Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Bejött egy csóka hozzám és azt mondta, hogy ne 8-at hanem többet kérjek érte, mert a perf. az 30+ és neki az van. Eskü, nem találom ki. 12-15-öt mondott. Legalább 12-t. Szerintetek?

Hallgatnátok rá? Mondjuk tényleg nem sürgős abszolút. Nincs valami jó kereskedői vénám sajnos. :( Ti mit csinálnátok a helyemben? Gondol azért jött be, hogy ne vigyem le a többi értékét és ne rontsam le az üzletüket...

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#17202) wm2 válasza SSJPeter (#17200) üzenetére


wm2
őstag

PvM-ben max. esztétikai értéke van, de a Soso meg Pala az más kávéház. Én US ladderen szerveren szoktam őket beszerezni. Jobban tele vannak. Kevesebbért is odaadják.

Ladderen ezért most happyendet is kapnál. :) Egyébként NL-ben sok dolog igen túl van árazva.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17203) sto1911 válasza SSJPeter (#17201) üzenetére


sto1911
veterán

Meg kell akkor kerni az arat, aztan viszed lassan lejjebb, ha nem megy el.

(#17204) SSJPeter válasza sto1911 (#17203) üzenetére


SSJPeter
őstag

Most beraktam traderien, hogy ask for offers, aztán majd counter offerelek, az egyikért láttam, hogy ajánlottak már 6 Jah+2 Bert és nem adták oda annyiért.

Jó ezúttal várok, nem kapkodom el.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#17205) wm2 válasza SSJPeter (#17204) üzenetére


wm2
őstag

Nem is kell. Jsp?

Ozora <3

(#17206) SSJPeter válasza wm2 (#17205) üzenetére


SSJPeter
őstag

Jsp? :F Az a fórum goldos fórum? Ugye? Még sosem csináltam. Regisztráltam már, meg kéne tanulni. Egy Ber az 50 fg asszem, akkor ez mondjuk ugye 24 ber, adunk kedvezményt akkor is 20-22*50=1000fg? :F

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#17207) wm2 válasza SSJPeter (#17206) üzenetére


wm2
őstag

Kérj meg valakit egy kis jutalékért cserébe. Az első szezonban HC-ztam és esett egy 4s 40 res körüli eth Vortex (Exile base). Több ezer fg-ért passzoltuk ott el. Abból tudtam elindulni d2r-ben. Sokak szerint a jsp jobb, mint a traderie. A kapott fg-ből el tudnál indítani most egy fasza kis ladder karit.

Ozora <3

(#17208) SSJPeter válasza wm2 (#17207) üzenetére


SSJPeter
őstag

És az fg-ért rúnát is tudok venni, ugye?

Amúgy unatkoztam, kiraktam az "Ice"-t merthogy végül coldos bowát fogok csinálni, régi emlékeim szerint már a Mavina szettes is tűrhető volt.

Nem lett olyan rossz, 194% ED, 27%Coldskill. Erős közepes cucc lett, sokkal rosszabb is lehetett volna, na meg jobb is. :D

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#17209) wm2 válasza SSJPeter (#17208) üzenetére


wm2
őstag

Igen.

Gyere ladderezni. Jobb. Persze én is NL-ben fejeztem be a Bowat, de nem érdemes ott leragadni.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17210) SSJPeter válasza wm2 (#17209) üzenetére


SSJPeter
őstag

Mivel ad többet, mint az NL? Hogy működik szezon végén elveszíted a karaktered, ugye? Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#17211) wm2 válasza SSJPeter (#17210) üzenetére


wm2
őstag

Pl. ezzel:

Fallen in the Blood Moor Hell:
Nonladder life: 771 bis 1696
Ladder life: 1028 bis 2261
Nonladder defense: 793
Ladder defense: 933

Nem veszítesz el semmit.

Ozora <3

(#17212) SSJPeter válasza wm2 (#17211) üzenetére


SSJPeter
őstag

Tehát nehezebb...jó lehet, hogy belevágok.

Let’s go Brandon!

