Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) Antimatrix válasza xuldar (#2093) üzenetére


Antimatrix
tag

+van neten valahol az amcsi paintball bajnokság videoja?
ha igen akkor hol?

köszi előre is :R

vagy TV-ben ment a adok/kapok/lövök/halok :D

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2102) Antimatrix


Antimatrix
tag

Én is mennék Paintballra -de a 3k eléggé a határon van

ha tul nagy lesz a kavar a végén - még mindenki visszamondja

+kérdezek én is 1 srácot haverom

nekem nyár elején azt mondta 1k - lenne a fegyver + maszkbérlet 1 napra

VISZONT csak 10 fegyvere volt/van - tehát 5 fős csapatokat kell képezni vagy cserélni kell az embereket
DE Ő pályát nem tud adni nekünk kell KERESNI!!! -itt kellene petey kolléga hathatós segítsége

a golyónak daraja 10Ft/ db 200 db-ként lehet venni

ha 5000Db veszünk akkor 8Ft/db

Én csak +kérdezem nem akarok belekavarni a golyóárképzési Sz@rba de
15Ft -és a 6Ft között 250% árkülünbözet van és ez nagyon nem mind1 főleg a pénztárcának - de akkorára már lesz fizetés
illetve a játéknak is hiszen
ha 0.015k darabja akkor a többség félve játszik hiszen Ellövi hó elején a fizetése 10%-t
ha 0.006k akkor mindenki osztja az ételfestéket orrba/szájjba :DD -és nagy harc lesz / DEATHMATCH ;] lesz és élményekben és kék/lila/zöld foltokban gazdagon lehet távozni :DDD - és sörözés közben nyalogatni a sebeinket :U

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2103) SAMYka válasza Antimatrix (#2102) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Drakulálok ez szép megfogalmazás :R :R

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2104) bobace


bobace
őstag

3k felyenként? én meg azt hittem összesen... na gyorsan találjatok ki valamit mert ez igy drága lesz nekem, bár még fel se iratkoztam, oszt verem itt a nyálam... én nem nyilatkozok :P

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2105) ngabor2 válasza pisti666 (#2097) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pisti, tényleg keress olcsóbb, sokkal olcsóbb helyet. bár most én ki tudnám fizetni, de ennyiért nagyon nem éri meg. tudtam volna vinni még vagy 3 embert, de mondta, hogy egy délelőtt 5k-t ellőni nincs pénze. a 3k alapdíj a piszkosul sok, és nem tudni, hogy hanyassával lehet venni a golyókat.

(#2106) xuldar válasza ngabor2 (#2105) üzenetére


xuldar
őstag

Főleg, hogy csak 20 embernél jön a golyódiszkont. Annyi meg sose lesz egyszerre a pályán, tehát a játékidő feleződik. Tényleg drága a 3k belépő. Én is valami olcsóbb megoldást támogatnék.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2107) pisti666 válasza xuldar (#2106) üzenetére


pisti666
tag

na az van hogy ez van csak debrecenbe és környékén négy embert ismerek kettö sokkal drágább a harmadiknak nincselég paintball cucca szoval vagy ez lesssz vagy passz anti ha megkérdezted akkor én tudok vinni felszerelést meg lehet adiggra feedoo is tud vinniszoval egyszerre 6 6 ember pályát meg lehet menni a mi airsoft pályánkra azzal nem lenne gond
megoldanánk ha v ki tutd ötletet mondjon én ennyit tuttam elérni eltelefonáltam vagy 4 k és ennyi v még van egyy eséjünk ha eggyik ismerös lejön peströl adiggra de is csak 20 fegyvert meg maszkot tud hozni ha lejön védöruhát nem de egyáltalán nem biztos hogy lejön még nincs is magyarországon nem tudom addigra tudok e beszélni vele :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2108) lorcsi válasza pisti666 (#2107) üzenetére


lorcsi
veterán

nem lenne hülyeség ha végre megatnulnál írásjeleket használni és tagolnád a mondanivalódat

