Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) bobace válasza ngabor2 (#2349) üzenetére


bobace
őstag

de most Ilzer vagy Kikötő????? Mert bár nem megyek festésre de sörözni akarok ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2352) Oly válasza ngabor2 (#2349) üzenetére


Oly
senior tag

Mind2!

Nekem az ilzer barátságosabb...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2353) xuldar


xuldar
őstag

Vasárnap reggel paintballra menet 4 ember befér mellém az autóba, csak egy, max. két helyen tudjam őket felvenni. Visszafelé is szét tudok szórni ugyanennyit a buszállomás, illetve a vasútállomás környékén, vagy ami útba esik a Létai út felé.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2354) ngabor2 válasza Montesz (#2350) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mónikám, kedves, én se írok nagybetűvel. belém miért nem kötsz belém? te meg az írásjelek után nem hagysz szóközt. és? majd rájön apránként, nem kell mindenért cseszegtetni. először a szmájli, aztán majd az írásjelek, meg minden. ne legyünk már ennyire diszkriminatívak és szőrszálhasogatóak

Oly: az Ilzer nekem is jobban tetszik, különösen, mert a kikötőben ilyenkor már hidegebb van. bár ott meg cigifüst nincs akkora. mindegy, a dohányosok majd az ablak mellé ülnek, vagy kibírják tüdőropi nélkül azt az egy-két estét :D

mod: most látom, ugyan azt mondjuk, csak megint álmos vagyok ebéd után :D már mindegy, de akkor ne vedd magadra.

(#2355) Montesz válasza ngabor2 (#2354) üzenetére


Montesz
csendes tag

Én nem kötekszem!!!Azt nem így szoktam!Amugy is te vagy oda a helyesírásért,én el tudom olvasni,hogy mit ír!Megtanultam olvasni! :DDD JA! A nevem Nagybetű! :W
Paintballon majd jol fenékbelőlek ;]

[Szerkesztve]

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2356) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Sikerült összeszednem egy turokgyulladást egy jó kis náthával. Ha javul az állapotom akkor megyek ha nem javul akkor #&@!!!

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2357) lorcsi válasza xuldar (#2353) üzenetére


lorcsi
veterán

jelentkezem a kocsidba

(#2358) pisti666 válasza lorcsi (#2357) üzenetére


pisti666
tag

én sztem biciklivel megyek közel van (tóci fan club) :DDD

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2359) ngabor2 válasza SAMYka (#2356) üzenetére


ngabor2
nagyúr

forró mézes citromos tea, meg mustáros kenyér. gyógyulj meg!

Móni: kisbetűvel szoktam írni majdnem mindig. a helyesírás nem engem zavar, engem a gurulós smiley zavart.

(#2360) Oly válasza Natasa (#2346) üzenetére


Oly
senior tag

Keddre ígérted a választ! ;]

Majd legközelebb lövünk fenékbe! :D

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2361) simonzé válasza ngabor2 (#2359) üzenetére


simonzé
addikt

Engem meg az a Qwanagy fa az ablakom előtt, aztán persze el is költöztem onnan. De ez ugye nem ide tartozik.

I don't fit in. I fit out.

(#2362) xuldar


xuldar
őstag

Lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet, de még mindig nem tudom, hol lesz a lövöldözés. Van már konkrétum?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2363) MarKoo válasza SAMYka (#2356) üzenetére


MarKoo
őstag

Én nekem meg bronhitisem lett, úgyhogy nem hinném hogy menni fogok. :( :W

(#2364) ngabor2 válasza xuldar (#2362) üzenetére


ngabor2
nagyúr

[link]

a menetrendre meg [link].

kocka: neked meg milyen flancos betegségeket sikerül összeszedned... hörgő nyálkahártya-gyulladás

(#2365) MarKoo válasza ngabor2 (#2364) üzenetére


MarKoo
őstag

Ugye milyen ügyes vagyok? ;)

(#2366) Antimatrix válasza MarKoo (#2363) üzenetére


Antimatrix
tag

gyere nyugodtan ''kilőjük'' belőled ;]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2367) MarKoo válasza Antimatrix (#2366) üzenetére


