Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:00:10

LOGOUT.hu

Diablo II Classic és Resurrected Alapok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) shotika válasza _ocsisajt (#18250) üzenetére


shotika
őstag

:D

Sose felejtem el, amikor egyszer Nekroval a boci portal egyből a Cow King-re és bandájáról nyílt ki. (hála isten nem hc, viszont az első karim volt a D2R-ben, és hát odalett az Insightos Iron Golemem is. Akkoriban azért jobban fájt - ma már direkt félre van téve erre a célra 2-3 Insight)

Más.
Végre kiesett. A Razertailt is szerettem, de na, az a +3 LF skill elég nagy buff.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18252) _ocsisajt válasza shotika (#18251) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Gz! Az most nekem is kéne egy, mert uberdaggernek odaadtam. :DDD

Eddig wint installtam, meg visszalaktam melóban az új wint, meg telefonálgattam... Ötödik dio futásom... Asszem ez a végleges build. Sima Matri Faith bow (12), gulli fejes (egyelore sima 15 ias), fortitude, atma, laying, razor (nincs bone break), WT pipő, 249-es Raven (250-es vitrinben, majd lev99 rárakom :DDD ), 2ML-7LL-2str-17life-17LR-DR1 blood ring, fos torcs, 17/15/10 anni (ezt eventem találtam, self loot). Meg akkor most igyekszem mákolgatni amit wm2 is javasolt kis meg nagy charmokat. :) (Pride [19]-Bulwark-Treccs)

MEGINT az ultra rare spawn...

Fene vigye már el! De most már tényleg rohadtul parázok a kinyitásnál... :((
Ki akarom ütni a 20 Tokent! Addig diózok (is). :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18253) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

De kár, hogy kell a buffhoz! Ezt még el is lehetne adni. Friss forgatás. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18254) kökény


kökény
aktív tag

Ezt berakom, egy kör alatt egyszerre esett, TZ Nihlathak termek :R

(#18255) _ocsisajt válasza kökény (#18254) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Uhhh a mara!!!! gz!!! :B

Nah, akkor egy 48-50 perces Forgotten TZ...
Milyen jó, hogy látszanak a számok a filter miatt! (Én nem wok olyan pro, hogy a rovásból ismerjem őket, meg el is kényeztetett már a filter. :DDD )
Azért néha felnéztem a jobb sarokba, hogy biztos HELLEN vagyok????
Naj bot, 4OS eth tresher meg a combatos GC... Komolyabb lootok a rúnáknál, de azért jó tudni, hogy a rúnákért (meg kulcsért) megyünk oda... Ohh wait! :DDD

Szánalom!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18256) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Chaos TZ Best:


De jó, hogy most raktam össze egy FAITH-et nemrég... No, akkor lesz egy tarcsi base-nek...

(Ja és van már 18 Tokenem. :DDD )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18257) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Tudom Charsi, de van rá esély, hogy ér vmit HC Ladderen?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18258) savior


savior
őstag

ezt most találtam: Diablo II: Resurrected Season 6 will begin on February 22nd for all players globally starting February 22nd at 2:00pm PST. As with all new ladder seasons, leaderboards will be cleared for the new season.
Diablo II: Resurrected Season 6 begins February 22 - General Discussion - Diablo 2 Resurrected Forums (blizzard.com)

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#18259) pachito válasza savior (#18258) üzenetére


pachito
őstag

Azon a héten pont szabin leszek :C

(#18260) _ocsisajt válasza savior (#18258) üzenetére


_ocsisajt
őstag

wow DE JÓ! Oh wait, maradok NLHC, mert átcsúszik szezon után a bowám. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18261) sto1911 válasza savior (#18258) üzenetére


sto1911
veterán

Hát ez nem sok vizet fog zavarni :(

(#18262) shotika válasza _ocsisajt (#18199) üzenetére


shotika
őstag

Ezt lehet még upolni :) Nekem esett egy sima, Lum-Pul-Perfect Emerald.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18263) Hokunda válasza sto1911 (#18261) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Miért kéne, hogy zavarjon bármilyen pocsoját is? A Blizz nagy ívben leszarja a D2-őt, nincs semmi qol, nincs semmi újdonság, de még a saját baromságaikat sem javítják amit nemrég hoztak - balanszoljátok már azt a vacak mosaicot! - a játékosbázis is csökkent és az sem elhanyaholható, hogy mindenki kedvenc d2jspje is hozza a szezonról-szezonra való fgt, botfarmok hada meg duplikátorok mellett! Szóval a szezon az vagy néhány dollár vagy néhány szerverváltás Ázsia és az USA között egy kis gemért aztán USA->38pgem->Ist majd váltás Ázsia->40 pgem->Vex aztán Vex-> 2 Ist és kezdődik elölről újra és újra és újra. Aztán lett is Infinity, Griffon meg Enigma a resztli meg már csak apró!