(#2109) xuldar válasza pisti666 (#2107) üzenetére


xuldar
őstag

Vegyél már levegőt geccc :DDD

Szerintem a védőruha a legkevesebb, mindenki tud hozni magával egy hátizsákban. A festék meg vízalapú, kimosható.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2110) Antimatrix válasza SAMYka (#2103) üzenetére


Antimatrix
tag

Köszönöm :R , de nem szivesen tettem :(

csak szeretnék még én is a ''nyáron'' paintballozni 1 jót

csak a 3k az eléggé húzós - gondolotam én - de látom nem vagyok egyedül

Szoboszlón még tart az idegenforgalmi szezon igy ott szerintem alkudni/kedvezményt kapni nem sok esélyt látok :O

mivel a pályabérlettel 3k igy ha az +maradna akkor felőlem lehet a golyó 15ft mert 200Db tudok belőle lőni

mondjuk ha 2k lenne a pályabérlet és golyó + 6 ft az is segitség mert abblól az 1k-ból lehet venni 160golyszlit és szerintem aki ''pontlövő'' az ezzel egész délelőtt vagy 4-5 órát ljátszik , aki nem az vesz kb 300-500 közötti mennyiséget és osztja a sárga/piros pontokat mindenkinek :))

Maradjunk abban, hogy én +kérdezeme a srácot hogy ráér-e vasárnap és hogy hogy áll a felszereléssel
10 ''marker'' is jobb mint a semmi és legalaább tudunk játszani ''pályabérlet'' nélkül inkább a golyókat pazaroljuk mint a pénzünket

ha +2 marker áll ''pityu'' résziről
+ még a pályát lebeszéli normálisan - nem hogy kimegyünk és az őshonos airsoft lakosság fogad minket ''golyózáporral'' , hogy mit képzelünk az ő pályályukon ;]

akkor csapaptokra oszlunk és kezdődhet a game :)


PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2111) pisti666 válasza Antimatrix (#2110) üzenetére


pisti666
tag

amugy nem tudom ki mit akar nézzetek körbe a paintballos oldalakon és nézzétek meg az árakat ez az eggyik a másik mielött bárki megszolná magasrol lesz@rom a hejesirást aki el akarja olvasni az ellolvassa. harmadik aki neknem teccik a pályadijj találjatok ojat ahol kevessebbe kerül és van elég felszerelés nyugodtan várom az ötleteke.eddig antimatrix hozott fel értelmes ötletet mindenki csak fikkázza az árakat szerezzetek olcsobbat jobbat ami itt van a környékenrajta ha van valami értelmes majd szoljatok msn en megtaláltok :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2112) ngabor2 válasza pisti666 (#2111) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem fikázza, csak drágállja.

de pakoljuk össze a részleteket:
- anti tud egy 10-markeres játszatót.
- ha a múltkori kastélyhoz ki tudunk menni, az jó.
- pistinek van saját részre fegyver + maszk.
- nekem van saját részre fegyver, a héten talán lesz maszk is, csak még megbeszélem pistivel. ha esetleg póttartály is van, az csak előny...
eddig ez 12 felszerelés. 2x6 ember is tud játszani.

(#2113) bobace válasza pisti666 (#2111) üzenetére


bobace
őstag

bocs hogy fikázzuk, lehet hogy ennyi az ár, csak nekünk az előzőhöz képest sok, kvázi az a támpont legtöbbünknek, és ahhoz képest. önmagában lehet hogy jó ára van

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2114) Oly


Oly
senior tag

Pistike!

1. PH!aintBall Party árak
- pálya: 0 Ft
- golyó: 16 Ft (100 db-os csomi, játék végén már 50)

2. PH!aintBall Party árak
- pálya: 2.000 Ft
- golyó: 5 Ft (500 db-os csomi)

Ezeket, ha nem is tudod alulmúlni, legalább közelítse meg!