MarKoo
őstag

Jaj, milyen önfeláldozó valaki. :D

(#2368) xuldar válasza ngabor2 (#2364) üzenetére


xuldar
őstag

Eddig minden tiszta és világos, még nincs eldöntva e helyszín. Nem kerülte el a figyelmemet semmi. Csak gondoltam, így jó 2,5 nappal előtte hátha eldöntöttétek. Nem nagyon van időm a fórumot nézegetni, az előbb volt nálam lorcsi, és ő sem tudta, hol lesz. arra kérnék valakit, hogy ha megvan a helyszín, telefonon hívjon fel, mert holnaptól nem leszek netközelben.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2369) simonzé válasza MarKoo (#2363) üzenetére


simonzé
addikt

Persze, én sem ismerném be a szifiliszt a közösben

Hát jobbulást. Különben azt hallottam, hogy evés előtt egy sárga paintballgolyó hamar gyógyítja a bronhitist.

Szóval a banzáj a kastélynál lesz, ahol a multkor. Gábrounk linkelt is egy térképet. vasárnap reggel 9-kor ott találkozunk!

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#2370) Antimatrix válasza SAMYka (#2338) üzenetére


Antimatrix
tag

már hullanak a ''golyófogók'' ;)
mi lesz akkor ha Lkezdünk paintballozni is ;]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2371) pisti666 válasza simonzé (#2369) üzenetére


pisti666
tag

ha már itt járunk szombaton este ilzer aztán tesco járat meg éjszakai piknik erröl se feletkezzetek meg

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2372) Oly válasza simonzé (#2369) üzenetére


Oly
senior tag

Éjszakai piknikesek ráérnek 9:05-re jönni!
Csak, hogy legyen idejük pihenni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2373) pisti666 válasza Antimatrix (#2370) üzenetére


pisti666
tag

te leszel a célpont

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2374) Antimatrix válasza MarKoo (#2367) üzenetére


Antimatrix
tag

Nem vagy az a ''nagy felület'' ideáilis lennél paintballozni még 1 seprűnyél is jó fedezék neked - de 1db faléc már teljesértékű fedezet ;]

hamar végiglőnénk és megtalálnánk a Brunhitis paintballgolyós nyomópontját rajtad
igaz utána kék zöld folt lennél dehát minden gyógyszernek +vannak a mellékhatásai

és ez szinte ingyen van mert mi adjuk a golyót neked :C :DD


[Szerkesztve]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2375) pisti666 válasza Antimatrix (#2374) üzenetére


pisti666
tag

ezért lennél te a célpont ;]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2376) Antimatrix válasza pisti666 (#2373) üzenetére


Antimatrix
tag

szerintem nem beszélnék többesszámban szerintem

ahány helyesírási hibát követtél L annyiszor lőnek fejbe ahol kirívó volt ott seggbe ahol pedig orbitális volt ott meg mogyeszen érte a többiek ;]

Szerintem Oly feni rád a markerét mert nagyON nem birja a helytelen irási hibáidat

a többiek is szvsz igy vélekednek + amugy is ki kell probálni valakin a markereket :P

ja + @gyrázkódást amugy sem kapnál mert ami nincs az nem tud rázkódni sem ;)

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2377) Oly válasza Antimatrix (#2376) üzenetére


Oly
senior tag

Én úgy érzem, hogy te jobban várod már, hogy Pisti az ellenfél csapatába kerüljön! ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2378) pisti666 válasza Oly (#2377) üzenetére


pisti666
tag

ja igazad van amugy csak hang ember majd amikor az ujjam véletlen többször húzza meg a ravaszt és ö pont egy méttere áll majd tölem akkor majd megtudja mi az a zöld folt ;)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2379) xuldar válasza pisti666 (#2378) üzenetére


xuldar
őstag

Látom, nagyon szeretnéd megtudni, milyen az íze a festékgolyóknak. Majd gondoskodunk róla, hogy ne felejtsd el az ízét :P (Ja és persze :)))

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2380) pisti666 válasza xuldar (#2379) üzenetére


pisti666
tag

ha ha ha nagyon vicces a gurolos smali de amugy már megkostoltam párszor majd kint eldöl ki hogy teljesit én csak ennyit szolok hozzá by kissátán :DDD ;]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2381) ngabor2 válasza pisti666 (#2380) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mivel te vagy a ''vérprofi'', ezért megkapod a tartalékba vitt manuális markeremet ;] ne legyen már akkora előnyöd. remélem még tudod, hogy lehet félautomatává alakítani :D

