Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Oly válasza simonzé (#2250) üzenetére


Oly
senior tag

Áhh! Csak a pólóm zöld! :DD

Majd, ha lesz egy lélegzetnyi időm, akkor csinálok egy listát!


Gyosrba összecsaptam! Ki hiányzik? Illetve ki nincs rajta?

pisti666
Feedoo
ngabor2
lorcsi
stratos1
stratos2
MárK
SAMYka1
SAMYka2
SAMYka3
SAMYka4
SAMYka5
Montesz
xuldar
simonzé1
simonzé2
simonzé3
simonzé4
Oly
dorcsics
Antimatrix
Borosz

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2252) SAMYka


SAMYka
aktív tag

+2 srácot tudok még hozni ha kell a létszám csak szóljatok hogy kell e vagy nem

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2253) Oly válasza SAMYka (#2252) üzenetére


Oly
senior tag

a 4-en kívűl?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2254) SAMYka válasza Oly (#2253) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Igen

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2255) Montesz válasza SAMYka (#2252) üzenetére


Montesz
csendes tag

Ja visszük a tessvíreket is!Meg felpakoljuk anyost ,apóst,hugokat nagybácsikat,nagynéniket... :D

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2256) Natasa


Natasa
csendes tag

sziasztok

na remélem én is tudok majd menni, mert ugy látom jó mulatság lenne
hétfő vagy kedden kiderűl, hogy beborul-e ;]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#2257) pisti666


pisti666
tag

márk ot vegyétek le a listárol sztem ne számitsunk :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2258) lorcsi válasza Natasa (#2256) üzenetére


lorcsi
veterán

gyere várunk :)



más: huh ez jó volt ..megint :D
pisti beszari vagy :P

(#2259) ngabor2 válasza lorcsi (#2258) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mit vársz attól, aki sörözőben boroskólát iszik... hangember.

(#2260) pisti666 válasza ngabor2 (#2259) üzenetére


pisti666
tag

f@szt se érdekel magasrol lesz@rom de ezt tudjátok [van, ami publikus, van ami nem. ne keved össze... NG] a ph más mint a magánélet és az msn meg a telefon sztem de szolj ha nem :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2261) pisti666 válasza pisti666 (#2260) üzenetére


pisti666
tag

és belejavit imdokot kérek :))

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2262) ngabor2 válasza pisti666 (#2260) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha lesz@rod a dolgokat, akkor miért érdekelnek? az a baj, hogy azokat a dolgokat veszed komolyan, amiket nem kellene, amiket meg komolyan kellene venni, azt poénnak veszed. amit kimoderáltam a hsz-edből, azt publikba ne vesd fel megint, majd este msn-en elmondom.

(#2263) pisti666 válasza ngabor2 (#2262) üzenetére


pisti666
tag

azt sz@rom le hogy hang embernek tartatok :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2264) xuldar


xuldar
őstag

simonzé: Nem zöld, hanem sárga a srác. Lehet, hogy elitta a máját a PH!-talin? ;)

ngabor2: Miért hangember az, aki sörözőben bort iszik? Csak mert nem szereti a sört? Akkor én is hangember vagyok?




[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2265) Oly válasza xuldar (#2264) üzenetére


Oly
senior tag

Ez attól összetetteb dolog!
A májam pedig rendben van!
Én még bort sem iszok a sörözőben! Antialkoholista vagyok! :DDD

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2266) pisti666 válasza ngabor2 (#2262) üzenetére


pisti666
tag

amugy sztem jobban kijössz sokkal jobban ha 9 oz palackot veszel sokkal olcsobb :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2267) pisti666 válasza xuldar (#2264) üzenetére


pisti666
tag

amugy nem ezért mondta hogy hang ember vagyok hosszu történet :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2268) xuldar válasza pisti666 (#2267) üzenetére


xuldar
őstag

Jöhet pmben, ha olyan, csak megértsem, amit írsz :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2269) Feedoo


Feedoo
csendes tag

Hi all!
:W
Noh gyerekek miujság azzal a Ph talival?
Nem kéne ennyit variálni a dolgon már lassan kezdem unni hogy ennyi gondal jár megszervezni egy egy napos összeröffenést!
Ha nagyon gáz lesz a paintball akkor sztem kihagyom mert látom sokan nem tudják eldönteni mit is akarnak persze tisztelet a kivételnek!! :W

(#2270) Whaskes válasza Oly (#2265) üzenetére


Whaskes
senior tag

antistatikus vagy te, nem antialkoholista!!!! ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2271) SAMYka válasza Feedoo (#2269) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Na nehogymár te ne légy ott mert nem javítom többet az ótód ;] :DDD :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2272) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a hétvégén lenne a paintball, de fix dolgok még nem nagyon vannak. legalábbis nekem úgy tűnik, hogy a pálya 90%, ami elég sok, de 20 embernek ez kevés. a játszatók is félig-meddig tájékozottak, illetve mi is elég félig-meddig vagyunk tájékoztatva róluk.

