Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) _ocsisajt válasza wm2 (#17600) üzenetére


_ocsisajt
őstag

HC-n még azért el lehet adni a jobb dolgokat. :)

Nah... Összeraktam... lev86 most a smiter
Treachery proc után így áll a kari:
fire: +300%
light: +343% (ez 85% most, többi 75)
cold: 350%
Pojzi: +240% (meh)
Van dracul gloves, de beraktam swapre egy life tapes wandot meg egy uppolt Moser pajzsot (most luna alap már) két Diamonddal... (még mindég nem esik semmilyen olyan amit javasoltál 4 likas alapnak, swapre)
alap hp: 1415
fhr/swap: 72/75, 120/80 attackspeed

Van két fajta varim a kulcsfarmra: terrort novával fogom futni, hatet (<- sokkal jobban bírja az orbosom) meg descutrot coldos varival. Majd holnap... :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17602) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#17601) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(szerk: fhr 72/72)
most ennyire futotta, nincs pally grand charmom, pedig forgatok pár 96-os GC-t, de a zistennek nem adja... :(
attack speed disclaimer:
A jogart úgy vettem, hogy van benne egy shael meg Um, de akkor sztem kiütöm (???), hogy beletegyek két io-t (???)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17603) wm2 válasza _ocsisajt (#17602) üzenetére


wm2
őstag

Vagy vmi szép str dex jewelt.

Ozora <3

(#17604) sto1911 válasza wm2 (#17600) üzenetére


sto1911
veterán

Szomoru, mert akkor nincs ertelme ladderezni, legalabbis szamomra nincs.

(#17605) _ocsisajt válasza wm2 (#17603) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ahh jogos

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17606) ColdMan válasza _ocsisajt (#17602) üzenetére


ColdMan
tag

Milyen GC kellene?

(#17607) Gave válasza sto1911 (#17604) üzenetére


Gave
addikt

Top class cuccoknak biztosan van még nagy értéke, 3db fehér Dream Spirit esett nekem 1 hét/napi néhány óra alatt; úgy, hogy 99%-ban csak olyan területet mentem ahol eshet bármitől. :)

Vihető cuccok:
- Griswold jogar, pajzs, pancel
- Low roll Vipermagi
- Medusa's Gaze
- 148def, nyers Monarch
- 3db 100/5s poison SC
- Martial Arts 3Str GC

Szerk: EU SC Ladder Bazaar TZ, lehet nyomni a 4 armor standed :D

[ Szerkesztve ]

(#17608) wm2 válasza sto1911 (#17604) üzenetére


wm2
őstag

Azért van. NL-en minden drágább, itt meg olcsón beszerzed. Torchokra különösen igaz ez. De a charmokra, jewelekre is. Meg innen megéri átvinni oda cuccokat, mert a “megélhetési” karikat nem érdekli pl. egy fire sk 4x life, vagy nem annyiért, mint amennyiért NL-en egy PvP-st. De az biztos, hogy az egész ladderezés kiábrándító. Persze tudomásul kell venni azt is, hogy nem 2000-et írunk. Mindenkinek van net. Mindenki tolja. Pár nap után már senkinek nem áll a pöcse egy shakora.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#17609) _ocsisajt válasza ColdMan (#17606) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Combat pallynak (SHC)

fuu meg 2 FHR kellene a kövi breakpointhoz... ahhh, most 84

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17610) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#17609) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Lecopyztam nagyjából offline-ba. Az alap es a hp buffolt között volt életerőben. (Cota-t elfelejtettem berakni)
De így is lehozta a komplett ubert.

Majd megyek kulcsot farmolni ha vége a négyes döntő első napjának.
(Csajos kézi Bl)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17611) wm2 válasza _ocsisajt (#17610) üzenetére


wm2
őstag

Tehát Guill. Lord amu. Na most, a mighty scepterrel kell 50-55 ias a max attackhoz, tehát a 20 ias gloves és Lord amu még kevés is. A Guill sityakba kell tenni egy 15 ias jewelt. És nem fog hiányozni az Um belőle, ha megcsinálod a Ko Ko Mal “Sanctuary” pajzsot neki, ami hidd el, jobb, mint a “gilded” Zaka. Keress rá HC jspn vagy Traderin egy 40+ all res Sacred Rondache alapra. Annyiba biztosan nem kerül, mint a túlhájpolt Sacred Targe. Szerintem HC-n is filléres a 3 sox.

