Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) ngabor2 válasza Winner_hun (#2150) üzenetére


ngabor2
nagyúr

legközelebb próbáljuk ki rajtad? ;]

Oly: én a szombat délutánra szavazok.

frissített lista:

pisti666
Feedoo
ngabor2 (szombat délután)
lorcsi
stratos (+2 fő?)
MárK
Natasa
SAMYka
Montesz
xuldar (vasárnap)
simonzé (vasárnap)
Oly (időpont mindegy)
dorcsics (15-18-ig nem dolgozok, tehát mindegy)

(#2152) Oly válasza simonzé (#2149) üzenetére


Oly
senior tag

Neked miért nem jó a szombat?
Délután sem?
Xulnak?

Szerintem praktikusabb, mint vasárnap Esmein-díjjal menni lődözni! :O

Csak a felszerelést kellene tisztázni!

www.playball.hu [link] Ezeket ajánlottam én!
14 felszerelés, profi szervezés, és talán tudunk még alkudni is :DDD

Anti bácsi? Mennyire tuti a te csapatod? Kicsit olcsóbb Várjuk a végeredményt!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2153) simonzé


simonzé
addikt

Na most beszéltem a multkori ''Castle Massacre Party'' szervezőivel, akik a kasélynál voltak. 10-12 komplett felszerelésük van. A lehetőségek a következők:

1. Balmazújvároson van erdei pályájuk, ahol fák, bokrok, nádas, meg ilyesmik vannak.
Itt van pályabérleti díj: 1000 Ft az első óra/fő +10 Ft/töltény, aztán minden további óra 500 péz, de csak az effektív játékidőt nézik, tehát az első óra valójában kb. 1,5 óra

2. Általunk kijelölt pálya (esetleg kastély), ahol nincs semmiféle díj, csak 15 Ft/töltény. Első adag: 100 db, aztán igény szerint 50-esével vásárolható.

Minél előbb szólunk, annál jobb eséllyel érnek rá. Most még szabad az a hétvégéjük.

I don't fit in. I fit out.

(#2154) simonzé válasza Oly (#2152) üzenetére


simonzé
addikt

Nekem nem a szombat nem jó, hanem a 3000Ft + lövedék ára. :)

I don't fit in. I fit out.

(#2155) ngabor2 válasza simonzé (#2153) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a kastélyhoz egyszerűbb eljutni, mint Balmazneunstadt-ba. a 10-12 markerhez még hozzátesszük a mi 2 saját felszerelésünket, és akkor havaj van.

(beszéltem Janival, nem tud sajnos jönni.)

(#2156) Oly


Oly
senior tag

Akkor asszem van 3 db értelmes ajánlat!

1. Antimatrix:

11 db marker
Pálya: nekünk kell adni
Felszerelés: 1.000 Ft
Golyó: 10 Ft/db (5000-től 8 Ft/db)

2. simonzé:

10-12 marker
Pálya: nekünk kell adni (igény esetén Balmazújváros 4 órával számolva 2,5k)
Felszerelés: 0 Ft
Golyó: 15 Ft/db (Balmazújvárosban: 10 Ft/db)

3. Oly:

14 db marker
Pálya: nekünk kell adni (pontosabban elég csak a hely, a pályát építik, ha kell)
Felszerelés: 2.000 Ft (100 db golyóval)
Golyó: 10 Ft/db
+ kiszállás 12.000 Ft

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2157) ngabor2 válasza Oly (#2156) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én anti ajánlata mellett maradnék, különösen, ha úgyis nekünk kell mindhárom esetben a pályát biztosítani.

(#2158) Oly


Oly
senior tag

[kép]
Ez a táblázat mutatja, hogy melyik csapatnál mennyit kellene fizetni!
Megjegyzem: az Anti féle variáció úgy lett kalkulálva, hogy elérjük az 5000 db-ot! Ha mégsem érnénk el, úgy az én oszlopom érdemes rá is!
Az én (3.) oszlopomhoz pedig azt tenném hozzá, hogy ez egy úgy csapat, modern felszereléssel, de + 12.000 Ft-ot kérnek a kiszállásért. Amit lehet, hogy le lehetne alkudni, pl azzal, hogy nem kell pályát építeniük, ha pl a kastélyba tudunk menni!
Előnye viszont, hogy nem kell Pálya! Csak elég egy sík terep!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2159) SAMYka válasza ngabor2 (#2157) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Na itt is vannak fogalmazási hibák, hogy én is kötekedjek egy mod-al :DDD :DDD ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2160) Oly válasza SAMYka (#2159) üzenetére


