Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) Horvi válasza Kinekt (#17898) üzenetére


Horvi
őstag

Start menüben rákeresel, hogy "System Protection" és akkor feldobja az ablakot. De alapbeállításként ki van kapcsolva a visszaállítási pont létrehozása.

Hello darkness, my old friend...

(#17902) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Rakok össze SSF HCL-be egy dobálós barbit, most már másik karikkal is felveszem a dobálós cuccokat...

omg, hány ilyet hagyhattam el, szépen meg lesz egyenként uppolva, ahogy jönnek a rúnák, jól: --->

Teoretikus kérdés: mi az igazán jó sárga fegyó dobálós barbinak a bis unikokig (ezek a knifeok?)? (Laci meg varsrájk elvileg)
Nem fogok frenzy variánst használni, tudom, hogy badass a frenzy, de elvileg bioboi szerint a daggerek semmit sem profitálnak belőle. Meg amúgy sem szándékozom közel menni senkihez (HC, no pajzs).

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17903) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#17902) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(már van egy sima fehér war dartom meg javelin fehér ethereal is, melyikeket charsizzam meg emellé? :DDD )

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17904) Vismajor01 válasza _ocsisajt (#17902) üzenetére


Vismajor01
addikt

És ez miért olyan jó? Elég gyorsan elfogod dobálni azt a 46 darabot.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17905) _ocsisajt válasza Vismajor01 (#17904) üzenetére


_ocsisajt
őstag

majd tesztelem, ha 20 felett leszek a dobálós masteryben: eleve 20-as szinten van 55% esély, hogy ne cosumáljon, illetve critre ad egy darabot... mivel ssf-be tolom nulláról, ezért nem számítok sok allskillre, de olyan 25-26 level skillt össze lehet hozni (25: 58% not consume, 31% crit és 48% pierce)
(most van egy +3 thrower fejesem)
majd tesztelem 25 és/vagy felette, maximum kidobom :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17906) DaveHutt válasza _ocsisajt (#17902) üzenetére


DaveHutt
őstag

Eth Lacerator, eth Warshrike volt a nyerő mindig is.

(#17907) _ocsisajt válasza DaveHutt (#17906) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ez evidens (írtam is), csak ugye azt mire SSF-be bemákolom... Addig maradnak az imbueolt (ez de csúnya szó) meg craftolt/mákolt cuccok.

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17908) DaveHutt válasza _ocsisajt (#17907) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hell Baalt vagy Hell Diablot bántsd orrvérzésig.

(#17909) _ocsisajt válasza DaveHutt (#17908) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Sajnos a wipe után nincs erős karim... Most is izzadok mindkét karival*** HELL viper temple-nél... nem hiányzik a RIP! (persze corpse loot engedélyezve van, de na...)
Messze vagyok még hell dio meg baaltól... :) :(

Amit most orrvérzésig csinálok, az a nightmare countess és nm bocik, fagyilabdás sorcival. Most esett egy demon limb. A korábban berakott sárga bowot akarom elite-re felhúzni, aztán mehet az encha a multi shotos Amával, végigdarálom storyt remélhetően (***main accon van sorc, secondon van bowa). :)

https://prohardver.hu/tema/diablo_ii_1_11_patch/hsz_17864-17864.html
Azóta exceptional, likas és AMN van benne. Ehhez kellene egy FAL az elite verzióhoz... De countess is max shaeleket adogat... Mire meglesz... Nem akarom az SSF-t megbontani. Max engedélyezem magamnak, hogy a talált rúnákat eltradelem kisebbekre... Nem ad FAL-t, KO-t... De 5 perc hell játék után ad GUL-t, I love random... :U

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17910) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#17909) üzenetére


_ocsisajt
őstag

nm countess max io... omg én meg nyomom ezerrel... :DDD na, jó...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17911) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

likasztási kísérlet fail... :(

Nem gond, majd elrakom, hátha jó lesz mondjuk hustle alapnak (nemtom hova, bowa messze van tőle, summon necrot most meg nem akarok)...

go tovább mausoleumot (monarch) meg LK-t (high rúnák) farmolni...

Ja btw, adott egy tal rasha armort mausoleumban az egyik zombi főni. :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17912) shotika válasza _ocsisajt (#17911) üzenetére


shotika
őstag

Nekem ezzel mocsok nagy mákom volt. Pont egy darab lila gemem, egy amn és egy ral rúnám volt, és beadta rá a 4 socketet :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17913) TuttiMaci


TuttiMaci
friss újonc

Sziasztok ,

Egy olyan jellegű kérdésem van , hogy a MOSAIC rúna szót , hogy lehet non ladder -ben használni ?

Egyre több assát látok MOSAIC fegyókkal és elvileg csak ladderben lehet használni

köszönöm a válaszokat

üdv
Tutti

(#17914) Kiss_R válasza TuttiMaci (#17913) üzenetére


Kiss_R
tag

Használni lehet, csak kirakni nem lehet non-ladderban.
Ladderben kirakják, és amikor a karakter átkerül non-ladderba, viszi magával a cuccot.
Régen is így lehetett non-ladderben használni Spiritet vagy Infinityt, vagy uppolt HoZ-t, Gore Ridert.