[ Szerkesztve ]

(#18264) sto1911 válasza Hokunda (#18263) üzenetére


sto1911
veterán

Engem érdekelt volna valami érdekes szezon, de a leaderboard egyáltalán nem mozgat meg. Ez van, ebből nem dől a lé.

(#18265) _ocsisajt válasza shotika (#18262) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Kár nem eth... :(

Viszont nekem most tádááám lev97 bowahhh!!4 :DD :DD :DD
Annyira menő!!! :B :B :B

Lehetne még jobb damage, de nem bírom ki, hogy ne legyen 4 slot üres...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18266) Vismajor01 válasza Hokunda (#18263) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem még mindig a folyik a nyálam a földre hogy kaptunk D2R-t és 4kban tudok diablozni, többit lesz*rom magasról tőlem aztán az is oké lett volna ha nem csinálnak semmit, de amit csináltak azzal is egyetértek (sunders, tz etc) úgyh ha soha többet nem nyúlnak hozzá akkor is elégedett leszek :R

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18267) Hokunda válasza Vismajor01 (#18266) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Beletaktam 470+ órát a d2r-be, én se kérek rajtuk számon semmit! 'Visszahozta' az árát, de ettől függetlenül a szezonok már nem érdekelnek, mert nincs semmi érdekes bennük, ha van időd, akkor 90+on vagy 2-3 nap alatt, ha nincs akkor meg felelesleges a szezon mert a piac elinflál mindent. A cuccaid amit eladnál már nem érnek semmit. Szóval nekem sincs gondom vele, de értelme nincs annak, hogy 3 havonta nyomnak egy resetet és minden alkalommal ugyanaz a metódus, mert ha te nem is, nagyon sok más fog használni olyasmit amiért vagy ő fizet olyannal amiért 'nem kellett dolgoznia' vagy te fizetsz olyanért amiért nem csinálsz semmit, mert kell azonnal de rögtön! Aztán lesz 40-100 jah-s vásárlás meg 3 óránként dclone run Ázsiában, amit le is futnak helyetted ha akarod, csak kell egy kis discord.

[ Szerkesztve ]

(#18268) shotika válasza Hokunda (#18267) üzenetére


shotika
őstag

Ezzel sajnos nem nagyon tudunk mit csinálni. Én ezért játszom többnyire soloban. Nem tökéletes a D2, sőt, tele van faszsággal, de még mindig ez az egyik legjobb ARPG a piacon. Én is örülnék valami kis újdonságnak, de ha nincs, én akkor is el tudok lenni vele, mert minden szezonban esik olyan cucc, amit eddig nem láttam :)

"3 havonta nyomnak egy resetet és minden alkalommal ugyanaz a metódus"
A magam részéről például a D4 megoldása az, ami totál időpazarlás. A szezonos újdonságok nagyrésze a végén megy a kukába, itt meg hozzáadom a meglévő karikhoz a jó cuccokat.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18269) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Na 'asszem ilyen még nem esett... DAT absorb... :O

Egy jó 20 percet lemaradtam TAL TZ-ről, de engesztelésként azért esett egy 6 dexes cold skiller is. :DDD

----
Felvetett dolgokra: Kiváncsi lennék ha nem lenne a végtelen demo része a játéknak, akkor azzal mennyire fkluktuálódna érdemben. (Írták itt, hogy elinflálódik elég hamar az értéke a dolgoknak). Eleve nem nagyon érné meg botozni a rip miatt... Persze lehet ultra tankos karikat nightmare-re küldeni botozni immortalba... De akkor is. Én JSP-t szoktam nézegetni, ott a hc része nem avul el azért olyan hamar...
Kiwi lennék egy szavazásra (no nem itt), hogy mennyi ember hagyná abba, mennyi menne át fixen és mennyi mondaná azt, hogy megpróbálná, de ha sokat ripel, akkor abbahagyná opciókra mit lőne a statisztika.