Oly
senior tag

nekünk, nekünk...
Biztos csak nyomatékosítani akarta a többesszámot!
Hogy ne csak 1-2 ember foglalkozzon a pályakereséssel! :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2161) simonzé válasza Oly (#2156) üzenetére


simonzé
addikt

Eeegen, ez korrekt összefoglalás. Talán csak annyit, hogy BalmazNewYorkban a játék tutira nem tartana 4 órűn át, mert csak a játékban töltött idő számít az pedig a multkor sem haladta meg a 3 órát, pedig majd' 5 órán át kint voltunk a kastélynál. (fegyvertöltés, tisztogatás, pihenések. éééted.) Ja és a bajnok 250 golyót lőtt ki, a második legagresszívabb pedig 200-at. Átlagban 150 körül volt a lövések száma.
Az 5000 töltény meg 147%-ig irreális.

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#2162) ngabor2 válasza SAMYka (#2159) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nincs is :P

zé: viszont oda ki is kell jutni... lesz annyi fuvarozó, vagy fél banda busszal megy?

(#2163) Oly válasza simonzé (#2161) üzenetére


Oly
senior tag

5000 db irreális...? Talán! Ezért mondtam, hogy abban az esetben a 3. oszloppal egyeznek meg az árak!
És 200 db felett már az is jobb, mint a te ajánlatod!
A Bújvárosi kirándulás pedig megdobná a költségeket (és itt nem csak az üzemanyagra gondolok) De ha kell én 3 embert (Dorcsival és velem 5) el tudok vinni.

Ha tudunk jó _terepet_ biztosítani, akkor Anti nyert. Sztem!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2164) Oly válasza Oly (#2158) üzenetére


Oly
senior tag

Gyengébbek kedvéért...

Amit ebben a táblázatban láttatok, az az ellőtt golyók arányában kiszámolt összeg, ami tartalmazza a felszerelést is, meg mindent. Tehát, ha az Anti csapata jön, és valaki 300 db golyót lő el akkor 3.400 Ft-ot fog fizetni... És értelem szerűen más esetben a táblázat szerinti összeget!
Viszont a 3. csapat esetén van egy kiszállási díj is, amit nem tudtam belekalkulálni, mert az függ a létszámtól (12 főnél 1.000 Ft/fő!
Illetve az Anti csapata esetén, ha teszem azt 15 fő esetén a fejenként ~350 db lőszert, akkor nem 8, hanem 10 Ft lesz a töltény és így a 3. oszlop szerint kell fizetni!

A simonzé csapata azoknak kedvez akik 200 db alatti golyót akarnak csak elpocsékolni!
Az Antié pedig a 200 felettieknek kedvez.
A 3 oszlop pedig csak azért jó, mert modern felszerelésük van, és nem kell ''terep'', elég egy sík hely is!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2165) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha megvan az időpont meg az, hogy mennyibe fog fájni meg a kezdés dátuma meg a mittudoménmég hogy mi, akkor valaki szóljon plz lehet jönnék és tudnék hozni pár népet, úgyis paintballozni akarnak már régóta

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2166) Antimatrix válasza Oly (#2152) üzenetére


Antimatrix
tag

Szerintem a listát kéne frissiteni

hogy egész pontosan hányan jönnek
a listán 13 ember van felirva és gondolom az örömhír hallatán még jönni fognap 1 páran

attól függ hányan leszünk mert ha 10-12 emberig simonzé Ő már 1x bizonyitott!!! :R /én ajánlatom a jó

ha 13-14 ember van kellenek a +2 markeres besegítés!!! - vagy 2-3 valaki addig néz/fotóz/felkészül/drukkol - vagy valamit csinál

ha 15 ember vagy e fölötti létszám van mindenképpen Oly ajánlata a nyerő
indokaim:
- mindenki játszhat vagy hamarabb lehet rotálódni mert lesszz aki hamar Lfárad/ ''kilövik''
- minél több ember van annál több részre oszlik 12k pályaépités fejenként kevesebb mint 800Ft
- Ha KASTÉLY Kiesik - Sik telepen felállitható tehát akinek van ismerősének kertje/legelője/parlag földje ott fel lehet állitani
- VARIÁLHATÓ a pálya - ha megunjuk épithetünk másikat - lehet bunkervédőset is játszani
- korszerű fegyverek
- több ember nagyobb élmény
- minél többet/többen játszunk relative olcsóbb

22 ember felett Viszont pisti-kissatan ''ötlete'' a nyerő
Hszoboszló
van fegyver több mint kell
3k-ban pálydíjban benne van 200Db golyó is ''csak a nagy kifejezőképességével ezt nem tudta értésünkre adni :((( '' - és helyesen sem tud irni :((
6ft/db golyóár szerintem alulmulhatatlan


[Szerkesztve]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2167) Oly válasza Antimatrix (#2166) üzenetére


Oly
senior tag

Akkor kérem essetek neki a szavazásnak!