(#17213) savior


savior
őstag

Kezdesnek milyen farm helyet javasoltok?
Nightmaren barmi megy, hellen meg act1 elso par palyajat tudom csinalni. Viszont hellen eleg surun hal a zsoldos (meg neha en is) es fogy az arany rendesen. Hellen act 4 diablot farmoltam, es talaltam is 2 lem-et (igaz az egyik hellforgebol jott). Nem tudom hol lenne erdemesebb.
Egyelore eleg szedettvedett oltozekem van.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17214) wm2 válasza SSJPeter (#17212) üzenetére


wm2
őstag

Én rugdosós Assat tolok. De nem R Toll csicsóval lesz, hanem Enchant.

The Fire version of the Iron Wolf provides you with up to +452% Attack Rating by applying Enchant.

Kell egy Angelic Amu/Ring és egy Raven. Life/mana leech gloves. Mana leech Glooms Trap belt pl.. Sityak Guill. Cipő Goblin aztán Gore uppolva. Duress Dusk. Ar life resist lvl 25-30 small charmok. Egy Sanctuary pajzs Troll Nest-ben. Picsa low Assa torch meg Anni. Jól jönne egy Cold Bowa támogatás. Tescosnak tűnik mi? :)

Ozora <3

(#17215) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Ma ugye kezdődött a szezon, épp rohangálok act I NM-en a magam 37-es szintjével így este, mikor becsatlakozik mellém egy assasin a maga lvl 86-jával. Hát akkor jól van, úgy látom egyeseknek tényleg az 5 napos szezon is hosszúnak tűnik.

(#17216) wm2 válasza Hokunda (#17215) üzenetére


wm2
őstag

NM Baal runokkal is hamar megvan a 80. Nálam is ez a terv csak most pont alig lesz időm játszani. Tomb ru, Baal run. Húzzák egymást. Hamar megvan.

Ozora <3

(#17217) malystryx válasza SSJPeter (#17208) üzenetére


malystryx
senior tag

Mibe raktad bele az ICE-t? Én most vagy grand matront, vagy matriarchal bow-ot farmolok, de 1-2-3 socketest találok, vagy olyat amin csak 1 skill van.. Már lassan ott vagyok hogy rohad el, átspecelem lightning fury-ra.. :(((
Nem akarom ashwood vagy stag -be rakni.

[ Szerkesztve ]

(#17218) SSJPeter válasza malystryx (#17217) üzenetére


SSJPeter
őstag

#17214wm2:
Tescosnak tűnik mi? :)

Hát kicsit igen. :) Jó lenne együtt tolni tényleg, csak nekem még az NL-ben is van mit csinálni, de tényleg jó lenne. Meglátom mennyi időm lesz, de "pénzt" egyelőre nem akarok beletolni a ladderba. De karaktert csinálok.

#17217malystryx:
Matriarchal bow-ba, mindenki azt ajánlotta. Simába +3 bow skilles, egy ist rúnáért vettem. Traderien van még belőlük. Nem szórakoztam a superiorral, mert cold bowánál is a +cold skill damage számít, meg a +skill, nem annyira az ED, így is viszonylag jó lett.

Let’s go Brandon!

(#17219) pachito


pachito
őstag

Mára befejeztem. Nagyon gáz groupokba kerültem, 90%ban Sorceress volt aztán anciknál meg csak lestek. Egy idő után váltottam shockwave dudura hogy legalább az lemenjen hellen és lehessen baalozni.

(#17220) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Vennék Perf. Cold Rupture-t.

Let’s go Brandon!

(#17221) wm2 válasza SSJPeter (#17218) üzenetére


wm2
őstag

egy hatékony karaktert kell csinálni, torchot kiütni tescos Paladinnal is lehet mindenféle extra cucc nélkül, treachery, life tap wand, guill, 4 gyémántos pajzs, öcséd felhúzza neked

Ozora <3

(#17222) Gave válasza Hokunda (#17215) üzenetére


Gave
addikt

Ezt én sem értem annyira mi ebben a jó, nekem soloban tegnap level 35 lett a Summon Druid, igaz jóval később indultam, de nem az volt a lényeg :D. Mondjuk ott van, hogy új build, lassú, AI nem mindig azt csinálja amit kéne.