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18270) shotika válasza _ocsisajt (#18269) üzenetére


shotika
őstag

Régebben esett egy ilyen, emlékeim szerint nem egy túl gyakori ring.

Rúna luck - 2 nap alatt 2 Ist rúna :)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18271) shotika válasza _ocsisajt (#18265) üzenetére


shotika
őstag

Az elég durva damage :D

"Kár nem eth..." Nembaj, azért így is elég gyorsan darál a barbárom barbár csicskája :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#18272) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Most későn érkeztem reggel Andy TZ-re... ÉÉéés... ->

Ennek azért márt barátibb az absorbja. :)
Pótolja? I love RNG :DDD
(318 MF a pörgős blizz most)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18273) wm2 válasza Hokunda (#18267) üzenetére


wm2
őstag

ez új ) már én sem szezonolok

Wisp Projector ha nem 20-20 akkor Charsi. De ha 20-20 csak áron alul kell.

Ozora <3

(#18274) _ocsisajt válasza wm2 (#18273) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Demoban biztos. :)
Nekem ez nagyon jó lesz uberes buildekbe. :)

Feljöttem egy körre, mert megyünk Arkham Horror társasozni, erre dobott egy 47-es War Travot. :DDD

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18275) wm2 válasza _ocsisajt (#18274) üzenetére


wm2
őstag

190 ed 10 atd? mert adok akkor érte 3 perf diamondot (lol 47)

Ozora <3

(#18276) _ocsisajt válasza wm2 (#18275) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Bocs, nem játszom a próbaverzióval. :)

Gyere, kreálj karit a tökös ligában és odaadom. :P

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18277) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Hatalmas peccsnóc (:U )után néztem PD2-ben lesz új szezon... Teli kontettel...
Bakker, nagyon tetszik a PD2... De egyszerűen nem bírok a régi graffal megbarátkozni (újra)... :((( :((( :(((

Na majd talán a Last Epoch ha végleges lesz...

Más hogy van ezekkel? Marad d2r, pd2? Vagy off?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18278) kökény


kökény
aktív tag

Necromnak +1 skills-es magic amut craftoltam, hogy legyen rajta FCR, recept szerint kockába a hozzávalók, erre adott egy +1 amazon skilles amut, elvileg meg kellene tartani az eredeti tulajdonságokat rajta, nem??? :W

(#18279) Vismajor01 válasza kökény (#18278) üzenetére


Vismajor01
addikt

Dehogyis, honnan vetted ezt? Jó világ lenne ha megtartaná az eredeti tulajdonságokat és csak hozzátenni a craft tulajdonságait :D

Ha craftolsz egy magic amut az teljesen új tulajdonságokat kap, random.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18280) kökény válasza Vismajor01 (#18279) üzenetére


kökény
aktív tag

"same item Base"-t értelmeztem akkor félre, ez az ára a tudatlanságomnak :)
Köszi a megerősítést :R

(#18281) Gave válasza _ocsisajt (#18277) üzenetére


Gave
addikt

Nagyon helyes, gyertek át Last Epochba, így talán idővel Blizz is rájön, hogy nem a marketingre hanem a fejlesztőre kellene költeni...

(#18282) wm2


wm2
őstag

ok, next season HC Enchantress

Ozora <3

(#18283) ColdMan válasza wm2 (#18282) üzenetére


ColdMan
tag

Én a szezon végét várom, hogy a mostani sorcim megkaphassa a NL auradinemtől a cuccait. Ráadásul közelharcosként lenne kipróbálva, nem íjász enchantress.
Ja, én még csak óvodás vagyok, HC kizárt. :)

(#18284) wm2 válasza ColdMan (#18283) üzenetére


wm2
őstag

nem kell azt komolyan venni, vannak tescos hc karik, meg _ocsisajt nem normális, pikk-pakk öszekukázza amit kell, sc ladder nagyon felejtős már sajna ami ott megy az tényéeg gáz

Ozora <3

(#18285) _ocsisajt válasza wm2 (#18284) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ahh, köszönöm! :B :DDD :B

Tényleg jönnél hácézni? Facom, most akkor mennem kell szezonozni megent? Meh...

