Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Oly válasza ngabor2 (#2546) üzenetére


Oly
senior tag

Most viszont léptem haza!
Majd csak óvatosan!
Anyukám ne csukoljon (de hülye szó - így kell mondani?).

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2552) ngabor2 válasza Oly (#2551) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszi szépen, erre már kb. 2 hónapja nem volt időm. vagy otthon (acsádon) voltam hétvégén, vagy tali volt, vagy benn kellett rendezkedni. fűnyírót honnan szereztél?

Pisti: ha esik az eső, én se megyek. de a metnet szerint jó idő lesz. ha addig megszárad a ph-s póló, akkor abban fogok nyomulni.

(most már átírom a topikcímet, nehogy megszóljanak minket :D)

(#2553) arpeen2


arpeen2
senior tag

Jani71-el mivan mostanában ?

(#2554) ngabor2 válasza arpeen2 (#2553) üzenetére


ngabor2
nagyúr

elfoglalt. a múltkor küldtem neki sms-t, válaszolt rá, hogy a hétköznapjainál csak a hétvégéi zsúfoltabbak :( reméljük változni fog hamarosan.

(#2555) pisti666 válasza ngabor2 (#2552) üzenetére


pisti666
tag

én biztos abban leszek ha megyek :DDD

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2556) Oly válasza ngabor2 (#2554) üzenetére


Oly
senior tag

Jani asszem az apósnál segédkezik valami tető építésen!
Amúgy nincs mit! ;]
Jövőhéten a fa alatti részt teszem rendbe! Ki lehet onnan azt a sok dudvát írtani?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2557) lorcsi válasza ngabor2 (#2552) üzenetére


lorcsi
veterán

tényleg polo :C
felírom. mindig elfeledem, pedig már 2 van :)

(#2558) ngabor2 válasza Oly (#2556) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azt inkább egyelőre ne piszkáld, mert a virágok kellenek anyámnak. hogy hova rakja, még nem tudja.

(#2559) simonzé


simonzé
addikt

Nahát, milyen szép új nevet kapott a topic.

A rossz hír az, hogy holnap este útnak indulok, így ki kell hagynom a hétvége valamennyi helyi programját. :( Lélekben a Critical Messen leszek.

I don't fit in. I fit out.

(#2560) szandisas válasza simonzé (#2559) üzenetére


szandisas
senior tag

merre mész?

régebben azon gondolkodtam, hogy a '' debreceni PH! tagok ide'' topicot kkellene felhozni beszélgetősnek, de ez mégjobb :R

aláírás

(#2561) _seth_


_seth_
veterán

Ha lesz időm beiktatom a CM-et a napi teendőim közé a holnapi napra :) Délelőtt suli de ha jó lesz az idő akkor hazajövök és bringával megyek be debrecenbe.

Szerk: délután 6-tól van? Áh... akkor 8 után érnék haza az pedig nem ok :(

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2562) Oly válasza szandisas (#2560) üzenetére


Oly
senior tag

Ez azért jobb, mert, ha nézik... akkor látják a talik szerveződését is!
Sok debreceni PH-s nem is tudja, hogy szoktunk talikat csinálni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2563) ngabor2 válasza _seth_ (#2561) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azt nem mondom, hogy nálam tudsz aludni, mert az ''üres'' szoba ki van adva. viszont a bicajt itt tudod hagyni, és valamelyik nap be tudsz érte jönni, ha gondolod.

(#2564) _seth_ válasza ngabor2 (#2563) üzenetére


_seth_
veterán

Mindenképpen későn érnék haza :( Úgy emlékeztem, hogy 16 óra a kezdés és az még pont jó lenne de a 6 óra már későn van :( (egyébként ennek a rendezvénynek az lenne a lényege, hogy az autósok lássák, hogy lehetne bringával is közlekedni de 6kor már csak egy kis apró bosszúság az autósoknak).

Azért köszi :) (ha valamit debrecenben akarok csinálni az soha sem sikerül és mindig minden rossz időpontban van :( )

Elvileg lesz böszörményben is de ezt még senki sem erősítette meg :F Eddig volt minden évben de lehet most elmarad mert ''darabokban'' van a város a főtér rekonstrukció+kerékpárút+útjavítások miatt amit természetesen egyszerre kell csinálni az egész városban :) (a nánási busz pl valamelyik nap újfehértó felé ment, már azt hittem meg sem áll böszörményben :D)

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2565) Oly válasza ngabor2 (#2563) üzenetére


Oly
senior tag

Te már alszol! NEM? ;]
Reggel ki fog felkelni?

Amúgy a szomszéd hívta fel a figyelmem a fűnyírásra... és adott fűnyírót!
De a jövőhéten én is hoztam volna a havertól, ha ő nem ajánlja fel!
Sövény is meg lett nyírva kicsit!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2566) ngabor2 válasza Oly (#2565) üzenetére


ngabor2
nagyúr

holnap később megyek munkába úgyis.

melyik szomszéd volt? a hátsó, vagy a közvetlen? egy darab ideje én is készülődtem a fűnyíró előkerítésére, de mindig közbejött valami...

most viszont ragad le a szemem, úgyhogy tényleg lépek.

