan
tag

Sziasztok!
Mennyit érhetnek az alábbi clean skillerek?
EU SCL
necro - curses (ez gondolom semmit)
assa - trap
sorc - fire

(#18132) shotika


shotika
őstag

Ezt a szemét egy játékot. Véletlen eladtam a Gheed Charmot, és nem engedi visszavenni...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18133) _ocsisajt válasza shotika (#18132) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Hogy az a... Sajnálom :(
Jó tudni. :\

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18134) wm2 válasza shotika (#18132) üzenetére


wm2
őstag

moft pottyant :)

Ozora <3

(#18135) wm2


wm2
őstag

ezt meg betettem Dragon Talon / Tiger / Ice / Mosaic Kicksinnek, mivel alig fogyaszt manát, life stolen meg bőven van neki

Ozora <3

(#18136) shotika válasza wm2 (#18134) üzenetére


shotika
őstag

Ravp 10%, kuka ;]

(nekem az összes pénzem a teleportos bot javítására megy el :D)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18137) Hokunda válasza shotika (#18136) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Miért nem rúnával meg gemmel javítod?

(#18138) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Jó fél órája bűvölöm a gamble-t, hátha adja Windforcet... (Tudom, nagyon kicsit az esély level 92-es karival)... Erre bevágja Goldstrike-ot, elfogadom! :DDD (243 ED, de 109 demon meg 145 Undead :((( )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18139) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Kicsit beleuntam a coronetekbe...

Jöhet újra a long war bow, első 5 perces loot:
hmmmmmmmmmmmmmm

wm2??? lik mehet rá, upp, atma csere highlordra?

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18140) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Na az Event végére beesett a 31-es ( :U ) War Traveler is! :)
Meg egy jobb Goldstrike is. Meg egy 3 sox tiara amin van minimum damage 12, ez jó?

(Meg egy Kira, amikor megláttam, hogy unik, na mondom ez az!!! ehh ez csak Kira, Gooood damn it! Rég 'aszdmegoltam ekkorát már! :DDD )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18141) shotika válasza _ocsisajt (#18140) üzenetére


shotika
őstag

Lehet valami a levegőben - unatkoztam, és felhúztam egy Frozen orb sorcit. Diablo első kill:

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18142) shotika válasza shotika (#18141) üzenetére


shotika
őstag

Nihlatek elsőre Hand of Blessed Light, majd gondoltam akkor már levágom még egyszer Diablot, és dobott egy Titans Revenget :D

Még csak nightmare.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18143) _ocsisajt válasza shotika (#18142) üzenetére


_ocsisajt
őstag

:Y :DD gz! :B
Ugye HC? 🙃

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18144) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Szoli leadás előtt még szaladok párat p5 soloban.

Nagyon kellene a Lo, már raknám össze páncélt bowának...

Hát nem Lo... :( :DDD

Egész jól hasít a jobbik uppolt Goldstrike (245/167/172) - amit még tegnap pörgettem event alkalmával - CS-ben. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18145) ColdMan válasza _ocsisajt (#18144) üzenetére


ColdMan
tag

Szép termés, gratulálok! :)

Nekem egy Ber kellene SCL (CoH lenne a kiszemelt, armor már van hozzá).
Tegnap esett egy 15/15-ös Wire Fleece, ami elvileg elég jó áron lenne eladható, de a kutyának sem kell... :W

(#18146) pachito


pachito
őstag

Kár, hogy nincs rajta l/m leech, mondjuk így se rossz sztem:


(#18147) ColdMan válasza ColdMan (#18145) üzenetére


ColdMan
tag

Sírok még egy kicsit, úgy látszik ez valami kabala. :D
A tegnapi posztom után elvitték a páncélt, adtak érte Ber-t.
Most kellene még egy az Infi RW-höz, de nem jön semmi hasznos... :W :)

(#18148) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Mára Telebowah! :DD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18149) ColdMan válasza ColdMan (#18147) üzenetére


ColdMan
tag

Úgy látszik, a sírás jót tesz a léleknek cuccoknak.
Kiraktam a sorcnak egy HotO-t, persze perfekt lett, így el "kellett" adnom. :D
Az árából beszereztem néhány apróságot.
Most nem tudom miért sírja, de sírok, mert eddig bejött. :)

(#18150) ColdMan


ColdMan
tag

Bocs a dupla miatt!

Így néz ki most.
[link]
Még van hová fejlődni, de a kedvencem volt LoD-ban a FO-Hydra sorc. Beütött a nosztalgia...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.