(#2273) Winner_hun válasza Winner_hun (#2165) üzenetére


Winner_hun
félisten

mégse kell, nem tudok jönni:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2274) Antimatrix válasza Oly (#2265) üzenetére


Antimatrix
tag

Én is Antialkoholista vagyok ;)

csak én külön irom Anti alkoholista - ez számít valamit? :B :)) :C :DD :) :DDD :D

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2275) xuldar válasza Antimatrix (#2274) üzenetére


xuldar
őstag

Te nem Antialkoholista vagy, hanem Antipatikus :P ;) Csak azért nem írom külön, mert az már mást jelent :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2276) Antimatrix válasza pisti666 (#2261) üzenetére


Antimatrix
tag

és belejavit imdokot kérek

fogalmazás 1alá
tartalom 2 alá 2x
helyesirás -1 lim -oo (végtelen)
agy 0 - azaz zéró

elemzés ;)

''és''-sel nem kezdünk mondatot de ha már kezdünk akkor hol a nagybetű?
''belejavit'' helyesen belejavít ''í'' ez hiányzik
''imdokot'' vagy 1 új szóval van dolgunk vagy csak nem tudjuk a magyar nyelv ''kissáttánista'' szlengjét
- indokot -erre nem találsz te sem
-de neked ''I AM DOK''-ot kéne kérned 1 agysebészt aki +probál valamit beültetni a fejedbe bát szvsz hiányoznak a felfog(at)ási pontok - meg olyan sötétben műteni még nincs olyan reflektor ami oda be fényt csalna

''kérek'' ez magában rendben lenne -de mit is kérsz - ja agyat azzal lemaradtál amikor osztogatták
A mondat végén valamiféle irásjel is kéne - de neked lnézzük mert ugye te nem is tudsz irni csak ütögeted a billentyűket valamiféle belső (g)@gyi kényszer hatására.

DE látok reményt mert szerintem a smile amit használsz az 1 pont csak felnagyítva és ugye dinamikus -azaz változik - mivel az (g)@gyi kapacitás ennyire képes maximum és később mikot az újra boot(u)lás bekövetkezik folytatódik (g)@gyi kény(es)szer -rush-mush-room+füvek hatása

[Szerkesztve]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2277) pisti666 válasza Antimatrix (#2276) üzenetére


pisti666
tag

látom van idöd gratula mehetsz tanárnak nyomtatok neked diplomát :))

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2278) ngabor2 válasza Antimatrix (#2276) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hagyd, nem fog rajta a tudás. most ez a legutóbbi hsz-e poén volt vajon, vagy morcosan gondolja? írásjelek nélkül, az ''elmaradhatatlan'' gurulós szmájlival. szerinted hányszor tárgyaltam le vele ezt msn-en?

(#2279) Antimatrix válasza pisti666 (#2277) üzenetére


Antimatrix
tag

látom van idöd gratula mehetsz diáknak adok neked 1-st

ha van időd miért nem tanulsz + helyesen irni -mert igy csak 1 nagy p..cs vagy

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2280) pisti666 válasza ngabor2 (#2278) üzenetére


pisti666
tag

ez csak megejjegyzés volt a szmájli meg a végjegyem az mindig ott van :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2281) pisti666 válasza Antimatrix (#2279) üzenetére


pisti666
tag

ha te lennél a tanárom akkor inkább kiiratkoznék :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2282) pisti666 válasza pisti666 (#2281) üzenetére


pisti666
tag

amugy lek éne végre fixálni a paintballt sztem nem ártana :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2283) xuldar válasza pisti666 (#2280) üzenetére


xuldar
őstag

Nem akarlak én is b@szogatni, de neked nagyon nem a gurulós smiley a védjegyed... :))

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2284) ngabor2 válasza xuldar (#2283) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezt élőben is mondtam neki nem egyszer. ennyiért nem ''büntethető'', csak kicsit zavaró, hogy odateszi, ha kell, ha nem.