1. kérdés: Időpont
a, szombat délután
b, vasárnap délelőtt
c, mindegy

2. kérdés: Szolgáltató :U
a, Antimatrix
b, simonzé
c, Oly

3. kérdés: Helyszín
a, javsolj egyet!
b, de ne a kastélyt!

Xul: ÉS mi nem lenne korai?

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2168) xuldar válasza Oly (#2152) üzenetére


xuldar
őstag

Az a hétvége lesz az első konzultációm, és ott kell lennem. Akkor tudom meg az órarendemet. A 14:00 nekem biztos hogy korai, akkor nem tudok hamarabb eljönni. Ezért szavaztam inkább a vasárnapra. Így se leszek már okt. 6-án sem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2169) Antimatrix válasza ngabor2 (#2157) üzenetére


Antimatrix
tag

Én Oly ajánlatát perferálom ill ajánlom

14marker + aki hoz többen tudunk 1xre játszani és ez nagyobb élmény
a díjban benne van 100Db lőszer is tehát egual az én ajánlatommal - ha valaki utána számol
a felfujható akadályok élvezetesebbé tudják tenni a játékot és igy VARÁIÁLHATÓ a pálya is éz ez a legnagyobb előny szerintem!!!
sik telep is jó -
mert most a helyszínnel kapcsolatban fogytak L az ájánlatok - lásd csak 2 1/2van
- Kastély - ha felujitás alatt van akkor már ki is esett - mivel nem örülnének 1 legujabbkori Baintball absztrakt-avangard belső fesztészeti stilusnak ;] :DDD :D :) :C :DD
- Balmaz -newcity - kimeneteli lehetőségek korlátozottsága -
- Hszoboszló - de csak megfelelő mennyiségű ember esetén min 22 fő - 22-s csapdájába eshetünk :U

Az időpont édes mind1 -nekem

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2170) Antimatrix válasza Oly (#2167) üzenetére


Antimatrix
tag

Voksom

1.c
2. c :U :B ;)
3. c -azaz pistike épített pályájára érdekelne - lehetne képeket készíteni

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2171) Oly válasza Antimatrix (#2169) üzenetére


Oly
senior tag

Ez mind szép és jó!
CSak akkor egy kicsit mozduljon már rá a csapat a dologra, mert még a PHPB-vel sem végeztünk! És ott van a következő probléma... Hol fogunk sörözni? :O

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2172) xuldar válasza Oly (#2167) üzenetére


xuldar
őstag

Az a baj, hogy sztem 16:00 körül tudok eljönni Nyíregyről. És akkor még be kell érnem Debrecenbe, az állomásról meg ki a pályára. Még ha autóval megyek a Nagyállomásról, akkor sem érek oda 17:15-nél hamarabb. Akkor viszont már kezd sötétedni. Na ezért nem jó a szombat... :(

Ezért én vasárnapra szavazok, a szolgáltató meg legyen Anti. Helyszín: mindegy, hogy hol lövöm halomra az ellenfeleimet :DDD Heccsat!

Anti: Én kitekerek ma vagy holnap a kastélyhoz, és meglesem, dolgoznak-e valamit. Ha nem, akkor valahogy próbáűljátok meg elérni Petey-t.

Majd elfelejtettem, 4 embert tudok szállítani.

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2173) ngabor2 válasza Oly (#2171) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a sörözés helyszíne még kérdés? Ilzer. le van tesztelve, kérdezzétek meg feedoo-t, antit, vagy coloskát. meg engem :D jó hely, 280 egy Ilzer, a többi árat nem tudom, csak azt ittam.