(#17915) TuttiMaci válasza Kiss_R (#17914) üzenetére


TuttiMaci
friss újonc

Szia ,

köszi a választ, ladder vége előtt , hogy tud átkerülni egy karakter non -ladderba?

köszi

üdv
Tutti

(#17916) Kiss_R válasza TuttiMaci (#17915) üzenetére


Kiss_R
tag

Elvileg sehogy, ladder végén kerülnek át. A Mosaic RW már korábbi ladderben bekerült a játékba, ha jól rémlik, szóval azóta már át tudott jutni NL-be is egy adag.

[ Szerkesztve ]

(#17917) TuttiMaci válasza Kiss_R (#17916) üzenetére


TuttiMaci
friss újonc

Köszi az infókat

üdv
Tutti

(#17918) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Azért le a kalappal... Summ Druid-pici hibrid, Necro haverjával nagyon ügyesek voltak. Nulláról SSF, HC, über torcsig... Beteg komolyan. Ilyenkor pláne annyira bénának érzem magamat egy ilyen videó után. :DDD

42 perces összefoglaló, érdemes megnézni. (Dat classic view kinyír, komolyan)

https://youtu.be/JKsCVUaJ22A?si=H31LjtgIIfUWsQz_

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17919) savior


savior
őstag

Állítólag ezen hónap végén jön az új ladder.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17920) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

meh, kicsit elkezd az ember játszani jön a sur meg gul barbár húzás közben (hell, a4) fél órán belül, oszt vége a szezonnak minnyá. :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17921) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

2 napig nem nyomtam, mondom még egy órát nyomom... De ezt az íjat nem bírtam otthagyni :B

Ez ér vmit HCL?

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17922) shotika válasza savior (#17919) üzenetére


shotika
őstag

Koszi. Huh megint johet a pakolgatas a stashekbol, es még az elozo szezonos cuccok is ott vannak...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17923) shotika


shotika
őstag

Hopp, mi pottyant:

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17924) shotika válasza shotika (#17923) üzenetére


shotika
őstag

lol:

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17925) sto1911


sto1911
veterán

Következő ladderben tényleg nem lesz semmi újdonság?

(#17926) Vismajor01 válasza shotika (#17924) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ha már assa, miért nem mosaic?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17927) pachito válasza sto1911 (#17925) üzenetére


pachito
őstag

Sajnos a D4 elvitt minden erőforrást, beleértve a maroknyi kis csapatot is ami még a D2R-n dolgozott. Azért a játékért kár volt. ;]

(#17928) shotika válasza Vismajor01 (#17926) üzenetére


shotika
őstag

Eredetileg az volt a terv, csak a Mal/Gul nem potyog minden sarkon. Gul egyébként nem is esett ebben a szezonban.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17929) Vismajor01 válasza shotika (#17928) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ha online vagy vegyél egyet, biztos filléres.

Ha meg SP akkor LK-ben tuti kiesik 1 nap alatt max.

Csak azért mondom, mert ég és föld a különbség. Én sokáig nem foglalkoztam vele, aztán mondom egyszer kipróbálom, na azóta kb az a main karim, 2 nap alatt lettem 91-ből 95.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17930) shotika válasza Vismajor01 (#17929) üzenetére


shotika
őstag

Nem vásárolgatok, abból főzök, ami van :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#17931) Vismajor01 válasza shotika (#17930) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ha online vagy adok szívesen, nem akarom h trappal szenvedj :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17932) wm2


wm2
őstag

olyan régen játszottam, azt sem tudtam dia klónnal mit csináljak :)

Ozora <3

(#17933) jcage


jcage
tag

Hello Urak,
Játszik itt valaki xbox-on? Ha igen, dobjon már egy GT-t és felvenném fl-re. :)

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#17934) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Hát tényleg ennyi... Ha nem lenne a PD2 a régi grafikai motoron már rég váltottam volna...
Nem, nem vagyok graf whore***, de egyszerűen kiégek a régi grafikától... :(

Amúgy megint rage delete volt (hiába adok lootot, felnyomom magam és quitolok) szezonon egy rip után (sur, vagy 4 gul stb)... Azt hittem már nem lesz ilyen, tévedtem. Most megint a nulláról húzok NLHC-ben szinkronban egy fagyigombócos sorcit meg egy lightning trapes assát.

Mai majdnem (spirit ugyanazt a gombóc damaget adja, de ugye vesztek csomó mindent, ha +3 lettek volna a coldos cuccok és még esetleg beadott volna vmi hasznos szinergiát is, akkor cseréltem volna):

***Órák ezreit belebattam már a foci managerben (sigames), ott aztán tényleg SEMMIT sem számít a graf.

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17935) sto1911 válasza _ocsisajt (#17934) üzenetére


sto1911
veterán

OpenGL módban van a grafika? Akkor játékon belül is lehet tovább állítgatni.