(#2567) Oly válasza ngabor2 (#2566) üzenetére


Oly
senior tag

... egy darab ideje én is ...

Tényleg fáradt!
A hátsó! De már Erzsikével is össze spanoltam! :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2568) ngabor2 válasza Oly (#2567) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mi a furcsa az ''egy darab ideje'' szókapcsolatban? elég régóta használom. kedvenc témavezetőmtől ragadt rám. egy témavezetőm volt, de közülük ő volt a kedvenc.

a végén jobb kapcsolatod lesz a szomszédaimmal, mint nekem :D

(#2569) simonzé válasza szandisas (#2560) üzenetére


simonzé
addikt

Keletnek indulok. :) Mszalka és környéke

Ha valakinek dolga van arra, szívesen transzportálom, esetleg vasárnap visszafelé is.

[Szerkesztve]

I don't fit in. I fit out.

(#2570) szandisas válasza simonzé (#2569) üzenetére


szandisas
senior tag

az nincs is messze... Én Pesten vagyok most, és Nyirta felé megyünk tovább :)

aláírás

(#2571) simonzé válasza ngabor2 (#2568) üzenetére


simonzé
addikt

Az a baj vele hogy nem magyarul van.

I don't fit in. I fit out.

(#2572) ngabor2 válasza simonzé (#2571) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a szavak magyarok benne? megérted, amit mondani akar? ha mindkettőre igen a válasz, akkor magyarul van. ha azt mondanám, hogy termelési átalányjuttatás, azt én se érteném :P

(#2573) Oly válasza ngabor2 (#2568) üzenetére


Oly
senior tag

mar megilyedtemh ogy vmi fertőz betegség van a phn és azt el kaptadmert akor kérnm a bannt :))

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2574) bobace válasza simonzé (#2571) üzenetére


bobace
őstag

A helyes kifejezés, ahogyan azt néhai magyar tanárom használta: az adott szóösszetétel bár magyarul van, de nyelvtanilag magyartalan, tehát megérted a jelentését, de használata ellenjavalt, hogy más népekre ne ragadjon rá ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2575) ngabor2 válasza bobace (#2574) üzenetére


ngabor2
nagyúr

erről van egy könyv, valami nyelvi babonák, vagy mi. abban szépen le van írva, hogy az ilyen ''macska fel van mászva a fára'' típusú kicsavart dolgok hülyeségek, de a hasonló ''a munka el van végezve'' teljesen korrekt. a színes nyelvi virágok és a hibás használat között azért van különbség.

ráadásul én reál beállítottságú vagyok. a nyelv csak egy eszköz, eszköz a kommunikációra. nekem nem több. ha megértik, amit mondok, akkor már pontosan elérte a célját, nem fogom cizellálni. azért élő nyelv a magyar, mert folyton változik. akkor hadd vegyek én is részt benne. aztán vagy bejön, vagy se.

(#2576) pisti666 válasza ngabor2 (#2575) üzenetére


pisti666
tag

a második bekezdésnél nem szakadt rád a palfon ?

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2577) lorcsi válasza ngabor2 (#2575) üzenetére


lorcsi
veterán

ma lesz 18-tól? a cm

Rw-t ma veszek majd tőled ;), nem értem rá a héten

(#2578) ngabor2 válasza pisti666 (#2576) üzenetére


ngabor2
nagyúr

miért szakadt volna? ha megértem amit írni akarnak, akkor minden rendben. de ha gyűrni kell magam, hogy megértsem... az már más eset. neduddki hsz-eit elég gyakran átugrom, mert az külön tudomány olvasni...

(#2579) pisti666 válasza pisti666 (#2576) üzenetére


pisti666
tag

ja ja ma lessz jössz?

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2580) xuldar válasza pisti666 (#2579) üzenetére


xuldar
őstag

Hát te tényleg skizo is vagy :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2581) pisti666 válasza xuldar (#2580) üzenetére


pisti666
tag

á dehogy (mondták a hangok a fejemben)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2582) ngabor2


ngabor2
nagyúr

aki nem volt a cm-on, az lemaradt a végén a tüzes műsorról. igen jól nézett ki a zöldruhás szőke leányzó, és a mozgása se volt semmi (én se a tüzet figyeltem :D)

(#2583) pisti666 válasza ngabor2 (#2582) üzenetére


pisti666
tag

azért a csávo se volt piskota amikor tüzet fujt le a kalappal elötte

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2584) ngabor2 válasza pisti666 (#2583) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hmmm... nekem a csaj akkoris jobban tetszett :P

(#2585) pisti666 válasza ngabor2 (#2584) üzenetére


pisti666
tag

Nekem is. De a tűzfújás se volt semmi.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2586) Natasa válasza ngabor2 (#2582) üzenetére


Natasa
csendes tag

ez hol volt? szeressem a tűzes műsorokat :)
a lányzót meghagyom neked ;]

[Szerkesztve]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#2587) lorcsi válasza Natasa (#2586) üzenetére


lorcsi
veterán

a CM után csináltak mint Kertiék csak ezek jobbak voltak sokkal
ha Kertiék is így néznének ki poénzt is tennénk a bugyiba :))