P. S.: A helyesírásodra pedig legalább egy picit figyelj oda, mert ezt nem a sulinetes mIRC-elős idiótáknak írod!
Sok helyen láttam már, hogy javasolták az ilyeneknek a ban-t! ;]
Engem személy szerint nagyon irritál!
Nem te, hanem ahogy írsz!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2115) Antimatrix válasza Oly (#2114) üzenetére


Antimatrix
tag

Beszéltem a sráccal!

11 markert tud hozni

3 nappal korábban fel kell hivni és akkor +olajozza a fegyvereket és felkészíti a harcra

Co töltés természetesen lehetséges azaza van - aki saját fegyvert hoz az megbeszéli vele hogy smint

LÁNYOKnak tud hozni mellvértet - gondolom nem kell Lmondanom mire jó csak + kell mondani hány lány jön.

sisak van , viszont ''mukásruhát/paintball versenyruhát'' mindenki hozzon magával mert neki nincs - vagy nem tud még eleget hozni -
főleg méretben mert csak a saját mérete van neki és ugye nem mindenki 170cm magas és 70kg - főleg lorcsi és márk nézne ki jól puci karral és lábbal rendkivűl jól :DDD :D

akkor mindenkinek még1x

a fegyver/maszk/mellvért/Co tartály + töltés 1k/nap

a golyónak 10Ft/db és 100Db-ként lehet vásárolni

ha veszünk 5000db akkor 8Ft/db

PÁLYÁT nekünk kell biztosítani ;)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2116) xuldar válasza Oly (#2114) üzenetére


xuldar
őstag

A rossz heje-
sírást én is elnézem egy darabig, mert előfordulhat gépelési hiba, de


ne Pistikét bántsuk már, mikor nem az övé a pálya meg a felszerelés. Ő csak ajánlott egy helyet, ez a legolcsóbb, amit ő a környéken ismer. Ha valaki tud olcsóbbat, ne tartsa vissza. Ezért kérdeztem simonzét, hogy a múltkori srácoknak megvan-é a cucca. Szerintem most már nyugodtan megkérdezheti tőlük.

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2117) SAMYka válasza Antimatrix (#2115) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ez elég jónak tűni . Ahogy olvasom lesz 2 saját marker is tehát 13 a létszám, páratlan de majd az erősebb csapatban lesznek kevesebben.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2118) ngabor2 válasza Antimatrix (#2115) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az én markerem kb. tartaléknak jó, vagy profik gyengítésére, mert teljesen manuális. de ez benne a szép.

(#2119) Antimatrix válasza ngabor2 (#2118) üzenetére


Antimatrix
tag

akkor Te leszel az ejtőtáras revolverhős - itt vadkeleten - akinek az árnyéka reakcióidejénél gyorsabban lő :) :DDD :D ;) :B :)) :C :DD

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2120) pisti666 válasza Antimatrix (#2119) üzenetére


pisti666
tag

na akkor hova menyünk játszani
már csak ez a kérdés :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2121) simonzé válasza ngabor2 (#2118) üzenetére


simonzé
addikt

Akkor azt ne is hozd. Veszünk neked egy marék tőtényt, 'szt majd hajigálod. :)

I don't fit in. I fit out.

(#2122) xuldar válasza simonzé (#2121) üzenetére


xuldar
őstag

Esetleg van otthon egy kiváló állapotú csúzlim, azt odaadhatjuk neki :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2123) ngabor2 válasza simonzé (#2121) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez is sokmindenre képes. sikerült rájönni, hogy hogyan lehet ''majdnem'' félautomatára átállítani :D majd kapsz belőle pár lövést, hogy jó legyen ;]

(#2124) Antimatrix válasza pisti666 (#2120) üzenetére


Antimatrix
tag

ez nem tudom miért kérdés :F

Lméletileg van 1 pályátok ami jól meg van építve - lefotózod és felteszed őket a netre - szerintem ha nem egy 10m*10m négyzet akkor mindenki rá fog szavazni

Ha nincs pályátok akkor meg mehetünk a kastélyba - de ehhez kell petey kolléga hathatós segítsége is :R

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2125) ngabor2


ngabor2
nagyúr

fejlemény, vagyis újabb választási lehetőség!