Ami talán a leginkább bizarr, hogy eddig 1db summon skilles cuccot sem volt hajlandó dobni a szemét rng :D. Azt mondjuk ismét nem értem, hogy a farkas summon miért 15-t sebez..

Ilyeneket dobál nekem (A5)

Szerk: helyette szinte minden boss Amazon lootot dobott :d

Tápos papír kard :d.

[ Szerkesztve ]

(#17223) malystryx válasza SSJPeter (#17218) üzenetére


malystryx
senior tag

Aham, gyanítottam hogy ott a 3 skill pont. :) Ilyet keresek, de nem találok. Érdekes nézet amúgy, de kipróbáltam a bocis pályát MF nélkül, elég sok socket-es illetve fehér cuccot ad, kitartóan farmolom és talán egyszer meglesz.
Amúgy hell countess azóta is szutykokat ad, megelégeltük kollégával, ő vett pár rúnát, mondom nekem is vegyél, elég 1 enigma alap. Azóta öröm és boldogság, teljes fordulat a játékban :Y , nem egy high rúna esett azóta, neki Ber 2 nap alatt, NL persze. Mint egy gát szakadt át. Nekem esett tegnap Sur, Fal és 3 Mal. Úgyhogy nemhogy elvette, inkább meghozta az örömömet, nem bírjuk abbahagyni. :DDD Teljesen más világ, de érdekes hogy eddig ugyanúgy 86-os voltam semmi sem esett, most az Enigma-val potyog minden, holott a MF-nak köze sincs a rúnákhoz vagy fordítva. :K

[ Szerkesztve ]

(#17224) savior


savior
őstag

Az mitol lehet, hogy a lem runa tobbet er mint a pul?
Este 60ert adtam el a lemet, most meg nezem hogy a pul-ert 20-25t adnak.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17225) Gave


Gave
addikt

Pár cucc:

Természetesen az én jutalmam sem maradt el :DD

(#17226) pachito


pachito
őstag

Na, ilyet se találtam még soha:



Ezért szeretem ezt a játékot, minden szezonban van valami cucc, amit még nem láttam korábban.

[ Szerkesztve ]

(#17227) wm2 válasza malystryx (#17223) üzenetére


wm2
őstag

Az Ice-t +3 Matriarchal Bowba szokták rakni. Kevesebb IAS req miatt. Apróért lehet venni NL-ben.

@pachito: az csak nem egy Biggins Bonnet a fejeden? :) <3

Ozora <3

(#17228) pachito válasza wm2 (#17227) üzenetére


pachito
őstag

De igen :K , szinte egymás után pottyantak.

(#17229) SSJPeter válasza malystryx (#17223) üzenetére


SSJPeter
őstag

Gratulálok, egyszer mindenkit utolért a szerencse, csak tolni kell, és nem feladni. :)

Let’s go Brandon!

(#17230) SSJPeter válasza wm2 (#17221) üzenetére


SSJPeter
őstag

Ő bejöhet NL karakterrel Ladder karakter által kreált gamebe húzni Ladder karaktert?

Let’s go Brandon!

(#17231) Erunosta


Erunosta
tag

Sziasztok!

A Diablo 2 Resurrected működik Win7 x64 alatt? Tudom a minimum system req Win10 meg DX12, de állítólag az első verziók működtek, majd vmi patch megölte ezt. Valaki játszik rajta most Win7 rendszeren valahogy?

U.I: Kíméljetek meg a váltsak Win10-re meg ősember vagyok, WinXP-n se megy és hasonlókkal. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#17232) sto1911 válasza SSJPeter (#17230) üzenetére


sto1911
veterán

Nincs átjárás a szezonban.