Ozora <3

(#17612) sto1911


sto1911
veterán

Mit erdemes meg a summon necronom kifejleszteni? Maradt meg vagy 20 pontom, es egyebkent mindenre eleg a karakter. Baal megy le talan masfel perc alatt, szoval arra gondoltam a golemet kimaxolom. Vagy inkabb revive? Szerintem nem fogok keresgelni kelloen eros mobot, hogy feltamasszam, a tronteremben meg neha tul hamar eltunnek a foldrol.

Masik opcio, hogy a bone armorra rakok meg, nehanapjan sikerul beteleportalni a surujebe, es akkor lehet jol jonne.

(#17613) Kiss_R válasza sto1911 (#17612) üzenetére


Kiss_R
tag

Esetleg feltápolni az iron golomet, és azt készíteni valami jóféle fegyverből, majd utána HC módra mehet tovább a játék :)

(#17614) _ocsisajt válasza wm2 (#17611) üzenetére


_ocsisajt
őstag

bakki... 3 socketeseket úgy hajigáltam ki, mint a pinty... :(((

Na akkor ráfexem. (már fejben van régen a jewel és javaslatodra két io a jogarban)

De mondom, a teszt sikeres volt. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17615) wm2 válasza _ocsisajt (#17614) üzenetére


wm2
őstag

Szinte mindenki shaelt tesz bele. Ias calculatorral is megnézheted, nem lesz gyorsabb. :) 2x io = + 60 life. Hc-n jól jön.

Ozora <3

(#17616) sto1911 válasza Kiss_R (#17613) üzenetére


sto1911
veterán

Gondoltam arra is, de végül elvetettem, mert valószínűleg hamar halna. Korábban próbáltam, és jól mondod, belépő HC mód :)

(#17617) wm2


wm2
őstag

ahh csak 8% ED és 55 mana... Charsi :P

Ozora <3

(#17618) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Mivel nincs sport1-em (tv elofizum sincs) és a stream agyonszaggat, ezért mondom akkor farmolom a kulcsot... Nem tudom mennyi runt mentem (átlagban mondjuk másodjára találom meg Summonert, legyen másfél perc), de ez már kezd g3cifrusztráló lenni... Esküszöm már két órája nyomom éés néha megnézem reflexből, hogy biztos hell??? MERT EGYSZER SEM ADTA a kulcsot. 50-60-ból NULLA 🙄🙄🙄
ahhoz képest: "1 key: 1 in 12.04"

VICCCCCCCCCCCCCCC
Rohadjak meg ezt a maradék egyet (volt 2 korábbról) nyomom addig amíg nem adja... Pedig már végtelenül unom...

Szerk: El kellett sírnom magamat, adta egyből. :DDD
(rohadjon meg akkor is, tudom, hogy random, csak bosszantó)
Van egy destruction... Indul a dili meg az óvatoskodás a másik kettőért... Hála égnek ott van a pattern, nem full random a lokáció...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17619) wm2


wm2
őstag

ha esne eth enchant vagy fire ball ormus, kell, ki ne dobd :)

Ozora <3

(#17620) Gave


Gave
addikt

Ha már úgyis nyitottátok a csoport terápiát:
4.drop, még mindig fehér.. gondoltam, hogy adok rám MF-t de fogadni merek pénzbe, hogy ha 1%-al is több lesz akkor elkezd nekem sárgákat dobni..

[ Szerkesztve ]

(#17621) sto1911 válasza wm2 (#17617) üzenetére


sto1911
veterán

Ilyen 3os diadem szokott esni, de soha nincs rajta automod, lehet egyáltalán?

(#17622) ColdMan


ColdMan
tag

20 life, 50 psn dam/4 sec SC mennyit érhet?
Köszi!

(#17623) wm2 válasza sto1911 (#17621) üzenetére


wm2
őstag

3 sox 15% ed a max. Csicsónak csináltam. Azért nem eth mert lehet majd én is használom vmikor. Főleg így, hogy 8/15 lett. A fire ormus és a spirit jó lenne viszont ha eth lenne. Kis extra def nem ártana neki. A hexfire meg tökmindegy.

ColdMan: ugyanannyit, mint a sima 20 life sc.

Ozora <3

(#17624) ColdMan válasza wm2 (#17623) üzenetére


ColdMan
tag

Az kb. mit jelent?
LEM, néhány PG?

(#17625) sto1911


sto1911
veterán

4os mancatcher (non eth) kell valakinek, meg Cryptic Sword 4os is van, SCNL.