Oly most telefonált, hogy talált még egy lehetőséget. nyíregyről tudnának jönni, és minél több lőszert veszünk (csapatszinten), annál olcsóbb. 14 felszerelés van. részletek este.

egyetlen bökkenő, hogy 17, vasárnap foglalt. ezért ismét felvetődik a kérdés:

16, szombat délután, aztán sörözés, vagy 17 vasárnap délelőtt? a szombat délelőtt többeknek nem jó, délután viszont a pályáról közvetlenül lehetne vonulni zülleni. vélemények?

próbáltam hívni petey-t, de ki se csöng a száma...

(#2126) pisti666 válasza ngabor2 (#2125) üzenetére


pisti666
tag

szerintem már csak az a kérdés mejik az olcsobb :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2127) ngabor2 válasza pisti666 (#2126) üzenetére


ngabor2
nagyúr

...meg hogy az olcsóbb esetben lesz-e olcsó, jól megközelíthető pálya. mert cseszhetjük, ha a felszerelés olcsó, viszont a pálya drága, vagy sokba kerül eljutni oda...

(#2128) Montesz


Montesz
csendes tag

Hát skacok azt hiszem döntöttem!Ha megyünk debrecenbe párommal én is paintballozok majd!!!DE most tényleg,ez már nem kamu! :)) Ugyhogy fel lehet írni a listára!!!
Nekem kell olyan védő izé!!!!!Előre szólok nem szétlőni a hátsómat :(

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2129) pisti666 válasza Montesz (#2128) üzenetére


pisti666
tag

Amugy a pályát ök adnák vagy csak a felszerelést.
Meg nem löjük szét senki hátsoját ha ezért agódsz mia fejesekre megyünk ;] :))

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2130) ngabor2 válasza pisti666 (#2129) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az első sor kérdés, vagy kijelentés? mert kijelentésnek kicsit kusza, kérdésnek meg kevés a kérdőjel a sor végén...

(#2131) pisti666 válasza ngabor2 (#2130) üzenetére


pisti666
tag

akérdöjel lemaradt amugy de hüje vagyok néha :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2132) lorcsi válasza pisti666 (#2131) üzenetére


lorcsi
veterán

néha? :P ;]

(#2133) pisti666 válasza Antimatrix (#2124) üzenetére


pisti666
tag

ez nem ide akart menni
:))

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2134) Antimatrix válasza pisti666 (#2133) üzenetére


Antimatrix
tag

te aztán nem vagy semmi
20 percen kersztül nyomni a sokkk baromságot telelfonon keresztül

ezeket miért nem tudod beirni a forumba

pl: a 3k pályabérletben benne van 200Db lőszer is - szvsz nem irtam sehol és igy már más a painball-leányzó fekvése

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2135) ngabor2 válasza pisti666 (#2133) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a diszgráfia igazán ráterjedhetne az arcodra is néha ;]

(#2136) Oly


Oly
senior tag

Elkaptam egy levelet! ;)

''Hello!

Ajánlatunk a következő:

Kiszállási díj: 12.000Ft

fegyver, védőruha, védőmaszk, pályahasználat egész napra: 200
0Ft/fő ami 100db
golyót tartalmaz fejenként.

További lőszer: 10Ft/db

A szeptember 16-i időpont felelne meg nekünk mivel 17-re már foglalt
a pálya.
Amennyiben ajánlatunkat elfogadjátok, mihamarabb jelezzetek vissza pont
os
létszámmal. Még a pálya felállításának helyéről szeretn
énk információt: mekkora
a terület(a védőhálóval elkerített résznek 20*40m-nek kell le
nnie), milyen a
talaj(fű, homok).