(#2588) Natasa válasza lorcsi (#2587) üzenetére


Natasa
csendes tag

és ezért voltak jobbak, mert jól néztek ki? :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#2589) lorcsi válasza Natasa (#2588) üzenetére


lorcsi
veterán

:DDD jobb volt a látvény és ugyebár itt a látvánosság a lényeg ;)
(persze Kertiék is nagyon jól nyomják :) ez nem kétséges )

(#2590) Natasa válasza lorcsi (#2589) üzenetére


Natasa
csendes tag

azé mer cicababa? sztem nem ez a lényeg :)

Kertiék pedig sztem nagyon is jól csinálják :) ahhoz képest, hogy nem sok idejük van gyakorolni....

na meg, hogy nem tangában ;]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#2591) Oly válasza Natasa (#2590) üzenetére


Oly
senior tag

Ne légy má' ilyen elfogult!
Te a pasikat, mi a nőket kedveljük! Ez így van rendben!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2592) ngabor2 válasza Natasa (#2588) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem csak azért. jobb figurákat is mutattak, és jobban mozogtak.

amúgy a csapó utca legelején volt, ha valamit mond ez neked.

(a tűzfújó csávóka meg majdnem úgy nézett ki, mint Jason Momoa, azaz Ronon Dex az SGA-ból.)

(#2593) Oly válasza ngabor2 (#2592) üzenetére


Oly
senior tag

Meg van a notim!
Így a kábelezés nem nagyon kell majd! :DDD

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2594) pisti666 válasza ngabor2 (#2592) üzenetére


pisti666
tag

HÁt gábor gondolkodtál már azon hogy SGA fan club -ot alakits v csatlakozz valamejikbe. Mert itt nem túl sokan nézik meg a legújabb részeit ezért nem tudjuk miröl beszuélsz hiába irod oda hogy sga.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2595) Antimatrix válasza lorcsi (#2577) üzenetére


Antimatrix
tag

éppen amikor a cm-volt akkor vezettem 1 (halál)fekete Suzuki SWIFT II-t - ez vajon bűn? ;]

mikor a füredi utcán voltatok - már aki ott volt - haladt L a kerékpározó társadalom
3 sávos úton szerintem 1000-1500 lehettek

böszörményben is volt de itt a jegyző vezette a mezőnyt a rendőrség után akik kocsival :Y voltak és 1 alporgálmesterrel zárták a sort

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#2596) pisti666 válasza Antimatrix (#2595) üzenetére


pisti666
tag

Ha tudtuk volna akkor meglincseltünk volna de igy megusztad :DD .

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2597) ngabor2 válasza Oly (#2593) üzenetére


ngabor2
nagyúr

valamennyi azért fog kelleni, hogy a router a folyosón legyen. a kisgépet meg akkor hazaviszem. de ezt miért nem magánban tárgyaljuk... vagy személyesen :D

(#2598) Oly válasza ngabor2 (#2597) üzenetére


Oly
senior tag

Azért vazze, mert átnevezted a topikot! Akkor legyen úgy használva, ami a neve!
:Y :C :DD

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2599) pisti666 válasza ngabor2 (#2597) üzenetére


pisti666
tag

jaja it mostmár lehet dumálni


[Szerkesztve]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2600) ngabor2 válasza Oly (#2598) üzenetére


ngabor2
nagyúr

beszélgetés. és nem magánbeszélgetés. :P szerintem a nép többsége azt se érti, hogy mi miről beszélgetünk, de ennek is megvan a maga varázsa :D

vááá! ezt a pü-t be kell írnom (a másik fél beleegyezésével), és egyben válaszolok is :D:

Elfelejtettem megkérdezni...
De sztem már mindegy...
Szal azt, hogy lehet-e nyílvános, hogy én ott lakok nálad!


akinek eddig még nem jutott el, az tudjon magára. tehát: Oly nálam lakik albérletben. a bérleti díj üzleti titok, de szigorúan nem természetben fizetendő!

És pistikén kívűl van-e nem kívánt személy, aki nem tudhatja meg a pontos cimed/címünk!

rajta kívül aki érdeklődik, annak esetleg el lehet mondani.

Illetve nem tértünk ki olyan kérdésekre, hogy
- vihetek-e csajokat a lakásba


csak ha jut nekem is :P

- ha igen, egyszerre mennyit

ld. előző

- ha egyszerre többet is, akkor hány %-ot kérsz belőlük

min. 50%-ot, ha egészre jön ki :D

- milyen gyakran tarthatok házibulit

előtte egyeztess velem, hogy akkor ne túlórázzak, illetve be tudjam jelenteni, hogy másnap kések

- max hány fővel

hogy elférjünk

- zavarna-e, ha topless szakács-, takarító-, bejárónőt alkalmaznék

csak ha én is otthon vagyok :P

- illetve beárulsz-e az asszonynál?

közvetlenül nem, de szerintem ő is egyre intenzívebben ph-zik...


Ha gondolod public-ba be copyzhatod!

gondoltam, kopiztam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.