Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  DFX mod activated

Hozzászólások

(#23) dragonfx válasza dragonfx (#22) üzenetére


dragonfx
veterán

Lurdyba de jó volt a bowling olyna jól éreztem magam.....kivételesne enm tünt sznob helyneka placc....kemény fej fej melelttiküzdelemben végén letoltam havert 3ponttal 4 kör utána...rekordpontom 132 neki sikerült egy 134et nyomnia...pedig szépen kezdtem..4 körből 3 strike....mondjuk én régebb óta ismerem ezt a sportot alias erkölcsi győzelem nekem :B
Szép lett a sherpa nem ment szét, remélem impregnáló maradt.
Ma irtó jó volt edzésen de azért csak 3x megyke mostantól mert elfogyott a mű koksz :DDD
Ebikeos vételről elcsusztam mind1..pedig haver is akart volna rendelni...
Tök jót autoztam hétvégén...egy bravo megpróbált tolni én bevettem a kanyart 70nelő majdnem beleszédült egy oszlopba....ha sikerült volna neki még lelki győzelmet is arattam volna hatalmas hahotával...luzer.
És meg van a tuti party is ezt kívántam karácsonykor :DDD Groove és Cascada utána a 3. kedvencem..Rocco&Bass-t in budapest..ott a helyem. :K

Ma megnéztem egy filmet a nőmre hajtok címmel... érdekes a címe nem utal a tartalomra..kicsit elgondolkozok most magam és zsuzsi kapcsolatán....hmmm...nem is tudom.
Azt mondták holnap mehetke forgatásra de mégse,köcsögök átvertek...holnap felveszem a elöző lét azt hello nekik. me megint votl végre valami ellenőrős sztori már épp ideje olyna uncsi volt a bkvn utaznom, luzerek.
egyre rosszabb ez a billentyűzet a space-szel egyetemben kár pedig szerettem...
fáradt vok mek aludni.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  DFX mod activated
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.