(#17626) Gave


Gave
addikt

Ladder SC:
Rare/Craft gyűrű FCR 10% és dual resist: Cold + (Fire vagy Lightning) 30%+. Ha lesz valakinek és eldobná, én tudom használni

+3 Cold skill amu
- 20+ MF
- 50+ life
- 20+DR

szintén érdekelne :)

Gondolom 35+ Gheedet és 50-es Wartravelert nem fog senki hozzám vágni :D. (27/43 van most)

(#17627) wm2 válasza Gave (#17626) üzenetére


wm2
őstag

:DDD adok neked 2x7 MF Sc-t ingyen, csak keress nekem egy greater talons-t 3 weapon blockal + ha lenne rajta még venom vagy ls az sem lenne rossz :D

Ozora <3

(#17628) Gave válasza wm2 (#17627) üzenetére


Gave
addikt

Szerintem holnaptól pont vissza veszem a tempot mert nagyon nem fair, hogy 40+ óra alatt nem tudott dobni egy kék Dream Spiritet a szemét rng, közben lett Steelrend, Fathom, Death Cleaver, Gris shield, Jogar, King armor, minden másból pl: Sacred Armor, 2-3 kék..

Oculust akarom rituálisan elpusztítani, az -50MF, tehát kellene a Gheed és a traveler

(#17629) wm2 válasza Gave (#17628) üzenetére


wm2
őstag

én is visszább vettem, 1-2 bocit tolok / nap, karom kell már csak, bár a fire sk 43L árából úgyis meglesz, csak NL-en brutál drága, most is láttam egy 19-19 ama torchot 2 ist-ért, ez NL-en jah ber +++

Ozora <3

(#17630) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Bow/Xbow napok...

Sorrendben: Goldstrike, Buriza, most meg egy +3 bowos Grand matron, de van egy kis bibi, csak három sox... Miért nem jó a melody strafe-nek, maxrollon még a gear optionben sincs benne!?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17631) wm2


wm2
őstag

ws chaos tz egymás után :)

Ozora <3

(#17632) Gave


Gave
addikt

Legalább a 9millimodik arach adott valami értelmeset :D

(#17633) Gave


Gave
addikt

és akkor a nap rng trollja is.

ugye amellett, hogy néhány index választotta el egy Dream Spirittől, még Druid skilles is xd

(#17634) wm2


wm2
őstag

A3 merc nem bírja el a monarchot?? az igen

Ozora <3

(#17635) Gave


Gave
addikt


Kíváncsi leszek, hogy a 2. dropért hány napig kell majd sátrazni az Arach Lairben

(#17636) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Szétvág az ideg...

Tök könnyen lemegy a három über előtti cucc. Bemegyek, óvatosan kikájtolom mephit, lenyomom mint a csikket, kihozom baalt, szintén nyomnám le, már csak pár hp-ja maradt... De már látom jön háttérben diablo is. Lenyomom baal-t is, de már benne vagyok az örökké rámtolt csontvárban és a negyvenmillió mobban amit idézget. Egyszerűen nem bírtam már annyian voltak körülöttem, nem bírtam kimenni, hogy lenyomjam diót... Elfogyott az összes potim... Gondolkoztam, hogy nyomok egy gyors swapet és körbe life tapelek, de kiléptem inkább, nem kockáztattam, kaptam egyszerre minden oldalról...

Most farmolhatom újra az összetevőket***... Kari él yay, tudom... Vagy hagyom a csába... :U

***Mit össze (nem sz*optam mire meglett a 3X3) nem óvatoskodtam nithalaknál... Sorcival beteléztem, másik accal jött a light trapes assa... De azt is mire adta a hármat... Kiégek, komolyan...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17637) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#17636) üzenetére


_ocsisajt
őstag

(Már nincs idegrendszerem javat indítani nithalak miatt)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#17638) tibcsi0407 válasza wm2 (#17634) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Adj rá enigmat. :C

https://utdetailing.hu/

(#17639) wm2 válasza tibcsi0407 (#17638) üzenetére


wm2
őstag

:DDD az eth felmegy rá -10 str req :)

Ozora <3

(#17640) tibcsi0407 válasza wm2 (#17639) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Alakul :DD

https://utdetailing.hu/

(#17641) wm2 válasza tibcsi0407 (#17640) üzenetére


wm2
őstag

Iron Wolf Act III mercenary FCR breakpoints: 0 8 15 26 39 58 86 138

Ormus 20 + spirit 35, tehát ha firet (enchant boost) csinálsz hexfire kardal és nem spirittel (+ flickering), akkor az 58 sincs meg, nem tudom mennyit lök +1 fire sk rajta, lehet marad inkább a spirit kard, szerepe úgyis csak ennyi:

"up to a Level 48 Enchant adding +452% Attack Rating!"