(#2174) Oly válasza ngabor2 (#2173) üzenetére


Oly
senior tag

Ilzer: Egyetem Kávézó a Bethlen és Egyetem sgt határa körül?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2175) xuldar válasza Oly (#2174) üzenetére


xuldar
őstag

Igen, ha a Bethlenről mész tovább az egyetem felé, akkor az Imperial bejárójától 30 méterre van a jobb oldalban. Esetleg ha tuti biztos az Ilzer, akkor valaki foglalhatna is helyiséget.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2176) lorcsi válasza xuldar (#2175) üzenetére


lorcsi
veterán

foglalás qurva drága, 1* már kérdeztem valami 30k körüli összeg
ha össszehózunk néhány asztalt (asszem lehet) jobban kijövünk...

[Szerkesztve]

(#2177) simonzé válasza Oly (#2164) üzenetére


simonzé
addikt

Oly - ezt még én is megértettem. :)))

Anti - ''simonzé Ő már 1x bizonyitott!!!'' Egyszer Waze??? Kérdezd a nejemet! :D

Oly - a szavazásra reagálva: én a FidSZP-re szavazok.

Következő Oly - A én szavazatom a lentiek miatt nem számít teljes értékkel, de én szombat d.e.-re, és Anti embereire szavazok. Had bizonyítson ő is egyszer végre. :))

Valamelyik hétvégén külföldiába kell mennem, nemtom melyik hétvége lesz az, és hogy melyik nap, de Murphy általában szivatni szokott engem, szóval jó eséllyel fedésben lesznek az események.

I don't fit in. I fit out.

(#2178) Oly válasza simonzé (#2177) üzenetére


Oly
senior tag

Akinek céloztam az tudja...
És így meg is értette. Csak mivel még nem írt a topikba, vagyis mostanában nem, ezért ment ''új''-ba! Meg nem is akartam leégetni, hogy nem érti! Ugye ......! ;]

Anti csapata jónak tűnik, ha találunk megfelelő terepet!
Főleg, ha elérjük az 5000 db-ot is! :D

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2179) xuldar válasza simonzé (#2177) üzenetére


xuldar
őstag

Ezexerint van otthon markered, és minden este meglövöldözöd vele az asszonyt? :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2180) pisti666


pisti666
tag

nekem tök mindegy hogy hova megyünk amugy balmaz ujvárosra vonattal a legolcsobb kimenni meg vissza ott én jol tudok tájékozodni az össszes rokon ott él ha kell ebédet is tudok olcson biztositani ha kell sztem meg a termal strand sztem ugy kéne menni hogy reggel paintball aztán kaja aztán egy kis strand és utánna délután vissza debrecenbe az ilzerbe sztem ez jo program lenne :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2181) Oly válasza pisti666 (#2180) üzenetére


Oly
senior tag

sztem nézz lea zasztalod alászerintem mert sztem lehet hogy sztem oda estek le sztem a vesszők meg a pontok sztem :))

Van akinek ez a ''csökkentett'' költségű PaintBall is sokba kerül...
Főleg, ha a legdrágább verzióhoz még utiköltség és strand-belépő is társulna!
Az ebéd meg...! Olcsó húsnak híg a leve!

És nem! Egyáltalán nem tök mindegy, hogy hova megyünk! Nem két haverodról van szó!
Ez egy nagyobb társaság. Akik szeretnék magukat jól érezni! És mindezt olcsón megúszni!
Van aki az utolsó forintjait is erre tette félre, sőt olyan is, aki csak úgy tud majd jönni (ha jön), hogy kölcsön kér... Tehát nem kell itt dobálózni a felelőtelen kijelentésekkel! :R

mod: fogalmazási hibát találtam (de nem javítottam ki mindet! ;] )

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2182) Antimatrix válasza xuldar (#2172) üzenetére


Antimatrix
tag

Ha kitekersz a kastélyhoz binyiklivel akkor szvsz meglátogadhatod petey-t is mert kb 700-800m re lakik tőle és igy egyben +ejtheted a hivatos fogalalót is vele

priviben küldöm a cimét - mert a telefont senkinek nem veszi fel :O - valami softver gong volt/van a telójával

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2183) Oly válasza Antimatrix (#2182) üzenetére


Oly
senior tag

Noh! Van egy jó hírem! Sikerült elérnem Petey-t! Most Pesten van, ezért nem lenne érdemes őt keresni!
Azt mondta, 90% mehetünk! De holnap délutánig utána jár a dolognak!
Majd jelzi nekem... Én meg nektek!

Kérek mindenkit, hogy addig jelezze a szavazatait valamilyen módon!
Nehogy a végén már egyik csapat se érjen rá!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2184) ngabor2


ngabor2
nagyúr

1 rövidke közbevetés: aki le szeretné tesztelni az Ilzert, annak péntek este fél11 környékén alkalma nyílik rá. Feedoo és én biztos ott leszünk, szerintem pistike, meg anti is. és akkor bekapcsolódhat a 3. debreceni prohardver night-party-ba :D csajokat is hozzatok!