(#17936) _ocsisajt válasza sto1911 (#17935) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Eleve a régi grafika nem tetszik, sosem tetszett igazán, hiába van kicsit megszépítve, főleg D2R után, nekem élvezhetetlen...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17937) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

NLHC kairhúzás, nm andi drop.


Sztem még NLHC-ban is majdnem... Asszem akkor ez iLVL 49 lesz. Így akkor a +2 skiller ezen az item levelen maxos? Mindegy, elrakom azért, hátha megint rage delete lesz... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17938) Scooby válasza _ocsisajt (#17937) üzenetére


Scooby
aktív tag

Ladder végére megjött az atom makkerság :D

Top 3 ba benne van egész D2-es pályafutásomat tekintve.

Minek az?

(#17939) savior


savior
őstag

Új ladder hány órakor indul holnap? Habár nem biztos nekikezdek így, hogy nem lesz semmi új dolog.
A D3-ba se lesz már több újdonságot is tartogató ladder. A Resut is parkolópályára tették. Ilyen áron inkább ki se adták volna a negyedik részt.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17940) _ocsisajt válasza Scooby (#17938) üzenetére


_ocsisajt
őstag

gz :D

Bowa szakértők: Mit tegyek Lycanderbe (mákoltam) ha likasztom? Eleve gyors, gondolom shael felesleges... Illetve lootoltam kisérőnek Hone Sundan bökőt... Abban van 3 lik, abba mit érédemes (Shael + 2 PSkull?)? Még csak 40-es szinten gagyizok... Gearem effektív nincs, mert üresből kezdtem ugye...
Illetve érdemes a Langer Briser-t lecserélni (likasztva, shael)? 42-n nyílik a Lycander! Elég jó ez a knockback... (ezt is mákoltam)
(Van egy talált leapes csimma, az szépen hozza vissza manát, strafelek)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17941) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#17940) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Uhh, lycander meg Langer között dat dam különbség (plusz Langer shaellel sem éri fel speedben Langert)... Ehhh, hiányozni fog a knockback...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17942) savior


savior
őstag

Új szezonban kezd valaki karaktert? Mivel indultok?
Barbárral vagy nekróval szoktam kezdeni, de a barbárt már unom kicsit, a nekróval pedig sose erősödtem még fel normális szintre.
Mit tudnátok ajánlani, ami nem papír, de azért lehet is vele haladni a szörnyek legyőzésében?
Kalapácsos pala meg jégmágus divatos, de egyik sem esett kézre amikor próbáltam.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17943) Kiss_R válasza savior (#17942) üzenetére


Kiss_R
tag

"Mit tudnátok ajánlani, ami nem papír, de azért lehet is vele haladni a szörnyek legyőzésében?"

Dragon talon kicksin death sentryvel kiegészítve aprít, elég jól is bírja a gyűrődést. Vagy zealer paladin, bár neki nincs tömegpusztító skillje. Mindkettő kb ugyanazokat a cuccokat igényli (vagyis inkább igénytelen buildek, CB legyen, azt meg egy Gface már elég nagy mennyiségben ad).

(#17944) Vismajor01 válasza savior (#17942) üzenetére


Vismajor01
addikt

Foh paladin holy bolttal, have fun!

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17945) savior


savior
őstag

Köszi a tippeket. Megnézem őket.
Wake of fire assassinról mik a vélemények? Régen tetszett nekem az a skill, de magas szinten nem próbáltam. Lenne is vele kapcsolatban egy kérdésem: miért nem wake of infernót ajánlják, amikor annak jóval nagyobb a sebzése?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17946) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Hopsz miket bök le nekem a csicska :)

youtube

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17947) Vismajor01 válasza savior (#17945) üzenetére


Vismajor01
addikt

Wake of inferno az használhatatlan, kb maggot lairben tudtam egyedül használni.

Most már az új módosításokkal a fire assa hellen si jól boldogul, de eléggé idegesítő hogy folyamatosan kell pakolni a trappokat mert szinte azonnal eltűnnek. Én Crescent moon miatt inkább lgt trap assát csinálnék, de azt is csak addig amig ki nem farmolom a runákat a mosaichoz, mert mosaic assa jelenleg>all

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#17948) savior válasza Vismajor01 (#17947) üzenetére


savior
őstag

Olyan endgame cuccom mint a mosaic szerintem úgysem lesz. Közepes cuccokat tudok összeszedni általában.
Látom jó rúnát találtál.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17949) Kiss_R válasza savior (#17948) üzenetére


Kiss_R
tag

Mondjuk magához a Mosaichoz pont nem kell endgame cucc, az a Mal és Gul nem összehozhatatlan, max farmolod Countesst kicsit :B Sima claw is teljesen jó hozzá, csak ha minmaxolni akarsz vagy flexelni, akkor kell ráfeküdni a + specifikus skillekre is. Elvileg a gear többi része is kihozható budget módon.

(#17950) Vismajor01 válasza savior (#17948) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem kell hozzá endgame, egy mal+gul kell hozzá 2x és kész, még enigma se, torch se, semmi, két claw+2mal+2gul és kb mindent megtudsz ölni pl8on és meghalni se fogsz

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.