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18286) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Gyertek HCZNI amúgy!

Csak ne így! :DDD :DDD :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18287) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Azt hittem ma már semmi sem jön...

Traderien LHC-n egész jó árban mennek az ES ormusok. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18288) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Bowah szaGértők! Ez sztetek facca?

Tudom low life leech meg nincs res, azért félrerakom, hátha mákolok kis charmokat (all)resekkel még...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18289) pachito


pachito
őstag

Én is találtam pár (szerintem) jobb cuccot a napokban:


[ Szerkesztve ]

(#18290) _ocsisajt válasza pachito (#18289) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Doom Holdert ha hc loot lenne (?), szerintem simán le tudnék ereszkedni vállalhatatlan szintre. (gyk.: c0pnék :DDD ) :DDD
Nagyon dzsúszi. :B :B :B Übermega akkor lett volna, ha mondjuk cold helyett light van. Coldot fogja soso Raven nálam. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18291) wm2 válasza _ocsisajt (#18288) üzenetére


wm2
őstag

addig míg nincs jobb persze

megyek majd HC-zni kicsit sztem jah, Enchi Sorc vagy Mavinás Cold Bowa, az sem túl drága aztán lehet vele MF-elni, de az Enchantress-t nagyon régen meg akarom csinálni, aztán szétencsántolok mindenkit

mennyi a komplett Mavina HC-n?

SC NL-ben olyanok mennek, hogy a JMOD már nem is jó ha nem perf 148 def :D aztán d2r-ben nekem még 1db nem esett

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#18292) pachito válasza _ocsisajt (#18290) üzenetére


pachito
őstag

Jaja, light pöpec lett volna. :B Új szezonban HC-ra gyúrok én is, eléggé várós :C

(#18293) _ocsisajt válasza wm2 (#18291) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Mavina set: ~~50 FG így a szezon végire jsp-n

Jmodost még nekem sem, mondjuk én nem játszom olyan régóta... Viszont most fogom a fejem, mert kreálgatom a gameket, altokkal lépek be és kiwiből rámentem egy trade create-re miért adja a BER-t... Mosaic base +3 PS... OKKkkk, X napja úgy hajítottam vissza a földre a három slotos normal suvajját +3 PS-el mintha kötelező lett volna! Mert, hogy nem all assat adott... Nah, hát ennyire értek hozzá! LOL... Assa amúgy sem az én világom... :(((

pachito: Ha tényleg jöttök, akkor én is indítok szezonyt! Maradni akartam NL-ben, hogy a lövöldözőst kitoljam 99-ig. :)

Akkor hangoljuk majd össze bnet invite stb!!! Mehet a party majd!!!44 Persze a kezdés debil időpontban lesz CET szempontjából, de azon a napon 12-esben leszek, majd meglássuk. :) (Péntek is, szóval lájtosan, de hétvége szabad)
Pachito, wm2 jöttök? Még vki? :)

Amúgy sírtam, hogy nincs Allres charmom... Most dobta:

Annyira cuki! :B :B :B 🙃

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18294) wm2 válasza _ocsisajt (#18293) üzenetére


wm2
őstag

Greater Talons a jó PS Mosaic alap a 79-es str/dex req miatt.

Ozora <3

(#18295) _ocsisajt válasza wm2 (#18294) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Hát akkor jóóóvan. :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18296) wm2 válasza _ocsisajt (#18295) üzenetére


wm2
őstag

mondjuk én annyit nem játszom már, mint régen, de fogom tolni, úgyhogy akkor nyomjuk :)

Ozora <3

(#18297) pachito válasza _ocsisajt (#18293) üzenetére


pachito
őstag

Én is benne vagyok :K

(#18298) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

YAY! Akkor majd nyomjuk!!! :B

Lehet ám csatlakozni másnak is!!!4 :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18299) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Adott Baal egy Blood Raven's Chargeot, ha valakinek kell, akkor átpasszolom (LHC). Hát, azt hittem nagyobb durr... :(
224 ED, 273 AR (ez a páros egész jó mondjuk)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18300) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Sheet!

(108 def)
(és menni kéne főzni, fákkk)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.