(#2185) Borosz válasza Oly (#2181) üzenetére


Borosz
senior tag

Sztem valaki leirna nekem sztem, hogy mirol is megy itt a vaker sztem...? Most babaszunet van nalam sztem es nem vagom regota a forumot. Sztem. Paintballozni mentek? Mennyi? Mikor és hol?
:))

(#2186) pisti666 válasza Borosz (#2185) üzenetére


pisti666
tag

olvasd el fentebb :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2187) ngabor2 válasza Borosz (#2185) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem jó, tele van írásjellel és nagybetűvel a hsz-ed [kép]

amúgy még nagyon kenőcsös az egész, erősen szervezés alatt áll.

(#2188) bobace válasza ngabor2 (#2187) üzenetére


bobace
őstag

ja én is azért nem nyilatkolom :)

és nincs benne irásjel meg kisnagy betü se :P

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2189) ngabor2 válasza bobace (#2188) üzenetére


ngabor2
nagyúr

épp azért kenőcsös, mert senki se hajlandó nyilatkozni. az én nyilatkozatom: anti csapatával a kastély vasárnap délelőtt.

(#2190) xuldar válasza ngabor2 (#2189) üzenetére


xuldar
őstag

Azért vagyunk páran, akik megnyilatkoztunk :D Azokat össze lehetne foglalni.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2191) simonzé válasza Borosz (#2185) üzenetére


simonzé
addikt

sztem jöhec sztem anti csapatával lesz a derbi köcségek meg lent oj egyik hozászolásssábann sztem gyere legaláp többen leszünkk

(telefonügyben meg annyit hogy az E398as bejönnekem irtam is választt)

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#2192) ngabor2 válasza xuldar (#2190) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha kicsit kisebb lesz a hajtás, öszefoglalom. most épp nem alkalmas, de a mai nap során sor fog rá kerülni (hú, de kacifántos lett, de nem érdekel, hogy van-e benne fogalmazási hiba :P)

(#2193) xuldar válasza ngabor2 (#2192) üzenetére


xuldar
őstag

ne parázz, már mindannyia hozzzászoktunk, hogy it senki nem tud rendessen magyarúl :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2194) ngabor2 válasza xuldar (#2193) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja, de pistikének legalább van róla papírja is :D minnyán nyomtatok egyet magamnak is.

(#2195) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Nyilatkozni szeretnék poéjntbal ügyben. Én azt preferálom amelyik a legolcsóbb és a legtöbb golyót lehet ellőni meg minnél többen legyünk. Az utázás általában nem gond szerintem most sem lesz gond ha nem a söröző mellet harcolung. Igaz az első alkalommal mondtam hogy menyünk a belvárosba és a civilek között aprítsunk. :DDD
Ja és ha kell én is tudok hozni vagy 4 embert a harca.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2196) lorcsi


lorcsi
veterán

nekem is teljesen mindegy hol és mikor lesz (sz. vagy v. ), a lényeget Samy megfogalmazta teljesen egyetértek

(#2197) SAMYka válasza SAMYka (#2195) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ja meg akkor azt is el kéne dönteni hogy szóljak a srácoknak hogy jöhetnek mert ők is szertnek előre tervezni.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2198) ngabor2 válasza SAMYka (#2197) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha csak lövöldözni jönnek, vagy a züllés utáni elfekvést/utazást meg tudják oldani, akkor jöhetnek. nálam amúgy lassan teltház lesz. ti is nálam fogtok aludni?

(#2199) Oly válasza ngabor2 (#2198) üzenetére


Oly
senior tag

Azt nemtom, hogy ők, hol.
De Én meg ddorcsics nagy valószínűséggel ott fogunk!
Pótágyazni kell majd?
Vagy vigyünk sátort?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2200) Oly


Oly
senior tag

[kép]

Jelenleg úgy látom, hogy Anti csapata nyerte a tendert!
Az időpont még erősen inog!
Jó lenne, ha valahogy határozottabbak lennétek!
Én igazából a szombat délutáni lődözés és utána sörözésre hajlanék, mert az praktikus!
De rá érek vasárnap is! Mindegy!


Anti! Foglald le az embereid! Hogy mikorra? Kérdezd a többieket! :U

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.