(#2285) pisti666


pisti666
tag

amugy tudom a iszonyat hejtelen irás az igazi védjegyem :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2286) bobace válasza ngabor2 (#2284) üzenetére


bobace
őstag

Most hogy jobban megnézem eléggé jojózik a szemem tőle... ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2287) ngabor2


ngabor2
nagyúr

kicsit késve, de beírom, amit pistivel beszéltem. lehet, hogy az utolsó előtti pillanatban lesz egy normális pálya is a kastély helyett. a pontos részletek csütörtök táján derülnek ki.

(#2288) pisti666 válasza ngabor2 (#2287) üzenetére


pisti666
tag

igen az ismerösömmel akivel csináljuk az airsoft pályát valoszinüleg megkapjuk a medi mark meletti sörkertet ha összejön ott egy kiépitett pálya vár minket régen a shadowpaintball használta :))

[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2289) simonzé válasza ngabor2 (#2284) üzenetére


simonzé
addikt

Bannold a gurulós szmájlit, 'szt hepi. :))

I don't fit in. I fit out.

(#2290) simonzé válasza pisti666 (#2288) üzenetére


simonzé
addikt

Régen az a csapat használta, amelyiket én viszem, és az nem a Shadow. :)

Jó hely, emléxem ott lőttem seggbe életemben először egy lányt . :) Komolyan, na majd elmesélem. Legyen elég annyi, hogy Ő közben egy pingpong asztalon gugolt.

Pisti, én nem akarlak b*sztatni, azt megteszi más. De ha úgy lősz ahogy gépelsz, akkor nem mernék a hátadhoz állni. (Nem mintha a fenti sztori után bárki megengedné, hogy a hátához álljak. [Gurulós szmájli])

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#2291) pisti666 válasza simonzé (#2290) üzenetére


pisti666
tag

paintben sokkal jobb vagyok én gyorsan de nem hejesen iro és a paintben nem számit a hajas urás a gyorsaság meg a célzás amugy tudom mire értetted de a pintban nincsennek ijen gondok :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2292) simonzé válasza pisti666 (#2291) üzenetére


simonzé
addikt

Ha szeretnéd seggbelőlek. :))

I don't fit in. I fit out.

(#2293) ngabor2 válasza simonzé (#2292) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ne seggbe, fejbe :P na jó, jó lesz egy sorozat festékgolyó is :D
(a durva részeket kiszedtem, oda lehet gondolni ;] )

(#2294) xuldar válasza ngabor2 (#2293) üzenetére


xuldar
őstag

Van egy ötletem, Pistike legyen egyedül, a többi csomóra, és csak fejre lehessen célozni :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2295) ngabor2 válasza xuldar (#2294) üzenetére


ngabor2
nagyúr

figyeld meg, mindjárt leszid téged... gurulós szmájlival :DDD, vagyis :))

(#2296) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mikor kezdődne a péntbóll? mert ha 8 körül, akkor tudok vinni még egy embert (kedvenc bátyámat), csak neki 11-től dolga van.

(#2297) xuldar válasza ngabor2 (#2295) üzenetére


xuldar
őstag

#2295: Csak a péjntbóllon ne guruljon, mert úgy nehéz lesz leszedni :DDD vagyis :))

#2296: Nana kérem, ne politizáljunk :D

[Szerkesztve]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2298) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

üdvözlet mindenkinek!. sajna úgy néz ki e héten még nem tudok csatlakozni mert vasárnap lesz muter testvétének a lányának (hogy ő kim az t nem tudom) a keresztelője és mivel ők Ukrajnában laknak már szombaton elindulunk (valszeg dután.) de jövőhéten vagy a köv alkalommal sztem tudok menni (paintballozni is) itt az ideje hogy kipróbáljam de akkor vinném haveromat is. a kérdéseim:
menyibe kerül cakumpak a paintball?
és a sörözés közvetlen utána lesz e?
mivel debrecen inkább nem iszok de kocsival megyek (megyünk) az kényelmesebb.

ngabor: vendégem vagy 1-2 (nem 12) sörre.

(#2299) ngabor2 válasza IIIstIII (#2298) üzenetére


ngabor2
nagyúr

lesz muter testvétének a lányának ha jól számolom, akkor unokatesód.

hogy mennyibe kerül, az a végén fog kiderülni. és a sörözés előtte és utána is lesz. így az érdekes.

(nem vetettem fel, mert a múltkor se jött össze: lövöldözés után lehet, hogy egy pizzériába kellene beülni, de ez valszeg elég sokakat megviselne anyagilag.)

(#2300) pisti666 válasza ngabor2 (#2299) üzenetére


pisti666
tag

na majd küldünk egy 1v20 párat és akkor csak head shot tal lehet kiszálni de nekem lész csak tölttö markerem :))

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.