(#17233) wm2 válasza SSJPeter (#17230) üzenetére


wm2
őstag

nem dehogy, ez egy végtelen olcsó és egyszerű karakter, de ahhoz hogy haladj meg gyorsan eljuss Überig kell egy kis segítség, mondjuk egy cold Sorcival már ütős párost alkotnak, te kiütöd a bossokat, ő meg takarít körülötted ilyen helyeken, mint Meph stb. és farmolja a kulcsokat, én classicon annyit übereztem, látni sem akarom őket, de a recept végtelenül egyszerű

Über Smiter:

Guillaumes Face
Lord Amu
Egy olcsó senkineksemkellmertcsakaperfsacredtargetnézzükvalamibeésnevetségesvagyhamásbantolod Kurast shield pl., amin van 35+ resist és ebbe 4 perf gyémánt
Black Flail (esetleg egy olcsó Heavens Light scepter)
Goblin vagy Gore
bármilyen jó light fire res gloves (vagy low draculs pgmekért)
tgods öv
raven meg bármilyen rare resistes gyűrű még, vagy 2x raven

pgmekből 1-2 Ist-ből megvan az egész, aztán lehet kalapálni kifele a torchokat (skillezést megtalálod a neten, nem bonyi)

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17234) sto1911 válasza wm2 (#17233) üzenetére


sto1911
veterán

Erről jut eszembe, Mephinek van valami skillje, amivel ha épp nem tudok ütni, akkor oneshotol.
Ez mi és hogyan lehet kivédeni?

(#17235) SSJPeter válasza sto1911 (#17234) üzenetére


SSJPeter
őstag

Szerintem sehogy, csak akkor éled túl ha nem talál el. Öcsém barbárját is one shotolta full HP-ról, meg volt, hogy engem is.

#17233wm2.
Rendben, köszi.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#17236) wm2


wm2
őstag

mutattak egy trükköt A3-nál, amiről lövésem sem volt eddig, amúgy is gyűlölöm ezt a pályát, egyelőre szinte pucéran flangálok, egy angleik amu/ringnek nagyon tudnék örülni

Ozora <3

(#17237) Gave


Gave
addikt

Dobhatna már a játék 2 Sol és 1 Shaelt, azzal már talán elvonszolnám magam Ac5-ig :D .
Ugyanitt trash loot eladó :D.

(#17238) savior válasza wm2 (#17236) üzenetére


savior
őstag

Egy angelic amut feltudok ajanlani.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17239) wm2 válasza savior (#17238) üzenetére


wm2
őstag

nagyon jó hova menjek? :)

Ozora <3

(#17240) savior válasza wm2 (#17239) üzenetére


savior
őstag

nev: savior1
pass: 123
szerver: eu

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17241) Gave


Gave
addikt

Loot dump (ingyen), lassan nálam is elérhető lesz, mert betelik a hely. Ha esetleg valamelyik kell -15% req jewellel (larzuk) akkor azért 1db Sol jó lenne mondjuk.

A sarokban a place 4 socketes. Crown 2 socket, Poleaxe 3 sock. 3db sárga skilles amazon íj. alacsony min level stbstb , igazi szeméttelep, nem mint ha ami rajtam lenne jobb :D

[ Szerkesztve ]

(#17242) sto1911 válasza wm2 (#17236) üzenetére


sto1911
veterán

Sose tudjuk meg milyen trukkot :D

Cserebe hozok egy ancients szivatost: [link]

(#17243) savior válasza savior (#17240) üzenetére


savior
őstag

Ha valakinek kell low level cucc az johet. Leginkabb fegyverek vannak.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17244) Gave válasza savior (#17243) üzenetére


Gave
addikt

Egy Dark Clan Crusher nem volna rossz. Próbáltam kilottózni, de még csak az NM clubot sem kaptam és ráment vagy 400k :D. (annyim volt)

(#17245) savior válasza Gave (#17244) üzenetére


savior
őstag

earthshakerem van druidanak.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#17246) SSJPeter válasza sto1911 (#17234) üzenetére


SSJPeter
őstag

Itt van ahogy Mefi one shotolja öcsém barbját 0:48-nál, én szakadtam a röhögéstől. :D

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#17247) Gave válasza savior (#17245) üzenetére


Gave
addikt

Az is szép cucc, de most nem kell köszi, Summonos a build.

(#17248) wm2 válasza sto1911 (#17242) üzenetére


wm2
őstag

igen ez :) asszem :)

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17249) wm2 válasza savior (#17238) üzenetére


wm2
őstag

köszönöm a Goblint, kicker örül neki, mint majom a farkának, 25% CB

Ozora <3

(#17250) savior válasza wm2 (#17249) üzenetére


savior
őstag

szivesen :)

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.