(#2382) pisti666 válasza ngabor2 (#2381) üzenetére


pisti666
tag

akkor viszek egy csövet meg egy co2 palac kot meg tárat aztán 2 perc alatt kész a gépfegyver megnyitom a co2 palackot és a csöbe engedem a gojokat aztán 200 után meg kész vége és ti jöhetek ha még éltek (aki elémál vége az biztos)

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2383) ngabor2 válasza pisti666 (#2382) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szerinted előlről fogunk támadni? és üres kézzel?

no elég a chat-délutánból, ha nincs érdemi hozzáfűznivalód, akkor majd beszélünk máshol/máskor.

(#2384) pisti666 válasza ngabor2 (#2383) üzenetére


pisti666
tag

rendben van. Ez eggy gépfegyver leírás volt amugy par@szt módra. Amugy ki jönne az éjszakai piknikre?

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2385) xuldar


xuldar
őstag

Nos, Aki a Létai út, vagy a Veres Péter u. környékéről jön, azt el tudom vinni a lövöldözésre. Lorcsi jelentkezett, van még 3 hely az autóban. Csak telefonon keressetek, mert nem biztos, hogy netközelben leszek még vasárnapig.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2386) Oly


Oly
senior tag

Hozzám is fér még 3 ember!
Abból 2 már biztos lefoglalva... (ngabor2 + Feedoo)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2387) stratos


stratos
csendes tag

Hello all!

Na akkor nálam úgy néz ki fixálódott a létszám, én+4 fő azaz összesen 5 fő részemről. (velem együtt.)

(#2388) simonzé


simonzé
addikt

Vasárnap reggel 9-kor a kastélynál lesznek az embereim, remélem mindenki idaér addigra. Már alig várom, hogy besárguljak, ami miatt végre megint kékülök/zöldülök/barnulok. Addig is a BF2-ben edzem magam. :)

I don't fit in. I fit out.

(#2389) kivancsi


kivancsi
újonc

[link]

valahol

(#2390) xuldar válasza kivancsi (#2389) üzenetére


xuldar
őstag

Felismerjük, de majd az illetékes válaszol, ha úgy tartja kedve ;)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2391) pisti666 válasza xuldar (#2390) üzenetére


pisti666
tag

na aki vasárnap nem lessz ott a listárol az tényleg pair kutya lessz és oklevelet is kap erröl

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2394) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, népek, hogy legyen a mai nap? mikor kezdődjön a sörözés? előtte kollektíve vonuljunk el taáplálkozódni pl. egy gyros-bárba (az akropolis milyen árfekvésű? csak mert az ott van az Ilzertől 32mp-re)? az én szavazatom: 4-től kaja az akropolisban (opcionális, aki otthon telezabálja magát, vagy csak folyékony kenyérre vágyik, az nem jön), aztán szép lassan csendesen elfoglajuk az ilzert. Feedoo is azt mondja, amit én. (nem bannolom :P)

(#2395) pisti666 válasza ngabor2 (#2394) üzenetére


pisti666
tag

miért nem bannolod .na mindegy amugy akkor mikor találkozzunk az ilzerbe 8 kor sztem :DDD

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2396) pisti666


pisti666
tag

akkor 8 ora oké v nem ok-é várom az ötleteket v a hejesléseket

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2397) ngabor2 válasza pisti666 (#2396) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nyugi van mán, ott lesz, aki számít. ne legyél türelmetlen, mert elüt egy kamion.

(#2398) Feedoo


Feedoo
csendes tag

Hi all!

A csapat eleje már megérkezett Samy és a párja már megérkezett Ngabor2-höz!

pisti666: türelem majd ott leszünk, ha nem jöcc a kajolni akkor majd az Ilzerben találkozunk de mi tuti eszünk előtte mert eléggé kajásak vunk.

[Szerkesztve]

(#2399) pisti666 válasza Feedoo (#2398) üzenetére


pisti666
tag

de mikorra mennyek oda?

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2400) ngabor2 válasza pisti666 (#2399) üzenetére


ngabor2
nagyúr

16:30-ra. hááát, nem vagy igaz! amikorra odaérsz, akkor leszel ott! mingyán elcsendesítelek :P

hamarosan indulunk, befutottak Olyék is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.