Ozora <3

(#17642) tibcsi0407 válasza wm2 (#17641) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Bőven elég, pajzs mi lesz rajta? Lidless?

https://utdetailing.hu/

(#17643) wm2 válasza tibcsi0407 (#17642) üzenetére


wm2
őstag

egyelőre így néz ki (A3 az fire ball/enchant), nem esett jobb ormus eddig, és jó lenne ha ez is eth lenne, és úgy menne bele az 5-5 fire jewel, meg a kardba is egy 5-5 fire jewel




Ozora <3

(#17644) Gave


Gave
addikt

Andariel dobott egy upgradet, így ha kell valakinek 90/11/30-as Gheeds azt át tudom dobni.

(#17645) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Mire kell menni Guided arrows bowa-val, hogy sebezzek valamit a bossokon?

Ugyanúgy gondolom sok crushing blow-os cucc kellene?

Átraktam a skilleket a coldbowa-n, hogy kipróbáljam, gyors kiraktam egy Mist-et, mert volt hozzá alapanyag, nem is lett rossz (lvl11+379ed), de katasztrófálisan sebez bossok-ra, pedig papíron nem rossz (1500-3500), vagy lehet ez rossz, nem tudom.

Valami nem jó, mert ez így nem működik. Próbáljam Guillaume's face-el, Gore Riderrel, meg crushing blows kesztyűvel? Kimondottan boss fight-ra akarnám használni.

Tudom, hogy a Faith jobb, de annyit dobna rajta? Nem hiszem. meg milyen charmok kellenének?

Let’s go Brandon!

(#17646) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Összeszedtem 50% crushing blow-t így kicsit jobb, de még mindig nem az igazi.

Let’s go Brandon!

(#17647) Kiss_R válasza SSJPeter (#17646) üzenetére


Kiss_R
tag

Ranged fegyverrel a CB fele annyit sebez, mint melee fegyverrel. Az 50%-od annyit ér, mintha közelharcosnál lenne 25% CB. Elégséges, de a haladáshoz önmagában nem túl acélos, kell a raw dmg is, jókora ias-sel.
Faith elvileg még mindig BiS (esetleg egy Windforce, mert olcsóbb), sok dmg, és ott a fanaticism, ami nagyon megdobja a sebzést.
Coldra meg akkor inkább Ice runeword NW sapival, az ad sok +cold skill dmg-et és cold piercet.
Mistet A1 csicskának szokták ajánlani, nem saját használatra.

(#17648) SSJPeter válasza Kiss_R (#17647) üzenetére


SSJPeter
őstag

Cold-nál persze ice-t használok, meg NW-t, vágom, az nagyon ütős build, sokkal jobb volt, mint ez a multishot/guided arrow, csak kicsit meguntam, meg boss fight-ra nem volt az igazi, inkább farmolós build. Az is lehet, hogy a Mist nem jó, még Faith-el is kipróbálom, mielőtt véleményt mondok. De köszi.

Amúgy milyen gc-ket használtok ehhez? A coldbowánál értelem szerűen bow sk-t használok…

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#17649) wm2 válasza SSJPeter (#17645) üzenetére


wm2
őstag

Faith + jó circ + max ar charmok. Nálam borul minden, mint a domino. De a circ és a charmok sok jah ber.

Ozora <3

(#17650) wm2


wm2
őstag

Csicskának meg egy ilyet:

Az egyik legjobb karim. Abszolút kedvenc a multi/guided csak kellenek neki a cuccok. Ráadásul az egyik legfélelmetesebb PvP kari is. A legtöbben ott basszák el, hogy Hydra meg stb. bowba teszik a Faith rw-t. Fittyet hányva a sebességre és az avg dmg-re. Szegény karin van egy 20 ias gloves és tolja 10 fpa-val 7 helyett. Illetve a LoH gloves + WT együtt nagyon megdobja az ütőképességét. Annyi, hogy bocira érdemes beszerezni valami kraftolt (lehetőleg MF-el) knockback kesztyűt, mert ugye ők nem démonok. :)

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.