Üdvözlettel
Playball Kft.''

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2137) diablo1984


diablo1984
veterán

én is mennék egy alkalmas időpontban paintballozni! mi pénz lenne a beugró cakon-púder? ja és pöcsvédő létezik a védőruhában? szemüvegeseknek van védőszemüveg?

(#2138) ngabor2 válasza diablo1984 (#2137) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a védőruha munkásruha volt. eddig senkinek nem kellett szuszpenzor (így mondják szépen a pöcsvédőt :D ). a maszk meg jó szemüvegeseknek is, én is az vagyok.

(#2139) diablo1984 válasza ngabor2 (#2138) üzenetére


diablo1984
veterán

17. de érdekelne! mi pénz kompletten? hát havertől kölcsönkérem a csibészeltető cuccott, meg valami extra safe szuszpenzort alkalmaznék, mert jobb félni, mint fél órán át fetrengeni...

de tényleg egy munkásruha elég, vagy alá kell építkezni jó pár réteggel?.

[Szerkesztve]

(#2140) diablo1984 válasza diablo1984 (#2139) üzenetére


diablo1984
veterán

ppfff most nézem 16-17-én nem leszek itthon! :O

a következő van már tervezve? azon tuti szerepelnék!!!! :)) :))

(#2141) pisti666 válasza diablo1984 (#2140) üzenetére


pisti666
tag

akkor mejik legyen döntsök el :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2142) Winner_hun válasza ngabor2 (#2138) üzenetére


Winner_hun
félisten

mióta kapott a tökvédő szuperszponzor elnevezést?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2143) diablo1984 válasza pisti666 (#2141) üzenetére


diablo1984
veterán

valamikor nem lesz később is tervben? és mi lóvé körül mozog egy jolérzemmagam és szénnélövökmindenkit fíííling?

(#2144) SAMYka válasza diablo1984 (#2143) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Valamikor lesz később is tervben csak még most az a gond hogy a mostanit is elég nehezen tudjuk leszervezni. Ha visszaolvasol egy kicsit láthatod az árakat és kalkulálhatsz

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2145) diablo1984 válasza SAMYka (#2144) üzenetére


diablo1984
veterán

van annyi ár, hogy elég kivadászni az aktuálisat!

(#2146) ngabor2 válasza Winner_hun (#2142) üzenetére


ngabor2
nagyúr

na ess neki megint annak az elnevezésnek...

(#2147) Oly válasza diablo1984 (#2145) üzenetére


Oly
senior tag

Szerintem 5k/500 golyó körül kell kijönnie és akkor jó!
De tényleg el kellene dönteni, mert a nyíregyi csapatot is le kell foglalni, ha ők jönnek!
Anti ára eddig a legjobb, asszem!
Szavazzátok meg valamelyiket!
Nekem mindegy!

És jó lenne időpontot is szavazni!
Gáborral beszéltük a szombat délutánt!
Tudom, hogy a múltkor szó volt arról, hogy a szombat nem a legjobb!
De akkor a délelőtt miatt volt ez?
MErt egész jól hangzik a
Szombaton kb 14:00-tól lődözés, este pedig sőrözés! ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2148) Winner_hun válasza ngabor2 (#2146) üzenetére


Winner_hun
félisten

B:Yzeeeee:DD Huhh, ez fájt. Fáradtság rulz:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2149) simonzé válasza Winner_hun (#2148) üzenetére


simonzé
addikt

Hát még az hogy fájna, ha ''szuperszponzor'' nélkül tökönlőnek. :D

I don't fit in. I fit out.

(#2150) Winner_hun válasza simonzé (#2149) üzenetére


Winner_hun
félisten

nagyon?:F:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.